Licensed to Casper Swim Club        HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 9/6/2016 01:18 PM
                      2016 RHS Girls PreInvite - 9/2/2016                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cheyenne Central High School  'A'                 1:52.02    1:58.08   32  
     1) Anderson, Logan                 2) Linde, Hannah                  
     3) Pietsch, Rachel                 4) Geyer, Sammy                   
       30.90  1:04.36  1:33.67  1:58.08                                    
  2 Green River  'A'                                  2:00.81    1:59.86   26  
       30.37  1:04.38  1:33.11  1:59.86                                    
  3 Riverton High School  'A'                         2:04.58    2:01.78   24  
     1) Gopp, Kaylie                    2) Lewis, Jordan                  
     3) Aguayo, Sonsoles                4) Treber, Aspen                  
       31.03  1:06.80  1:33.84  2:01.78                                    
  4 Jackson  'A'                                      2:02.48    2:02.17   22  
     1) Zarate, Andrea                  2) Allen, Marissa                 
     3) Clancy, Hannah                  4) Berner, Caroline               
       31.29  1:07.10  1:36.46  2:02.17                                    
  5 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x2:08.94  
     1) Dempsey, Hannah                 2) Osborn, Paige                  
     3) Cavanaugh, Porscha 14           4) Lane, Hanna                    
       33.41  1:10.57  1:40.97  2:08.94                                    
  5 Cheyenne East High School-WY  'A'                 2:05.05    2:08.94   20  
     1) Byrd, Abigail r 17              2) Farris, Kelly A 16             
     3) Smith, McKenna M 16             4) Keller, Suzi A 17              
       34.87  1:09.47  1:39.70  2:08.94                                    
  7 Green River  'B'                                  2:24.54   x2:12.23  
       33.95  1:10.20  1:43.49  2:12.23                                    
  8 Cheyenne Central High School  'B'                 2:01.33   x2:14.25  
     1) Watkins, Jessica                2) Stefka, Anja 14                
     3) Vanlandingham, Christa 14       4) Troudt, Rachel                 
       34.66  1:13.58  1:45.66  2:14.25                                    
  9 Jackson  'B'                                      2:15.23   x2:16.58  
     1) Love, Kelsea                    2) Tepe, Rylan                    
     3) Burke, McKayla                  4) Dunlop, Hannah                 
       33.37  1:13.82  1:48.21  2:16.58                                    
 10 Green River  'C'                                  2:45.65   x2:18.83  
       37.75  1:16.33  1:48.82  2:18.83                                    
 11 Rock Springs High School-WY  'A'                  2:10.00    2:20.01   18  
       35.82  1:15.61  1:50.05  2:20.01                                    
 12 Cheyenne East High School-WY  'C'                 2:43.33   x2:20.50  
     1) Smith, Saige E 16               2) Farris, Cheyanne E 14          
     3) Wardle, Mayce F 15              4) Rumpf, Taylor R 15             
       33.88  1:16.22  1:48.40  2:20.50                                    
 13 Cheyenne Central High School  'D'                      NT   x2:21.80  
     1) Simoni, Arianna                 2) Osterman, Sally 14             
     3) Waller, Ariah                   4) Jernigan, Alyssa               
       35.93  1:17.21  1:52.25  2:21.80                                    
 14 Cheyenne Central High School  'E'                      NT   x2:24.74  
     1) Smith, Abi                      2) Johnson, Jordan                
     3) Rudloff, Jacy                   4) Sutphin, Mia 14                
       37.35  1:17.38  1:52.06  2:24.74                                    
 15 Jackson  'D'                                      2:45.23   x2:41.41  
     1) Cabrera, Lupe                   2) Hardee, Sarah                  
     3) Garcia, Lesly                   4) Hernandez, Citlalli            
       39.79  1:26.76  2:04.50  2:41.41                                    
 16 Jackson  'C'                                      2:30.23   x2:41.53  
     1) Wheeler, Maya                   2) Mommsen, Amelin                
     3) Arellano, Giselle               4) Colin-Zarate, Rubi             
       40.96  1:28.64  2:08.15  2:41.53                                    
 17 Green River  'D'                                       NT   x2:48.79  
       40.41  1:23.89  2:14.95  2:48.79                                    
 18 Rock Springs High School-WY  'B'                       NT   x2:49.45  
       43.45  1:32.74  2:16.61  2:49.45                                    
 19 Jackson  'E'                                           NT   x2:52.80  
     1) Mason, Lily                     2) Mendes, Aisha                  
     3) Sanchez, Emely                  4) Vinson, Alisha                 
       42.63  1:32.38  2:18.42  2:52.80                                    
 20 Green River  'E'                                       NT   x3:17.53  
       50.74  1:38.27  2:29.91  3:17.53                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Rebecka            Rshs Girls-WY        1:58.91    2:00.92   16  
       27.66    58.62  1:29.77  2:00.92                                    
  2 Anderson, Logan              CEN                  2:08.76    2:08.04   13  
       29.46  1:01.51  1:34.88  2:08.04                                    
  3 Smith, McKenna M          16 East-WY              2:11.83    2:10.34   12  
       29.92  1:03.51  1:37.94  2:10.34                                    
  4 Otto, Avery                  GRV                  2:10.95    2:11.17   11  
       29.03  1:01.92  1:36.75  2:11.17                                    
  5 Garcia, Lucia                Broncs               2:33.48    2:12.89   10  
       30.81  1:05.29  1:39.91  2:12.89                                    
  6 Jensen, Ashley               GRV                  2:11.02    2:14.03    9  
       30.15  1:04.36  1:39.61  2:14.03                                    
  7 Linde, Hannah                CEN                  2:14.31    2:15.11    7  
       31.05  1:05.48  1:40.49  2:15.11                                    
  8 Miller, Tanner               Rshs Girls-WY        2:16.45    2:16.36    5  
       31.53  1:06.27  1:41.77  2:16.36                                    
  9 Dike, Josie                  RIV                  2:24.76    2:17.23    4  
       29.74  1:04.10  1:41.71  2:17.23                                    
 10 Dunlop, Hannah               Broncs               2:35.23    2:17.47    3  
       32.48  1:07.95  1:43.74  2:17.47                                    
 11 Miller, Payton               Rshs Girls-WY        2:21.00    2:20.48    2  
       31.78  1:07.40  1:44.48  2:20.48                                    
 12 Farris, Kelly A           16 East-WY              2:19.43    2:20.65    1  
       29.60  1:05.79  1:43.91  2:20.65                                    
 13 Vanlandingham, Christa    14 CEN                  2:26.74    2:23.22  
       31.92  1:08.41  1:46.98  2:23.22                                    
 14 Osborn, Paige                CEN                  2:22.05    2:23.58  
       31.48  1:07.16  1:45.05  2:23.58                                    
 15 Dempsey, Hannah              CEN                  2:36.41   x2:28.32  
       33.04  1:10.03  1:49.27  2:28.32                                    
 16 Waller, Ariah                CEN                       NT   x2:28.76  
       35.37  1:13.85  1:51.92  2:28.76                                    
 17 Wilson, Beatrice             Rshs Girls-WY        2:19.73    2:30.00  
       32.72  1:10.65  1:50.40  2:30.00                                    
 18 Aldred, Shelby               Rshs Girls-WY        2:17.98   x2:30.53  
       33.47  1:11.76  1:51.62  2:30.53                                    
 19 Kusel, Emily                 RIV                  2:41.70    2:35.09  
       34.16  1:13.99  1:55.52  2:35.09                                    
 20 Potter, Ruth M            14 East-WY                   NT    2:35.11  
       35.37  1:14.41  1:52.70  2:35.11                                    
 21 Clark, Bailee                GRV                  2:46.80    2:39.48  
       36.36  1:17.48  1:59.58  2:39.48                                    
 22 Foerster, Emily              GRV                  2:42.33    2:41.76  
       36.00  1:16.25  1:59.58  2:41.76                                    
 23 Regulski, Cheyanne           Rshs Girls-WY        2:25.26   x2:46.76  
       34.55  1:16.87  2:01.78  2:46.76                                    
 24 Arellano, Giselle            Broncs               2:58.99    2:49.08  
       37.34  1:19.88  2:05.48  2:49.08                                    
 25 Gomez, Cassidy               GRV                  3:02.38   x2:53.24  
       38.31  1:22.90  2:53.24                                             
 26 Tyler, Demi                  GRV                  2:54.93   x2:53.96  
       38.14  1:23.69  2:10.13  2:53.96                                    
 27 Guarneros, Keyly             Broncs               3:06.11    2:59.33  
       41.08  1:29.29  2:17.62  2:59.33                                    
 28 Stefka, Anja              14 CEN                  3:11.21   x3:04.79  
       41.00  1:29.76  2:18.63  3:04.79                                    
 29 Sutphin, Mia              14 CEN                       NT   x3:14.43  
       43.45  1:32.75  2:23.85  3:14.43                                    
 30 Morales, Alison              Broncs               3:41.72   x3:24.54  
       43.67  1:35.49  2:31.24  3:24.54                                    
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Geyer, Sammy                 CEN                  2:20.58    2:15.70   16  
       28.75  1:03.74  1:43.05  2:15.70                                    
  2 Aguayo, Sonsoles             RIV                  2:15.19    2:16.59   13  
       28.34  1:04.19  1:44.81  2:16.59                                    
  3 Pietsch, Rachel              CEN                  2:32.01    2:27.45   12  
       30.83  1:08.58  1:52.35  2:27.45                                    
  4 Gopp, Kaylie                 RIV                  2:30.55    2:29.99   11  
       30.85  1:09.69  1:54.12  2:29.99                                    
  5 Morton, Sage M            14 East-WY              2:49.93    2:30.37   10  
       32.94  1:12.16  1:57.14  2:30.37                                    
  6 King, Alexis                 GRV                  2:28.76    2:30.56    9  
       30.26  1:06.53  1:54.51  2:30.56                                    
  7 Sanders, Sydni               GRV                       NT    2:32.91    7  
       31.65  1:11.22  1:58.79  2:32.91                                    
  8 Moritz, Cherylann            GRV                  2:45.65    2:33.42    5  
       31.76  1:10.64  1:57.78  2:33.42                                    
  9 Zarate, Andrea               Broncs               2:43.48    2:34.42    4  
       33.60  1:10.76  2:00.72  2:34.42                                    
 10 Cavanaugh, Porscha        14 CEN                  2:40.01    2:35.52    3  
       33.07  1:13.80  1:59.62  2:35.52                                    
 11 Allen, Marissa               Broncs               2:42.58    2:36.83    2  
       34.71  1:14.95  2:02.30  2:36.83                                    
 12 Keller, Suzi A            17 East-WY              2:36.99    2:38.14    1  
       33.63  1:14.67  2:01.47  2:38.14                                    
 13 Lewis, Jordan                RIV                  2:36.79    2:39.17  
       34.00  1:12.42  1:59.09  2:39.17                                    
 14 Lane, Hanna                  CEN                  2:38.31    2:40.44  
       34.64  1:14.62  2:02.15  2:40.44                                    
 15 Jankovsky, Hannah K       17 East-WY              2:24.69    2:41.87  
       32.11  1:13.82  2:00.87  2:41.87                                    
 16 Troudt, Rachel               CEN                  2:38.44   x2:42.00  
       34.39  1:17.02  2:05.39  2:42.00                                    
 17 Mandros, Emilee              GRV                  2:48.98    2:47.10  
       34.73  1:19.04  2:06.64  2:47.10                                    
 18 Olsen, Kaycee                GRV                  2:48.62   x2:48.97  
       33.70  1:18.70  2:09.11  2:48.97                                    
 19 Hoskins, Mackenzie S      17 East-WY              2:39.83    2:49.22  
       34.98  1:17.18  2:13.31  2:49.22                                    
 20 West, Brittany M          16 East-WY              2:48.82   x2:51.28  
       37.63  1:18.53  2:12.08  2:51.28                                    
 21 Smith, Abi                   CEN                  2:59.25   x2:52.72  
       34.86  1:18.40  2:12.78  2:52.72                                    
 22 Mahood, Emily                Broncs               2:45.23    2:53.84  
       36.69  1:19.43  2:12.69  2:53.84                                    
 23 Simoni, Arianna              CEN                       NT   x2:56.71  
       37.42  1:22.15  2:18.86  2:56.71                                    
 24 Smith, Saige E            16 East-WY              2:37.90   x2:56.94  
       36.12  1:18.88  2:09.09  2:56.94                                    
 25 Osterman, Sally           14 CEN                       NT   x2:57.29  
       37.34  1:20.78  2:15.02  2:57.29                                    
 26 Johnson, Jordan              CEN                  3:05.57   x2:59.95  
       38.50  1:23.28  2:17.02  2:59.95                                    
 27 Byrd, Abigail r           17 East-WY                   NT   x3:04.56  
       35.48  1:21.08  2:19.16  3:04.56                                    
 28 Garcia, Lesly                Broncs               3:12.98    3:04.65  
       38.06  1:25.08  2:21.63  3:04.65                                    
 29 Watkins, Jessica             CEN                  2:52.58   x3:05.18  
       40.23  1:23.69  2:23.77  3:05.18                                    
 30 Mason, Lily                  Broncs               3:24.62   x3:05.76  
       42.88  1:32.33  2:24.02  3:05.76                                    
 31 Shereda, Cynthia             GRV                  3:26.86   x3:31.20  
       52.16  1:45.87  2:50.94  3:31.20                                    
 -- Shauers, Mikayla             Rshs Girls-WY             NT         DQ  
       46.57  1:37.11  2:32.82       DQ                                    
 -- Jernigan, Alyssa             CEN                       NT         DQ  
       41.66  1:28.03  2:34.25       DQ                                    
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Ashley               GRV                    27.15      27.40   16  
  2 Brimeyer, Ashley             Broncs                 28.48      27.88   13  
  3 Tepe, Rylan                  Broncs                 29.00      28.31   12  
  4 Treber, Aspen                RIV                    30.16      28.60   11  
  5 Anderson, Whitney            Rshs Girls-WY          29.31      28.65   10  
  6 Reyes, Emily                 GRV                    29.82      28.77    9  
  7 Lauze, Jesse                 GRV                    29.63      29.64    7  
  8 Merrick, Adrienne            GRV                    29.84      29.91    5  
  9 Hardin, Samantha             GRV                       NT     x30.45  
 10 Rudloff, Jacy                CEN                    31.49      30.74    4  
 11 Norford, Falon A          17 East-WY                28.83      31.24    3  
 12 Waller, Ariah                CEN                    31.20      31.38    2  
 13 Mandros, Jarin               GRV                    29.67     x31.47  
 14 Wright, Miranda              GRV                    30.95     x31.48  
 15 Martinez, Aubrie             Rshs Girls-WY          29.67      31.62    1  
 16 Wheeler, Maya                Broncs                 31.12      31.68  
 17 Thomas, Riley                RIV                    33.55      31.75  
 18 Rumpf, Taylor R           15 East-WY                32.13      32.25  
 19 Mommsen, Amelin              Broncs                 35.67      32.65  
 20 Peterson, Sally              GRV                    31.09     x32.97  
 21 Colin-Zarate, Rubi           Broncs                 38.36     x33.49  
 22 Glover, Aliah                Rshs Girls-WY          35.50      35.18  
 23 Fryer, Sierra                GRV                    38.47     x35.44  
 24 Wardle, Mayce F           15 East-WY                34.10      35.54  
 25 Moffatt, Merika              GRV                    42.00     x35.75  
 26 Byrd, Emily H             15 East-WY                37.74      35.80  
 26 Healy, Meeghan               RIV                    35.85      35.80  
 28 Stewart, Maci J           16 East-WY                36.17     x35.85  
 29 Smith, Sheridan              RIV                    38.48      36.03  
 30 Vinson, Alisha               Broncs                 35.56     x36.27  
 31 Hardee, Sarah                Broncs                 36.19     x36.28  
 32 Cherek, Arden A           14 East-WY                40.11     x36.44  
 33 Hernandez, Citlalli          Broncs                 36.96     x36.55  
 34 Smith, Cheyenne              RIV                    39.49     x36.56  
 35 Bryan, Cheyenne              RIV                    37.40     x36.92  
 36 Nelson, Megan A           15 East-WY                37.32     x37.06  
 37 Sanchez, Emely               Broncs                 39.37     x37.28  
 38 Lee, Autumn M             14 East-WY                39.19     x38.28  
 39 Bybee, Alexis                GRV                    39.39     x38.76  
 40 Rockhold, Reagan R        15 East-WY                39.96     x38.81  
 40 Gallagher, Shannon E      14 East-WY                40.22     x38.81  
 42 Haselhuhn, Holly             Rshs Girls-WY          36.63      38.84  
 43 Johns, Hannah                Rshs Girls-WY             NT     x38.89  
 44 Sisneros, Quirinita          RIV                       NT     x40.12  
 45 Ruiz, Caitlyn A           17 East-WY                40.77     x40.19  
 46 Keelin, Celeste              Rshs Girls-WY          39.92     x40.90  
 47 Bowen, Josephine             GRV                    45.89     x44.07  
 48 Whitehurst, Savannah         RIV                       NT     x44.88  
 49 Johnson, Brianna             Rshs Girls-WY             NT     x46.77  
 50 Burraston, Syree             GRV                    53.57     x57.19  
 -- Struna, Secorra              RIV                       NT         DQ  
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lange, Ali                   Rshs Girls-WY         409.30     238.40   16  
  2 Farris, Erica A           14 East-WY               182.65     172.45   13  
  3 Vasa, Megahn                 Rshs Girls-WY         258.85     158.00   12  
  4 Budge, Amber                 Broncs                149.25     150.05   11  
  5 Rath, Brianna                GRV                   152.95     148.35   10  
  6 Phipps, Briley L          16 East-WY               141.20     141.95    9  
  7 Wolf, Tori                   Broncs                    NP     141.75    7  
  8 Allen, Victoria              GRV                   150.75     133.45    5  
  9 Stewart, Braeden T        14 East-WY               156.90     130.10    4  
 10 Nelson, Jessika E         17 East-WY               142.65     124.00    3  
 11 Erickson, Cari R          15 East-WY               122.80    x122.90  
 12 Dike, Josie                  RIV                       NP     117.95    2  
 13 Joslin, Lily A            17 East-WY               129.45    x111.70  
 14 Budge, Heather               Broncs                 96.75     111.25    1  
 15 Prince, Brooklyn s        15 East-WY               126.55    x109.80  
 16 Capps, Elora M            14 East-WY                87.05     x96.20  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aguayo, Sonsoles             RIV                  1:01.81    1:01.53   16  
       28.92  1:01.53                                                      
  2 Clancy, Hannah               Broncs               1:12.03    1:08.57   13  
       31.55  1:08.57                                                      
  3 Morton, Sage M            14 East-WY              1:13.34    1:08.85   12  
       31.83  1:08.85                                                      
  4 Burke, McKayla               Broncs               1:19.90    1:19.66   11  
       35.68  1:19.66                                                      
  5 Osborn, Paige                CEN                  1:22.00    1:20.04   10  
       35.68  1:20.04                                                      
  6 Farris, Kelly A           16 East-WY              1:25.09    1:24.59    9  
       37.30  1:24.59                                                      
  7 Dempsey, Hannah              CEN                  1:20.87    1:26.35    7  
       37.98  1:26.35                                                      
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Rebecka            Rshs Girls-WY          55.16      56.33   16  
       27.10    56.33                                                      
  2 Pietsch, Rachel              CEN                    58.54      57.70   13  
       27.79    57.70                                                      
  3 King, Alexis                 GRV                    58.04      59.80   12  
       28.34    59.80                                                      
  4 Garcia, Lucia                Broncs               1:10.11      59.97   11  
       28.45    59.97                                                      
  5 Berner, Caroline             Broncs               1:03.24    1:01.60   10  
       29.66  1:01.60                                                      
  6 Anderson, Whitney            Rshs Girls-WY        1:02.06    1:02.05    9  
       29.68  1:02.05                                                      
  7 Troudt, Rachel               CEN                  1:02.86    1:03.11    7  
       30.34  1:03.11                                                      
  8 Mahood, Emily                Broncs               1:04.98    1:03.20    5  
       30.18  1:03.20                                                      
  9 Smith, Abi                   CEN                  1:04.36    1:03.71    4  
       30.25  1:03.71                                                      
 10 Merrick, Adrienne            GRV                  1:05.75    1:06.35    3  
       31.74  1:06.35                                                      
 11 Brimeyer, Ashley             Broncs               1:06.29    1:06.70    2  
       31.53  1:06.70                                                      
 12 Mandros, Jarin               GRV                  1:07.63    1:06.94    1  
       32.12  1:06.94                                                      
 13 Rudloff, Jacy                CEN                  1:09.59    1:07.14  
       32.65  1:07.14                                                      
 14 Watkins, Jessica             CEN                  1:03.29   x1:07.74  
       32.31  1:07.74                                                      
 15 Love, Kelsea                 Broncs               1:10.52   x1:07.82  
       32.59  1:07.82                                                      
 16 Souza, Selena                GRV                  1:10.77    1:08.08  
       32.08  1:08.08                                                      
 17 Smith, Jessyka               Rshs Girls-WY        1:08.59    1:08.57  
       32.03  1:08.57                                                      
 18 Jernigan, Alyssa             CEN                  1:03.28   x1:08.96  
       33.08  1:08.96                                                      
 19 Mandros, Emilee              GRV                  1:11.48   x1:09.97  
       33.09  1:09.97                                                      
 20 Johnson, Jordan              CEN                  1:12.21   x1:11.80  
       33.95  1:11.80                                                      
 21 Foerster, Emily              GRV                  1:16.36   x1:12.73  
       34.75  1:12.73                                                      
 22 Foerster, Sarah              GRV                  1:13.21   x1:13.00  
       34.27  1:13.00                                                      
 23 Rumpf, Taylor R           15 East-WY              1:12.97    1:13.23  
       33.92  1:13.23                                                      
 24 Martinez, Aubrie             Rshs Girls-WY        1:08.50    1:13.57  
       33.76  1:13.57                                                      
 25 Farris, Cheyanne E        14 East-WY                   NT    1:13.86  
       35.54  1:13.86                                                      
 26 Sutphin, Mia              14 CEN                  1:17.19   x1:15.68  
       35.25  1:15.68                                                      
 27 Regulski, Cheyanne           Rshs Girls-WY        1:11.32   x1:15.82  
       35.26  1:15.82                                                      
 28 Adams, Nevaeh                GRV                  1:20.41   x1:16.73  
       35.95  1:16.73                                                      
 29 Fryer, Sierra                GRV                  1:25.39   x1:17.62  
       37.06  1:17.62                                                      
 30 Mendes, Aisha                Broncs               1:19.67   x1:18.25  
       36.51  1:18.25                                                      
 31 Gomez, Cassidy               GRV                  1:23.56   x1:18.85  
       36.83  1:18.85                                                      
 32 Guarneros, Keyly             Broncs               1:25.10   x1:19.11  
       37.33  1:19.11                                                      
 33 Tyler, Demi                  GRV                  1:22.61   x1:19.39  
       37.32  1:19.39                                                      
 34 Wardle, Mayce F           15 East-WY              1:19.13    1:19.74  
       37.10  1:19.74                                                      
 35 Stewart, Maci J           16 East-WY              1:22.92    1:20.34  
       37.86  1:20.34                                                      
 36 Smith, Cheyenne              RIV                  1:26.92    1:20.53  
       38.39  1:20.53                                                      
 37 Healy, Meeghan               RIV                  1:26.67    1:22.41  
       39.17  1:22.41                                                      
 38 Smith, Sheridan              RIV                  1:34.05    1:23.90  
       40.24  1:23.90                                                      
 39 Bryan, Cheyenne              RIV                  1:27.59    1:26.39  
       41.79  1:26.39                                                      
 40 Morales, Alison              Broncs               1:35.43   x1:26.69  
       39.89  1:26.69                                                      
 41 Byrd, Emily H             15 East-WY              1:26.60   x1:31.19  
       43.17  1:31.19                                                      
 42 Glover, Aliah                Rshs Girls-WY             NT   x1:32.61  
       37.36  1:32.61                                                      
 43 Ruiz, Caitlyn A           17 East-WY              1:31.14   x1:33.30  
       43.75  1:33.30                                                      
 44 Keelin, Celeste              Rshs Girls-WY        1:34.89   x1:33.31  
       44.45  1:33.31                                                      
 45 Johnson, Brianna             Rshs Girls-WY             NT   x1:43.90  
       48.71  1:43.90                                                      
 46 France, Hailey               GRV                  1:58.14   x1:49.51  
       49.86  1:49.51                                                      
 47 Burraston, Syree             GRV                       NT   x2:09.48  
       50.35  2:09.48                                                      
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Geyer, Sammy                 CEN                  5:42.31    5:46.30   16  
       30.45  1:05.29  1:40.85  2:16.67  2:52.01  3:27.32  4:02.65  4:38.13
     5:12.74  5:46.30                                                      
  2 Anderson, Logan              CEN                  5:43.31    5:47.29   13  
       31.52  1:06.76  1:42.71  2:18.19  2:53.57  3:28.82  4:04.35  4:39.95
     5:14.62  5:47.29                                                      
  3 Zarate, Andrea               Broncs               6:34.00    6:01.15   12  
       31.11  1:06.18  1:43.00  2:20.54  2:56.83  3:33.94  4:11.59  4:48.47
     5:25.56  6:01.15                                                      
  4 Miller, Tanner               Rshs Girls-WY        6:02.37    6:02.21   11  
       32.70  1:08.94  1:45.70  2:22.93  3:00.57  3:38.29  4:15.49  4:52.20
     5:27.56  6:02.21                                                      
  5 Linde, Hannah                CEN                  6:19.67    6:06.41   10  
       33.30  1:09.75  1:46.49  2:23.51  3:00.68  3:38.13  4:16.19  4:54.35
     5:32.07  6:06.41                                                      
  6 Miller, Payton               Rshs Girls-WY        6:20.00    6:11.33    9  
       33.42  1:10.00  1:47.19  2:24.18  3:01.75  3:39.68  4:18.04  4:56.78
     5:35.10  6:11.33                                                      
  7 Moritz, Cherylann            GRV                  6:24.50    6:14.18    7  
       34.12  1:11.80  1:50.85  2:28.87  3:07.36  3:45.73  4:24.08  5:02.41
     5:39.47  6:14.18                                                      
  8 Lane, Hanna                  CEN                  6:14.40    6:16.64    5  
       31.96  1:07.75  1:44.72  2:22.34  3:00.79  3:40.15  4:20.13  5:00.54
     5:39.81  6:16.64                                                      
  9 Hoskins, Mackenzie S      17 East-WY              6:03.55    6:17.11    4  
       32.97  1:10.87  1:49.73  2:28.79  3:07.78  3:46.38  4:24.91  5:03.67
     5:41.32  6:17.11                                                      
 10 Norford, Falon A          17 East-WY              6:28.37    6:17.32    3  
       34.67  1:15.74  1:57.31  2:39.87  3:22.66  4:05.94  4:49.29  5:33.03
     6:17.32                                                               
 11 Cavanaugh, Porscha        14 CEN                  6:20.00   x6:24.52  
       32.45  1:09.93  1:48.77  2:28.12  3:07.83  3:47.63  4:28.27  5:08.32
     5:47.31  6:24.52                                                      
 12 Vanlandingham, Christa    14 CEN                       NT   x6:29.47  
       33.02  1:10.61  1:50.80  2:30.17  3:09.38  3:48.84  4:29.88  5:11.50
     5:52.30  6:29.47                                                      
 13 Keller, Suzi A            17 East-WY              6:18.66    6:30.14    2  
       31.06  1:06.81  1:45.54  2:24.95  3:04.90  3:45.53  4:26.02  5:08.15
     5:49.68  6:30.14                                                      
 14 Treber, Aspen                RIV                  6:12.88    6:32.48    1  
       33.02  1:10.09  1:49.07  2:29.14  3:09.85  3:50.91  4:32.17  5:12.87
     5:53.79  6:32.48                                                      
 15 Aldred, Shelby               Rshs Girls-WY        6:15.00    6:34.74  
       34.88  1:13.63  1:54.07  2:34.66  3:16.21  3:57.07  4:38.07  5:18.41
     5:57.92  6:34.74                                                      
 16 Potter, Ruth M            14 East-WY                   NT    6:35.72  
       35.09  1:14.43  1:54.91  2:35.12  3:15.00  3:55.30  4:36.67  5:16.64
     5:57.40  6:35.72                                                      
 17 Simoni, Arianna              CEN                       NT   x6:52.80  
       35.08  1:14.50  1:56.92  2:40.00  3:23.28  4:05.56  4:49.56  5:33.07
     6:15.14  6:52.80                                                      
 18 Wilson, Beatrice             Rshs Girls-WY             NT    6:53.92  
       34.73  1:14.67  1:56.63  2:39.53  3:22.61  4:05.73  4:49.36  5:32.88
     6:15.74  6:53.92                                                      
 19 Osterman, Sally           14 CEN                       NT   x7:03.76  
       34.99  1:16.62  1:59.32  2:43.20           5:38.89                  
     6:22.04  7:03.76                                                      
 20 Clark, Bailee                GRV                  7:17.61    7:11.48  
       39.56  1:23.38  2:08.21  2:52.43  3:36.03  4:20.68  5:04.63  5:48.65
     6:30.78  7:11.48                                                      
 21 Thomas, Riley                RIV                  6:57.12    7:15.79  
       35.17  1:15.63  1:57.29  2:40.61  3:25.89  4:11.59  4:58.27  5:44.79
     6:30.40  7:15.79                                                      
 22 Cabrera, Lupe                Broncs               9:03.00    7:39.10  
       39.16  1:21.94  2:07.21  2:54.17  3:41.84  4:29.90  5:18.52  6:07.96
     6:56.63  7:39.10                                                      
 23 Stefka, Anja              14 CEN                       NT   x8:00.71  
       41.04  1:28.52  2:18.61  3:08.52  3:57.33  4:48.66  5:37.75  6:28.72
     7:19.47  8:00.71                                                      
 24 Colin-Zarate, Rubi           Broncs               9:27.00    8:06.72  
       38.93  1:23.85  2:10.79  2:59.18  3:49.74  4:42.45  5:35.46  6:27.37
     7:18.26  8:06.72                                                      
 25 Hernandez, Citlalli          Broncs               9:19.00    8:26.56  
       43.08  1:32.97  2:23.91  3:16.92  4:08.17  5:00.66  5:55.17  6:49.52
     7:39.79  8:26.56                                                      
 26 Hardee, Sarah                Broncs              10:25.00   x8:40.82  
       45.34  1:38.37  2:31.73  3:24.93           5:14.53           6:59.46
     7:52.19  8:40.82                                                      
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rock Springs High School-WY  'A'                  1:51.15    1:38.14   32  
       31.75    48.83  1:06.54  1:38.14                                    
  2 Cheyenne Central High School  'A'                 1:42.02    1:45.89   26  
     1) Linde, Hannah                   2) Cavanaugh, Porscha 14          
     3) Anderson, Logan                 4) Geyer, Sammy                   
       27.38    55.53  1:21.48  1:45.89                                    
  3 Riverton High School  'A'                         1:52.97    1:50.04   24  
     1) Lewis, Jordan                   2) Dike, Josie                    
     3) Aguayo, Sonsoles                4) Treber, Aspen                  
       28.70    56.46  1:21.50  1:50.04                                    
  4 Jackson  'A'                                      1:58.95    1:51.09   22  
     1) Clancy, Hannah                  2) Brimeyer, Ashley               
     3) Mahood, Emily                   4) Allen, Marissa                 
       27.73    56.07  1:24.07  1:51.09                                    
  5 Cheyenne Central High School  'B'                 1:49.09   x1:54.81  
     1) Lane, Hanna                     2) Dempsey, Hannah                
     3) Smith, Abi                      4) Osborn, Paige                  
       28.88    58.06  1:26.77  1:54.81                                    
  6 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x1:55.91  
     1) Pietsch, Rachel                 2) Troudt, Rachel                 
     3) Jernigan, Alyssa                4) Vanlandingham, Christa 14      
       27.04    56.99  1:26.52  1:55.91                                    
  7 Jackson  'B'                                      2:15.23   x2:00.80  
     1) Dunlop, Hannah                  2) Garcia, Lesly                  
     3) Burke, McKayla                  4) Garcia, Lucia                  
       28.46  1:01.81  1:31.97  2:00.80                                    
  8 Cheyenne East High School-WY  'A'                 1:55.65    2:01.02   20  
     1) Norford, Falon A 17             2) Jankovsky, Hannah K 17         
     3) Morton, Sage M 14               4)                                
       32.32  1:01.91  1:32.16  2:01.02                                    
  9 Cheyenne Central High School  'D'                      NT   x2:02.60  
     1) Simoni, Arianna                 2) Johnson, Jordan                
     3) Waller, Ariah                   4) Watkins, Jessica               
       29.92  1:01.45  1:32.79  2:02.60                                    
 10 Green River  'A'                                  1:46.75    2:03.21   18  
       32.42  1:01.21  1:33.55  2:03.21                                    
 11 Jackson  'C'                                      2:30.23   x2:03.35  
     1) Mendes, Aisha                   2) Morales, Alison                
     3) Guarneros, Keyly                4) Arellano, Giselle              
       36.17  1:12.71  1:47.96  2:03.35                                    
 12 Green River  'B'                                  2:05.43   x2:03.77  
       33.18  1:02.69  1:33.68  2:03.77                                    
 13 Rock Springs High School-WY  'B'                       NT   x2:06.21  
       31.85  1:02.81  1:36.07  2:06.21                                    
 14 Cheyenne Central High School  'E'                      NT   x2:06.86  
     1) Rudloff, Jacy                   2) Osterman, Sally 14             
     3) Stefka, Anja 14                 4) Sutphin, Mia 14                
       31.20  1:02.86  1:34.74  2:06.86                                    
 15 Green River  'C'                                  2:31.00   x2:11.96  
       33.14  1:07.71  1:38.41  2:11.96                                    
 16 Cheyenne East High School-WY  'B'                 2:03.85   x2:14.79  
     1) Smith, Saige E 16               2) West, Brittany M 16            
     3)                                 4) Hoskins, Mackenzie S 17        
       33.13  1:07.44  1:44.91  2:14.79                                    
 17 Cheyenne East High School-WY  'C'                 2:13.46   x2:25.00  
     1) Potter, Ruth M 14               2) Wardle, Mayce F 15             
     3) Farris, Cheyanne E 14           4) Rumpf, Taylor R 15             
       41.43  1:16.82  1:52.59  2:25.00                                    
 18 Riverton High School  'B'                              NT   x2:25.99  
     1) Bryan, Cheyenne                 2) Healy, Meeghan                 
     3) Smith, Sheridan                 4) Smith, Cheyenne                
       37.33  1:14.78  1:50.25  2:25.99                                    
 19 Cheyenne East High School-WY  'D'                 2:27.50   x2:35.60  
     1) Nelson, Jessika E 17            2) Byrd, Emily H 15               
     3) Nelson, Megan A 15              4) Stewart, Maci J 16             
       41.92  1:21.29  1:58.59  2:35.60                                    
 20 Green River  'D'                                       NT   x2:35.75  
       36.45  1:12.54  1:49.06  2:35.75                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Otto, Avery                  GRV                  1:04.69    1:04.36   16  
       31.13  1:04.36                                                      
  2 Gopp, Kaylie                 RIV                  1:08.49    1:07.37   13  
       32.65  1:07.37                                                      
  3 Sanders, Sydni               GRV                  1:08.97    1:09.43   12  
       33.94  1:09.43                                                      
  4 Tepe, Rylan                  Broncs               1:11.43    1:12.52   11  
       35.27  1:12.52                                                      
  5 Reyes, Emily                 GRV                  1:13.14    1:12.96   10  
       35.88  1:12.96                                                      
  6 Berner, Caroline             Broncs               1:14.02    1:14.42    9  
       35.93  1:14.42                                                      
  7 West, Brittany M          16 East-WY              1:19.63    1:16.82    7  
       36.42  1:16.82                                                      
  8 Byrd, Abigail r           17 East-WY              1:14.95    1:17.97    5  
       37.04  1:17.97                                                      
  9 Hardin, Samantha             GRV                  1:23.42    1:19.77    4  
       39.12  1:19.77                                                      
 10 Mommsen, Amelin              Broncs               1:25.99    1:20.97    3  
       38.30  1:20.97                                                      
 11 Foerster, Sarah              GRV                  1:23.23   x1:21.58  
       39.98  1:21.58                                                      
 12 Wright, Miranda              GRV                       NT   x1:28.54  
       38.08  1:28.54                                                      
 13 Wheeler, Maya                Broncs               1:32.90    1:30.74    2  
 14 Mason, Lily                  Broncs               1:29.52   x1:30.75  
       43.81  1:30.75                                                      
 15 Arellano, Giselle            Broncs               1:31.65   x1:32.19  
       44.65  1:32.19                                                      
 16 Haselhuhn, Holly             Rshs Girls-WY        1:35.21    1:33.29    1  
 17 Vinson, Alisha               Broncs               1:32.92   x1:34.74  
       46.99  1:34.74                                                      
 18 Shauers, Mikayla             Rshs Girls-WY        1:34.65    1:37.12  
       47.95  1:37.12                                                      
 19 Moffatt, Merika              GRV                  1:44.61   x1:41.07  
       49.35  1:41.07                                                      
 20 Bybee, Alexis                GRV                  1:44.24   x1:43.21  
       48.85  1:43.21                                                      
 21 Gallagher, Shannon E      14 East-WY                   NT    1:44.68  
       50.36  1:44.68                                                      
 22 Sanchez, Emely               Broncs               1:58.24   x1:52.51  
       52.98  1:52.51                                                      
 -- Rockhold, Reagan R        15 East-WY                   NT         DQ  
       51.67       DQ                                                      
 -- Farris, Cheyanne E        14 East-WY              1:29.90         DQ  
       40.46       DQ                                                      
 -- France, Hailey               GRV                       NT         DQ  
     1:08.23       DQ                                                      
 -- Cherek, Arden A           14 East-WY                   NT         DQ  
       47.28       DQ                                                      
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dunlop, Hannah               Broncs               1:19.70    1:18.47   16  
       36.90  1:18.47                                                      
  2 Lauze, Jesse                 GRV                  1:21.56    1:21.09   13  
       38.10  1:21.09                                                      
  3 Jankovsky, Hannah K       17 East-WY              1:17.72    1:21.51   12  
       37.82  1:21.51                                                      
  4 Lewis, Jordan                RIV                  1:22.17    1:21.54   11  
       39.08  1:21.54                                                      
  5 Allen, Marissa               Broncs               1:23.12    1:23.62   10  
       38.94  1:23.62                                                      
  6 Smith, McKenna M          16 East-WY              1:26.10    1:27.67    9  
       40.52  1:27.67                                                      
  7 Souza, Selena                GRV                  1:28.22    1:29.58    7  
       40.66  1:29.58                                                      
  8 Olsen, Kaycee                GRV                  1:31.91    1:29.60    5  
       42.11  1:29.60                                                      
  9 Kusel, Emily                 RIV                  1:31.47    1:30.12    4  
       43.30  1:30.12                                                      
 10 Johns, Hannah                Rshs Girls-WY             NT    1:31.07    3  
       41.23  1:31.07                                                      
 11 Love, Kelsea                 Broncs               1:32.60    1:31.31    2  
       43.86  1:31.31                                                      
 12 Clancy, Hannah               Broncs               1:27.07    1:32.71    1  
       42.77  1:32.71                                                      
 13 Cabrera, Lupe                Broncs               1:38.57   x1:36.40  
       45.88  1:36.40                                                      
 14 Burke, McKayla               Broncs               1:37.94   x1:36.50  
       45.14  1:36.50                                                      
 15 Adams, Nevaeh                GRV                  1:40.04    1:37.48  
       44.89  1:37.48                                                      
 16 Garcia, Lesly                Broncs               1:41.67   x1:41.80  
       49.23  1:41.80                                                      
 17 Nelson, Megan A           15 East-WY              1:45.83    1:48.86  
       49.21  1:48.86                                                      
 18 Shereda, Cynthia             GRV                  1:56.55   x1:50.35  
       52.94  1:50.35                                                      
 19 Mendes, Aisha                Broncs               2:05.91   x2:00.78  
       55.43  2:00.78                                                      
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Green River  'A'                                  3:58.32    3:59.82   32  
       28.45    59.43  1:27.65  2:00.44  2:28.22  3:00.61  3:28.62  3:59.82
  2 Jackson  'A'                                      4:25.27    4:09.12   26  
     1) Berner, Caroline                2) Mahood, Emily                  
     3) Tepe, Rylan                     4) Zarate, Andrea                 
       29.87  1:01.65  1:17.35  2:04.32  2:35.19  3:09.66  3:37.23  4:09.12
  3 Cheyenne East High School-WY  'A'                 4:05.82    4:10.58   24  
     1) Keller, Suzi A 17               2) Farris, Kelly A 16             
     3) Morton, Sage M 14               4) Smith, McKenna M 16            
       29.64  1:03.05  1:33.09  2:09.34  2:39.33  3:12.38  3:39.96  4:10.58
  4 Rock Springs High School-WY  'A'                  4:10.00    4:11.10   22  
       29.86  1:02.41  1:34.32  2:09.72  2:40.40  3:14.46  3:41.57  4:11.10
  5 Riverton High School  'A'                         4:57.94    4:24.68   20  
     1) Gopp, Kaylie                    2) Dike, Josie                    
     3) Thomas, Riley                   4) Kusel, Emily                   
       29.63  1:01.62  1:30.78  2:03.80  2:36.56  3:14.51  3:47.16  4:24.68
  6 Green River  'C'                                  5:20.98   x4:25.39  
       36.51  1:14.78  1:30.74  1:51.11  2:31.19  3:09.13  3:53.34  4:25.39
  7 Green River  'B'                                  4:30.87   x4:30.06  
       33.20  1:09.42  1:43.11  2:19.96  2:51.19  3:25.83  3:56.46  4:30.06
  8 Jackson  'C'                                      5:05.23   x4:49.62  
     1) Guarneros, Keyly                2) Hernandez, Citlalli            
     3) Colin-Zarate, Rubi              4) Hardee, Sarah                  
       38.76  1:22.84  2:05.06  2:55.26  3:12.00  3:31.20  4:10.95  4:49.62
  9 Jackson  'B'                                      4:45.23   x4:54.23  
     1) Wheeler, Maya                   2) Mason, Lily                    
     3) Cabrera, Lupe                   4) Garcia, Lucia                  
       37.34  1:15.25  1:51.35  2:37.18  3:12.29  3:51.85  4:20.69  4:54.23
 10 Cheyenne East High School-WY  'B'                 4:27.53   x5:01.74  
     1)                                 2) West, Brittany M 16            
     3) Byrd, Abigail r 17              4) Norford, Falon A 17            
       39.59  1:26.91  1:59.41  2:37.43  3:10.89  3:49.80  4:07.77  5:01.74
 11 Jackson  'D'                                      5:25.23   x5:35.14  
     1) Mommsen, Amelin                 2) Morales, Alison                
     3) Sanchez, Emely                  4) Vinson, Alisha                 
       35.48  1:15.18  1:58.72  2:45.10  3:26.01  4:11.32  4:50.73  5:35.14
 12 Green River  'D'                                       NT   x5:39.28  
       38.89  1:22.11  1:58.50  2:41.33  3:18.29  4:02.77  4:46.52  5:39.28
 13 Riverton High School  'B'                              NT   x5:44.78  
     1) Bryan, Cheyenne                 2) Healy, Meeghan                 
     3) Smith, Sheridan                 4) Smith, Cheyenne                
       43.32  1:30.41  2:10.66  3:08.72  3:37.43  4:22.74  5:01.28  5:44.78
 14 Cheyenne East High School-WY  'C'                 5:35.36   x6:00.06  
     1) Stewart, Maci J 16              2) Byrd, Emily H 15               
     3) Cherek, Arden A 14              4) Nelson, Megan A 15             
       38.84  1:22.35  2:06.76  2:59.06  3:39.87  4:24.56  5:08.13  6:00.06
 15 Green River  'E'                                       NT   x6:58.51  
       46.69  1:41.13  2:35.45  3:41.35  4:33.64  5:36.55  6:15.51  6:58.51
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 12                    
 
  1. Green River                         259   2. Jackson                             251
  3. Cheyenne Central High School        200   4. Cheyenne East High School           183
  4. Rock Springs High School            183   6. Riverton High School                154