Licensed to Rock Springs High School
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 9/24/2016 03:57 PM
                       HSRS vs South 9/24/16 - 9/24/2016                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 1-1 Rock Springs High School-WY  'A'        2:05.99    2:07.06          8  
     1) Anderson, Rebecka               2) Miller, Tanner                 
     3) Wilson, Beatrice                4) Anderson, Whitney              
       29.50    37.73    31.03    28.80                                    
  2 1-2 Cheyenne South Bison-WY  'A'            2:08.73    2:08.63          4  
     1) Oliverius, Angela               2) Near, Kendyl                   
     3) Mirich, Jakobi                  4) Bassett, Kaitlyn               
       32.49    37.83    29.36    28.95                                    
  3 1-3 Cheyenne South Bison-WY  'B'                 NT    2:32.21          2  
     1) Moyte, Aiyanna                  2) Bassett, Keyarra               
     3) Aghbashian, Ainsley             4) Beasley, Julie                 
       39.94    43.15    37.06    32.06                                    
  4 1-4 Rock Springs High School-WY  'B'             NT    2:42.93        
     1) Lange, Ali                      2) Regulski, Cheyanne             
     3) Keelin, Celeste                 4) Glover, Aliah                  
       41.18    42.95    43.29    35.51                                    
 -- 1- Cheyenne South Bison-WY  'C'                  NT         DQ        
     1) Carabajal, Amber                2) Jacoby, Adrianna               
     3) O'Bryan, Lyrick                 4) Richter, Paige                 
       54.13    18.16    58.22  1:01.79                                    
 
Event 2  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  7 1-1 Keelin, Celest     Rshs Girls-WY             NT   x3:17.16        
      45.34   50.56   52.10   49.16                                
  8 1-2 Johnson, Brian     Rshs Girls-WY        3:36.16   x3:22.92        
      45.51   51.47   53.28   52.66                                
  1 2-1 Anderson, Whit     Rshs Girls-WY        2:13.11    2:17.84          6  
      31.75   34.94   35.59   35.56                                
  2 2-2 Wilson, Beatri     Rshs Girls-WY        2:19.73    2:28.02          4  
      33.71   37.24   39.28   37.79                                
  3 2-3 Aghbashian, Ai     CSO-WY               2:29.95    2:29.59          3  
      32.62   36.92   39.78   40.27                                
  4 2-4 Spaulding, Jur     CSO-WY               2:27.15    2:31.42          2  
      34.41   38.40   40.36   38.25                                
  5 2-5 VanRisseghem,      CSO-WY               2:40.01    2:45.48          1  
      35.86   42.10   44.54   42.98                                
  6 2-6 Haselhuhn, Hol     Rshs Girls-WY        2:52.86    2:53.55        
      39.17   42.46   44.11   47.81                                
 
Event 3  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 1-1 Miller, Tanner     Rshs Girls-WY        2:22.27    2:32.16          6  
      34.15   39.24   42.98   35.79                                
  2 1-2 Near, Kendyl       CSO-WY               2:31.43    2:33.97          4  
      35.15   37.07   46.80   34.95                                
  3 1-3 Miller, Payton     Rshs Girls-WY        2:40.95    2:38.95          3  
      33.51   41.34   46.18   37.92                                
  4 1-4 Mirich, Jakobi     CSO-WY               2:42.50    2:42.75          2  
      33.62   41.54   48.73   38.86                                
 
Event 4  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  7 1-1 O'Bryan, Lyric     CSO-WY                 47.17     x48.70        
  1 2-1 Anderson, Rebe     Rshs Girls-WY          25.52      26.15          6  
  2 2-2 Bassett, Kaitl     CSO-WY                 27.94      28.78          4  
  3 2-3 Beasley, Julie     CSO-WY                 32.14      32.71          3  
  4 2-4 Moyte, Aiyanna     CSO-WY                 31.13      33.14          2  
  5 2-5 Bassett, Keyar     CSO-WY                 35.81     x35.94        
  6 2-6 Glover, Aliah      Rshs Girls-WY          34.63      37.43          1  
 
Event 5  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 1-1 Lange, Ali         Rshs Girls-WY         409.30     231.60          6  
  2 1-2 Vasa, Megahn       Rshs Girls-WY         258.85     184.40          4  
  3 1-3 Combs, Teva        CSO-WY                149.25     163.70          3  
  4 1-4 Berstson-Partn     CSO-WY                133.55     131.95          2  
  5 1-5 Moss, Kristen      CSO-WY                 99.50     107.75          1  
  6 1-6 Pflughoeft, Je     CSO-WY                115.15     x85.70        
  7 1-7 Jacoby, Adrian     CSO-WY                102.55     x84.35        
 
Event 6  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 1-1 Mirich, Jakobi     CSO-WY               1:14.71    1:16.12          6  
  2 1-2 Wilson, Beatri     Rshs Girls-WY        1:11.88    1:16.25          4  
  3 1-3 Oliverius, Ang     CSO-WY               1:16.33    1:22.03          3  
  4 1-4 Keelin, Celest     Rshs Girls-WY        1:40.53    1:47.36          2  
 -- 1- O'Bryan, Lyrick     CSO-WY                    NT         DQ        
 
Event 7  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  7 1-1 Carabajal, Amb     CSO-WY               1:42.43   x1:39.17        
      44.87   54.30                                                
  1 2-1 Anderson, Rebe     Rshs Girls-WY          55.16      57.44          6  
      27.74   29.70                                                
  2 2-2 Spaulding, Jur     CSO-WY               1:06.56    1:09.90          4  
      33.08   36.82                                                
  3 2-3 Moyte, Aiyanna     CSO-WY               1:11.58    1:15.31          3  
      35.34   39.97                                                
  4 2-4 Beasley, Julie     CSO-WY               1:16.38    1:21.83          2  
      36.20   45.63                                                
  5 2-5 Glover, Aliah      Rshs Girls-WY        1:21.62    1:27.52          1  
      38.39   49.13                                                
  6 2-6 Johnson, Brian     Rshs Girls-WY        1:38.30    1:33.25        
      44.44   48.81                                                
 
Event 8  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 1-1 Miller, Payton     Rshs Girls-WY        6:11.33    6:09.61          6  
      33.68   36.95   37.12   37.31   38.20   37.37   37.67   38.09
      37.33   35.89                                                
  2 1-2 Aghbashian, Ai     CSO-WY               6:46.46    6:43.09          4  
      34.10   37.56   40.15   40.89   42.05   41.89   42.09   41.84
      41.82   40.70                                                
  3 1-3 Regulski, Chey     Rshs Girls-WY        6:27.62    7:16.49          3  
      35.60   41.09   42.66   44.40   45.82   45.37   44.89   46.62
      46.15   43.89                                                
  4 1-4 VanRisseghem,      CSO-WY               7:12.45    7:22.86          2  
      36.65   45.71   45.09   47.09   45.38   46.80   44.22   46.47
      44.88   40.57                                                
 
Event 9  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 1-1 Cheyenne South Bison-WY  'A'            1:56.54    2:01.51          8  
     1) Near, Kendyl                    2) Spaulding, Jurnee              
     3) Mirich, Jakobi                  4) Bassett, Kaitlyn               
  2 1-2 Rock Springs High School-WY  'A'        2:00.00    2:13.13          4  
     1) Glover, Aliah                   2) Regulski, Cheyanne             
     3) Wilson, Beatrice                4) Miller, Payton                 
  3 1-3 Cheyenne South Bison-WY  'B'            2:14.89    2:30.37          2  
     1) Beasley, Julie                  2) Berstson-Partner, Kertlyn      
     3) VanRisseghem, Nicole            4) Combs, Teva                    
  4 1-4 Rock Springs High School-WY  'B'             NT    2:41.62        
     1) Haselhuhn, Holly                2) Keelin, Celeste                
     3) Johnson, Brianna                4) Lange, Ali                     
  5 1-5 Cheyenne South Bison-WY  'C'                 NT   x3:13.19        
     1) Richter, Paige                  2) O'Bryan, Lyrick                
     3) Jacoby, Adrianna                4) Pflughoeft, Jennifer           
 
Event 10  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 1-1 Near, Kendyl       CSO-WY               1:07.87    1:08.04          6  
      33.82   34.22                                                
  2 1-2 Anderson, Whit     Rshs Girls-WY        1:06.70    1:08.83          4  
      33.51   35.32                                                
  3 1-3 Oliverius, Ang     CSO-WY               1:12.56    1:14.17          3  
      36.47   37.70                                                
  4 1-4 Haselhuhn, Hol     Rshs Girls-WY        1:32.57    1:30.64          2  
  5 1-5 Carabajal, Amb     CSO-WY               2:24.96    2:03.58          1  
      57.29 1:06.29                                                
 -- 1- Berstson-Partne     CSO-WY               1:52.46         DQ        
      51.80 1:01.79                                                
 
Event 11  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 1-1 Miller, Tanner     Rshs Girls-WY        1:13.57    1:19.73          6  
      37.90   41.83                                                
  2 1-2 Bassett, Kaitl     CSO-WY               1:18.43    1:20.06          4  
      38.12   41.94                                                
  3 1-3 Bassett, Keyar     CSO-WY               1:32.54    1:34.32          3  
      43.80   50.52                                                
  4 1-4 Regulski, Chey     Rshs Girls-WY        1:35.34    1:39.80          2  
      45.94   53.86                                                
 
Event 12  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 1-1 Rock Springs High School-WY  'A'        4:08.00    4:18.34          8  
     1) Anderson, Rebecka               2) Anderson, Whitney              
     3) Miller, Payton                  4) Miller, Tanner                 
       27.52    57.55    31.28  1:06.03    32.38  1:07.52    32.14  1:07.24
  2 1-2 Cheyenne South Bison-WY  'A'            4:36.22    4:46.55          4  
     1) Oliverius, Angela               2) Moyte, Aiyanna                 
     3) Aghbashian, Ainsley             4) Spaulding, Jurnee              
       33.42  1:13.49    34.05  1:13.89    32.12  1:10.03    32.41  1:09.14
 
                    Combined Team Scores - Through Event 12                    
 
  1. Rock Springs High School             92   2. Cheyenne South Bison                 88
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 12                    
 
  1. Rock Springs High School             92   2. Cheyenne South Bison                 88