Licensed to Douglas High School    HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/3/2018 06:29 PM
                    2018 Douglas Girl's Invite - 9/29/2018                     
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Buffalo High School  'A'                    2:21.61    2:22.11         40  
     1) Kennedy, Quynn                  2) Lambert, Makenna               
     3) Riddle, Luci                    4) Johnson, Maddi                 
  2 Worland Warriors  'A'                       2:18.00    2:29.00         34  
     1) Stanek, Ella                    2) Klinghagen, Kyra               
     3) Warren, Juli                    4) Warren, Kylie                  
  3 Douglas Bearcats-WY  'A'                    2:45.36    2:39.53         32  
     1) Mathis, Isabelle                2) Haroldson, Christina           
     3) Hayes, Faith                    4) Smith, Shauna                  
  4 Rawlins High School-WY  'A'                 2:25.37    2:47.91         30  
     1) Arnold, Alyssa 15               2) Schoel, DeNae 17               
     3) Paulsen, Whitney 17             4) Porter, Emily 16               
  5 Natrona County High School  'A'             2:26.79    2:48.04         28  
     1) Beck, Emerson 17                2) Blom, Taliah 16                
     3) Oden, Madelynn                  4) Roberts, Audrey                
  6 Worland Warriors  'B'                       2:30.00    2:48.85         26  
     1) Harris, Kaila                   2) Brown, Moriah                  
     3) Frimml, Kelli                   4) Newell, Annalise               
  7 Buffalo High School  'B'                         NT    2:52.69         24  
     1) Kessler, Mckinley 14            2) Blaney, Morgan                 
     3) Gonzalez, Hannah 14             4) Rozema, Laurel                 
  8 Natrona County High School  'B'                  NT    3:00.12         22  
     1) Merrell, Kassie                 2) Gazda, Maggie                  
     3) Roberts, Grace                  4) Kessner, Kaitlyn 17            
  9 Newcaslte Dogies  'A'                       2:55.74    3:08.83         18  
     1) Emmitt, Gracie                  2) Liggett, Paige                 
     3) Mills, Autumn                   4) Jeppeson, Kassidee             
 10 Douglas Bearcats-WY  'B'                         NT    3:09.56         14  
     1) Vogel, Shaynee                  2) Mullens, Bianca                
     3) Kolkman, Ashtyn                 4) Ford, Jenna                    
 11 Natrona County High School  'C'                  NT    3:16.26         12  
     1) Berryman, Alieasia              2) Danford, Hannah 15             
     3) DeGaugh, Rachel 15              4) Bryan, Cheyenne                
 12 Worland Warriors  'C'                            NT    3:26.91         10  
     1) Shaffer, Olivia                 2) DeBolt, Meg                    
     3) Erickson, Ashlyn                4) Greek, Aspen                   
 
Event 2  Girls 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mathis, Sheridan       DOU-WY               2:21.72    2:31.23         20  
       35.28  1:13.65  1:53.06  2:31.23                                    
  2 Hayes, Faith           DOU-WY               2:31.42    2:32.60         17  
       35.44  1:13.52  1:53.21  2:32.60                                    
  3 Bentley, Kaci          WOR                  2:30.43    2:33.71         16  
       34.46  1:14.16  1:55.19  2:33.71                                    
  4 Wagner, Emi            BUF                       NT    2:35.29         15  
       33.79  1:12.75  1:54.68  2:35.29                                    
  5 Townsend, Madison      NEW                  2:45.29    2:46.69         14  
       38.14  1:20.81  2:03.80  2:46.69                                    
  6 Walker, Amarion     14 RAW-WY                    NT    2:49.58         13  
       38.24  1:21.99  2:05.90  2:49.58                                    
  7 Maertens, Julia        BUF                  2:48.14    2:50.66         12  
       36.37  1:20.63  2:06.70  2:50.66                                    
  8 Schoel, DeNae       17 RAW-WY               2:56.00    2:56.92         11  
       40.08  1:24.41  2:11.24  2:56.92                                    
  9 Porter, Emily       16 RAW-WY               3:08.67    3:03.51          9  
       41.27           2:17.34  3:03.51                                    
 10 Blaney, Morgan         BUF                  3:06.34    3:16.97          7  
       44.28  1:35.28  2:26.86  3:16.97                                    
 11 Smith, Shauna          DOU-WY               3:16.73    3:17.25          6  
       42.78  1:31.88  2:24.53  3:17.25                                    
 12 Haroldson, Christi     DOU-WY               3:14.80    3:18.55          5  
       42.57  1:33.61  2:28.76  3:18.55                                    
 13 Gonzalez, Hannah    14 BUF                  3:16.29    3:22.76          4  
       46.35  1:38.07  2:33.10  3:22.76                                    
 14 Mullens, Bianca        DOU-WY               3:53.53    3:24.02          3  
       44.08  1:36.22  2:30.57  3:24.02                                    
 15 Gazda, Maggie          NCH                  3:25.42    3:25.06          2  
       46.95  1:39.91  2:33.87  3:25.06                                    
 16 Frakes, Katelyn     15 RAW-WY               3:21.27    3:29.09          1  
       47.33  1:42.22  2:37.02  3:29.09                                    
 17 Greek, Aspen           WOR                  3:37.83    3:32.60        
       48.06  1:43.21  2:40.24  3:32.60                                    
 18 Shaffer, Olivia        WOR                  3:34.45    3:34.65        
       51.11  1:45.18  2:40.18  3:34.65                                    
 19 Kessner, Kaitlyn    17 NCH                       NT    3:42.05        
       46.82           2:36.21  3:42.05                                    
 
Event 3  Girls 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Warren, Juli           WOR                  2:35.70    2:38.50         20  
       34.44  1:16.68  2:00.99  2:38.50                                    
  2 Gross, Hannah          NEW                  2:42.97    2:42.68         17  
       35.98  1:15.45  2:07.78  2:42.68                                    
  3 Lambert, Makenna       BUF                  2:45.23    2:52.65         16  
       37.11  1:21.75  2:11.43  2:52.65                                    
  4 Frimml, Kelli          WOR                  3:18.00    3:15.13         15  
       42.42  1:34.12  2:31.53  3:15.13                                    
  5 Mathis, Isabelle       DOU-WY               3:10.91    3:15.40         14  
       42.29  1:34.46  2:32.69  3:15.40                                    
  6 Rozema, Laurel         BUF                  3:13.40    3:25.63         13  
       48.66  1:41.09  2:40.80  3:25.63                                    
  7 Kessler, Mckinley   14 BUF                  3:18.01    3:25.99         12  
       51.30  1:41.20  2:41.27  3:25.99                                    
  8 Harris, Kaila          WOR                  3:27.05    3:26.69         11  
       48.53  1:43.71  2:41.77  3:26.69                                    
  9 Brown, Moriah          WOR                  3:35.81    3:38.26          9  
       52.56  1:48.61  2:47.87  3:38.26                                    
 10 Laird, Lillian      15 RAW-WY               3:36.47    3:40.87          7  
       49.08  1:43.31  2:48.11  3:40.87                                    
 11 DeGaugh, Rachel     15 NCH                       NT    4:19.28          6  
       57.45  2:01.00  3:12.20  4:19.28                                    
 12 Vogel, Shaynee         DOU-WY                    NT    4:37.63          5  
     1:03.87  2:16.58  4:37.63                                             
 -- Kolkman, Ashtyn        DOU-WY                    NT         DQ        
       57.07  3:11.78       DQ                                             
 
Event 4  Girls 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Trombley, Macy         WOR                    29.07      30.46         20  
  2 Riddle, Luci           BUF                    29.27      30.51         17  
  3 Johnson, Maddi         BUF                    30.20      30.75         16  
  4 Moore, Shayla          DOU-WY                 31.19      31.02         15  
  5 Wagner, Grace          BUF                    28.64      31.40         14  
  6 Roberts, Audrey        NCH                    31.91      32.16         13  
  7 Arnold, Alyssa      15 RAW-WY                 35.64      34.14         12  
  8 Newell, Annalise       WOR                    33.07      34.67         11  
  9 Beck, Emerson       17 NCH                    33.67      34.76          9  
 10 Oden, Madelynn         NCH                    35.44      35.73          7  
 11 Elrod, Kelsey          NCH                    35.85      36.31          6  
 12 Roberts, Grace         NCH                       NT      36.70          5  
 13 Johnson, Bella         BUF                    36.82      36.92          4  
 14 Spaulding, Montana  17 RAW-WY                 37.88      37.16          3  
 15 Mills, Autumn          NEW                    35.91      37.19          2  
 16 Bryan, Cheyenne        NCH                    38.23      37.40          1  
 17 Hill, Torrie           DOU-WY                 41.64      39.69        
 18 Ford, Jenna            DOU-WY                    NT      40.24        
 19 Haines, Emmalee     14 NCH                    40.26      40.30        
 20 Erickson, Ashlyn       WOR                    42.60      40.56        
 21 Thompson, Jasmine   15 NCH                    41.33      41.63        
 22 Jeppeson, Kassidee     NEW                    39.16      43.59        
 23 Fittje, Diana          NCH                       NT      44.33        
 24 DePaolo, Rayna         NCH                       NT      44.36        
 25 Emmitt, Gracie         NEW                    40.02      45.42        
 26 Matos, Dyannie         RAW-WY                 48.97      46.39        
 27 Kelley, Jordan      16 RAW-WY                 38.57      49.25        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Haigler, Gabriella     NCH                   323.65     222.30         20  
  2 McPherson, Moira       DOU-WY                217.80     196.55         17  
  3 Pooley, Lauren         DOU-WY                179.80     167.70         16  
  4 Klinghagen, Kyra       WOR                   193.85     166.50         15  
  5 Kelley, Jordan      16 RAW-WY                150.30     122.05         14  
  6 Oden, Katelynn         NCH                   124.40     110.85         13  
  7 Pedraza, Ashanti       WOR                   102.90      95.75         12  
  8 Fittje, Diana          NCH                   104.95      91.65         11  
  9 Tomich, Riley          BUF                       NP      82.40          9  
 
Event 6  Girls 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennedy, Quynn         BUF                       NT    1:24.14         20  
       37.87  1:24.14                                                      
  2 Trombley, Macy         WOR                  1:18.54    1:24.36         17  
       36.50  1:24.36                                                      
  3 Stanek, Ella           WOR                  1:23.33    1:28.60         16  
       39.61  1:28.60                                                      
  4 Moore, Shayla          DOU-WY               1:31.92    1:30.78         15  
       40.55  1:30.78                                                      
  5 Harris, Kaila          WOR                  1:43.69    1:46.47         14  
       48.83  1:46.47                                                      
  6 Oden, Madelynn         NCH                  1:49.11    1:48.20         13  
       48.74  1:48.20                                                      
  7 Gonzalez, Hannah    14 BUF                  1:45.22    1:50.55         12  
       52.60  1:50.55                                                      
  8 Elrod, Kelsey          NCH                       NT    1:56.34         11  
       49.24  1:56.34                                                      
 
Event 7  Girls 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Maddi         BUF                  1:06.49    1:08.55         20  
       32.50  1:08.55                                                      
  2 Wagner, Grace          BUF                  1:05.48    1:10.50         17  
       32.93  1:10.50                                                      
  3 Warren, Kylie          WOR                  1:10.62    1:12.58         16  
       34.20  1:12.58                                                      
  4 Walker, Amarion     14 RAW-WY               1:14.30    1:16.33         15  
       36.90  1:16.33                                                      
  5 Maertens, Julia        BUF                  1:29.49    1:16.78         14  
       35.59  1:16.78                                                      
  6 Newell, Annalise       WOR                  1:16.51    1:17.66         13  
       37.24  1:17.66                                                      
  7 Temple, Lexis          DOU-WY               1:19.17    1:20.90         12  
       37.20  1:20.90                                                      
  8 Spaulding, Montana  17 RAW-WY               1:23.83    1:20.97         11  
       39.03  1:20.97                                                      
  9 Pooley, Lauren         DOU-WY               1:15.92    1:21.30          9  
       35.96  1:21.30                                                      
 10 Bryan, Cheyenne        NCH                  1:25.79    1:27.04          7  
       41.52  1:27.04                                                      
 11 Blom, Taliah        16 NCH                  1:40.84    1:30.14          6  
       43.30  1:30.14                                                      
 12 Kessner, Kaitlyn    17 NCH                  1:31.69    1:31.14          5  
       43.08  1:31.14                                                      
 13 Erickson, Ashlyn       WOR                  1:36.89    1:31.57          4  
       42.55  1:31.57                                                      
 14 Merrell, Kassie        NCH                       NT    1:33.96          3  
       44.24  1:33.96                                                      
 15 Thompson, Jasmine   15 NCH                       NT    1:35.09          2  
       46.97  1:35.09                                                      
 16 DeBolt, Meg            WOR                  1:52.12    1:38.19          1  
       47.69  1:38.19                                                      
 17 Berryman, Alieasia     NCH                  1:42.79    1:39.99        
       47.91  1:39.99                                                      
 18 Liggett, Paige         NEW                  1:45.43    1:43.30        
       48.62  1:43.30                                                      
 19 DePaolo, Rayna         NCH                       NT    1:44.74        
       49.78  1:44.74                                                      
 20 Danford, Hannah     15 NCH                  1:51.31    1:47.59        
       50.85  1:47.59                                                      
 21 Matos, Dyannie         RAW-WY               2:08.56    1:52.13        
       52.22  1:52.13                                                      
 
Event 8  Girls 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lambert, Makenna       BUF                  5:17.02    5:14.54         20  
       35.04  1:14.98  1:55.39  2:36.60  3:17.54  3:57.33  4:36.91  5:14.54
  2 Kennedy, Quynn         BUF                  5:18.34    5:23.95         17  
       35.49  1:15.07  1:56.11  2:37.59  3:20.13  4:02.30  4:44.00  5:23.95
  3 Mathis, Sheridan       DOU-WY               5:08.58    5:27.20         16  
       31.92  1:17.07  2:00.84  2:42.39  3:24.07  4:06.49  4:48.05  5:27.20
  4 Johnson, Macy          BUF                  5:26.00    5:27.33         15  
       37.03  1:18.13  1:59.75  2:41.92  3:24.38  4:06.56  4:48.43  5:27.33
  5 Bentley, Kaci          WOR                  5:30.14    5:29.80         14  
       34.99  1:15.29  1:57.18  2:39.69  3:22.76  4:06.18  4:49.40  5:29.80
  6 Roberts, Audrey        NCH                  5:25.39    5:32.12         13  
       35.45  1:16.60  1:58.72  2:41.92  3:25.71  4:10.32  4:53.09  5:32.12
  7 Hayes, Faith           DOU-WY               5:30.53    5:33.11         12  
       38.73  1:20.24  2:02.30  2:45.02  3:28.30  4:10.96  4:53.73  5:33.11
  8 Wagner, Emi            BUF                  5:30.00    5:39.29         11  
       35.57  1:16.55  1:58.89  2:41.90  3:26.55  4:10.94  4:55.58  5:39.29
  9 Townsend, Madison      NEW                  6:18.08    5:55.98          8  
       41.56  1:27.52  2:13.26  2:59.39  3:45.37  4:31.13  5:14.69  5:55.98
  9 Paulsen, Whitney    17 RAW-WY               5:56.24    5:55.98          8  
       40.69  1:26.29  2:12.47  2:58.08  3:45.03  4:30.29  5:14.53  5:55.98
 11 Beck, Emerson       17 NCH                  6:08.16    6:02.86          6  
       42.44  1:28.69  2:14.98  3:01.32  3:47.68  4:34.26  5:20.11  6:02.86
 12 Porter, Emily       16 RAW-WY               6:41.38    6:36.35          5  
       43.93           3:15.52           4:57.12           5:47.43  6:36.35
 13 Smith, Shauna          DOU-WY                    NT    6:45.04          4  
       46.59  1:36.85  2:28.08  3:20.40  4:11.94  5:04.60  5:57.70  6:45.04
 14 Brown, Moriah          WOR                  6:56.44    6:54.58          3  
       42.11  1:32.69  2:25.49  3:19.49  4:12.50  5:07.83  6:02.95  6:54.58
 15 Shaffer, Olivia        WOR                  7:34.60    7:32.27          2  
       53.91  1:51.46  2:49.51  3:47.45  4:44.57  5:41.71  6:38.43  7:32.27
 16 Greek, Aspen           WOR                  8:00.89    7:37.60          1  
       47.86  1:44.35  2:44.17  3:44.97  4:44.85  5:43.88  6:42.96  7:37.60
 
Event 9  Girls 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Buffalo High School  'A'                    2:01.06    2:04.30         40  
     1) Johnson, Maddi                  2) Wagner, Grace                  
     3) Johnson, Macy                   4) Wagner, Emi                    
       30.66  1:01.37  1:34.09  2:04.30                                    
  2 Worland Warriors  'A'                       2:07.93    2:10.45         34  
     1) Warren, Kylie                   2) Pedraza, Ashanti               
     3) Bentley, Kaci                   4) Warren, Juli                   
       33.25  1:07.93  1:41.19  2:10.45                                    
  3 Douglas Bearcats-WY  'A'                    2:08.50    2:11.60         32  
     1) Mathis, Sheridan                2) Temple, Lexis                  
     3) Hayes, Faith                    4) Moore, Shayla                  
       31.81  1:09.89  1:41.04  2:11.60                                    
  4 Natrona County High School  'C'                  NT    2:21.71         30  
     1) DePaolo, Rayna                  2) DeGaugh, Rachel 15             
     3) Danford, Hannah 15              4) Berryman, Alieasia             
       45.74  1:01.53  1:31.91  2:21.71                                    
  5 Rawlins High School-WY  'A'                 2:05.37    2:22.48         28  
     1) Paulsen, Whitney 17             2) Walker, Amarion 14             
     3) Schoel, DeNae 17                4) Spaulding, Montana 17          
       34.09  1:09.00  1:45.11  2:22.48                                    
  6 Douglas Bearcats-WY  'B'                    2:28.72    2:34.15         26  
     1) Smith, Shauna                   2) Kolkman, Ashtyn                
     3) Ford, Jenna                     4) Haroldson, Christina           
       37.33  1:18.66  1:57.66  2:34.15                                    
  7 Natrona County High School  'A'             2:15.00    2:34.18         24  
     1) Elrod, Kelsey                   2) Bryan, Cheyenne                
     3) Haines, Emmalee 14              4) Roberts, Grace                 
       40.58  1:16.21  1:56.81  2:34.18                                    
  8 Buffalo High School  'B'                         NT    2:35.80         22  
     1) Blaney, Morgan                  2) Gonzalez, Hannah 14            
     3) Maertens, Julia                 4) Johnson, Bella                 
       41.14  1:22.67  2:01.38  2:35.80                                    
  9 Newcaslte Dogies  'A'                       2:45.17    2:43.00         18  
     1) Gross, Hannah                   2) Jeppeson, Kassidee             
     3) Liggett, Paige                  4) Emmitt, Gracie                 
       29.96  1:13.26  1:59.57  2:43.00                                    
 10 Worland Warriors  'B'                       2:48.91    2:47.08         14  
     1) DeBolt, Meg                     2) Harris, Kaila                  
     3) Erickson, Ashlyn                4) Brown, Moriah                  
       45.97  1:26.38  2:09.10  2:47.08                                    
 11 Natrona County High School  'B'                  NT    2:50.23         12  
     1) Fittje, Diana                   2) Oden, Katelynn                 
     3) Thompson, Jasmine 15            4) Blom, Taliah 16                
       46.86  1:29.86  2:10.05  2:50.23                                    
 12 Rawlins High School-WY  'B'                 2:20.03    2:59.62         10  
     1) Frakes, Katelyn 15              2) Laird, Lillian 15              
     3) Kelley, Jordan 16               4) Matos, Dyannie                 
       42.12  1:23.50  2:10.15  2:59.62                                    
 
Event 10  Girls 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Riddle, Luci           BUF                  1:21.09    1:19.16         20  
       38.45  1:19.16                                                      
  2 Stanek, Ella           WOR                  1:18.71    1:19.92         17  
       39.20  1:19.92                                                      
  3 Arnold, Alyssa      15 RAW-WY               1:29.42    1:27.57         16  
  4 Kessler, Mckinley   14 BUF                  1:24.84    1:28.94         15  
       42.51  1:28.94                                                      
  5 Temple, Lexis          DOU-WY               1:19.29    1:32.28         14  
       43.08  1:32.28                                                      
  6 Mathis, Isabelle       DOU-WY               1:27.00    1:33.96         13  
  7 Pedraza, Ashanti       WOR                  1:39.41    1:34.77         12  
       47.10  1:34.77                                                      
  8 Frimml, Kelli          WOR                  1:29.36    1:34.78         11  
       44.44  1:34.78                                                      
  9 Johnson, Bella         BUF                  1:37.70    1:36.42          9  
 10 Laird, Lillian      15 RAW-WY               1:35.35    1:37.80          7  
       47.31  1:37.80                                                      
 11 Frakes, Katelyn     15 RAW-WY               1:42.66    1:42.87          6  
     1:42.85  1:42.87                                                      
 12 Vogel, Shaynee         DOU-WY                    NT    1:56.45          5  
       56.49  1:56.45                                                      
 13 Haines, Emmalee     14 NCH                       NT    1:58.67          4  
       55.11  1:58.67                                                      
 
Event 11  Girls 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Warren, Juli           WOR                  1:21.06    1:23.57         20  
       39.09  1:23.57                                                      
  2 Warren, Kylie          WOR                  1:27.81    1:31.37         17  
       42.81  1:31.37                                                      
  3 Gross, Hannah          NEW                  1:28.52    1:31.91         16  
       43.71  1:31.91                                                      
  4 Schoel, DeNae       17 RAW-WY               1:34.58    1:38.90         15  
       45.52  1:38.90                                                      
  5 Haroldson, Christi     DOU-WY               1:37.25    1:39.73         14  
       46.88  1:39.73                                                      
  6 Klinghagen, Kyra       WOR                  1:40.87    1:42.56         13  
       48.73  1:42.56                                                      
  7 Johnson, Macy          BUF                  1:44.82    1:42.83         12  
       49.46  1:42.83                                                      
  8 Blom, Taliah        16 NCH                  1:46.20    1:47.24         11  
       52.00  1:47.24                                                      
  9 Gazda, Maggie          NCH                  1:51.38    1:47.39          9  
       50.51  1:47.39                                                      
 10 Merrell, Kassie        NCH                  1:53.21    1:48.38          7  
       50.55  1:48.38                                                      
 11 Roberts, Grace         NCH                  1:48.72    1:48.73          6  
       50.93  1:48.73                                                      
 12 Jeppeson, Kassidee     NEW                  1:49.89    1:49.62          5  
       53.14  1:49.62                                                      
 13 Blaney, Morgan         BUF                  1:43.55    1:50.52          4  
       50.88  1:50.52                                                      
 14 Danford, Hannah     15 NCH                  1:53.54    1:51.33          3  
       54.17  1:51.33                                                      
 15 Ford, Jenna            DOU-WY                    NT    1:53.55          2  
       54.96  1:53.55                                                      
 16 Mills, Autumn          NEW                  1:49.89    1:54.31          1  
       54.58  1:54.31                                                      
 17 Berryman, Alieasia     NCH                       NT    2:02.12        
       58.32  2:02.12                                                      
 18 DeGaugh, Rachel     15 NCH                  2:03.60    2:02.15        
       57.91  2:02.15                                                      
 19 Kolkman, Ashtyn        DOU-WY               2:10.18    2:07.59        
       59.80  2:07.59                                                      
 20 DeBolt, Meg            WOR                  2:20.73    2:11.36        
     1:02.33  2:11.36                                                      
 -- Mullens, Bianca        DOU-WY               1:54.74         DQ        
       51.31       DQ                                                      
 -- Rozema, Laurel         BUF                  1:40.52         DQ        
       49.51       DQ                                                      
 
Event 12  Girls 400 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Buffalo High School  'A'                    4:41.57    4:05.77         40  
     1) Wagner, Emi                     2) Kennedy, Quynn                 
     3) Riddle, Luci                    4) Johnson, Macy                  
       31.56  1:08.54  1:41.59  2:18.47  2:34.91  2:50.92  3:31.27  4:05.77
  2 Buffalo High School  'B'                    4:59.00    4:59.53         34  
     1) Wagner, Grace                   2) Lambert, Makenna               
     3) Rozema, Laurel                  4) Kessler, Mckinley 14           
       33.09  1:10.20  1:42.93  2:19.12  2:55.62  3:38.20  4:15.88  4:59.53
  3 Douglas Bearcats-WY  'A'                    4:55.71    5:06.22         32  
     1) Moore, Shayla                   2) Temple, Lexis                  
     3) Mathis, Isabelle                4) Mathis, Sheridan               
       33.14  1:09.33  1:49.72  2:36.12  3:12.23  3:54.77  4:28.18  5:06.22
  4 Worland Warriors  'A'                       4:56.89    5:08.07         30  
     1) Stanek, Ella                    2) Newell, Annalise               
     3) Klinghagen, Kyra                4) Bentley, Kaci                  
       37.32  1:18.06  1:55.13  2:35.44  3:14.68  3:56.34  4:30.75  5:08.07
  5 Rawlins High School-WY  'A'                 4:34.57    5:10.10         28  
     1) Paulsen, Whitney 17             2) Arnold, Alyssa 15              
     3) Walker, Amarion 14              4) Spaulding, Montana 17          
       36.24  1:16.95  1:52.87  2:33.25  3:09.24  3:49.93  4:28.58  5:10.10
  6 Natrona County High School  'A'             5:25.00    5:19.25         26  
     1) Beck, Emerson 17                2) Elrod, Kelsey                  
     3) Oden, Madelynn                  4) Roberts, Audrey                
       37.58  1:17.85  1:57.86  2:39.53  3:18.84  4:04.75  4:38.91  5:19.25
  7 Newcaslte Dogies  'A'                       6:01.73    5:32.07         24  
     1) Townsend, Madison               2) Mills, Autumn                  
     3) Gross, Hannah                   4) Liggett, Paige                 
       36.64  1:15.46  1:55.88  2:39.67  3:11.38  3:46.04  4:35.56  5:32.07
  8 Worland Warriors  'B'                       6:10.33    6:08.93         22  
     1) Frimml, Kelli                   2) Greek, Aspen                   
     3) Shaffer, Olivia                 4) Pedraza, Ashanti               
       38.90  1:19.86  2:05.46  3:00.66  3:51.10  4:46.04  5:24.96  6:08.93
  9 Natrona County High School  'B'                  NT    6:15.92         18  
     1) Gazda, Maggie                   2) Haines, Emmalee 14             
     3) Kessner, Kaitlyn 17             4) Merrell, Kassie                
       44.81  1:36.36  2:21.03  3:13.24  3:57.50  4:46.76  5:28.98  6:15.92
 10 Rawlins High School-WY  'B'                 5:16.01    6:42.01         14  
     1) Porter, Emily 16                2) Laird, Lillian 15              
     3) Frakes, Katelyn 15              4) Matos, Dyannie                 
     1:34.57  2:16.68  3:05.91  3:52.44  4:46.90           5:45.24  6:42.01
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 12                    
 
  1. Buffalo High School                 545   2. Worland Warriors                    490
  3. Natrona County High School          371   4. Douglas Bearcats                    370
  5. Rawlins High School                 263   6. Newcaslte Dogies                    123