Licensed to Campbell County High School Camels
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 8/26/2016 06:53 PM
                                GILLETTE RELAYS                                
                        GILLETTE, WY    AUGUST 26, 2016                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  1:58.10    1:56.03   20  
     1) Rehard, Klaire FR               2) Holwell, Jenny SO              
     3) Porter, Alaysa FR               4) Ochsner, Shaylee SO            
  2 Sheridan High School  'A'                         1:51.36    1:57.88   17  
     1) Carroll, Piper SO               2) Robison, Zoe FR                
     3) Robison, Pippin JR              4) Green, Molly JR                
  3 Cheyenne Central High School  'A'                 1:56.00    2:00.81   16  
     1) Anderson, Logan JR              2) Geyer, Sammy JR                
     3) Lane, Hanna SR                  4) Linde, Hannah SR               
  4 Laramie High School  'A'                          2:03.00    2:04.66   15  
     1) Colter, Megan SO                2) Busch, Katie SO                
     3) Burchi, Carter SO               4) Weathermon, Catie SO           
  5 Cheyenne South Bison  'A'                         2:16.77    2:08.73   14  
     1) Near, Kendyl FR                 2) Bassett, Kaitlyn SR            
     3) Mirich, Jakobi FR               4) Spaulding, Jurnee SR           
  6 Newcaslte Dogies  'A'                             2:09.00    2:08.96   13  
     1) Henkle, Rachel SR               2) Waggener, Mikenna SR           
     3) Whitney, Markie FR              4) Henkle, Sarah JR               
  7 Cheyenne East High School  'A'                    2:05.38    2:11.15   12  
     1) Byrd, Abigail SR                2) Farris, Kelly JR               
     3) Jankovsky, Hannah SR            4) West, Brittany JR              
  8 Cheyenne Central High School  'B'                 2:05.00    2:15.47   11  
     1) Osterman, Sally FR              2) Osborn, Paige SR               
     3) Troudt, Rachel JR               4) Dempsey, Hannah SO             
  9 Laramie High School  'B'                          2:13.00    2:16.27    9  
     1) DeYoung, Jordan JR              2) Dale, Madison SR               
     3) Simkins, Alexis FR              4) Killpack, Abby JR              
 10 Buffalo High School  'A'                               NT    2:17.89    7  
     1) Norman, Kate                    2) Wagner, Miranda                
     3) Cahhal, Natalie                 4) Chapin, Seren                  
 11 Laramie High School  'C'                          2:35.00   x2:22.56  
     1) Holles, Sarah JR                2) Jablin, Kate JR                
     3) McFate, Megan SO                4) Abdelkader, Layla JR           
 12 Campbell County High School  'B'                  2:06.53    2:23.44    6  
     1) Colson, Sydney SR               2) Bydlon, Grace FR               
     3) Knez, Traelyn JR                4) Moodry, Kelly JR               
 13 Cheyenne East High School  'B'                         NT    2:24.18    5  
     1) Hoskins, Mackenzie SR           2) Potter, Ruth FR                
     3) Ellis, Kendrew JR               4) Smith, Saige JR                
 14 Sheridan High School  'B'                         2:29.36    2:27.14    4  
     1) Alsup, Kate FR                  2) Craft, Nora FR                 
     3) Arnold, Kaycee FR               4) Petermann, Victoria SR         
 15 Laramie High School  'D'                               NT   x2:29.85  
     1) Dale, Alyssa FR                 2) Poledna, Alayna JR             
     3) Stuckert, Cannon SR             4) Lewis, Kaitlyn SO              
 16 Cheyenne Central High School  'D'                      NT   x2:32.04  
     1) Knepper, Sinead FR              2) Dellos, Cassidy SR             
     3) Sutphin, Mia FR                 4) Norton, Ella SO                
 17 Cheyenne South Bison  'B'                              NT    2:33.80    3  
     1) Beasley, Julie SR               2) Bassett, Keyarra FR            
     3) Aghbashian, Ainsley JR          4) VanRisseghem, Nicole FR        
 18 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x2:36.22  
     1) Stewart, Roree FR               2) Conroy, Ielea SO               
     3) Griffith, Melanie SO            4) Dereemer, Madi SR              
 19 Natrona County High School  'A'                   2:55.12    2:38.29    2  
     1) Beck, Emerson SO                2) Kelley, Ashley JR              
     3) Dilts-Vargas, Tresa JR          4) Stevens, Brittany JR           
 20 Campbell County High School  'C'                       NT   x2:39.55  
     1) Clough, Gina JR                 2) Post, Alize FR                 
     3) Ruen, Breanna JR                4) Muzzarelli, Anna SR            
 21 Buffalo High School  'B'                               NT    2:41.55    1  
     1) Todd, Emily                     2) Johnson, Maddi                 
     3) Cohoon, Tabitha                 4) Velasquez, Emmaline            
 -- Cheyenne Central High School  'E'                      NT   X2:47.96  
     1) Simoni, Arianna SO              2) Wood, Sophia SO                
     3) Havens, Amber JR                4) Thomas, Allison SO             
 -- Cheyenne East High School  'C'                         NT         DQ  
     1) Byrd, Emily SO                  2) Rockhold, Reagan FR            
     3) Cherek, Arden FR                4) Wardle, Mayce SO               
 
Event 2  Girls 500 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  5:04.56    4:57.29   20  
     1) Pikula, Lauren SO               2) Baldacci, Taylor SO            
     3) Hauber, McKenna SO              4) Carsrud, Sani JR               
  2 Laramie High School  'A'                          5:20.00    5:13.64   17  
     1) Graves, Tayiah SO               2) Bleak, Brynli SR               
     3) Jablin, Madie FR                4) Clerkin, Maggie JR             
  3 Cheyenne East High School  'A'                    5:12.00    5:18.99   16  
     1) Keller, Suzi SR                 2) Farris, Kelly JR               
     3) Smith, McKenna JR               4) Morton, Sage FR                
  4 Cheyenne Central High School  'A'                 5:25.00    5:21.65   15  
     1) Dempsey, Hannah SO              2) Cavanaugh, Porscha FR          
     3) Troudt, Rachel JR               4) Pietsch, Rachel JR             
  5 Campbell County High School  'B'                  5:20.58    6:00.16   14  
     1) Danko, Madylin JR               2) Clyde, Olivia                  
     3) O'Dell, Natalie SR              4) Steiger, Rachael SR            
  6 Laramie High School  'B'                               NT    6:08.83   13  
     1) Lewis, Kaitlyn SO               2) Schroeder, Heidi FR            
     3) Anderson, Kelcey SO             4) Lee, Isa JR                    
  7 Buffalo High School  'A'                               NT    6:10.24   12  
     1) Kennedy, Quynn                  2) Johnson, Macy                  
     3) Stahlbuck, Kennedy              4) Sanburn, Brooke                
  8 Cheyenne South Bison  'A'                         7:30.00    6:26.76   11  
     1) Beasley, Julie SR               2) Hunt, Connie JR                
     3) Moyte, Aiyanna SR               4) Aghbashian, Ainsley JR         
  9 Cheyenne East High School  'B'                         NT    6:30.05    9  
     1) Rumpf, Taylor SO                2) Shanklin, Sylvia SR            
     3) Smith, Saige JR                 4) Norford, Falon SR              
 10 Cheyenne Central High School  'C'                      NT    7:39.20    7  
     1) Mair, Helen SO                  2) Moon, Morgan FR                
     3) Sutphin, Mia FR                 4) Wood, Sophia SO                
 -- Cheyenne Central High School  'B'                      NT   X7:15.52  
     1) Knepper, Sinead FR              2) Simoni, Arianna SO             
     3) Norton, Ella SO                 4) Havens, Amber JR               
 
Event 3  Girls 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  4:26.50    4:25.40   20  
     1) Pilon, Rylie SR                 2) Schiefelbein, Taylor SR        
     3) Ochsner, Shaylee SO             4) Holwell, Jenny SO              
  2 Laramie High School  'A'                          4:43.00    4:34.58   17  
     1) Burchi, Carter SO               2) Colter, Megan SO               
     3) Weathermon, Catie SO            4) McPherson, Olivia FR           
  3 Sheridan High School  'A'                         4:49.14    4:34.91   16  
     1) Robison, Zoe FR                 2) Thoney, Olivia JR              
     3) Frederickson, Jenna SO          4) Carroll, Piper SO              
  4 Cheyenne Central High School  'A'                 5:35.00    4:40.82   15  
     1) Anderson, Logan JR              2) Vanlandingham, Christa FR      
     3) Troudt, Rachel JR               4) Geyer, Sammy JR                
  5 Cheyenne South Bison  'A'                         5:13.68    4:54.53   14  
     1) Near, Kendyl FR                 2) Bassett, Kaitlyn SR            
     3) Oliverius, Angela SR            4) Mirich, Jakobi FR              
  6 Newcaslte Dogies  'A'                             4:30.00    4:59.02   13  
     1) Whitney, Markie FR              2) Waggener, Mikenna SR           
     3) Henkle, Sarah JR                4) Henkle, Rachel SR              
  7 Cheyenne Central High School  'B'                 6:10.00    5:05.91   12  
     1) Johnson, Jordan SO              2) Lane, Hanna SR                 
     3) Waller, Ariah SO                4) Pietsch, Rachel JR             
  8 Cheyenne East High School  'A'                    4:57.89    5:06.77   11  
     1) Ellis, Kendrew JR               2) Jankovsky, Hannah SR           
     3) Hoskins, Mackenzie SR           4) West, Brittany JR              
  9 Laramie High School  'B'                          5:15.00    5:14.52    9  
     1) Graves, Tayiah SO               2) Busch, Katie SO                
     3) DeYoung, Jordan JR              4) Nagy, Madison SO               
 10 Laramie High School  'C'                               NT   x5:25.52  
     1) Holles, Sarah JR                2) McFate, Megan SO               
     3) Jablin, Kate JR                 4) Stuckert, Cannon SR            
 11 Campbell County High School  'B'                  4:53.33    5:36.51    7  
     1) Knez, Traelyn JR                2) Colson, Sydney SR              
     3) Bydlon, Grace FR                4) O'Dell, Natalie SR             
 12 Cheyenne East High School  'B'                         NT    5:45.29    6  
     1) Nelson, Megan SO                2) Potter, Ruth FR                
     3) Farris, Cheyanne FR             4) Byrd, Abigail SR               
 13 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x6:12.73  
     1) Dellos, Cassidy SR              2) Thomas, Allison SO             
     3) Wood, Sophia SO                 4) Smith, Abi JR                  
 -- Buffalo High School  'A'                               NT         DQ  
     1) Cohoon, Tabitha                 2) Norman, Kate                   
     3) Cahhal, Natalie                 4) Chapin, Seren                  
 
Event 4  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  1:45.96    1:43.23   20  
     1) Carsrud, Sani JR                2) Hauber, McKenna SO             
     3) Ochsner, Shaylee SO             4) Porter, Alaysa FR              
  2 Cheyenne Central High School  'A'                 1:45.00    1:44.04   17  
     1) Anderson, Logan JR              2) Linde, Hannah SR               
     3) Cavanaugh, Porscha FR           4) Geyer, Sammy JR                
  3 Laramie High School  'A'                          1:46.00    1:48.02   16  
     1) McPherson, Olivia FR            2) Bleak, Brynli SR               
     3) Nagy, Madison SO                4) Clerkin, Maggie JR             
  4 Sheridan High School  'A'                         1:51.55    1:50.35   15  
     1) Thoney, Olivia JR               2) Robison, Pippin JR             
     3) Mullikin, Jadyn SO              4) Turk, Maci SO                  
  5 Cheyenne East High School  'A'                    1:54.55    1:53.77   14  
     1) Keller, Suzi SR                 2) Farris, Kelly JR               
     3) Morton, Sage FR                 4) Smith, McKenna JR              
  6 Cheyenne Central High School  'B'                 1:52.00    1:55.41   13  
     1) Lane, Hanna SR                  2) Dempsey, Hannah SO             
     3) Troudt, Rachel JR               4) Osborn, Paige SR               
  7 Campbell County High School  'B'                  1:52.09    1:55.57   12  
     1) Schiefelbein, Taylor SR         2) Moodry, Kelly JR               
     3) Knez, Traelyn JR                4) Steiger, Rachael SR            
  8 Laramie High School  'B'                          1:59.00    1:59.37   11  
     1) Killpack, Abby JR               2) Busch, Katie SO                
     3) Schroeder, Heidi FR             4) Simkins, Alexis FR             
  9 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x2:00.63  
     1) Jernigan, Alyssa SR             2) Johnson, Jordan SO             
     3) Smith, Abi JR                   4) Watkins, Jessica JR            
 10 Cheyenne South Bison  'A'                         1:58.25    2:04.70    9  
     1) Oliverius, Angela SR            2) Spaulding, Jurnee SR           
     3) Aghbashian, Ainsley JR          4) Bassett, Kaitlyn SR            
 11 Cheyenne East High School  'B'                    1:59.13    2:05.22    7  
     1) Shanklin, Sylvia SR             2) West, Brittany JR              
     3) Jankovsky, Hannah SR            4) Rumpf, Taylor SO               
 12 Laramie High School  'C'                          2:20.00   x2:08.29  
     1) Lewis, Kaitlyn SO               2) Lee, Isa JR                    
     3) McFate, Megan SO                4) Stuckert, Cannon SR            
 13 Buffalo High School  'A'                               NT    2:09.27    6  
     1) Chapin, Seren                   2) Stahlbuck, Kennedy             
     3) Kennedy, Quynn                  4) Wagner, Miranda                
 14 Cheyenne South Bison  'B'                         2:15.26    2:12.35    5  
     1) Moyte, Aiyanna SR               2) VanRisseghem, Nicole FR        
     3) Beasley, Julie SR               4) Hunt, Connie JR                
 15 Natrona County High School  'A'                   2:20.96    2:16.10    4  
     1) Stevens, Brittany JR            2) Knox, Aleese SO                
     3) Beck, Emerson SO                4) Dilts-Vargas, Tresa JR         
 16 Buffalo High School  'B'                               NT    2:23.51    3  
     1) Robbins, Samantha               2) Sanburn, Brooke                
     3) Velasquez, Emmaline             4) Johnson, Maddi                 
 17 Campbell County High School  'C'                  2:11.04   x2:24.32  
     1) Crowe, Olivia FR                2) Brumley, Bailey JR             
     3) Ruen, Breanna JR                4) Clough, Gina JR                
 18 Cheyenne South Bison  'C'                         2:21.30   x2:35.95  
     1) Johnson, Mattie SR              2) Burns, Stephanie SO            
     3) Combs, Teva SR                  4) Berstson-Partner, Kertlyn SR   
 19 Laramie High School  'D'                          2:30.00   x2:37.05  
     1) Russow, Carlee JR               2) McCartor, Zoe FR               
     3) Canen, Jenessa SR               4) Ward, Mary JR                  
 20 Laramie High School  'E'                               NT   x2:56.95  
     1) Poledna, Alayna JR              2) Considine, Sabrina SO          
     3) Huff, Alana JR                  4) Abdelkader, Layla JR           
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amber, Michaela           JR LAR                       NP     159.35   20  
  2 Kylie, Dusti                 LAR                       NP     154.85   17  
  3 Erica, Briley                EAS                       NP     133.15   16  
  4 Stephanie, Kertlyn           CSO                       NP     123.20   15  
  5 Rane, Jessica                EAS                       NP     122.20   14  
  6 Seren, Brooke                BUF                       NP     112.60   13  
  7 Brooklin, Braeden            EAS                       NP     112.45   12  
  8 Miranda, Samantha            BUF                       NP     111.55   11  
  9 Sarah, Rachel                NEW                       NP     106.00    9  
 10 Jennifer, Angelina           CSO                       NP      78.10    7  
 11 Johnston, Jaycee          FR LAR                       NP      55.45    6  
 12 Thoney, Alicia            FR SHE                       NP      54.45    5  
 13 Combs, Teva               SR CSO                       NP      49.65    4  
 14 Jones, Brenna             FR CAM                   115.70      40.60    3  
 
Event 6  Girls 200 Yard Butterfly Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  1:59.46    1:55.64   20  
     1) Porter, Alaysa FR               2) Rehard, Klaire FR              
     3) Baldacci, Taylor SO             4) Holwell, Jenny SO              
  2 Laramie High School  'A'                          2:02.00    1:55.72   17  
     1) Weathermon, Catie SO            2) Burchi, Carter SO              
     3) Colter, Megan SO                4) McPherson, Olivia FR           
  3 Cheyenne East High School  'A'                    2:03.88    2:08.18   16  
     1) Morton, Sage FR                 2) Keller, Suzi SR                
     3) Jankovsky, Hannah SR            4) Smith, McKenna JR              
  4 Sheridan High School  'A'                         2:11.22    2:08.51   15  
     1) Petermann, Victoria SR          2) Turk, Maci SO                  
     3) Frederickson, Jenna SO          4) Mullikin, Jadyn SO             
  5 Laramie High School  'B'                               NT    2:09.11   14  
     1) Nagy, Madison SO                2) Anderson, Kelcey SO            
     3) Simkins, Alexis FR              4) Graves, Tayiah SO              
  6 Cheyenne Central High School  'A'                 2:08.00    2:09.50   13  
     1) Waller, Ariah SO                2) Pietsch, Rachel JR             
     3) Johnson, Jordan SO              4) Linde, Hannah SR               
  7 Cheyenne South Bison  'A'                         2:20.50    2:13.41   12  
     1) Mirich, Jakobi FR               2) Oliverius, Angela SR           
     3) Near, Kendyl FR                 4) Spaulding, Jurnee SR           
  8 Buffalo High School  'A'                               NT    2:21.47   11  
     1) Chapin, Seren                   2) Cahhal, Natalie                
     3) Cohoon, Tabitha                 4) Johnson, Macy                  
  9 Sheridan High School  'B'                              NT    2:32.93    9  
     1) Alsup, Kate FR                  2) Arnold, Kaycee FR              
     3) Craft, Nora FR                  4) Price, Megan SR                
 10 Natrona County High School  'A'                        NT    2:41.87    7  
     1) Dilts-Vargas, Tresa JR          2) Stevens, Brittany JR           
     3) Beck, Emerson SO                4) Kelley, Ashley JR              
 11 Cheyenne Central High School  'C'                      NT    3:00.83    6  
     1) Conroy, Ielea SO                2) Mair, Helen SO                 
     3) Dereemer, Madi SR               4) Stefka, Anja FR                
 12 Cheyenne East High School  'B'                         NT    3:15.54    5  
     1) Byrd, Emily SO                  2) Cherek, Arden FR               
     3) Rockhold, Reagan FR             4) Wardle, Mayce SO               
 -- Cheyenne Central High School  'B'                 2:10.00   X2:11.72  
     1) Griffith, Melanie SO            2) Lane, Hanna SR                 
     3) Anderson, Logan JR              4) Simoni, Arianna SO             
 -- Campbell County High School  'B'                  2:01.04         DQ  
     1) Schiefelbein, Taylor SR         2) Knez, Traelyn JR               
     3) Clyde, Olivia                   4) O'Dell, Natalie SR             
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Laramie High School  'A'                               NT    1:58.61   20  
     1) Jablin, Madie FR                2) Dale, Alyssa FR                
     3) Schroeder, Heidi FR             4) Simkins, Alexis FR             
  2 Cheyenne Central High School  'A'                 2:00.00    1:59.18   17  
     1) Cavanaugh, Porscha FR           2) Vanlandingham, Christa FR      
     3) Stefka, Anja FR                 4) Osterman, Sally FR             
  3 Campbell County High School  'A'                  2:01.90    1:59.24   16  
     1) Porter, Alaysa FR               2) Bydlon, Grace FR               
     3) Post, Alize FR                  4) Rehard, Klaire FR              
  4 Cheyenne South Bison  'A'                         2:18.01    2:14.88   15  
     1) Near, Kendyl FR                 2) Mirich, Jakobi FR              
     3) Bassett, Keyarra FR             4) VanRisseghem, Nicole FR        
  5 Sheridan High School  'A'                         2:18.42    2:14.91   14  
     1) Alsup, Kate FR                  2) Arnold, Kaycee FR              
     3) Craft, Nora FR                  4) Thoney, Alicia FR              
  6 Cheyenne East High School  'A'                         NT    2:24.75   13  
     1) Potter, Ruth FR                 2)                                
     3) Farris, Cheyanne FR             4) Cherek, Arden FR               
 -- Cheyenne Central High School  'B'                 2:20.00         DQ  
     1) Sutphin, Mia FR                 2) Moon, Morgan FR                
     3) Madden, Victoria FR             4) Knepper, Sinead FR             
 
Event 8  Girls 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                    50.74      49.04   20  
     1) Carsrud, Sani JR                2) Hauber, McKenna SO             
     3) Pikula, Lauren SO               4) Pilon, Rylie SR                
  2 Laramie High School  'A'                            51.00      51.98   17  
     1) Weathermon, Catie SO            2) Nagy, Madison SO               
     3) Bleak, Brynli SR                4) Clerkin, Maggie JR             
  3 Newcaslte Dogies  'A'                               57.00      53.57   16  
     1) Henkle, Rachel SR               2) Waggener, Mikenna SR           
     3) Ehlers, Rachel SR               4) Whitney, Markie FR             
  4 Campbell County High School  'B'                  1:04.77      54.83   15  
     1) Steiger, Rachael SR             2) Moodry, Kelly JR               
     3) Bydlon, Grace FR                4) Clyde, Olivia                  
  5 Laramie High School  'B'                          1:01.00      55.56   14  
     1) Anderson, Kelcey SO             2) Dale, Madison SR               
     3) Killpack, Abby JR               4) Jablin, Kate JR                
  6 Cheyenne Central High School  'A'                   51.00      57.09   13  
     1) Cavanaugh, Porscha FR           2) Pietsch, Rachel JR             
     3) Vanlandingham, Christa FR       4) Moon, Morgan FR                
  7 Cheyenne Central High School  'B'                   55.00      57.34   12  
     1) Jernigan, Alyssa SR             2) Osborn, Paige SR               
     3) Thomas, Allison SO              4) Watkins, Jessica JR            
  8 Cheyenne East High School  'A'                      55.91      58.74   11  
     1) Byrd, Abigail SR                2) Ellis, Kendrew JR              
     3) Rumpf, Taylor SO                4) Shanklin, Sylvia SR            
  9 Sheridan High School  'A'                           54.51      58.88    9  
     1) Petermann, Victoria SR          2) Frederickson, Jenna SO         
     3) Arnold, Kaycee FR               4) Price, Megan SR                
 10 Cheyenne South Bison  'A'                         1:06.89    1:00.82    7  
     1) Beasley, Julie SR               2) Hunt, Connie JR                
     3) Moyte, Aiyanna SR               4) VanRisseghem, Nicole FR        
 11 Laramie High School  'C'                          1:12.00   x1:01.63  
     1) McFate, Megan SO                2) McCartor, Zoe FR               
     3) Russow, Carlee JR               4) Abdelkader, Layla JR           
 12 Campbell County High School  'C'                       NT   x1:01.95  
     1) Clough, Gina JR                 2) Crowe, Olivia FR               
     3) Muzzarelli, Anna SR             4) Porter, Aubrey SO              
 13 Cheyenne East High School  'B'                         NT    1:04.94    6  
     1) Smith, Saige JR                 2) Norford, Falon SR              
     3) Rockhold, Reagan FR             4) Nelson, Megan SO               
 14 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x1:09.83  
     1) Havens, Amber JR                2) Madden, Victoria FR            
     3) Conroy, Ielea SO                4) Dereemer, Madi SR              
 15 Cheyenne South Bison  'B'                         1:24.13    1:11.71    5  
     1) Johnson, Mattie SR              2) Combs, Teva SR                 
     3) Bassett, Keyarra FR             4) Berstson-Partner, Kertlyn SR   
 16 Natrona County High School  'A'                        NT    1:12.75    4  
     1) Dilts-Vargas, Tresa JR          2) Beran, Hannah SO               
     3) Knox, Aleese SO                 4) Knox, Shyanne JR               
 17 Laramie High School  'D'                               NT   x1:22.93  
     1) Ward, Mary JR                   2) Canen, Jenessa SR              
     3) Considine, Sabrina SO           4) Huff, Alana JR                 
 
Event 9  Girls 200 Yard Backstroke Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  2:00.46    2:00.55   20  
     1) Rehard, Klaire FR               2) Schiefelbein, Taylor SR        
     3) Pikula, Lauren SO               4) Baldacci, Taylor SO            
  2 Sheridan High School  'A'                         2:05.72    2:00.84   17  
     1) Mullikin, Jadyn SO              2) Green, Molly JR                
     3) Thoney, Olivia JR               4) Carroll, Piper SO              
  3 Laramie High School  'A'                          2:07.00    2:09.96   16  
     1) Graves, Tayiah SO               2) Colter, Megan SO               
     3) DeYoung, Jordan JR              4) Jablin, Madie FR               
  4 Laramie High School  'B'                          2:47.00    2:15.59   15  
     1) Anderson, Kelcey SO             2) Killpack, Abby JR              
     3) Holles, Sarah JR                4) Lee, Isa JR                    
  5 Cheyenne Central High School  'A'                 2:12.00    2:15.94   14  
     1) Watkins, Jessica JR             2) Dempsey, Hannah SO             
     3) Osterman, Sally FR              4) Waller, Ariah SO               
  6 Cheyenne East High School  'A'                    2:32.44    2:29.74   13  
     1) Hoskins, Mackenzie SR           2) Byrd, Emily SO                 
     3) Ellis, Kendrew JR               4) Byrd, Abigail SR               
  7 Buffalo High School  'A'                               NT    2:34.60   12  
     1) Cahhal, Natalie                 2) Norman, Kate                   
     3) Todd, Emily                     4) Velasquez, Emmaline            
  8 Campbell County High School  'B'                  2:28.59    2:35.48   11  
     1) O'Dell, Natalie SR              2) Colson, Sydney SR              
     3) Danko, Madylin JR               4) Ruen, Breanna JR               
  9 Cheyenne Central High School  'C'                      NT    2:50.57    9  
     1) Madden, Victoria FR             2) Jernigan, Alyssa SR            
     3) Mair, Helen SO                  4) Stefka, Anja FR                
 -- Cheyenne Central High School  'B'                      NT   X2:29.77  
     1) Dellos, Cassidy SR              2) Norton, Ella SO                
     3) Simoni, Arianna SO              4) Stewart, Roree FR              
 -- Campbell County High School  'C'                       NT         DQ  
     1) Post, Alize FR                  2) Porter, Aubrey SO              
     3) Brumley, Bailey JR              4) Muzzarelli, Anna SR            
 -- Cheyenne East High School  'B'                         NT         DQ  
     1) Farris, Cheyanne FR             2) Nelson, Jessika                
     3) Nelson, Megan SO                4) Wardle, Mayce SO               
 -- Laramie High School  'C'                               NT         DQ  
     1) Russow, Carlee JR               2) Lewis, Kaitlyn SO              
     3) Poledna, Alayna JR              4) McCartor, Zoe FR               
 
Event 10  Girls 200 Yard Breaststroke Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  2:19.58    2:09.78   20  
     1) Baldacci, Taylor SO             2) Holwell, Jenny SO              
     3) Pilon, Rylie SR                 4) Ochsner, Shaylee SO            
  2 Cheyenne Central High School  'A'                 2:16.00    2:20.66   17  
     1) Linde, Hannah SR                2) Osborn, Paige SR               
     3) Dellos, Cassidy SR              4) Geyer, Sammy JR                
  3 Sheridan High School  'A'                         2:28.08    2:26.18   16  
     1) Robison, Zoe FR                 2) Carroll, Piper SO              
     3) Turk, Maci SO                   4) Craft, Nora FR                 
  4 Laramie High School  'A'                          2:28.00    2:27.52   15  
     1) Busch, Katie SO                 2) Burchi, Carter SO              
     3) Dale, Madison SR                4) Jablin, Kate JR                
  5 Newcaslte Dogies  'A'                             2:20.00    2:39.14   14  
     1) Waggener, Mikenna SR            2) Ehlers, Rachel SR              
     3) Whitney, Markie FR              4) Henkle, Rachel SR              
  6 Laramie High School  'B'                          2:40.00    2:42.15   13  
     1) Abdelkader, Layla JR            2) Schroeder, Heidi FR            
     3) Lee, Isa JR                     4) Dale, Alyssa FR                
  7 Buffalo High School  'A'                               NT    2:51.17   12  
     1) Wagner, Miranda                 2) Johnson, Maddi                 
     3) Cohoon, Tabitha                 4) Todd, Emily                    
  8 Cheyenne East High School  'A'                    2:26.67    2:56.44   11  
     1) Potter, Ruth FR                 2) Norford, Falon SR              
     3) Smith, Saige JR                 4) Cherek, Arden FR               
  9 Cheyenne Central High School  'B'                      NT    2:59.39    9  
     1) Norton, Ella SO                 2) Smith, Abi JR                  
     3) Knepper, Sinead FR              4) Stefka, Anja FR                
 10 Cheyenne East High School  'B'                         NT    3:18.23    7  
     1) Farris, Cheyanne FR             2) Nelson, Megan SO               
     3) Shanklin, Sylvia SR             4)                                
 11 Campbell County High School  'B'                  2:26.39    3:26.19    6  
     1) Clyde, Olivia                   2) Danko, Madylin JR              
     3) Porter, Aubrey SO               4) Crowe, Olivia FR               
 -- Cheyenne Central High School  'C'                      NT         DQ  
     1) Stewart, Roree FR               2) Mair, Helen SO                 
     3) Dereemer, Madi SR               4) Griffith, Melanie SO           
 -- Cheyenne South Bison  'A'                         3:11.13         DQ  
     1) Hunt, Connie JR                 2) Bassett, Keyarra FR            
     3) Johnson, Mattie SR              4) Moyte, Aiyanna SR              
 -- Laramie High School  'C'                               NT         DQ  
     1) Poledna, Alayna JR              2) Russow, Carlee JR              
     3) Stuckert, Cannon SR             4) Canen, Jenessa SR              
 
Event 11  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  3:50.64    3:46.94   20  
     1) Carsrud, Sani JR                2) Hauber, McKenna SO             
     3) Pikula, Lauren SO               4) Pilon, Rylie SR                
  2 Sheridan High School  'A'                         3:50.00    3:52.85   17  
     1) Robison, Pippin JR              2) Green, Molly JR                
     3) Robison, Zoe FR                 4) Thoney, Olivia JR              
  3 Laramie High School  'A'                          3:58.00    3:53.69   16  
     1) McPherson, Olivia FR            2) Jablin, Madie FR               
     3) Bleak, Brynli SR                4) Clerkin, Maggie JR             
  4 Cheyenne East High School  'A'                    4:14.74    4:12.36   15  
     1) Keller, Suzi SR                 2) Farris, Kelly JR               
     3) Morton, Sage FR                 4) Smith, McKenna JR              
  5 Cheyenne South Bison  'A'                         4:52.66    4:34.51   14  
     1) Spaulding, Jurnee SR            2) Oliverius, Angela SR           
     3) Aghbashian, Ainsley JR          4) Bassett, Kaitlyn SR            
  6 Campbell County High School  'B'                  4:15.59    4:34.81   13  
     1) Steiger, Rachael SR             2) Danko, Madylin JR              
     3) Colson, Sydney SR               4) Moodry, Kelly JR               
  7 Sheridan High School  'B'                              NT    4:39.92   12  
     1) Petermann, Victoria SR          2) Frederickson, Jenna SO         
     3) Price, Megan SR                 4) Alsup, Kate FR                 
  8 Laramie High School  'B'                               NT    4:41.95   11  
     1) DeYoung, Jordan JR              2) Dale, Alyssa FR                
     3) Holles, Sarah JR                4) Dale, Madison SR               
  9 Cheyenne East High School  'B'                    4:28.89    4:42.29    9  
     1) Hoskins, Mackenzie SR           2) West, Brittany JR              
     3) Rumpf, Taylor SO                4) Norford, Falon SR              
 10 Cheyenne Central High School  'B'                 4:40.00    4:48.55    7  
     1) Watkins, Jessica JR             2) Havens, Amber JR               
     3) Smith, Abi JR                   4) Jernigan, Alyssa SR            
 11 Cheyenne Central High School  'A'                 4:35.00    4:51.21    6  
     1) Johnson, Jordan SO              2) Moon, Morgan FR                
     3) Vanlandingham, Christa FR       4) Osterman, Sally FR             
 12 Buffalo High School  'A'                               NT    5:00.21    5  
     1) Johnson, Macy                   2) Velasquez, Emmaline            
     3) Stahlbuck, Kennedy              4) Kennedy, Quynn                 
 13 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x5:23.18  
     1) Griffith, Melanie SO            2) Thomas, Allison SO             
     3) Wood, Sophia SO                 4) Waller, Ariah SO               
 14 Cheyenne Central High School  'D'                      NT   x5:25.39  
     1) Conroy, Ielea SO                2) Madden, Victoria FR            
     3) Sutphin, Mia FR                 4) Stewart, Roree FR              
 15 Campbell County High School  'C'                  4:53.97   x5:28.10  
     1) Clough, Gina JR                 2) Brumley, Bailey JR             
     3) Ruen, Breanna JR                4) Porter, Aubrey SO              
 16 Natrona County High School  'A'                        NT    6:04.36    4  
     1) Beck, Emerson SO                2) Knox, Shyanne JR               
     3) Knox, Aleese SO                 4) Beran, Hannah SO               
 
                    Combined Team Scores - Through Event 11                    
 
  1. Laramie High School                 318   2. Campbell County High School         283
  3. Cheyenne Central High School        229   4. Cheyenne East High School           228
  5. Sheridan High School                166   6. Cheyenne South Bison                135
  7. Buffalo High School                  93   8. Newcaslte Dogies                     65
  9. Natrona County High School           21                                             
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 11                    
 
  1. Laramie High School                 318   2. Campbell County High School         283
  3. Cheyenne Central High School        229   4. Cheyenne East High School           228
  5. Sheridan High School                166   6. Cheyenne South Bison                135
  7. Buffalo High School                  93   8. Newcaslte Dogies                     65
  9. Natrona County High School           21