Licensed to Evanston High School   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 9/24/2016 02:07 PM
                     HS Girls Evanston Invite - 9/24/2016                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Riverton High School  'A'                   1:43.45    2:06.66         32  
     1) Gopp, Kaylie JR                 2) Kusel, Emily SR                
     3) Aguayo, Sonsoles JR             4) Dike, Josie FR                 
       33.41    36.45    27.93    28.87                                    
  2 Sublette County  'A'                        2:12.29    2:14.27         26  
     1) Bennett, Alexis SR              2) Davison, McKenzie SR           
     3) Wright, Paige SR                4) Seeman, Israel FR              
       36.04    36.58    32.72    28.93                                    
  3 Green River  'A'                            1:59.65    2:15.10         24  
     1) Reyes, Emily FR                 2) Lauze, Jesse JR                
     3) Mandros, Emilee SO              4) Moritz, Cherylann FR           
       34.51    35.57    33.81    31.21                                    
  4 Lyman High School Girls 2016  'A'           2:15.87    2:19.24         22  
     1) Buratti, Carlotta SR            2) Hewitt, Harper FR              
     3) Busskohl, Brooklyn FR           4) Anson, Kaitlyn FR              
       34.82    39.36    33.12    31.94                                    
  5 Evanston High School  'A'                   2:20.89    2:25.65         20  
     1) Ross, Ozzy JR                   2) Banry, Aedin JR                
     3) Guertzgen, Rylee SR             4) McConnell, Abby SR             
       41.77    38.80    34.75    30.33                                    
  6 Green River  'B'                                 NT    2:26.19         18  
     1) Hardin, Samantha SO             2) Clark, Bailee JR               
     3) Souza, Selena JR                4) Mandros, Jarin SO              
  7 Khs Girls 2015  'A'                         2:30.00    2:26.84         14  
     1) Despain, Eliza FR               2) Burris, Aubree SR              
     3) Chamberlain, Charity FR         4) Morgan, Skylar JR              
  8 Lyman High School Girls 2016  'B'           2:23.64    2:28.71         10  
     1) Johnson, Aysha JR               2) Garner, Nikayla SO             
     3) McCreath, Madison SR            4) Porter, Paytan SO              
       37.13    43.32    35.56    32.70                                    
  9 Evanston High School  'B'                   2:34.89    2:32.54          8  
     1) White, Rebeca JR                2) Potter, Kori SO                
     3) D'Anzi, Celeste SR              4) Davis, Marie SO                
 10 Green River  'C'                                 NT   x2:51.12        
     1) Bybee, Alexis JR                2) Adams, Nevaeh FR               
     3) Fryer, Sierra FR                4) Moffatt, Merika FR             
 11 Sublette County  'B'                             NT    2:52.54          6  
     1) Winklecotter, Loreena JR        2) Nielson, Paige FR              
     3) Hill, Britt SO                  4) Brage, Maria                   
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:17.00  4A
        2:23.50  3A
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Ashley      SO GRV                  2:11.02    2:13.49 4A      16  
      29.07   34.25   36.24   33.93                                
  2 Dike, Josie         FR RIV                  2:17.23    2:13.69 4A      13  
      30.64   34.26   35.47   33.32                                
  3 Davis, Marie        SO EVN                  2:14.21    2:17.06 3A      12  
      30.70   34.80   36.43   35.13                                
  4 McConnell, Abby     SR EVN                  2:28.08    2:23.75         11  
      32.24   35.55   37.84   38.12                                
  5 Merrick, Adrienne   FR GRV                       NT    2:24.74         10  
      32.27   36.52   38.40   37.55                                
  6 Olsen, Kaycee       FR GRV                  2:31.35    2:24.84          9  
      32.32   36.43   38.24   37.85                                
  7 Weston, Abby        SR LYM                  2:29.21    2:25.49          7  
      32.62   37.47   38.01   37.39                                
  8 Moyles, Stevie      JR KEM                  2:31.84    2:26.56          5  
      32.25   36.48   39.18   38.65                                
  9 Day, Kaylee         FR Sublette             2:23.51    2:27.46          4  
      33.28   36.90   39.04   38.24                                
 10 Seeman, Israel      FR Sublette             2:26.83    2:33.33          3  
      32.34   38.72   41.66   40.61                                
 11 Johnson, Aysha      JR LYM                  2:36.32    2:35.55          2  
 12 Morgan, Skylar      JR KEM                  2:35.98    2:36.14          1  
      36.23   38.87   41.71   39.33                                
 13 D'Anzi, Celeste     SR EVN                  2:43.64    2:38.12        
 14 Bennett, Adalyn     FR Sublette             2:30.01    2:38.39        
      36.09   40.70   41.45   40.15                                
 15 Ross, Ozzy          JR EVN                  2:29.04   x2:40.83        
      37.21   40.18   42.34   41.10                                
 16 Shereda, Cynthia    JR GRV                  2:48.38   x2:46.51        
 17 Tyler, Demi         JR GRV                  2:48.33   x2:54.03        
 18 Hall, Savannah      FR KEM                  3:20.63    3:17.77        
 19 Rowan, Codi         SO Sublette             4:39.98   x4:51.09        
                            1:09.57                                
 -- Wright, Miranda     FR GRV                       NT         DQ        
      36.45   41.34   42.53   39.79                                
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
        2:36.50  4A
        2:44.00  3A
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gopp, Kaylie        JR RIV                  2:29.79    2:31.76 4A      16  
      33.22   37.48   45.42   35.64                                
  2 Wright, Paige       SR Sublette             2:35.71    2:37.26 3A      13  
      32.79   39.06   47.75   37.66                                
  3 Moritz, Cherylann   FR GRV                  2:30.80    2:39.07 3A      12  
      33.96   39.31   48.86   36.94                                
  4 Camphouse, McKinze  SO EVN                  2:32.61    2:41.75 3A      11  
      32.91   40.08   50.58   38.18                                
  5 Guertzgen, Rylee    SR EVN                  2:35.65    2:42.46 3A      10  
      36.31   40.80   50.38   34.97                                
  6 Hewitt, Harper      FR LYM                       NT    2:45.18          9  
      36.10   43.04   48.16   37.88                                
  7 Bennett, Alexis     SR Sublette             2:50.85    2:47.01          7  
      36.79   40.58   54.27   35.37                                
  8 Hagler, Brooklynn   SO KEM                  2:51.79    2:48.78          5  
      35.86   45.59   48.94   38.39                                
  9 Thatcher, Teryn     FR KEM                  2:50.82    2:53.52          4  
      35.21   45.64   50.31   42.36                                
 10 Flake, Maura        SO LYM                  2:56.34    2:53.87          3  
      35.07   45.18   52.32   41.30                                
 11 Fryer, Sierra       FR GRV                  3:08.30    3:00.28          2  
      39.51   45.22   55.95   39.60                                
 12 McDaniel, Davan     SO Sublette             3:01.86    3:01.29          1  
                      50.70   44.69                                
 13 White, Rebeca       JR EVN                  3:15.87    3:20.01        
      45.44   47.78 1:06.47   40.32                                
 14 Clark, Bailee       JR GRV                  3:00.58    3:20.97        
      44.36   54.81   54.08   47.72                                
 15 Despain, Eliza      FR KEM                  3:23.72    3:26.20        
      46.55   50.49 1:02.15   47.01                                
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          28.15  4A
          28.50  3A
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Aguayo, Sonsoles    JR RIV                    26.75      26.06 4A      16  
  2 Sanders, Sydni      FR GRV                    27.34      27.41 4A      13  
  3 Caves, Jade         JR EVN                    28.27      28.59         12  
  4 Bentley, Patience   SO GRV                    29.51      28.65         11  
  5 Lauze, Jesse        JR GRV                    28.83      28.78         10  
  6 Treber, Aspen       JR RIV                    28.60      28.82          9  
  7 Covill, Meleah      SO Sublette               30.32      29.11          7  
  8 Reyes, Emily        FR GRV                    28.77     x29.30        
  9 Fadden, Charli      JR EVN                    27.47      29.58          5  
 10 Ruckman, Taylor     SR Sublette               29.50      29.82          4  
 11 Krall, Alexis       SO KEM                    29.54      29.84          3  
 12 Mandros, Jarin      SO GRV                    29.67     x30.58        
 13 Anson, Kaitlyn      FR LYM                    31.61      32.01          2  
 14 McCreath, Madison   SR LYM                    31.63      32.12          1  
 15 Chandler, Lillian   SO LYM                    31.99      32.55        
 16 Porter, Paytan      SO LYM                    32.21     x32.66        
 16 Nelson, Amoree      SO LYM                    30.78     x32.66        
 18 Thomas, Riley       SR RIV                    31.75      32.77        
 19 Potter, Kori        SO EVN                    34.88      33.51        
 20 Hagler, Kaylee      SR KEM                    34.17      33.63        
 21 Healy, Meeghan      FR RIV                    34.11     x33.68        
 22 Adams, Nevaeh       FR GRV                    33.04     x33.74        
 23 Deeds, Madelynn     FR Sublette               34.32      34.29        
 24 Walker, Allison     JR KEM                    33.90      35.30        
 25 Moffatt, Merika     FR GRV                    35.50     x35.76        
 26 Davis, Ashley       FR Sublette               35.51     x35.90        
 27 Bryan, Cheyenne     FR RIV                    30.16     x35.99        
 28 Smith, Sheridan     FR RIV                    35.07     x36.23        
 29 Brage, Maria           Sublette               37.08     x37.06        
 30 Winklecotter, Lore  JR Sublette               36.59     x38.29        
 31 Smith, Cheyenne     SO RIV                    36.56     x38.30        
 32 McCreath, Kaila     SO LYM                    42.60     x41.16        
 33 Castillo, Ana       SR LYM                    40.77     x41.36        
 34 Sisneros, Quirinit  FR RIV                    38.67     x41.99        
 35 Whitehurst, Savann  FR RIV                    40.59     x43.48        
 36 Hill, Britt         SO Sublette               45.26     x44.95        
 37 Struna, Secorra     FR RIV                    49.54     x51.31        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Rule, Shantelle     SR Sublette              359.85     317.40         16  
  2 Paulson, Darbie     SO Sublette              228.00     242.75         13  
  3 Allen, Victoria     JR GRV                   235.90     240.30         12  
  4 Fisher, Megan       JR EVN                   142.90     220.60         11  
  5 Pierce, Tianna      FR EVN                       NP     124.60         10  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:12.50  4A
        1:16.50  3A
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gopp, Kaylie        JR RIV                  1:08.76    1:08.71 4A      16  
      32.52   36.19                                                
  2 Dike, Josie         FR RIV                  1:12.84    1:10.09 4A      13  
      32.36   37.73                                                
  3 Olsen, Kaycee       FR GRV                  1:16.15    1:16.36 3A      12  
      34.85   41.51                                                
  4 Caves, Jade         JR EVN                  1:18.89    1:17.58         11  
      33.97   43.61                                                
  5 Mandros, Emilee     SO GRV                  1:20.37    1:19.86         10  
      36.69   43.17                                                
  6 Souza, Selena       JR GRV                  1:23.62    1:20.39          9  
      37.09   43.30                                                
  7 Garner, Nikayla     SO LYM                  1:29.98    1:29.44          7  
      40.39   49.05                                                
  8 Banry, Aedin        JR EVN                  1:31.73    1:33.95          5  
      41.78   52.17                                                
  9 Chamberlain, Chari  FR KEM                  1:37.21    1:36.06          4  
      41.84   54.22                                                
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:02.00  4A
        1:04.25  3A
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 King, Alexis        SO GRV                    58.04      58.28 4A      16  
      27.03   31.25                                                
  2 Jensen, Ashley      SO GRV                    59.97    1:00.38 4A      13  
      28.76   31.62                                                
  3 Camphouse, McKinze  SO EVN                  1:00.94    1:02.03 3A      12  
      29.43   32.60                                                
  4 Treber, Aspen       JR RIV                  1:04.16    1:04.01 3A      11  
      30.82   33.19                                                
  5 Krall, Alexis       SO KEM                  1:04.77    1:05.49         10  
      30.77   34.72                                                
  6 McConnell, Abby     SR EVN                  1:05.95    1:05.71          9  
      31.42   34.29                                                
  7 Bentley, Patience   SO GRV                  1:08.01    1:05.85          7  
      31.17   34.68                                                
  8 Merrick, Adrienne   FR GRV                  1:05.75   x1:06.47        
      31.96   34.51                                                
  9 Flake, Maura        SO LYM                  1:06.48    1:06.54          5  
      31.57   34.97                                                
 10 Morgan, Skylar      JR KEM                  1:07.52    1:07.40          4  
      32.70   34.70                                                
 11 Wright, Miranda     FR GRV                  1:08.12   x1:07.98        
      32.89   35.09                                                
 12 Covill, Meleah      SO Sublette             1:07.61    1:08.26          3  
      32.27   35.99                                                
 13 Buratti, Carlotta   SR LYM                  1:07.63    1:08.71          2  
      33.38   35.33                                                
 14 Hardin, Samantha    SO GRV                  1:10.95   x1:11.19        
      34.04   37.15                                                
 15 Kusel, Emily        SR RIV                  1:11.55    1:11.22          1  
 16 Nielson, Paige      FR Sublette             1:11.23    1:12.75        
      34.38   38.37                                                
 17 Anson, Kaitlyn      FR LYM                  1:14.47    1:14.24        
      35.51   38.73                                                
 18 White, Rebeca       JR EVN                  1:11.41    1:14.48        
      35.69   38.79                                                
 19 Deeds, Madelynn     FR Sublette             1:19.79    1:16.66        
      36.57   40.09                                                
 20 Tyler, Demi         JR GRV                  1:18.26   x1:17.90        
      36.98   40.92                                                
 21 Davis, Ashley       FR Sublette             1:26.65   x1:19.84        
      37.30   42.54                                                
 22 Smith, Sheridan     FR RIV                  1:18.24    1:22.41        
      39.11   43.30                                                
 23 Bybee, Alexis       JR GRV                  1:29.48   x1:25.09        
      41.15   43.94                                                
 24 Hall, Savannah      FR KEM                  1:31.23    1:25.94        
      41.19   44.75                                                
 25 Brage, Maria           Sublette             1:26.09   x1:27.73        
      39.77   47.96                                                
 26 Sisneros, Quirinit  FR RIV                  1:30.93   x1:36.93        
      43.68   53.25                                                
 27 Hill, Britt         SO Sublette             1:41.44   x1:44.85        
      52.46   52.39                                                
 28 Rowan, Codi         SO Sublette             2:11.06   x2:08.93        
      59.45 1:09.48                                                
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:12.50  4A
        6:41.50  3A
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Aguayo, Sonsoles    JR RIV                  5:34.37    5:29.62 4A      16  
      29.82   32.28   32.77   32.82   33.42   33.66   34.02   33.97
      34.02   32.84                                                
  2 Sanders, Sydni      FR GRV                  5:46.84    5:56.58 4A      13  
      31.04   34.77   35.89   36.48   37.43   36.06   36.19   36.98
      36.38   35.36                                                
  3 Davis, Marie        SO EVN                  6:12.34    6:13.07 3A      12  
      32.01   35.84   36.71   37.50   38.08   38.49   38.88   39.51
      39.17   36.88                                                
  4 Moritz, Cherylann   FR GRV                  6:12.37    6:22.29 3A      11  
      34.74   38.41   39.24   39.48   40.32   40.22   38.89   39.03
      37.63   34.33                                                
  5 Wright, Paige       SR Sublette             6:09.60    6:22.74 3A      10  
      32.66   36.40   37.63   39.37   40.08   40.14   40.05   40.15
      40.09   36.17                                                
  6 Bennett, Alexis     SR Sublette             6:33.46    6:35.06 3A       9  
      34.61   39.13   40.42   40.15   40.53   41.14   40.94   40.06
      39.62   38.46                                                
  7 Day, Kaylee         FR Sublette             6:26.70    6:36.79 3A       7  
      33.42   38.28   40.50   40.90   41.66   41.50   41.58   41.21
      40.12   37.62                                                
  8 Busskohl, Brooklyn  FR LYM                       NT    6:43.99          5  
      33.81   40.99   42.65   40.48   41.73   41.27   42.02   42.19
      41.66   37.19                                                
  9 Hagler, Brooklynn   SO KEM                  6:43.72    6:45.41          4  
      34.66   40.32   41.09   41.28   42.42   42.20   42.24   41.75
      40.86   38.59                                                
 10 Seeman, Israel      FR Sublette             6:50.80   x6:46.43        
      34.28   38.82   41.32   41.00   41.93   41.40   42.17   42.56
      43.19   39.76                                                
 11 Ruckman, Taylor     SR Sublette             7:01.49   x6:50.41        
      35.28   40.24   41.32   41.97   42.86   43.22   43.35   42.33
    1:19.84                                                        
 12 Burris, Aubree      SR KEM                  7:01.42    7:01.86          3  
      35.01   40.48   43.26   44.35   43.68   44.03   42.77   44.07
      43.74   40.47                                                
 13 D'Anzi, Celeste     SR EVN                  7:35.89    7:02.97          2  
      37.76   41.35   42.92   42.71   42.08   42.40   43.31   43.57
      44.09   42.78                                                
 14 Bennett, Adalyn     FR Sublette             6:54.69   x7:04.20        
      37.45   42.12   42.31   44.04   44.33   43.67   43.61   43.89
      42.03   40.75                                                
 15 Fryer, Sierra       FR GRV                  7:22.51    7:09.96          1  
      35.76   41.07   42.79   43.68   44.13   44.42   43.72   44.03
      46.96   43.40                                                
 16 Porter, Paytan      SO LYM                  7:08.01    7:15.95        
      34.84   43.20   44.69   44.81   45.02   46.29   45.71   45.48
      44.38   41.53                                                
 17 Thomas, Riley       SR RIV                  7:09.55    7:21.19        
      36.34   41.13   43.33   45.19   45.57   46.99   46.71   47.39
      45.40   43.14                                                
 18 Shereda, Cynthia    JR GRV                  7:47.19   x7:45.15        
      38.62   45.21   44.86   46.98   48.10   48.53   49.11   51.41
    1:33.55                                                        
 19 Rule, Shantelle     SR Sublette                  NT   x8:24.27        
      38.02   46.88   50.00   52.15   55.08   54.72   54.39   53.62
      51.97   47.44                                                
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Green River  'A'                            1:48.00    1:49.93         32  
     1) Sanders, Sydni FR               2) Jensen, Ashley SO              
     3) King, Alexis SO                 4) Lauze, Jesse JR                
  2 Riverton High School  'A'                   1:50.04    1:50.53         26  
     1) Dike, Josie FR                  2) Treber, Aspen JR               
     3) Gopp, Kaylie JR                 4) Aguayo, Sonsoles JR            
  3 Khs Girls 2015  'A'                         1:57.78    1:56.94         24  
     1) Hagler, Brooklynn SO            2) Moyles, Stevie JR              
     3) Krall, Alexis SO                4) Thatcher, Teryn FR             
  4 Evanston High School  'A'                   1:55.71    1:57.58         22  
     1) Camphouse, McKinzey SO          2) Caves, Jade JR                 
     3) Guertzgen, Rylee SR             4) Fadden, Charli JR              
  5 Lyman High School Girls 2016  'A'           1:56.87    1:57.80         20  
     1) Johnson, Aysha JR               2) Flake, Maura SO                
     3) Hewitt, Harper FR               4) Weston, Abby SR                
  6 Green River  'B'                                 NT    2:04.10         18  
     1) Olsen, Kaycee FR                2) Souza, Selena JR               
     3) Merrick, Adrienne FR            4) Wright, Miranda FR             
       29.27    30.91    32.27    31.65                                    
  7 Sublette County  'A'                        2:04.92    2:06.39         14  
     1) Ruckman, Taylor SR              2) McDaniel, Davan SO             
     3) Bennett, Adalyn FR              4) Day, Kaylee FR                 
  8 Lyman High School Girls 2016  'B'           2:13.69    2:08.34         10  
     1) Buratti, Carlotta SR            2) Nelson, Amoree SO              
     3) McCreath, Madison SR            4) Anson, Kaitlyn FR              
       31.94    36.29    27.97    32.14                                    
  9 Sublette County  'B'                        2:19.66    2:08.78          8  
     1) Covill, Meleah SO               2) Deeds, Madelynn FR             
     3) Brage, Maria                    4) Gray, Aimee SR                 
       29.49    34.25    37.45    27.59                                    
 10 Green River  'C'                                 NT   x2:10.47        
     1) Mandros, Jarin SO               2) Mandros, Emilee SO             
     3) Fryer, Sierra FR                4) Hardin, Samantha SO            
       30.60    31.53    39.27    29.07                                    
 11 Evanston High School  'B'                   2:13.66    2:13.20          6  
     1) Ross, Ozzy JR                   2) Banry, Aedin JR                
     3) White, Rebeca JR                4) Potter, Kori SO                
       32.27    32.96    33.07    34.90                                    
 12 Green River  'D'                                 NT   x2:18.01        
     1) Bentley, Patience SO            2) Tyler, Demi JR                 
     3) Shereda, Cynthia JR             4) Moffatt, Merika FR             
       28.93    36.60    35.10    37.38                                    
 13 Khs Girls 2015  'B'                         2:13.10    2:18.25          4  
     1) Burris, Aubree SR               2) Chamberlain, Charity FR        
     3) Hall, Savannah FR               4) Walker, Allison JR             
       31.31    32.13    37.36    37.45                                    
 14 Lyman High School Girls 2016  'C'           2:21.52   x2:25.35        
     1) Chandler, Lillian SO            2) McCreath, Kaila SO             
     3) Castillo, Ana SR                4) Garner, Nikayla SO             
       32.04    41.77    44.46    27.08                                    
 15 Sublette County  'C'                        2:51.13   x2:57.89        
     1) Davis, Ashley FR                2) Hill, Britt SO                 
     3) Paulson, Darbie SO              4) Rowan, Codi SO                 
       37.06    45.57    34.18  1:01.08                                    
 16 Riverton High School  'B'                        NT    2:59.43          2  
     1) Smith, Sheridan FR              2) Whitehurst, Savannah FR        
     3) Struna, Secorra FR              4) Sisneros, Quirinita FR         
       39.77    44.92    53.84    40.90                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:10.00  4A
        1:13.50  3A
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 King, Alexis        SO GRV                  1:04.46    1:06.48 4A      16  
      31.85   34.63                                                
  2 Moyles, Stevie      JR KEM                  1:13.24    1:14.00         13  
      35.57   38.43                                                
  3 Busskohl, Brooklyn  FR LYM                       NT    1:15.45         12  
      36.47   38.98                                                
  4 Reyes, Emily        FR GRV                  1:12.96    1:15.95         11  
      36.84   39.11                                                
  5 Guertzgen, Rylee    SR EVN                  1:10.80    1:16.49         10  
      37.06   39.43                                                
  6 Johnson, Aysha      JR LYM                  1:18.53    1:20.80          9  
      40.29   40.51                                                
  7 Fadden, Charli      JR EVN                  1:18.51    1:21.75          7  
      39.00   42.75                                                
  8 Gray, Aimee         SR Sublette                  NT    1:23.78          5  
      37.61   46.17                                                
  9 Hardin, Samantha    SO GRV                  1:19.72    1:24.76          4  
      41.37   43.39                                                
 10 Chandler, Lillian   SO LYM                  1:25.50    1:25.95          3  
      41.78   44.17                                                
 11 Garner, Nikayla     SO LYM                  1:28.01   x1:27.63        
      41.47   46.16                                                
 12 Potter, Kori        SO EVN                  1:31.77    1:28.05          2  
      43.47   44.58                                                
 13 Despain, Eliza      FR KEM                  1:29.04    1:28.22          1  
      41.82   46.40                                                
 14 Healy, Meeghan      FR RIV                  1:43.04    1:30.96        
      45.70   45.26                                                
 15 Smith, Cheyenne     SO RIV                  1:35.85    1:34.01        
      45.17   48.84                                                
 16 Winklecotter, Lore  JR Sublette             1:38.22    1:38.68        
      46.04   52.64                                                
 17 Bryan, Cheyenne     FR RIV                  1:46.01    1:40.60        
 18 Bybee, Alexis       JR GRV                  1:41.64   x1:48.64        
      52.77   55.87                                                
 19 Walker, Allison     JR KEM                  1:47.15    1:49.67        
      50.68   58.99                                                
 20 McCreath, Kaila     SO LYM                  2:01.71   x1:57.20        
      54.15 1:03.05                                                
 -- Castillo, Ana       SR LYM                  1:51.14         DQ        
      48.76   57.33                                                
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:20.00  4A
        1:23.00  3A
    Name              Year School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lauze, Jesse        JR GRV                  1:17.54    1:18.30 4A      16  
      36.70   41.60                                                
  2 Thatcher, Teryn     FR KEM                  1:21.77    1:19.08 4A      13  
      37.65   41.43                                                
  3 Lewis, Jordan       JR RIV                  1:21.46    1:19.34 4A      12  
      37.54   41.80                                                
  4 Weston, Abby        SR LYM                  1:25.90    1:25.13         11  
  5 Banry, Aedin        JR EVN                  1:25.02    1:25.34         10  
      40.99   44.35                                                
  6 Hewitt, Harper      FR LYM                  1:25.45    1:25.92          9  
      40.73   45.19                                                
  7 McDaniel, Davan     SO Sublette             1:26.93    1:26.36          7  
  8 Souza, Selena       JR GRV                  1:27.84    1:26.45          5  
  9 Mandros, Emilee     SO GRV                  1:26.38    1:27.32          4  
 10 Kusel, Emily        SR RIV                  1:27.72    1:28.43          3  
 11 Chamberlain, Chari  FR KEM                  1:32.18    1:29.55          2  
      43.07   46.48                                                
 12 Buratti, Carlotta   SR LYM                  1:32.20    1:32.34          1  
      43.83   48.51                                                
 13 Nielson, Paige      FR Sublette             1:31.83    1:32.63        
 14 Clark, Bailee       JR GRV                  1:37.60   x1:33.54        
      44.57   48.97                                                
 15 Burris, Aubree      SR KEM                  1:34.00    1:34.39        
      45.20   49.19                                                
 16 Ross, Ozzy          JR EVN                  1:35.98    1:34.55        
      44.90   49.65                                                
 17 McCreath, Madison   SR LYM                  1:34.63   x1:35.47        
      44.71   50.76                                                
 18 Adams, Nevaeh       FR GRV                  1:37.48   x1:39.72        
      44.64   55.08                                                
 19 Nelson, Amoree      SO LYM                  1:36.08   x1:40.78        
      45.86   54.92                                                
 20 Moffatt, Merika     FR GRV                  1:42.58   x1:47.50        
      50.13   57.37                                                
 -- Hagler, Kaylee      SR KEM                  1:51.69         DQ        
      51.04 1:01.85                                                
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Green River  'A'                            3:58.00    4:11.26         32  
     1) Sanders, Sydni FR               2) Jensen, Ashley SO              
     3) King, Alexis SO                 4) Moritz, Cherylann FR           
  2 Evanston High School  'A'                   4:21.39    4:23.23         26  
     1) Caves, Jade JR                  2) McConnell, Abby SR             
     3) Camphouse, McKinzey SO          4) Fadden, Charli JR              
  3 Khs Girls 2015  'A'                         4:24.50    4:26.74         24  
     1) Krall, Alexis SO                2) Hagler, Brooklynn SO           
     3) Moyles, Stevie JR               4) Thatcher, Teryn FR             
  4 Sublette County  'A'                        4:15.20    4:28.57         22  
     1) Rule, Shantelle SR              2) Bennett, Alexis SR             
     3) Wright, Paige SR                4) Davison, McKenzie SR           
  5 Green River  'B'                                 NT    4:34.68         20  
     1) Reyes, Emily FR                 2) Merrick, Adrienne FR           
     3) Olsen, Kaycee FR                4) Bentley, Patience SO           
       32.09  1:05.81    32.99  1:08.68    32.33  1:09.69    32.82  1:10.50
  6 Lyman High School Girls 2016  'A'           4:36.84    4:47.03         18  
     1) Flake, Maura SO                 2) Porter, Paytan SO              
     3) Chandler, Lillian SO            4) Busskohl, Brooklyn FR          
  7 Sublette County  'B'                        4:31.94    4:48.03         14  
     1) Seeman, Israel FR               2) Bennett, Adalyn FR             
     3) Day, Kaylee FR                  4) Covill, Meleah SO              
  8 Sublette County  'C'                        4:54.70   x5:10.18        
     1) Ruckman, Taylor SR              2) Nielson, Paige FR              
     3) Winklecotter, Loreena JR        4) McDaniel, Davan SO             
       32.81  1:08.12    35.33  1:15.95    41.28  1:25.86    36.42  1:20.25
  9 Khs Girls 2015  'B'                         5:07.13    5:17.75         10  
     1) Morgan, Skylar JR               2) Hagler, Kaylee SR              
     3) Despain, Eliza FR               4) Walker, Allison JR             
       32.01  1:07.19    38.53  1:20.32    38.09  1:19.75    41.04  1:30.49
 10 Green River  'C'                                 NT   x5:27.74        
     1) Tyler, Demi JR                  2) Wright, Miranda FR             
     3) Shereda, Cynthia JR             4) Clark, Bailee JR               
       39.67  1:25.95    35.19  1:13.77    39.11  1:35.20    27.67  1:12.82
 11 Sublette County  'D'                        5:00.90   x6:44.25        
     1) Paulson, Darbie SO              2) Davis, Ashley FR               
     3) Deeds, Madelynn FR              4) Rowan, Codi SO                 
       36.88  1:20.98    41.16  1:33.89    35.58  1:24.51  2:24.87         
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 12                    
 
  1. Green River                         387   2. Evanston High School                244
  3. Sublette County                     199   4. Riverton High School                186
  5. Lyman High School Girls 2016        168   6. Khs Girls 2015                      148