Licensed to Campbell County High School Camels
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/6/2018 11:56 AM
                   CAM vs THB & SHE vs CAM & THB - 10/6/2018                   
                      CCHS vs TBHS  & SHS vs CCHS & TBHS                       
                       GILLETTE, WY     OCTOBER  6, 2018                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheridan High School  'A'                         1:58.77    1:52.84        
     1) Mullikin, Jadyn SR              2) Robison, Zoe JR                
     3) Baldacci, Taylor SR             4) Carroll, Piper SR              
       28.41    31.93    28.11    24.39                                    
  2 Campbell County High School  'A'                  1:56.34    1:54.18        
     1) Granat, Allison FR              2) Holwell, Jenny SR              
     3) Rehard, Klaire JR               4) Christensen, Berkely FR        
       30.81    29.58    29.01    24.78                                    
  3 Thunder Basin High School  'A'                    1:58.96    1:59.51        
     1) Poley, Libby JR                 2) Ochsner, Shaylee SR            
     3) Pikula, Lauren SR               4) Porter, Alaysa JR              
       31.24    32.29    29.19    26.79                                    
  4 Sheridan High School  'B'                         2:10.18    2:13.24        
     1) Cleland, Isabel FR              2) Black, Sydney FR               
     3) Green, Libby SO                 4) Weatherby, Dana SO             
       33.71    38.21    31.35    29.97                                    
  5 Campbell County High School  'B'                       NT    2:44.06        
     1) Pfaff, Cydney FR                2) Mathes, Jaisley FR             
     3) Eby, Bry SO                     4) Warner, Maddison FR            
       37.37    43.23    33.18    50.28                                    
 -- Thunder Basin High School  'B'                         NT         DQ        
     1) Hoff, Maggie JR                 2) Blair, Callie FR               
     3) Talbott, Anna SO                4) Brandon, Rylee FR              
       39.34    39.88    42.40    20.00                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 2:14.50                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauber, Mckenna           SR CAM                  1:59.49    2:02.16#       
      27.15   29.94   32.04   33.03                                
  2 Porter, Alaysa            JR THB                  2:05.80    2:06.44#       
      29.21   31.41   32.50   33.32                                
  3 Black, Sydney             FR SHE                  2:20.54    2:15.38        
      31.16   34.12   35.30   34.80                                
  4 Cleland, Isabel           FR SHE                  2:19.79    2:15.75        
      31.21   34.39   35.58   34.57                                
  5 Bond, Sugar               JR CAM                  2:40.32    2:32.22        
      34.17   38.65   39.85   39.55                                
  6 Hoff, Maggie              JR THB                  2:38.20    2:35.81        
      36.23   39.73   40.15   39.70                                
  7 Porter, Aubrey            SR THB                  2:45.30    2:39.03        
      36.32   39.87   42.26   40.58                                
  8 Duca, Larqin              SO SHE                  4:25.43    4:09.59        
      54.90 1:03.42 1:07.53 1:03.74                                
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
        4A Q: # 2:33.50                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holwell, Jenny            SR CAM                  2:13.32    2:13.23#       
      29.33   35.21   35.93   32.76                                
  2 Carroll, Piper            SR SHE                  2:18.80    2:17.72#       
      29.77   35.85   39.52   32.58                                
  3 Mullikin, Jadyn           SR SHE                  2:19.34    2:24.85#       
      31.39   36.91   42.07   34.48                                
  4 Rehard, Klaire            JR CAM                  2:24.97    2:27.47#       
      30.21   37.26   44.78   35.22                                
  5 Pikula, Lauren            SR THB                  2:32.62    2:27.51#       
      31.85   36.47   44.54   34.65                                
  6 Walton, Abigail           FR SHE                       NT    2:58.22        
      38.95   45.89   52.35   41.03                                
  7 Mathes, Jaisley           FR CAM                  2:59.79    3:01.66        
      42.22   45.03   52.55   41.86                                
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 28.00                                                          
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robison, Zoe              JR SHE                    25.88      26.09#       
  2 Baldacci, Taylor          SR SHE                    26.15      26.29#       
  3 Ochsner, Shaylee          SR THB                    26.56      26.36#       
  4 Bydlon, Grace             JR CAM                    28.13      27.19#       
  5 Granat, Allison           FR CAM                    27.05      27.37#       
  6 Green, Libby              SO SHE                    28.70      29.08        
  7 Black, Sydney             FR SHE                    29.49     x29.21        
  8 Pfaff, Cydney             FR CAM                    30.66      30.15        
  9 Blair, Callie             FR THB                    31.73      31.52        
 10 Talbott, Anna             SO THB                    31.66      32.04        
 11 Bonelli, Francesca        SR SHE                    35.58     x34.66        
 12 Crain, Katalina           JR THB                    42.15     x38.03        
 13 Buchman, Mariah           FR SHE                    41.25     x38.81        
 14 Warner, Maddison          FR CAM                    50.08     x46.08        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
        4A Q: # 170.00                                                         
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Brenna             JR THB                   192.60     220.25#       
  2 Thoney, Alicia            JR SHE                   193.70     212.05#       
  3 Harkins, Phaezia          JR CAM                   164.75     183.55#       
  4 Moseley, Maggie           FR SHE                   171.00     181.90#       
  5 Zukowski, Johnnie         JR SHE                   166.75     181.65#       
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        4A Q: # 1:11.50                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Christensen, Berkely      FR CAM                  1:00.94      59.92#       
  2 Baldacci, Taylor          SR SHE                    58.94    1:03.42#       
      29.92   33.50                                                
  3 Green, Libby              SO SHE                  1:20.31    1:10.30#       
      33.52   36.78                                                
  4 Eby, Bry                  SO CAM                  1:18.77    1:17.49        
      36.13   41.36                                                
  5 Talbott, Anna             SO THB                  1:19.11    1:19.31        
      35.10   44.21                                                
  6 Pfaff, Cydney             FR CAM                  1:25.58    1:22.17        
  7 Porter, Aubrey            SR THB                  1:37.32    1:32.88        
      41.48   51.40                                                
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 1:01.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carroll, Piper            SR SHE                    52.58      54.78#       
      26.33   28.45                                                
  2 Pikula, Lauren            SR THB                    58.82      58.98#       
      28.31   30.67                                                
  3 Bydlon, Grace             JR CAM                  1:01.17      59.16#       
      28.15   31.01                                                
  4 Poley, Libby              JR THB                    58.70      59.17#       
      28.51   30.66                                                
  5 Rehard, Klaire            JR CAM                    58.97      59.90#       
      28.67   31.23                                                
  6 Bond, Sugar               JR CAM                  1:08.46    1:08.96        
      32.67   36.29                                                
  7 Walton, Abigail           FR SHE                  1:10.46    1:12.53        
      33.88   38.65                                                
  8 Crain, Katalina           JR THB                  1:32.68    1:29.35        
      44.44   44.91                                                
  9 Duca, Larqin              SO SHE                  1:53.26    1:57.62        
      56.21 1:01.41                                                
 10 Warner, Maddison          FR CAM                       NT   x1:58.79        
      51.67 1:07.12                                                
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 6:10.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauber, Mckenna           SR CAM                  5:22.97    5:26.86#       
      28.03   31.23   32.80   33.23   33.18   33.50   33.99   33.44
      33.97   33.49                                                
  2 Porter, Alaysa            JR THB                  5:50.74    5:42.53#       
      29.77   32.94   33.91   34.26   34.49   34.92   35.51   35.30
      36.08   35.35                                                
  3 Brandon, Rylee            FR THB                  6:05.92    6:12.75        
      31.64   36.17   37.57   38.06   37.97   38.25   38.52   38.87
      38.76   36.94                                                
  4 Weatherby, Dana           SO SHE                  6:07.68    6:22.19        
      34.07   38.06   38.22   39.06   39.12   39.56   39.19   38.76
      38.81   37.34                                                
  5 Blair, Callie             FR THB                  6:41.92    6:40.24        
      34.82   38.72   39.64   40.03   41.05   41.37   41.38   41.62
      41.73   39.88                                                
  6 Eby, Bry                  SO CAM                  6:47.55    6:59.58        
      36.18   40.94   42.69   43.39   42.86   43.75   43.45   43.52
      42.05   40.75                                                
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  1:48.86    1:45.89        
     1) Holwell, Jenny SR               2) Rehard, Klaire JR              
     3) Bydlon, Grace JR                4) Hauber, Mckenna SR             
       25.22    27.08    27.55    26.04                                    
  2 Campbell County High School  'B'                  2:08.54    2:07.59        
     1) Pfaff, Cydney FR                2) Bond, Sugar JR                 
     3) Eby, Bry SO                     4) Mathes, Jaisley FR             
       30.57    33.05    35.99    27.98                                    
  3 Thunder Basin High School  'A'                    2:30.00    2:27.71        
     1) Porter, Aubrey SR               2) Hoff, Maggie JR                
     3) Jones, Brenna JR                4) Crain, Katalina JR             
       33.54    34.43    38.82    40.92                                    
  4 Sheridan High School  'B'                         2:43.24    2:44.72        
     1) Bonelli, Francesca SR           2) Buchman, Mariah FR             
     3) Duca, Larqin SO                 4) Zukowski, Johnnie JR           
       35.42    44.07    56.03    29.20                                    
 -- Sheridan High School  'A'                         1:56.38         DQ        
     1) Green, Libby SO                 2) Walton, Abigail FR             
     3) Black, Sydney FR                4) Weatherby, Dana SO             
       29.20    31.42    32.73    30.41                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        4A Q: # 1:09.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mullikin, Jadyn           SR SHE                  1:00.32    1:01.03#       
      29.69   31.34                                                
  2 Christensen, Berkely      FR CAM                  1:02.13    1:01.65#       
      30.18   31.47                                                
  3 Poley, Libby              JR THB                  1:04.82    1:05.17#       
      32.27   32.90                                                
  4 Granat, Allison           FR CAM                  1:04.64    1:05.78#       
      31.91   33.87                                                
  5 Cleland, Isabel           FR SHE                  1:10.10    1:09.48        
      33.73   35.75                                                
  6 Weatherby, Dana           SO SHE                  1:18.39    1:18.35        
      37.97   40.38                                                
  7 Hoff, Maggie              JR THB                  1:22.11    1:22.58        
      40.26   42.32                                                
  8 Bonelli, Francesca        SR SHE                  1:31.70   x1:32.66        
      45.50   47.16                                                
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        4A Q: # 1:19.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holwell, Jenny            SR CAM                  1:06.06    1:06.91#       
      31.49   35.42                                                
  2 Robison, Zoe              JR SHE                  1:07.52    1:11.36#       
      33.39   37.97                                                
  3 Brandon, Rylee            FR THB                  1:18.30    1:18.10#       
      35.80   42.30                                                
  4 Mathes, Jaisley           FR CAM                  1:31.58    1:31.42        
      42.62   48.80                                                
  5 Buchman, Mariah           FR SHE                  1:52.99    1:51.43        
      51.96   59.47                                                
 -- Ochsner, Shaylee          SR THB                  1:10.97         NS        
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheridan High School  'A'                         3:45.93    3:51.58        
     1) Carroll, Piper SR               2) Baldacci, Taylor SR            
     3) Mullikin, Jadyn SR              4) Robison, Zoe JR                
       26.52    55.20    26.79    57.10    28.81  1:01.93    27.05    57.35
  2 Campbell County High School  'A'                  3:46.40    3:57.75        
     1) Hauber, Mckenna SR              2) Granat, Allison FR             
     3) Bydlon, Grace JR                4) Christensen, Berkely FR        
       26.98    56.25    29.48  1:02.72    28.35  1:01.86    26.99    56.92
  3 Thunder Basin High School  'A'                    3:56.25    4:04.33        
     1) Poley, Libby JR                 2) Pikula, Lauren SR              
     3) Brandon, Rylee FR               4) Porter, Alaysa JR              
       30.54  1:04.03    27.78    58.67    29.72  1:03.89    26.66    57.74
  4 Thunder Basin High School  'B'                         NT    5:08.01        
     1) Blair, Callie FR                2) Porter, Aubrey SR              
     3) Talbott, Anna SO                4) Crain, Katalina JR             
       33.27  1:09.84    35.75  1:14.50    32.96  1:11.97    44.69  1:31.70
  5 Sheridan High School  'B'                         5:06.19    5:21.29        
     1) Cleland, Isabel FR              2) Walton, Abigail FR             
     3) Buchman, Mariah FR              4) Bonelli, Francesca SR          
       31.31  1:06.25    36.19  1:18.90    40.39  1:27.79    15.52  1:28.35