Licensed to Campbell County High School Camels
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/28/2017 11:56 AM
                Campbell County vs Kelly Walsh & Natrona County                
                           Gillette, WY     1/28/17                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kelly Walsh High School  'A'                1:44.89    1:44.11        
     1) Hasskamp, Hunter JR             2) Hillibush, Kade JR             
     3) Chadderdon, Kellen FR           4) Christopherson, Kahner JR      
       27.49    28.24    24.81    23.57                                    
  1 Campbell County High School  'A'            1:40.44    1:44.11        
     1) Poley, Gunnar SO                2) Morton, Trevor SR              
     3) Hoffmann, Landon FR             4) Albers, JR SO                  
       26.28    28.35    25.93    23.55                                    
  3 Kelly Walsh High School  'B'                1:50.00    1:49.92        
     1) Robinson, Birch SR              2) Mann, John SR                  
     3) Evenson, Tyler SO               4) Smith, Cedar JR                
       27.79    30.09    27.82    24.22                                    
  4 Campbell County High School  'B'            1:52.52    1:54.02        
     1) Jessen, Thayne SO               2) Jessen, Tanner JR              
     3) Christensen, Corte FR           4) Pilon, Colton SO               
       30.51    30.42    27.64    25.45                                    
  5 Kelly Walsh High School  'C'                     NT   x2:02.23        
     1) Brooks, Jon SR                  2) Sorenson, Garret SO            
     3) Spangler, Hunter FR             4) Buffa, Sam SO                  
       29.35    35.39    29.63    27.86                                    
  6 Kelly Walsh High School  'D'                     NT   x2:07.07        
     1) Lougee, Carson SR               2) Underwood, Tim SO              
     3) Stone, Cooper SR                4) Price, David SO                
       33.04    36.27    29.77    27.99                                    
  7 Natrona County High School  'A'             2:06.48    2:07.55        
     1) Cox, Ethan SO                   2) Fleming, Steven SR             
     3) Stahl, Caleb JR                 4) Ellison, Matt FR               
       28.69    38.87    27.62    32.37                                    
  8 Campbell County High School  'C'                 NT   x2:14.48        
     1) Batey, Darren FR                2) Baird, Grady FR                
     3) Vargas, Nathan SO               4) Gauthier, Spencer FR           
       36.92    35.89    31.48    30.19                                    
  9 Kelly Walsh High School  'E'                     NT   x2:22.84        
     1) Donnelly, Severin JR            2) Parker, Charlie SO             
     3) Wolfe, Chris FR                 4) Katzmann, Noah JR              
       37.26    40.12    36.30    29.16                                    
 -- Kelly Walsh High School  'F'                     NT         DQ        
     1) Axt, Samuel FR                  2) Bridge, Carson FR              
     3) Hunter, Zach SO                 4) Moore, Cam FR                  
       38.64    38.71    38.81    33.36                                    
 
Event 2  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 2:02.50                                                        
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Barton, Cole        JR CAM                  2:00.43    1:57.60        
      26.38   29.87   30.15   31.20                                
  2 Hull, Cody          JR KWH                  2:01.22    1:58.23        
      26.34   29.82   30.68   31.39                                
  3 Glaser, Nick        JR CAM                  2:01.52    2:00.70        
      27.05   30.67   31.75   31.23                                
  4 Bell, Dallin        JR KWH                  2:03.33    2:02.61        
      26.77   30.32   32.71   32.81                                
  5 Brandon, Jordan     JR CAM                  2:01.77    2:03.43        
      26.84   31.39   32.94   32.26                                
  6 Stone, Painter      SO KWH                  2:06.22    2:05.33        
      28.55   31.89   33.32   31.57                                
  7 Willardson, Elijah  FR CAM                  2:09.16   x2:08.99        
      28.93   32.21   33.62   34.23                                
  8 Parker, Charlie     SO KWH                  2:52.98   x2:46.70        
      33.19   41.79   45.60   46.12                                
 
Event 3  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
        4A Q: # 2:21.50                                                        
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bonar, Austin       JR CAM                  2:09.75    2:09.59        
      26.61   33.04   39.29   30.65                                
  2 Christensen, Corte  FR CAM                  2:18.32    2:12.68        
      28.92   36.10   36.83   30.83                                
  3 Chadderdon, Kellen  FR KWH                  2:14.65    2:14.13        
      27.66   33.55   41.67   31.25                                
  4 Pfaff, Ian          FR KWH                  2:14.47    2:14.38        
      28.10   34.44   39.87   31.97                                
  5 Brooks, Jon         SR KWH                  2:21.70    2:19.88        
      30.21   34.30   41.94   33.43                                
  6 Evenson, Tyler      SO KWH                  2:20.87   x2:21.81        
      29.13   36.36   42.63   33.69                                
  6 Pilon, Colton       SO CAM                  2:23.01    2:21.81        
      29.85   35.93   42.76   33.27                                
  8 Hillibush, Kade     JR KWH                  2:24.09   x2:24.93        
      31.30   37.98   39.94   35.71                                
  9 Stone, Cooper       SR KWH                  2:33.02   x2:33.66        
      31.52   39.50   45.48   37.16                                
 10 Sorenson, Garret    SO KWH                  2:38.93   x2:40.96        
      38.06   42.33   42.37   38.20                                
 11 Hunter, Zach        SO KWH                  2:55.46   x2:54.01        
      39.64   44.22   50.47   39.68                                
 12 Fleming, Steven     SR NCH                  2:55.71    2:55.60        
      41.75 1:33.65   40.20                                        
 13 Bridge, Carson      FR KWH                       NT   x3:11.49        
      42.28   50.79   54.34   44.08                                
 
Event 4  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 24.65                                                          
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Poley, Gunnar       SO CAM                    22.20      21.78        
  2 Westerberg, Kamero  SR KWH                    23.14      23.61        
  3 Belveal, Austin     SR KWH                    23.84      24.11        
  4 Albers, JR          SO CAM                    24.29      24.17        
  5 Christopherson, Ka  JR KWH                    24.00      24.47        
  6 Jessen, Tanner      JR CAM                    24.49      24.61        
  7 Stahl, Caleb        JR NCH                    26.26      26.58        
  8 Spangler, Hunter    FR KWH                    29.09     x27.24        
  9 Price, David        SO KWH                    28.37     x27.46        
 10 Vargas, Nathan      SO CAM                    27.98     x27.56        
 11 Baird, Grady        FR CAM                    28.07     x27.84        
 12 Buffa, Sam          SO KWH                    27.39     x27.86        
 13 Lougee, Carson      SR KWH                    27.96     x27.95        
 14 Jessen, Thayne      SO CAM                    27.27     x28.06        
 15 Underwood, Tim      SO KWH                    28.66     x28.41        
 16 Calvert, Josh       JR KWH                    29.50     x28.54        
 17 Katzmann, Noah      JR KWH                    28.88     x28.72        
 18 Donnelly, Severin   JR KWH                    28.77     x28.94        
 19 Wolfe, Chris        FR KWH                    30.44     x29.71        
 20 Billings, Hudson    SO KWH                    30.25     x30.05        
 21 Gauthier, Spencer   FR CAM                    30.64     x31.14        
 22 Batey, Darren       FR CAM                    31.83     x31.89        
 23 Moore, Cam          FR KWH                    32.77     x32.05        
 24 Ellison, Matt       FR NCH                    32.50      33.40        
 25 Edmunds, Brandon    FR NCH                    35.14      35.68        
 
Event 5  Boys 1 mtr Diving
===============================================================================
        4A Q: # 180.00                                                         
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Speth, Calvin       JR KWH                       NP     220.55        
  2 Vaughn, Corben      SO CAM                   245.20     213.25        
  3 Deaton, Braden      SO CAM                   162.25     178.85        
  4 Gardner, Rodney     JR KWH                       NP     168.05        
  5 Westervelt, Mason   FR CAM                   180.90     165.05        
  6 McCoy, Daniel       SO CAM                   200.15    x159.05        
  7 Smith, Cedar        JR KWH                       NP     128.65        
 -- Williams, Tyler     JR CAM                   276.20         NS        
 
Event 6  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        4A Q: # 1:03.50                                                        
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bonar, Austin       JR CAM                    56.62      56.72        
      25.89   30.83                                                
  2 Hoffmann, Landon    FR CAM                    57.53      57.16        
      26.39   30.77                                                
  3 Chadderdon, Kellen  FR KWH                    57.80      58.05        
      26.53   31.52                                                
  4 Robinson, Birch     SR KWH                  1:01.37    1:01.73        
      28.48   33.25                                                
  5 Albers, JR          SO CAM                  1:01.94    1:01.78        
      28.68   33.10                                                
  6 Cox, Ethan          SO NCH                  1:02.16    1:02.02        
      28.27   33.75                                                
  7 Stone, Painter      SO KWH                  1:02.48    1:04.85        
      30.77   34.08                                                
  8 Evenson, Tyler      SO KWH                  1:02.73   x1:05.21        
  9 Mann, John          SR KWH                  1:06.69   x1:07.62        
      29.76   37.86                                                
 10 Spangler, Hunter    FR KWH                  1:08.97   x1:10.36        
      33.72   36.64                                                
 11 Vargas, Nathan      SO CAM                  1:15.16   x1:13.42        
      33.85   39.57                                                
 
Event 7  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 54.50                                                          
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Westerberg, Kamero  SR KWH                    51.64      51.81        
      24.93   26.88                                                
  2 Morton, Trevor      SR CAM                    52.77      52.30        
      24.70   27.60                                                
  3 Pfaff, Ian          FR KWH                    52.98      53.32        
      25.23   28.09                                                
  4 Hasskamp, Hunter    JR KWH                    54.06      54.01        
      25.86   28.15                                                
  5 Barton, Cole        JR CAM                    53.60      54.07        
      25.65   28.42                                                
  6 Pilon, Colton       SO CAM                    54.80      55.52        
      26.90   28.62                                                
  7 Christopherson, Ka  JR KWH                    54.71     x55.62        
      26.77   28.85                                                
  8 Belveal, Austin     SR KWH                    56.45     x57.73        
      26.36   31.37                                                
  9 Stahl, Caleb        JR NCH                  1:04.99    1:02.45        
      30.27   32.18                                                
 10 Buffa, Sam          SO KWH                  1:01.27   x1:03.25        
      29.14   34.11                                                
 11 Price, David        SO KWH                  1:03.91   x1:04.31        
      31.52   32.79                                                
 12 Axt, Samuel         FR KWH                  1:08.01   x1:05.06        
      31.96   33.10                                                
 13 Billings, Hudson    SO KWH                  1:08.72   x1:07.81        
      32.27   35.54                                                
 14 Wolfe, Chris        FR KWH                  1:09.69   x1:10.06        
      32.83   37.23                                                
 15 Batey, Darren       FR CAM                  1:09.47   x1:10.35        
      33.94   36.41                                                
 16 Donnelly, Severin   JR KWH                  1:14.51   x1:12.77        
      34.54   38.23                                                
 17 Moore, Cam          FR KWH                  1:14.92   x1:17.39        
      36.63   40.76                                                
 18 Ellison, Matt       FR NCH                  1:17.07    1:23.28        
      37.92   45.36                                                
 
Event 8  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 5:37.00                                                        
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Glaser, Nick        JR CAM                  5:22.95    5:26.58        
      27.89   31.66   32.91   33.40   33.67   33.66   34.10   34.23
      33.67   31.39                                                
  2 Hull, Cody          JR KWH                  5:40.50    5:32.94        
      28.16   31.43   33.09   33.84   34.03   34.33   34.58   36.04
      34.83   32.61                                                
  3 Brooks, Jon         SR KWH                  5:46.77    5:39.14        
      29.45   32.26   33.29   34.08   34.47   35.15   35.47   35.58
      35.26   34.13                                                
  4 Brandon, Jordan     JR CAM                  5:36.48    5:40.00        
      29.43   34.02   34.66   35.21   34.73   35.28   35.00   35.26
      34.49   31.92                                                
  5 Willardson, Elijah  FR CAM                  5:49.85    5:51.65        
      30.91   34.95   35.59   36.48   36.61   35.57   35.68   36.24
      35.66   33.96                                                
  6 Stone, Cooper       SR KWH                  6:50.29    6:31.74        
      32.56   36.80   38.51   39.44   40.17   40.73   41.26   41.16
      42.16   38.95                                                
  7 Gauthier, Spencer   FR CAM                  7:40.71   x6:49.45        
      35.86   41.04   42.68   42.96   42.60   42.04   42.19   41.28
      41.23   37.57                                                
  8 Parker, Charlie     SO KWH                       NT   x7:57.75        
      34.67   45.32   48.79   49.66   50.66   50.75   49.44   52.31
      51.72   44.43                                                
 
Event 9  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'            1:31.09    1:32.96        
     1) Bonar, Austin JR                2) Barton, Cole JR                
     3) Morton, Trevor SR               4) Poley, Gunnar SO               
       23.62    24.08    23.50    21.76                                    
  2 Kelly Walsh High School  'A'                1:35.77    1:34.51        
     1) Belveal, Austin SR              2) Westerberg, Kameron SR         
     3) Christopherson, Kahner JR       4) Pfaff, Ian FR                  
       24.44    22.94    23.77    23.36                                    
  3 Kelly Walsh High School  'B'                1:40.00    1:39.34        
     1) Bell, Dallin JR                 2) Smith, Cedar JR                
     3) Mann, John SR                   4) Hull, Cody JR                  
       25.15    24.73    24.88    24.58                                    
  4 Campbell County High School  'B'            1:41.32    1:39.75        
     1) Pilon, Colton SO                2) Brandon, Jordan JR             
     3) Jessen, Tanner JR               4) Christensen, Corte FR          
       25.44    25.59    24.50    24.22                                    
  5 Kelly Walsh High School  'C'                     NT   x1:45.89        
     1) Hillibush, Kade JR              2) Buffa, Sam SO                  
     3) Spangler, Hunter FR             4) Stone, Painter SO              
       25.78    28.05    26.88    25.18                                    
  6 Campbell County High School  'C'                 NT   x1:47.97        
     1) Deaton, Braden SO               2) Willardson, Elijah FR          
     3) Glaser, Nick JR                 4) McCoy, Daniel SO               
       25.60    27.28    26.65    28.44                                    
  7 Kelly Walsh High School  'D'                     NT   x1:53.44        
     1) Speth, Calvin JR                2) Wolfe, Chris FR                
     3) Parker, Charlie SO              4) Calvert, Josh JR               
       26.84    29.73    30.88    25.99                                    
  8 Natrona County High School  'A'             1:51.86    1:53.74        
     1) Cox, Ethan SO                   2) Ellison, Matt FR               
     3) Fleming, Steven SR              4) Stahl, Caleb JR                
       25.83    36.36    25.25    26.30                                    
  9 Kelly Walsh High School  'E'                     NT   x2:03.45        
     1) Axt, Samuel FR                  2) Billings, Hudson SO            
     3) Bridge, Carson FR               4) Donnelly, Severin JR           
       30.17    30.69    33.84    28.75                                    
 10 Kelly Walsh High School  'F'                     NT   x2:11.45        
     1) Gardner, Rodney JR              2) Hunter, Zach SO                
     3) Katzmann, Noah JR               4) Moore, Cam FR                  
       36.18    31.49    30.25    33.53                                    
 
Event 10  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        4A Q: # 1:04.00                                                        
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Poley, Gunnar       SO CAM                    54.76      56.72        
      27.51   29.21                                                
  2 Hasskamp, Hunter    JR KWH                    58.43      59.58        
      29.10   30.48                                                
  3 Hoffmann, Landon    FR CAM                    58.89      59.63        
      28.39   31.24                                                
  4 Robinson, Birch     SR KWH                    59.87    1:03.44        
      30.76   32.68                                                
  5 Jessen, Thayne      SO CAM                  1:03.95    1:03.46        
      30.57   32.89                                                
  6 Bell, Dallin        JR KWH                  1:02.03    1:04.99        
      31.09   33.90                                                
  7 Cox, Ethan          SO NCH                  1:03.77    1:05.41        
      30.60   34.81                                                
  8 Lougee, Carson      SR KWH                  1:09.09   x1:08.47        
      33.42   35.05                                                
  9 Axt, Samuel         FR KWH                  1:20.69   x1:21.38        
      39.26   42.12                                                
 10 Edmunds, Brandon    FR NCH                  1:56.63    1:53.52        
      54.30   59.22                                                
 
Event 11  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        4A Q: # 1:11.00                                                        
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Morton, Trevor      SR CAM                  1:03.02    1:03.05        
      29.05   34.00                                                
  2 Hillibush, Kade     JR KWH                  1:02.90    1:04.53        
      29.63   34.90                                                
  3 Christensen, Corte  FR CAM                  1:06.62    1:06.43        
      31.28   35.15                                                
  4 Mann, John          SR KWH                  1:06.43    1:08.00        
      31.27   36.73                                                
  5 Jessen, Tanner      JR CAM                  1:09.08    1:09.58        
      32.33   37.25                                                
  6 Smith, Cedar        JR KWH                  1:11.46    1:12.87        
      33.75   39.12                                                
  7 Sorenson, Garret    SO KWH                  1:14.15   x1:16.85        
      37.11   39.74                                                
  8 Katzmann, Noah      JR KWH                  1:16.58   x1:16.90        
      37.06   39.84                                                
  9 Calvert, Josh       JR KWH                  1:18.55   x1:17.36        
      36.79   40.57                                                
 10 Underwood, Tim      SO KWH                  1:20.71   x1:21.70        
      38.15   43.55                                                
 11 Baird, Grady        FR CAM                  1:23.18   x1:23.13        
      38.93   44.20                                                
 12 Fleming, Steven     SR NCH                  1:24.04    1:24.48        
      40.48   44.00                                                
 13 Bridge, Carson      FR KWH                  1:35.81   x1:32.55        
      43.37   49.18                                                
 14 Hunter, Zach        SO KWH                  1:32.50   x1:32.70        
      43.56   49.14                                                
 
Event 12  Boys 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kelly Walsh High School  'A'                3:28.00    3:29.91        
     1) Westerberg, Kameron SR          2) Pfaff, Ian FR                  
     3) Hasskamp, Hunter JR             4) Chadderdon, Kellen FR          
       25.46    52.27    24.08    51.65    25.49    53.89    24.40    52.10
  2 Campbell County High School  'A'            3:24.43    3:30.88        
     1) Bonar, Austin JR                2) Albers, JR SO                  
     3) Hoffmann, Landon FR             4) Barton, Cole JR                
       25.38    52.75    25.38    53.96    24.52    51.63    24.77    52.54
  3 Kelly Walsh High School  'B'                3:36.00    3:47.14        
     1) Hull, Cody JR                   2) Evenson, Tyler SO              
     3) Brooks, Jon SR                  4) Bell, Dallin JR                
       26.86    56.28    26.11    56.43    27.32    57.71    26.67    56.72
  4 Campbell County High School  'B'            3:41.84    4:00.40        
     1) Brandon, Jordan JR              2) Jessen, Thayne SO              
     3) Glaser, Nick JR                 4) Willardson, Elijah FR          
       27.49    58.19    29.35  1:03.42    27.77    58.00    28.94  1:00.79
  5 Kelly Walsh High School  'C'                     NT   x4:09.65        
     1) Stone, Painter SO               2) Lougee, Carson SR              
     3) Robinson, Birch SR              4) Belveal, Austin SR             
       29.30    59.32    31.51  1:07.17    29.12  1:02.32    27.44  1:00.84
  6 Kelly Walsh High School  'D'                     NT   x4:21.92        
     1) Price, David SO                 2) Stone, Cooper SR               
     3) Underwood, Tim SO               4) Calvert, Josh JR               
       30.57  1:06.36    30.23  1:04.01    31.96  1:07.26    30.43  1:04.29
  7 Campbell County High School  'C'                 NT   x4:25.92        
     1) Batey, Darren FR                2) Gauthier, Spencer FR           
     3) Baird, Grady FR                 4) Vargas, Nathan SO              
       33.99  1:11.59    33.32  1:08.47    29.33  1:04.75    28.35  1:01.11