Licensed to Lander Valley High School
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 9/2/2016 07:06 PM
                            Lander Quad - 9/2/2016                             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                 1:56.02    2:04.37         32  
     1) Kulow, Maria                    2) Lilygren, McKenzie             
     3) Kauffman, Rachel                4) Cox, Avery                     
       31.70    34.18    31.24    27.25                                    
  2 Sublette County  'A'                        2:07.90    2:12.29         26  
     1) Bennett, Alexis                 2) Rule, Shantelle                
     3) Hunt, Natalie                   4) Seeman, Israel                 
       34.40    37.86    30.91    29.12                                    
  3 Lander  'B'                                      NT   x2:15.74        
     1) Brown, Leah                     2) Gose, Lily                     
     3) McPherson, Makayla              4) Fehringer, Molly               
       33.86    40.30    33.49    28.09                                    
  4 Lyman High School Girls 2016  'B'           2:35.46    2:29.62         24  
     1) McCreath, Madison               2) Nelson, Amoree                 
     3) Flake, Maura                    4) Porter, Paytan                 
       47.27    37.11    33.37    31.87                                    
  5 Lander  'D'                                      NT   x2:36.02        
     1) Winn, Krysten                   2) Baron, Maria                   
     3) Remer, Mikayla                  4) Bald Eagle, Shaylissa          
       41.77    38.65    40.85    34.75                                    
 -- Lyman High School Girls 2016  'A'           2:20.99         DQ        
     1) Johnson, Aysha                  2) Hewitt, Harper                 
     3) Busskohl, Brooklyn              4) Weston, Abby                   
       36.43    37.96    33.63    28.30                                    
 -- Lady Outlaw Swim/Dive-WY  'A'               2:01.86         DQ        
     1) Shepard, Haili 16               2) Olson, Amy 17                  
     3) McDaniel, Kaitlin 16            4) Johansson, Kysa 16             
       36.92    38.02    32.71    28.28                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:17.00  4A
        2:23.50  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kulow, Maria           LAN                  2:09.77    2:09.30 4A      16  
  2 Lilygren, McKenzie     LAN                  2:15.60    2:17.97 3A      13  
  3 Bennett, Alexis        Sublette             2:20.88    2:21.17 3A      12  
  4 Weston, Samantha       LYM                  2:23.96    2:22.75 3A      11  
      31.81   35.34   38.93   36.67                                
  5 Harris, Noelle         LAN                  2:20.26    2:23.87         10  
  6 Fallin, Emily          LAN                  2:18.31    2:28.38          9  
  7 Hamilton, Abby         LAN                  2:26.00   x2:28.97        
      32.08   36.69   40.87   39.33                                
  8 Johansson, Kysa     16 Lady Outlaw's-WY     2:21.64    2:31.09          7  
  9 Bennett, Adalyn        Sublette             2:39.92    2:34.83          5  
      36.21   39.65   40.29   38.68                                
 10 Ruckman, Taylor        Sublette             2:38.46    2:35.13          4  
      34.82   39.46   41.05   39.80                                
 11 Williams, Kaylee       LAN                  2:24.84   x2:35.89        
      34.67   39.66   42.02   39.54                                
 12 Paulsen, Whitney    15 Lady Outlaw's-WY     2:48.19    2:43.67          3  
      37.97   42.48   43.80   39.42                                
 13 Baron, Maria           LAN                  2:39.23   x2:45.18        
      33.68   42.45   45.28   43.77                                
 14 Anson, Kaitlyn         LYM                       NT    2:49.35          2  
      36.31   41.29   42.02   49.73                                
 15 Garner, Nikayla        LYM                       NT    2:49.98          1  
      35.79   43.94   46.87   43.38                                
 16 Trevizo, Alexandra     Lady Outlaw's-WY     2:59.97    3:03.74        
      41.25   45.83   48.49   48.17                                
 17 Johanson, Rayla        Lady Outlaw's-WY          NT    3:14.59        
      38.28   50.63   55.56   50.12                                
 18 Harford, Aaliyah       Sublette                  NT    3:27.83        
      42.01   52.27   59.92   53.63                                
 19 Baldwin, Brooke        Lady Outlaw's-WY     3:34.56   x3:38.60        
      48.78   54.82   59.26   55.74                                
 20 Hunter, Jocelynn       Sublette                  NT   x4:10.36        
                    1:04.87                                        
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
        2:36.50  4A
        2:44.00  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Fowler, Olivia         LAN                  2:38.65    2:32.91 4A      16  
      37.50 1:55.41                                                
  2 Olson, Amy          17 Lady Outlaw's-WY     2:34.63    2:36.04 4A      13  
      40.77 1:55.27                                                
  3 Wright, Paige          Sublette             2:29.01    2:36.46 4A      12  
      41.09 1:55.37                                                
  4 Hunt, Natalie          Sublette             2:48.44    2:39.45 3A      11  
      31.32   41.22   50.38   36.53                                
  5 Weston, Abby           LYM                  2:47.30    2:39.63 3A      10  
      34.44   40.16   50.70   34.33                                
  6 Cox, Avery             LAN                  2:42.18    2:40.15 3A       9  
      44.95 1:55.20                                                
  7 Nielsen, Jenny         LAN                  2:40.00    2:40.45 3A       7  
      44.89 1:55.56                                                
  8 Gose, Lily             LAN                  2:45.00    2:44.01          5  
      48.64 1:55.37                                                
  9 Busskohl, Brooklyn     LYM                       NT    2:51.48          4  
    1:20.12   51.88   39.64                                        
 10 McConnell, Kiley       LAN                  2:49.31   x2:52.25        
      38.58   46.23   46.82   40.62                                
 11 Day, Kaylee            Sublette             3:20.15    2:55.36          3  
      37.62   47.02   52.56   38.16                                
 12 Flake, Maura           LYM                       NT    2:56.34          2  
      37.98   45.15   54.53   38.68                                
 13 McDaniel, Kaitlin   16 Lady Outlaw's-WY     2:48.89    2:56.37          1  
      38.83   44.91   53.53   39.10                                
 14 Novota, Taylor      17 Lady Outlaw's-WY     2:50.67    2:56.70        
      41.36   41.49   55.27   38.58                                
 15 Lain, Dokato           Sublette                  NT    3:09.81        
      38.22   49.24   58.83   43.52                                
 -- Johnson, Aysha         LYM                       NT         DQ        
      38.18   43.75   54.24   39.52                                
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          28.15  4A
          28.50  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gray, Aimee            Sublette               27.09      27.60 4A      16  
  2 Robins, Emilee         LAN                    28.79      28.27 3A      13  
  3 Seeman, Israel         Sublette               28.42      28.42 3A      12  
  4 Cecrle, Becky          LAN                    28.35      28.46 3A      11  
  5 Hewitt, Dallie         LYM                    30.36      29.94         10  
  6 Stigers, Andrea        LAN                    30.37      29.95          9  
  7 McPherson, Makayla     LAN                    30.41      30.12          7  
  8 Covill, Meleah         Sublette               30.93      30.32          5  
  9 Nelson, Amoree         LYM                    32.34      32.11          3  
  9 Nielson, Paige         Sublette                  NT      32.11          3  
  9 Eidenschink, Savan     Lady Outlaw's-WY       32.15      32.11          3  
 12 Chandler, Lillian      LYM                       NT      32.16          1  
 13 McCreath, Madison      LYM                    33.52      32.32        
 14 Stigers, McKella       LAN                    32.03     x32.36        
 15 Bald Eagle, Shayli     LAN                    34.10     x32.49        
 16 Anson, Kaitlyn         LYM                    32.86     x32.86        
 17 Porter, Paytan         LYM                    32.24     x32.95        
 18 Dentici, Cecilia       LAN                    34.09     x34.87        
 19 Schoel, DeNae       15 Lady Outlaw's-WY       33.64      35.46        
 20 McAdams, Holli         Sublette                  NT     x35.95        
 20 Winn, Krysten          LAN                    35.26     x35.95        
 22 Meeker, Veronica       Sublette               40.41     x38.02        
 23 Corcoran, Angela       Sublette               40.42     x41.64        
 24 McCreath, Kaila        LYM                    44.66     x42.60        
 25 Porter, Emily       14 Lady Outlaw's-WY       45.37      43.53        
 26 Hill, Britt            Sublette               48.29     x48.34        
 27 Rowan, Codi            Sublette             1:00.02     x56.75        
 -- Remer, Mikayla         LAN                    37.48         DQ        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Rule, Shantelle        Sublette              174.80     188.00         16  
  2 Fontaine, Lauren       LAN                   309.50     167.90         13  
  3 Fontaine, Alexis       LAN                       NP     141.60         12  
  4 Mendez, Jordan         Lady Outlaw's-WY      161.00     138.70         11  
  5 Baron, Anne            LAN                   119.45     133.20         10  
  6 Paulson, Darbie        Sublette                  NP     125.85          9  
  7 Cecrle, Becky          LAN                       NP     115.30          7  
  8 Shepard, Haili      16 Lady Outlaw's-WY      138.50     107.40          5  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:12.50  4A
        1:16.50  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hunt, Natalie          Sublette             1:11.94    1:12.74 3A      16  
      33.14   39.60                                                
  2 Fowler, Olivia         LAN                  1:13.83    1:12.99 3A      13  
      33.26   39.73                                                
  3 Kauffman, Rachel       LAN                  1:10.28    1:14.23 3A      12  
      33.15   41.08                                                
  4 Platz, Li              LAN                  1:20.08    1:16.62         11  
      34.56   42.06                                                
  5 McPherson, Makayla     LAN                  1:17.70    1:18.42         10  
      36.07   42.35                                                
  6 Busskohl, Brooklyn     LYM                       NT    1:18.93          9  
      35.96   42.97                                                
  7 McDaniel, Kaitlin   16 Lady Outlaw's-WY     1:14.78    1:26.03          7  
      38.31   47.72                                                
  8 Johansson, Kysa     16 Lady Outlaw's-WY     1:19.77    1:27.17          5  
      36.68   50.49                                                
  9 McDaniel, Davan        Sublette             1:35.79    1:28.78          4  
      41.40   47.38                                                
 10 Remer, Mikayla         LAN                  1:29.59   x1:34.71        
      42.29   52.42                                                
 11 Seeman, Israel         Sublette             1:28.79    1:35.71          3  
      38.73   56.98                                                
 12 Meeker, Veronica       Sublette                  NT    1:58.97          2  
      54.94 1:04.03                                                
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:02.00  4A
        1:04.25  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Cox, Avery             LAN                  1:02.15    1:02.12 3A      16  
      29.63   32.49                                                
  2 Weston, Samantha       LYM                  1:04.66    1:03.57 3A      13  
      30.28   33.29                                                
  3 Fehringer, Molly       LAN                  1:04.95    1:04.41         12  
      29.43   34.98                                                
  4 Hamilton, Abby         LAN                  1:02.62    1:05.08         11  
      29.84   35.24                                                
  5 Shepard, Haili      16 Lady Outlaw's-WY     1:02.77    1:05.71         10  
      30.81   34.90                                                
  6 Brown, Leah            LAN                  1:05.55    1:05.89          9  
      30.32   35.57                                                
  7 Weston, Abby           LYM                  1:05.96    1:06.34          7  
      31.79   34.55                                                
  8 Flake, Maura           LYM                  1:11.40    1:08.48          5  
      33.68   34.80                                                
  9 Johnson, Aysha         LYM                  1:09.95    1:08.67          4  
      32.97   35.70                                                
 10 Hewitt, Harper         LYM                  1:08.26   x1:09.00        
      32.95   36.05                                                
 11 Stigers, Andrea        LAN                  1:08.09   x1:09.27        
      32.51   36.76                                                
 12 McMullen, Aspen Ba  16 Lady Outlaw's-WY     1:09.41    1:10.26          3  
      32.26   38.00                                                
 13 Porter, Paytan         LYM                  1:13.46   x1:11.42        
      34.51   36.91                                                
 14 Paulsen, Whitney    15 Lady Outlaw's-WY     1:13.58    1:12.00          2  
      34.87   37.13                                                
 15 McAdams, Holli         Sublette                  NT    1:26.17          1  
      38.78   47.39                                                
 16 Winklecotter, Lore     Sublette             1:36.25    1:30.55        
      40.75   49.80                                                
 17 Harford, Aaliyah       Sublette             1:30.03    1:32.93        
      41.97   50.96                                                
 18 Herjevik, Sofia        Sublette                  NT    1:37.09        
      44.97   52.12                                                
 19 Porter, Emily       14 Lady Outlaw's-WY     1:45.56    1:38.54        
      46.95   51.59                                                
 20 Hunter, Jocelynn       Sublette             1:51.24   x1:51.57        
      53.92   57.65                                                
 -- Baldwin, Brooke        Lady Outlaw's-WY     1:33.34         DQ        
      45.93   51.53                                                
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:12.50  4A
        6:41.50  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Wright, Paige          Sublette             6:09.12    6:21.13 3A      16  
      32.09   36.71   38.69   39.43   39.49   40.15   39.78   39.62
      39.26   35.91                                                
  2 Day, Kaylee            Sublette             6:35.00    6:33.99 3A      13  
      34.06   39.02   40.99   40.43   40.62   40.00   40.16   40.70
      40.38   37.63                                                
  3 Gose, Lily             LAN                  6:34.00    6:37.57 3A      12  
      33.60   39.80   40.62   40.71   39.89   41.22   41.59   42.63
      40.69   36.82                                                
  4 Robins, Emilee         LAN                  6:27.54    6:42.00         11  
      34.61   39.21   40.16   40.46   40.77   41.98   41.64   41.28
      41.44   40.45                                                
  5 Harris, Noelle         LAN                  6:33.76    6:44.69         10  
      35.45   38.79   40.40   41.37   41.19   42.19   42.03   42.66
      41.76   38.85                                                
  6 Williams, Kaylee       LAN                  6:27.44    7:00.11          9  
      35.08   40.50   42.43   43.99   43.83   44.16   44.04   43.70
      42.97   39.41                                                
  7 Bennett, Adalyn        Sublette                  NT    7:02.62          7  
      38.43   43.80   42.81   43.07   43.53   43.64   44.03   43.15
      40.80   39.36                                                
  8 Bald Eagle, Shayli     LAN                  7:27.69   x7:36.26        
      37.72   43.94   45.91   47.05   48.77   48.13   48.73   47.23
      47.15   41.63                                                
  9 Dentici, Cecilia       LAN                  7:11.78   x7:36.33        
      37.19   42.58   45.02   47.65   46.25   48.78   49.51   46.91
      49.37   43.07                                                
 10 Trevizo, Alexandra     Lady Outlaw's-WY     8:10.26    8:03.84          5  
    1:31.11   50.63   49.39   48.00   48.18   49.72   49.98   49.28
      47.54    0.01                                                
 11 Johanson, Rayla        Lady Outlaw's-WY          NT    8:58.46          4  
      43.91   49.85   54.78   54.25   55.72   57.90   58.53   57.17
      56.09   50.26                                                
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                 1:34.49    1:53.07         32  
     1) Nielsen, Jenny                  2) Cox, Avery                     
     3) Hamilton, Abby                  4) Fowler, Olivia                 
       28.76    28.08    28.23    28.00                                    
  2 Sublette County  'A'                        1:53.00    1:58.47         26  
     1) McDaniel, Davan                 2) Hunt, Natalie                  
     3) Rule, Shantelle                 4) Wright, Paige                  
       31.71    28.62    29.49    28.65                                    
  3 Lyman High School Girls 2016  'A'           2:04.15    1:58.53         24  
     1) Hewitt, Dallie                  2) Hewitt, Harper                 
     3) Weston, Samantha                4) Weston, Abby                   
       30.76    29.41    29.91    28.45                                    
  4 Lander  'B'                                      NT   x2:07.06        
     1) Stigers, McKella                2) Kauffman, Rachel               
     3) Gose, Lily                      4) Fallin, Emily                  
       33.18    31.05    31.94    30.89                                    
  5 Lander  'D'                                      NT   x2:07.65        
     1) Fontaine, Lauren                2) Fontaine, Alexis               
     3) Cecrle, Becky                   4) Baron, Anne                    
       30.10    33.93    29.07    34.55                                    
  6 Lady Outlaw Swim/Dive-WY  'A'               2:08.64    2:11.42         22  
     1) Eidenschink, Savannah           2) Paulsen, Whitney 15            
     3) Novota, Taylor 17               4) McMullen, Aspen Baley 16       
       33.40    35.77    31.83    30.42                                    
  7 Lander  'C'                                      NT   x2:15.84        
     1) McConnell, Kiley                2) Stigers, Andrea                
     3) Dentici, Cecilia                4) Winn, Krysten                  
       31.83    30.79    35.70    37.52                                    
  8 Sublette County  'B'                        2:12.84   x2:17.03        
     1) Harford, Aaliyah                2) Bennett, Adalyn                
     3) Day, Kaylee                     4) Ruckman, Taylor                
       41.52    32.08    32.59    30.84                                    
  9 Lyman High School Girls 2016  'B'           2:28.82   x2:20.27        
     1) Anson, Kaitlyn                  2) McCreath, Kaila                
     3) Garner, Nikayla                 4) McCreath, Madison              
       32.92    43.36    32.09    31.90                                    
 10 Lady Outlaw Swim/Dive-WY  'B'                    NT   x2:34.72        
     1) Schoel, DeNae 15                2) Johanson, Rayla                
     3) Trevizo, Alexandra              4) Baldwin, Brooke                
       36.27    37.15    39.28    42.02                                    
 11 Sublette County  'C'                             NT   x2:45.81        
     1) Corcoran, Angela                2) Paulson, Darbie                
     3) Hill, Britt                     4) Nielson, Paige                 
       41.18    34.94    56.76    32.93                                    
 12 Sublette County  'D'                             NT   x2:48.85        
     1) Herjevik, Sofia                 2) Hunter, Jocelynn               
     3) McAdams, Holli                  4) Meeker, Veronica               
       42.33    52.17    35.80    38.55                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:10.00  4A
        1:13.50  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kulow, Maria           LAN                  1:06.98    1:07.27 4A      16  
      32.68   34.59                                                
  2 Brown, Leah            LAN                  1:13.53    1:11.77 3A      13  
      33.97   37.80                                                
  3 Bennett, Alexis        Sublette             1:12.97    1:12.59 3A      12  
      34.73   37.86                                                
  4 Kauffman, Rachel       LAN                  1:13.00    1:14.18         11  
      36.55   37.63                                                
  5 Platz, Li              LAN                  1:17.53    1:15.37         10  
      21.21   54.16                                                
  6 Ruckman, Taylor        Sublette             1:18.57    1:17.73          9  
      37.79   39.94                                                
  7 Hewitt, Dallie         LYM                  1:16.49    1:17.90          7  
      37.24   40.66                                                
  8 Fehringer, Molly       LAN                  1:16.36   x1:18.53        
      37.68   40.85                                                
  9 Fallin, Emily          LAN                  1:19.50   x1:23.64        
      40.72   42.92                                                
 10 Nelson, Amoree         LYM                  1:25.90    1:26.71          5  
      40.07   46.64                                                
 11 Chandler, Lillian      LYM                       NT    1:26.97          4  
      41.54   45.43                                                
 12 Garner, Nikayla        LYM                  1:25.60    1:28.01          3  
      42.93   45.08                                                
 13 McMullen, Aspen Ba  16 Lady Outlaw's-WY     1:22.22    1:34.33          2  
      43.08   51.25                                                
 14 Paulson, Darbie        Sublette                  NT    1:39.53          1  
      47.52   52.01                                                
 15 Eidenschink, Savan     Lady Outlaw's-WY     1:45.77    1:40.62        
      49.68   50.94                                                
 16 Winklecotter, Lore     Sublette             1:46.69    1:47.53        
      51.76   55.77                                                
 17 Corcoran, Angela       Sublette                  NT   x1:50.51        
      53.19   57.32                                                
 18 McCreath, Kaila        LYM                  2:01.80   x2:01.71        
    2:01.82                                                        
 19 Hill, Britt            Sublette             2:14.92   x2:10.89        
 -- Rowan, Codi            Sublette             2:28.72   X2:23.32        
      43.66 1:39.66                                                
 -- Winn, Krysten          LAN                  1:32.50        XDQ        
    1:06.89 1:16.36                                                
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:20.00  4A
        1:23.00  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lilygren, McKenzie     LAN                  1:13.32    1:13.24 4A      16  
      34.50   38.74                                                
  2 Olson, Amy          17 Lady Outlaw's-WY     1:17.10    1:20.46 3A      13  
      37.57   42.89                                                
  3 McConnell, Kiley       LAN                  1:17.17    1:20.94 3A      12  
      38.03   42.91                                                
  4 Nielsen, Jenny         LAN                  1:18.94    1:21.58 3A      11  
      38.30   43.28                                                
  5 Fontaine, Lauren       LAN                  1:19.41    1:21.71 3A      10  
      39.07   42.64                                                
  6 Stigers, McKella       LAN                  1:26.89   x1:23.88        
      39.83   44.05                                                
  7 Hewitt, Harper         LYM                  1:25.26    1:25.45          9  
      40.93   44.52                                                
  8 Rule, Shantelle        Sublette             1:26.75    1:25.49          7  
      40.18   45.31                                                
  9 Fontaine, Alexis       LAN                  1:26.18   x1:28.23        
      42.70   45.53                                                
 10 McDaniel, Davan        Sublette             1:26.93    1:28.24          5  
      41.79   46.45                                                
 11 Baron, Maria           LAN                  1:22.36   x1:28.38        
      40.52   47.86                                                
 12 Nielson, Paige         Sublette                  NT    1:33.20          4  
      43.66   49.54                                                
 13 McCreath, Madison      LYM                  1:37.89    1:36.66          3  
      46.42   50.24                                                
 14 Novota, Taylor      17 Lady Outlaw's-WY     1:37.96    1:38.28          2  
      46.88   51.40                                                
 15 Schoel, DeNae       15 Lady Outlaw's-WY     1:34.00    1:39.25          1  
      45.25   54.00                                                
 16 Herjevik, Sofia        Sublette             1:41.66    1:39.88        
      46.09   53.79                                                
 17 Baron, Anne            LAN                  1:36.17   x1:43.71        
      48.75   54.96                                                
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                 1:44.06    4:01.24         32  
     1) Fowler, Olivia                  2) Kulow, Maria                   
     3) Lilygren, McKenzie              4) Nielsen, Jenny                 
       29.08  1:00.63    28.00    58.65    28.51  1:00.93    28.93  1:01.03
  2 Lady Outlaw Swim/Dive-WY  'A'               4:13.46    4:24.60         26  
     1) Johansson, Kysa 16              2) Olson, Amy 17                  
     3) McDaniel, Kaitlin 16            4) Shepard, Haili 16              
     1:05.87  1:37.37    34.90  1:05.78    34.96  1:05.97    35.59    35.48
  3 Sublette County  'A'                        4:29.80    4:30.01         24  
     1) Wright, Paige                   2) Bennett, Alexis                
     3) Ruckman, Taylor                 4) Seeman, Israel                 
       31.04  1:05.23    32.25  1:07.38    33.09  1:11.27    29.95  1:06.13
  4 Lyman High School Girls 2016  'A'           4:46.25    4:34.72         22  
     1) Busskohl, Brooklyn              2) Flake, Maura                   
     3) Anson, Kaitlyn                  4) Weston, Samantha               
       32.39  1:09.26    31.30  1:05.78    16.76    34.05    40.62  1:45.63
  5 Lander  'B'                                      NT   x4:37.83        
     1) Fehringer, Molly                2) Brown, Leah                    
     3) Hamilton, Abby                  4) Robins, Emilee                 
       30.99  1:08.35    32.94  1:11.36    15.39    32.00    35.43  1:46.12
  6 Lander  'C'                                      NT   x4:38.52        
     1) Williams, Kaylee                2) Fallin, Emily                  
     3) Platz, Li                       4) Harris, Noelle                 
       34.07  1:11.94    31.81  1:07.91    32.89  1:10.79    32.58  1:07.88
  7 Lyman High School Girls 2016  'B'           4:54.11   x4:57.97        
     1) Garner, Nikayla                 2) Chandler, Lillian              
     3) Johnson, Aysha                  4) Porter, Paytan                 
       36.07  1:16.47    35.59  1:22.09    28.41  1:05.86    33.76  1:13.55
  8 Lady Outlaw Swim/Dive-WY  'B'               5:00.23   x5:13.03        
     1) McMullen, Aspen Baley 16        2) Schoel, DeNae 15               
     3) Paulsen, Whitney 15             4) Eidenschink, Savannah          
       35.04  1:15.77    39.71  1:23.16    36.00  1:15.75    37.81  1:18.35
  9 Sublette County  'B'                        2:21.00   x5:42.24        
     1) Bennett, Adalyn                 2) Day, Kaylee                    
     3) Paulson, Darbie                 4) Hunter, Jocelynn               
       35.00  1:12.40    33.62  1:11.20    39.88  1:26.23    53.93  1:52.41
 10 Sublette County  'D'                             NT   x7:26.20        
     1) Rowan, Codi                     2) Winklecotter, Loreena          
     3) Hill, Britt                     4) McAdams, Holli                 
     1:09.09  2:35.51    39.92  1:30.84    55.64  1:53.81    37.43  1:26.04