Licensed to Green River High School Aquatic Center - Site License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 12/16/2017 12:11 PM
                HS Boys Invite 2017 - 12/15/2017 to 12/16/2017                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
        Pool: p 1:40.68        2015 Kelly Walsh                                
      School: s 1:37.86        2001 A. Golden, T. Catillion, E. Ma             
                         A. Golden, T. Catillion, E. Maclean, T. Cook      
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                1:41.80    1:43.19         32  
     1) Richmond, Michael               2) Moffatt, Ethan                 
     3) King, James                     4) Hutchison, Lane                
       25.60    28.88    24.55    24.16                                    
  2 Cheyenne Central High School  'A'           1:55.00    1:55.45         26  
       29.25    31.06    30.60    24.54                                    
  3 Rock Springs High School-WY  'A'            1:55.00    1:56.61         24  
       26.97    34.95    27.55    27.14                                    
  4 Green River High School  'B'                2:04.77   x1:56.86        
     1) Sturlaugson, Ty                 2) Richmond, Jason                
     3) Johnson, Logan                  4) Lund, Jared                    
       31.26    30.68    28.77    26.15                                    
  5 Laramie High School  'A'                    1:50.46    1:58.58         22  
       28.16    34.70    28.81    26.91                                    
  6 Cheyenne Central High School  'B'           2:02.00   x2:02.02        
       29.79    35.15    31.11    25.97                                    
  7 Evanston High School  'A'                   2:05.89    2:02.46         20  
     1) Camphouse, Colter               2) Cook, Ben                      
     3) Richins, Caleb                  4) Phillips, Dylan                
       33.05    36.14    27.47    25.80                                    
  8 Green River High School  'C'                2:10.33   x2:05.57        
     1) Quick, Sam                      2) Kraft, Elijah                  
     3) Cruz, Oliver                    4) Ratliff, Devin                 
       30.95    34.79    32.18    27.65                                    
  9 Green River High School  'D'                     NT   x2:19.84        
     1) Moser, Trevor                   2) Probst, Jake                   
     3) Westburg, Levi                  4) Belcher, Brody                 
       36.96    39.35    31.45    32.08                                    
 10 Laramie High School  'B'                    2:06.13   x2:39.72        
       50.30    39.13    39.56    30.73                                    
 -- Laramie High School  'C'                         NT         DQ        
     1:01.42    43.29    35.51  1:10.22                                    
 
Event 2  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        Pool: p 1:49.72        2017 Michael Richmond, Green River              
      School: s 1:45.94        2009 A. Anderson                                
                2:01.00  4AQ
                2:17.00  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 King, James            GRV                  1:50.99    1:52.93 4AQ     16  
      25.19   28.21   29.67   29.86                                
  2 Spicer, James          Rshs-WY              1:56.39    1:54.75 4AQ     13  
      26.89   28.79   29.32   29.75                                
  3 Pickard, Logan      18 LAR                  1:58.93    1:58.20 4AQ     12  
      26.88   29.85   30.56   30.91                                
  4 Lyon, Dean             GRV                  2:03.00    1:59.16 4AQ     11  
      26.48   29.32   31.04   32.32                                
  5 Hood, Chris            Central              1:48.70    2:00.52 4AQ     10  
      26.94   30.73   31.56   31.29                                
  6 Fontana, Connor A   16 LAR                  1:56.95    2:01.17 3AQ      9  
      26.59   30.19   31.89   32.50                                
  7 Waller, Challen        Central              2:21.33    2:08.30 3AQ      7  
      29.25   32.61   33.63   32.81                                
  8 Erramouspe, Anthon     Rshs-WY              2:09.44    2:08.38 3AQ      5  
      28.82   32.30   33.86   33.40                                
  9 Clerkin, Sean       15 LAR                  2:45.15    2:12.09 3AQ      4  
      30.80   33.64   34.09   33.56                                
 10 Clark, John            GRV                  2:13.88    2:14.52 3AQ      3  
      30.57   33.95   34.60   35.40                                
 11 Schaad, Logan          Central              2:12.37    2:16.59 3AQ      2  
      32.52   35.70   35.71   32.66                                
 12 Sutphin, Trevor        Central              2:14.57    2:16.98 3AQ      1  
      30.65   34.99   37.39   33.95                                
 13 Lucero, Dade           GRV                  2:08.33    2:19.76        
      30.27   34.84   37.59   37.06                                
 14 Bloomfield, Vince      EVN                       NT    2:20.40        
      30.61   35.50   38.54   35.75                                
 15 Cornell, Jayden        EVN                       NT    2:22.06        
      30.12   35.04   39.18   37.72                                
 16 Madden, Royce          Central              2:11.86   x2:23.15        
      31.48   36.43   37.68   37.56                                
 17 Robinson, Reed         EVN                  2:21.16    2:25.55        
      31.13 1:15.38   39.04                                        
 18 Roedel, Noah           Central              2:24.42   x2:28.45        
      32.89   36.65   40.06   38.85                                
 19 Baker, Aiden           Central              2:46.66   x2:30.67        
      32.92 1:57.75                                                
 20 Strange, Dylan         GRV                       NT   x2:36.38        
      32.32   39.39   43.60   41.07                                
 21 Hess, Ethan            Central              2:35.38   x2:37.60        
      35.49   39.40   41.95   40.76                                
 22 Wicks, Bodie           EVN                       NT    2:39.89        
      34.16   40.51   43.73   41.49                                
 
Event 3  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
        Pool: p 2:01.36        2015 Jeremy Young, Kelly Walsh                  
      School: s 1:57.60        2017 M. Richmond                                
                2:20.00  4AQ
                2:35.00  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 DeFauw, Ron            Rshs-WY              2:04.27    2:07.36 4AQ     16  
      27.01   31.67   39.34   29.34                                
  2 Richmond, Jason        GRV                  2:20.88    2:15.34 4AQ     13  
      27.84   35.56   38.84   33.10                                
  3 Allison, Alex          Central              2:06.75    2:16.49 4AQ     12  
      27.83   34.03   42.19   32.44                                
  4 Phillips, Dylan        EVN                  2:25.95    2:17.27 4AQ     11  
      29.03   33.63   42.25   32.36                                
  5 Moffatt, Ethan         GRV                  2:15.99    2:18.91 4AQ     10  
      29.66   39.29   37.35   32.61                                
  6 Kraft, Elijah          GRV                  2:38.56    2:24.41 3AQ      9  
      31.75   38.25   42.09   32.32                                
  7 Linde, Pierson         Central              2:25.23    2:27.04 3AQ      7  
      30.92   37.18   45.42   33.52                                
  8 Hodson, Zach           LAR                  2:30.13    2:33.49 3AQ      5  
      30.95   40.77   45.00   36.77                                
  9 Johnson, Tanner        Central              2:45.89    2:40.48          4  
      30.58   40.93   51.00   37.97                                
 10 Bush, Ben              Central              2:46.82    2:41.90          3  
      34.77   43.27   48.18   35.68                                
 11 Spicer, Jeran          Rshs-WY                   NT    2:44.32          2  
      33.57   42.80   52.07   35.88                                
 12 Cruz, Oliver           GRV                       NT    2:44.60          1  
      32.38   41.80   49.51   40.91                                
 13 Roedel, Riley          Central                   NT   x2:55.82        
      32.12   41.62   55.42   46.66                                
 14 Stahl, Jarod           EVN                       NT    3:24.67        
      46.33   53.88   58.75   45.71                                
 -- Milewski, Parker       EVN                       NT         DQ        
      51.69   57.51 1:20.88   48.37                                
 -- Allen, Nick            Central              2:34.36         DQ        
      31.30   36.63   49.09   34.53                                
 -- Bacon, Ethan        14 LAR                       NT         DQ        
      48.29   49.66   52.27   47.59                                
 
Event 4  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
        Pool: p 22.29  12/13/2017 James King, GRV                              
      School: s 21.32        1998 B. Britton                                   
                24.50  4AQ
                26.25  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lake, McKay         18 LAR                    22.36      22.65 4AQ     16  
  2 Franc, Jesse        17 LAR                    23.64      23.74 4AQ     13  
  3 Hutchison, Lane        GRV                    24.64      23.95 4AQ     12  
  4 Jardine, Dallin        Central                23.70      24.52 3AQ     11  
  5 Richins, Caleb         EVN                    26.32      25.70 3AQ     10  
  6 Moon, Austin           Central                25.89      25.80 3AQ      9  
  7 Thomas, Talon          Rshs-WY                26.32      25.90 3AQ      7  
  8 Lund, Jared            GRV                    25.20      26.14 3AQ      5  
  9 Davis, Gabe            GRV                    26.01      26.31          4  
 10 Geyer, Jake            Central                27.06      26.44          3  
 11 Probst, Jake           GRV                    25.91      26.55          2  
 12 Camphouse, Colter      EVN                    26.82      27.13          1  
 13 Searle, Conley         Rshs-WY                26.33      27.38        
 14 Ratliff, Devin         GRV                    27.98     x27.81        
 15 Lansberry, Trevor      Rshs-WY                29.25      28.60        
 16 Perryman, Cooper       Central                28.72      29.21        
 17 Moser, Trevor          GRV                       NT     x29.23        
 18 Allison, Zach          Central                29.95     x29.40        
 19 Bobbitt, Devin         GRV                    30.54     x29.57        
 20 Smith, Sam             Rshs-WY                29.77      29.69        
 21 Whittman, Everett      Rshs-WY                31.97     x30.11        
 22 Abdelkader, Aly        LAR                    32.80      30.96        
 23 Belcher, Brody         GRV                    33.21     x31.00        
 24 Skagen, DJ             LAR                    32.75      31.09        
 25 Asper, Erral           Rshs-WY                30.55     x32.98        
 26 Davis, Mackie          LAR                    36.13     x35.72        
 27 King, Conner           Rshs-WY                   NT     x36.67        
 28 Jones, Alex         14 LAR                    39.11     x38.18        
 29 Young, Joseph          EVN                    36.59      38.21        
 30 Eckelberry, Brady      GRV                       NT     x39.20        
 31 Wadsworth, Dalton      GRV                    51.44     x41.30        
 32 Muntzer, Christian  14 LAR                    47.43     x49.22        
 33 Watkins, Vlad       14 LAR                    30.96     x55.59        
 34 Orunsolu, Ade          LAR                  1:08.09   x1:00.38        
 
Event 5  Boys 1 mtr Diving
===============================================================================
        Pool: p 243.20        2016 Keyan Moore, Green River                    
      School: s 334.65        1992 J. Chacon                                   
                180.00  4AQ
                145.00  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bury, Chris         16 LAR                   207.55     242.60 4AQ     16  
  2 Spalding, Coleton      GRV                   197.40     190.80 4AQ     13  
  3 Hamel, Trenton         LAR                   175.05     178.65 3AQ     12  
  4 Perryman, Cooper       Central               175.40     158.85 3AQ     11  
  5 Howard, Dalton         GRV                   117.30     130.35         10  
  6 Stocks, Andy           Rshs-WY                   NP      86.25          9  
  7 Moss, Zach             GRV                       NP      82.10          7  
 
Event 6  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        Pool: p 52.80  12/15/2017 Michael Richmond, GRV                        
      School: s 51.90        2017 M. Richmond                                  
              1:02.50  4AQ
              1:14.00  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Richmond, Michael      GRV                    53.26      52.80p4AQ     16  
      24.73   28.07                                                
  2 Spicer, James          Rshs-WY                55.06      57.69 4AQ     13  
      27.21   30.48                                                
  3 Franc, Jesse        17 LAR                  1:00.03      59.34 4AQ     12  
      26.29   33.05                                                
  4 Johnson, Logan         GRV                  1:04.15    1:05.48 3AQ     11  
      30.09   35.39                                                
  5 Coleman, Isaac      18 LAR                  1:11.31    1:08.02 3AQ     10  
      30.53   37.49                                                
  6 Cook, Ben              EVN                  1:08.15    1:08.49 3AQ      9  
      30.91   37.58                                                
  7 Moser, Trevor          GRV                  1:11.44    1:12.38 3AQ      7  
      32.32   40.06                                                
  8 Roedel, Riley          Central              1:10.64    1:14.62          5  
      32.74   41.88                                                
  9 Cruz, Oliver           GRV                  1:13.58    1:15.76          4  
      33.09   42.67                                                
 10 Spicer, Jeran          Rshs-WY              1:18.33    1:17.67          3  
      34.72   42.95                                                
 11 Young, Joseph          EVN                       NT    2:31.92          2  
    1:02.68 1:29.24                                                
 -- Westburg, Levi         GRV                  1:21.86         DQ        
      33.54   48.01                                                
 
Event 7  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        Pool: p 49.13        2015 Jermy Young, Kelly Walsh                     
      School: s 47.53        2001 T. Castillion                                
                54.00  4AQ
                59.60  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 King, James            GRV                    49.71      49.54 4AQ     16  
      23.55   25.99                                                
  2 Lake, McKay         18 LAR                    49.50      49.85 4AQ     13  
      24.22   25.63                                                
  3 Pickard, Logan      18 LAR                    51.52      53.39 4AQ     12  
      25.26   28.13                                                
  4 Fontana, Connor A   16 LAR                    53.11      54.44 3AQ     11  
      25.63   28.81                                                
  5 Sutphin, Trevor        Central                53.25      54.68 3AQ     10  
      25.60   29.08                                                
  6 Jardine, Dallin        Central                52.91      54.82 3AQ      9  
      25.82   29.00                                                
  7 Richins, Caleb         EVN                    58.96      57.46 3AQ      7  
      27.67   29.79                                                
  8 Linde, Pierson         Central                55.54      57.50 3AQ      5  
      27.33   30.17                                                
  9 Kraft, Elijah          GRV                    57.32      59.61          4  
      28.67   30.94                                                
 10 Probst, Jake           GRV                    59.94    1:00.03          3  
      28.56   31.47                                                
 11 Moon, Austin           Central                59.14    1:00.43          2  
      27.68   32.75                                                
 12 Quick, Sam             GRV                  1:01.71    1:00.84          1  
      29.25   31.59                                                
 13 Searle, Conley         Rshs-WY                58.78    1:00.89        
      28.75   32.14                                                
 14 Sturlaugson, Ty        GRV                       NT   x1:00.97        
      28.42   32.55                                                
 15 Ratliff, Devin         GRV                  1:03.21   x1:02.67        
      30.02   32.65                                                
 16 Fackrell, Connor       EVN                  1:06.08    1:04.30        
      29.86   34.44                                                
 17 Allison, Zach          Central              1:05.51   x1:06.02        
      31.44   34.58                                                
 18 Wicks, Bodie           EVN                       NT    1:12.83        
      33.73   39.10                                                
 19 Whittman, Everett      Rshs-WY              1:15.53    1:12.93        
      33.36   39.57                                                
 20 Belcher, Brody         GRV                  1:16.52   x1:14.70        
 21 Skagen, DJ             LAR                  1:16.84    1:17.73        
      37.28   40.45                                                
 22 King, Conner           Rshs-WY                   NT    1:23.90        
      40.03   43.87                                                
 23 Davis, Mackie          LAR                  1:27.32   x1:25.89        
      39.63   46.26                                                
 24 Abdelkader, Aly        LAR                  1:27.22   x1:26.03        
 25 Wadsworth, Dalton      GRV                  1:56.50   x1:46.66        
 
Event 8  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        Pool: p 4:56.51        2017 Darwin Anderson, Rock Springs              
      School: s 4:48.01        2009 A. Anderson                                
                5:35.00  4AQ
                6:25.00  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 DeFauw, Ron            Rshs-WY              4:56.45    5:09.76 4AQ     16  
      26.69   29.39   31.12   31.56   31.81   32.18   32.17   32.33
      31.65   30.86                                                
  2 Lyon, Dean             GRV                  5:30.66    5:29.68 4AQ     13  
      29.29   32.43   33.11   33.24   33.94   34.19   34.29   33.85
      33.03   32.31                                                
  3 Allison, Alex          Central              5:20.43    5:42.04 3AQ     12  
      28.94   32.44   33.96   34.51   35.54   35.70   35.52   36.52
      35.19   33.72                                                
  4 Hood, Chris            Central              5:07.00    5:46.50 3AQ     11  
      29.28   33.76   36.10   36.58   36.32   36.96   36.34   36.33
      33.73   31.10                                                
  5 Erramouspe, Anthon     Rshs-WY              5:37.82    5:51.14 3AQ     10  
      30.94   34.37   36.06   36.58   36.43   36.32   36.40   36.89
      33.63   33.52                                                
  6 Camphouse, Colter      EVN                  6:29.19    6:01.21 3AQ      9  
      31.70   35.93   37.18   37.52   37.22   36.74   36.58   37.10
      36.43   34.81                                                
  7 Clerkin, Sean       15 LAR                  5:55.13    6:02.66 3AQ      7  
      31.69   34.81   35.92   36.20   37.12   37.46   37.16   38.20
      37.80   36.30                                                
  8 Schaad, Logan          Central              7:00.48    6:04.21 3AQ      5  
      31.94   35.79   36.44   37.49   37.67   38.17   37.41   37.99
      38.03   33.28                                                
  9 Clark, John            GRV                       NT    6:05.35 3AQ      4  
      32.53   35.67   35.94   37.43   37.08   38.06   37.90   39.11
      37.67   33.96                                                
 10 Madden, Royce          Central              5:50.84    6:30.80          3  
      31.83   38.34   39.37   39.93   40.45   40.67   40.21   40.30
      41.08   38.62                                                
 11 Davis, Gabe            GRV                  6:20.55    6:37.34          2  
      31.38   36.62   39.66   40.55   41.56   41.40   41.40   42.72
      42.57   39.48                                                
 12 Strange, Dylan         GRV                       NT    6:37.64          1  
      32.76   39.69   40.98   40.49   41.71   41.15   41.99   40.82
      39.30   38.75                                                
 13 Bloomfield, Vince      EVN                       NT    6:43.64        
      32.82   38.77   41.30   41.82   42.33   41.97   42.76   42.09
      42.41   37.37                                                
 14 Cornell, Jayden        EVN                       NT    6:45.33        
      32.30   38.29   41.31   43.33   41.89   42.94   42.03   42.69
      41.70   38.85                                                
 15 Roedel, Noah           Central              6:30.00   x6:52.51        
      34.27   38.69   40.99   42.71   42.93   43.97   43.18   43.67
      41.65   40.45                                                
 16 Johnson, Tanner        Central              7:00.00   x6:54.90        
      33.72   38.14   42.01   43.99   44.24   45.06   45.01   45.15
      43.93   33.65                                                
 17 Hess, Ethan            Central              6:52.37   x6:57.80        
      36.42   42.61   43.60                                        
              35.48                                                
 18 Baker, Aiden           Central              7:01.02   x7:01.30        
      34.85   38.47 5:47.98                                        
 19 Stahl, Jarod           EVN                       NT    8:01.82        
      41.38   49.35   51.32   49.01   51.15   49.61   50.13   48.26
      49.12   42.49                                                
 
Event 9  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
        Pool: p 1:32.36        2015 Campbell county                            
                         J. Brandon, A. Vance, Jr. Albers, T. Jessen       
      School: s 1:26.90        1997 M. Doctor, M. Moody, B. Britto             
                         M. Doctor, M. Moody, B. Britton, D. Robbins       
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Laramie High School  'A'                    1:32.99    1:34.50         32  
       23.68    24.05    23.29    23.48                                    
  2 Cheyenne Central High School  'A'           1:40.00    1:39.04         26  
       24.68    25.28    25.26    23.82                                    
  3 Green River High School  'A'                1:43.67    1:41.76         24  
     1) Moffatt, Ethan                  2) Davis, Gabe                    
     3) Richmond, Jason                 4) Lyon, Dean                     
       24.87    27.38    25.05    24.46                                    
  4 Cheyenne Central High School  'B'           1:50.00   x1:47.78        
       26.98    27.89    26.28    26.63                                    
  5 Green River High School  'B'                1:55.89   x1:49.65        
     1) Lund, Jared                     2) Ratliff, Devin                 
     3) Clark, John                     4) Johnson, Logan                 
       26.49    27.16    28.34    27.66                                    
  6 Rock Springs High School-WY  'A'            1:45.00    1:49.99         22  
       24.59    26.73    29.25    29.42                                    
  7 Green River High School  'C'                     NT   x1:56.47        
     1) Lucero, Dade                    2) Probst, Jake                   
     3) Moser, Trevor                   4) Strange, Dylan                 
       27.87    27.53    30.33    30.74                                    
  8 Evanston High School  'B'                   1:55.89    1:56.75         20  
     1) Fackrell, Connor                2) Cook, Ben                      
     3) Wicks, Bodie                    4) Bloomfield, Vince              
       29.14    26.88    32.40    28.33                                    
  9 Evanston High School  'A'                   2:10.68   x2:07.59        
     1) Robinson, Reed                  2) Milewski, Parker               
     3) Stahl, Jarod                    4) Cornell, Jayden                
       28.98    36.04    33.99    28.58                                    
 10 Rock Springs High School-WY  'B'                 NT   x2:12.26        
       29.63    32.48    33.90    36.25                                    
 11 Laramie High School  'B'                    1:52.13   x2:20.21        
       32.71    37.09    36.68    33.73                                    
 12 Green River High School  'D'                     NT   x2:26.16        
     1) Belcher, Brody                  2) Eckelberry, Brady              
     3) Bobbitt, Devin                  4) Wadsworth, Dalton              
       40.60    30.09    32.11    43.36                                    
 13 Laramie High School  'C'                         NT   x3:24.72        
       41.75    30.98  2:11.99                                             
 
Event 10  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        Pool: p 54.92  12/15/2017 Michael Richmond, GRV                        
      School: s 51.75        2001 E. Maclean                                   
              1:03.00  4AQ
              1:13.00  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Richmond, Michael      GRV                    54.20      54.92p4AQ     16  
      26.45   28.47                                                
  2 Bury, Chris         16 LAR                  1:10.13    1:02.97 4AQ     13  
      29.56   33.41                                                
  3 Phillips, Dylan        EVN                  1:03.35    1:03.18 3AQ     12  
      30.77   32.41                                                
  4 Waller, Challen        Central              1:04.18    1:04.66 3AQ     11  
      31.42   33.24                                                
  5 Hutchison, Lane        GRV                  1:04.08    1:04.83 3AQ     10  
      31.42   33.41                                                
  6 Allen, Nick            Central              1:05.12    1:04.95 3AQ      9  
      31.56   33.39                                                
  7 Quick, Sam             GRV                  1:08.71    1:08.28 3AQ      7  
      33.11   35.17                                                
  8 Sturlaugson, Ty        GRV                  1:07.45    1:09.63 3AQ      5  
      33.18   36.45                                                
  9 Lund, Jared            GRV                  1:15.01   x1:14.32        
 10 Fackrell, Connor       EVN                  1:22.35    1:17.54          4  
 11 Westburg, Levi         GRV                  1:20.03   x1:20.73        
      37.79   42.94                                                
 12 Asper, Erral           Rshs-WY              1:32.72    1:32.83          3  
      44.91   47.92                                                
 13 Muntzer, Christian  14 LAR                       NT    2:20.47          2  
    1:03.67 1:16.80                                                
 14 Orunsolu, Ade          LAR                       NT    2:28.48          1  
    1:05.14 1:23.34                                                
 
Event 11  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        Pool: p 1:01.94        2017 Brendan Bloomquist, Green river            
      School: s   58.07        1997 D. Robbins                                 
                1:11.00  4AQ
                1:19.50  3AQ
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Moffatt, Ethan         GRV                  1:02.90    1:04.50 4AQ     16  
      29.94   34.56                                                
  2 Richmond, Jason        GRV                  1:07.42    1:07.80 4AQ     13  
      31.55   36.25                                                
  3 Geyer, Jake            Central              1:10.02    1:11.43 3AQ     12  
      32.82   38.61                                                
  4 Johnson, Logan         GRV                  1:12.16    1:13.24 3AQ     11  
      34.33   38.91                                                
  5 Hodson, Zach           LAR                  1:19.13    1:16.76 3AQ     10  
      35.22   41.54                                                
  6 Cook, Ben              EVN                  1:18.13    1:17.33 3AQ      9  
      36.65   40.68                                                
  7 Thomas, Talon          Rshs-WY              1:19.20    1:17.47 3AQ      7  
      36.07   41.40                                                
  8 Bush, Ben              Central              1:15.83    1:17.48 3AQ      4.5
      36.09   41.39                                                
  8 Bobbitt, Devin         GRV                  1:22.53    1:17.48 3AQ      4.5
      35.81   41.67                                                
 10 Coleman, Isaac      18 LAR                  1:18.45    1:18.45 3AQ      3  
      36.48   41.97                                                
 11 Lucero, Dade           GRV                  1:16.61   x1:19.26 3AQ    
      37.16   42.10                                                
 12 Worden, Chord          LAR                  1:21.93    1:23.10          2  
      38.59   44.51                                                
 13 Lansberry, Trevor      Rshs-WY              1:22.98    1:26.21          1  
      39.45   46.76                                                
 14 Smith, Sam             Rshs-WY              1:32.00    1:27.54        
      40.42   47.12                                                
 15 Bacon, Ethan        14 LAR                       NT    1:33.79        
      44.49   49.30                                                
 16 Robinson, Reed         EVN                  1:35.42    1:35.67        
      43.57   52.10                                                
 17 Jones, Alex         14 LAR                       NT   x1:46.78        
      47.61   59.17                                                
 -- Milewski, Parker       EVN                       NT         DQ        
    1:04.84 1:25.09                                                
 
Event 12  Boys 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
        Pool: p 3:24.75        2015 Campbell County                            
      School: s 3:17.92        2001                                            
                         A. Golden, T. Castillion, E. Maclean,             
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                3:52.86    3:26.09         32  
     1) Richmond, Michael               2) Hutchison, Lane                
     3) King, James                     4) Lyon, Dean                     
       24.30    50.84    25.18    53.89    24.70    52.86    23.42    48.50
  2 Laramie High School  'A'                    3:21.22    3:27.08         26  
       24.65    52.70    25.09    53.00    24.22    52.28    23.73    49.10
  3 Cheyenne Central High School  'A'           3:45.00    3:47.07         24  
       25.77    54.61    25.89    55.44    27.88  1:00.46    26.92    56.56
  4 Rock Springs High School-WY  'A'            3:45.00    3:47.09         22  
     1) Spicer, James                   2) Erramouspe, Anthony            
     3) Searle, Conley                  4) DeFauw, Ron                    
       25.55    53.39    28.23    59.24    29.04  1:01.85    25.51    52.61
  5 Evanston High School  'A'                   3:55.88    3:58.39         20  
     1) Richins, Caleb                  2) Camphouse, Colter              
     3) Bloomfield, Vince               4) Phillips, Dylan                
       27.88    58.64    29.46  1:01.44    29.30  1:02.66    26.64    55.65
  6 Cheyenne Central High School  'B'           4:00.00   x4:06.91        
       28.75    59.29    29.84  1:02.32    28.76  1:02.95    28.64  1:02.35
  7 Green River High School  'B'                3:58.99   x4:11.63        
     1) Davis, Gabe                     2) Sturlaugson, Ty                
     3) Kraft, Elijah                   4) Lucero, Dade                   
       29.19  1:01.31    30.95  1:06.22    28.92  1:02.39    29.07  1:01.71
  8 Green River High School  'C'                4:10.67   x4:12.51        
     1) Cruz, Oliver                    2) Quick, Sam                     
     3) Clark, John                     4) Bobbitt, Devin                 
       29.99  1:03.61    30.35  1:01.95    29.37  1:02.91    30.59  1:04.04
  9 Laramie High School  'B'                         NT   x4:17.45        
       28.96  1:00.88    29.61  1:03.41    28.80  1:02.11    33.14  1:11.05
 10 Evanston High School  'B'                        NT   x4:26.69        
     1) Cornell, Jayden                 2) Wicks, Bodie                   
     3) Fackrell, Connor                4) Robinson, Reed                 
       30.21  1:04.01    33.36  1:12.26    30.52  1:04.52  1:05.90  1:05.90
 11 Green River High School  'D'                     NT   x5:35.56        
     1) Eckelberry, Brady               2) Wadsworth, Dalton              
     3) Strange, Dylan                  4) Westburg, Levi                 
       30.65  1:05.78    31.19  1:08.31    51.48  1:47.57    43.84  1:33.90
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 12                     
 
  1. Green River High School           368.5   2. Laramie High School                 263
  3. Cheyenne Central High School      254.5   4. Rock Springs High School            173
  5. Evanston High School                134