Licensed to Riverton High School Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/3/2018 08:34 AM
                     HS Girls Evanston Invite - 9/22/2018                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                      1:55.09    2:00.93   32  
     1) Jensen, Lauren SO               2) Uhrig, Hailey FR               
     3) Munoz, Lillian FR               4) Jensen, Ashley SR              
       29.18  1:01.69  1:33.14  2:00.93                                    
  2 Lyman High School Girls  'A'                      2:01.21    2:03.98   26  
     1) Hewitt, Harper JR               2) Busskohl, Brynlee SO           
     3) Busskohl, Brooklyn JR           4) Weston, Samantha JR            
       31.24  1:05.71  1:34.69  2:03.98                                    
  3 Evanston High School  'A'                         2:07.54    2:07.53   24  
     1) Buzarde, Rachel SO              2) Buzarde, Heather SO            
     3) Fernandez, Addy SO              4) Camphouse, McKinzey SR         
       30.78  1:08.36  1:38.30  2:07.53                                    
  4 Rock Springs High School-WY  'A'                  2:06.00    2:08.14   22  
     1) Robinson-Kim, Abi FR            2) Walker, Kiley FR               
     3) Miller, Payton JR               4) Butcher, Chloe FR              
       29.79  1:08.03  1:39.79  2:08.14                                    
  5 Sublette  'A'                                     2:09.93    2:10.17   20  
     1) Hunt, Natalie JR                2) Nielson, Paige JR              
     3) Thoman, Hayden                  4) Espenshied, Cassidy SO         
       31.09  1:09.73  1:42.21  2:10.17                                    
  6 Kemmerer High School  'A'                         2:13.50    2:11.49   18  
     1) Failoni, Sophie SO              2) Thatcher, Teryn JR             
     3) Hagler, Brooklynn SR            4) Krall, Alexis SR               
       37.99  1:11.64  1:47.48  2:11.49                                    
  7 Green River High School  'B'                           NT    2:14.52   14  
     1) Young, Madi SO                  2) Moffatt, Merika JR             
     3) Moritz, Cherylann JR            4) Olsen, Kaycee JR               
       31.85  1:11.57  1:45.30  2:14.52                                    
  8 Green River High School  'C'                           NT   x2:20.41  
     1) Foerster, Sarah SR              2) Gardea, Delaney SO             
     3) Mandros, Jarin SR               4) Bentley, Patience SR           
       39.82  1:20.17  1:51.04  2:20.41                                    
  9 Lyman High School Girls  'B'                      2:28.30    2:23.98   10  
     1) Rollins, Shelby FR              2) Parkinson, Shelby FR           
     3) Walk, Kira SO                   4) Anson, Kaitlyn JR              
       37.61  1:19.68  1:52.94  2:23.98                                    
 10 Sublette  'B'                                          NT    2:29.05    8  
       34.65  1:20.32  1:54.73  2:29.05                                    
 11 Green River High School  'D'                           NT   x2:42.89  
     1) Gavin, Haylie FR                2) Spartz, Amaya FR               
     3) Seiller, Kelcee FR              4) White, Natalie FR              
       39.48  1:25.71  2:07.79  2:42.89                                    
 12 Lyman High School Girls  'D'                           NT   x2:45.62  
     1) Adams, Elsie FR                 2) VanGieson, Mazie FR            
     3) Short, Anna Jo FR               4) Laznia, Hannah FR              
       44.18  1:31.50  2:10.83  2:45.62                                    
 13 Lyman High School Girls  'C'                      3:00.21   x2:57.01  
     1) Maxfield, Ryland FR             2) Condos, Ashlynn FR             
     3) Bindl, Brooke FR                4) Crook, Dayana FR               
     1:06.07  1:45.57  2:26.29  2:57.01                                    
 -- Rock Springs High School-WY  'B'                       NT         DQ  
     1) Hill, Kadence SO                2) Blalock, Bailey FR             
     3) Brown, Kadynce JR               4) Mathis, Brixen JR              
       44.55  1:30.43  2:09.53       DQ                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sanders, Sydni            JR GRV                  2:07.30    2:05.82   16  
       28.23  1:00.36  1:32.86  2:05.82                                    
  2 Lee, Lauren               SO GRV                  2:09.43    2:07.55   13  
       28.13  1:00.66  1:34.61  2:07.55                                    
  3 Buzarde, Rachel           SO EVN                  2:10.52    2:09.74   12  
       28.90  1:00.62  1:34.90  2:09.74                                    
  4 Lauze, Alexa              SO GRV                  2:06.89    2:11.66   11  
       29.20  1:02.65  1:37.80  2:11.66                                    
  5 Miller, Payton            JR Rshs Girls-WY        2:12.14    2:14.58   10  
       31.23  1:05.22  1:39.96  2:14.58                                    
  6 Merrick, Adrienne         JR GRV                  2:16.89   x2:17.86  
       30.66  1:05.54  1:41.49  2:17.86                                    
  7 Krall, Alexis             SR KEM                  2:21.38    2:21.74    9  
       31.44  1:07.06  1:45.22  2:21.74                                    
  8 Haselhuhn, Holly          JR Rshs Girls-WY        2:20.28    2:21.84    7  
       32.23  1:08.78  1:46.87  2:21.84                                    
  9 Espenshied, Cassidy       SO Sublette             2:33.53    2:29.52    5  
       33.41  1:10.23  1:51.57  2:29.52                                    
 10 Flake, Maura              SR Lyman                2:25.16    2:29.94    4  
       32.58  1:11.44  1:52.99  2:29.94                                    
 11 Porter, Paytan            SR Lyman                2:32.01    2:29.97    3  
       32.97  1:12.72  1:53.05  2:29.97                                    
 12 Foerster, Emily           SR GRV                  2:35.34   x2:33.40  
       33.85  1:12.17  1:52.25  2:33.40                                    
 13 Jones, Muriel             SO Sublette             2:32.88    2:33.96    2  
       33.79  1:12.96  1:53.99  2:33.96                                    
 14 Olguin, Zoie              SO Lyman                2:39.08    2:36.69    1  
       33.73  1:12.89  1:54.90  2:36.69                                    
 15 Spartz, Amaya             FR GRV                       NT   x2:37.79  
       36.21  1:16.78  1:58.81  2:37.79                                    
 16 Mann, Kodee               FR Rshs Girls-WY        2:42.81    2:40.05  
       36.45  1:19.28  2:02.82  2:40.05                                    
 17 Avila, Miriam             SO Sublette                  NT    2:42.60  
       34.74  1:16.08  1:59.90  2:42.60                                    
 18 Covill, Meleah            SR Sublette             2:42.13   x2:43.22  
       37.05  1:18.64  2:01.19  2:43.22                                    
 19 Buchanan, Mia             FR Sublette                  NT   x2:43.89  
       36.89  1:19.06  2:02.00  2:43.89                                    
 20 Gomez, Cassidy            SR GRV                  2:44.72   x2:47.90  
       37.14  1:19.39  2:03.73  2:47.90                                    
 21 Wright, Autumn            FR Sublette             2:49.02   x2:48.78  
       38.18  1:23.21  2:08.16  2:48.78                                    
 22 Brown, Kadynce            JR Rshs Girls-WY        2:59.57   x2:49.92  
       39.10  1:24.06  2:09.47  2:49.92                                    
 23 Rocha, Modesta            SO GRV                       NT   x2:52.38  
       36.94  1:21.00  2:08.01  2:52.38                                    
 24 Condos, Katelynn          JR Lyman                2:26.48   x2:57.94  
       37.70  1:22.24  2:09.60  2:57.94                                    
 25 Essington, Rachael        FR Sublette             3:05.89   x2:59.14  
              1:22.98  2:13.51  2:59.14                                    
 26 Stone, Amberlen           SO Sublette             3:00.14   x2:59.38  
       40.09  1:27.49  2:15.16  2:59.38                                    
 27 Wilson, Dana              SO Sublette             2:59.52   x3:00.10  
       40.82  1:26.86  2:15.08  3:00.10                                    
 28 Adams, Elsie              FR Lyman                2:56.75   x3:01.52  
       43.37  1:29.24  2:18.41  3:01.52                                    
 29 Bauman, Julia             SO Rshs Girls-WY        3:03.64   x3:01.99  
       40.87  1:27.68  2:16.06  3:01.99                                    
 30 Davis, Ashley             SO Sublette             3:34.91   x3:05.19  
       40.17  1:25.96  2:17.39  3:05.19                                    
 31 Potter, Stormy            FR EVN                       NT    3:06.53  
       40.95  1:28.52  2:19.53  3:06.53                                    
 32 Failoni, Sophie           SO KEM                  3:04.29    3:08.19  
       39.69  1:27.72  2:18.66  3:08.19                                    
 33 France, Hailey            JR GRV                  3:11.01   x3:14.91  
       42.41  1:33.64  3:14.91                                             
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Lauren            SO GRV                  2:23.20    2:21.52   16  
       28.48  1:03.66  1:47.60  2:21.52                                    
  2 Robinson-Kim, Abi         FR Rshs Girls-WY        2:17.56    2:25.88   13  
       30.93  1:06.69  1:49.73  2:25.88                                    
  3 Young, Madi               SO GRV                  2:36.00    2:28.61   12  
       29.96  1:08.88  1:55.19  2:28.61                                    
  4 Uhrig, Hailey             FR GRV                  2:27.21    2:28.97   11  
       32.17  1:12.11  1:53.19  2:28.97                                    
  5 Busskohl, Brynlee         SO Lyman                2:28.77    2:32.26   10  
       30.69  1:08.14  1:54.06  2:32.26                                    
  6 Walk, Kira                SO Lyman                2:38.32    2:39.40    9  
       32.97  1:16.43  2:02.73  2:39.40                                    
  7 Hagler, Brooklynn         SR KEM                  2:45.00    2:39.47    7  
       32.40  1:13.82  1:59.85  2:39.47                                    
  8 Moritz, Cherylann         JR GRV                  2:41.29   x2:40.65  
       34.49  1:14.54  2:03.95  2:40.65                                    
  9 Camphouse, McKinzey       SR EVN                  2:33.45    2:47.86    5  
              1:15.51  2:07.10  2:47.86                                    
 10 Walker, Kiley             FR Rshs Girls-WY        2:50.15    2:49.98    4  
              1:22.58  2:10.82  2:49.98                                    
 11 Bennett, Adalyn           JR Sublette             2:53.67    2:52.47    3  
       37.46  1:20.71  2:13.55  2:52.47                                    
 12 Noble, Reese              SO Sublette             3:03.81    2:59.70    2  
       35.65  1:24.56  2:18.04  2:59.70                                    
 13 Potter, Kori              SR EVN                  3:01.19    3:12.21    1  
       41.27  1:32.35  2:25.73  3:12.21                                    
 14 Magana, Jadin             FR GRV                       NT   x3:16.79  
       39.22  1:28.86  2:31.60  3:16.79                                    
 15 Seiller, Kelcee           FR GRV                       NT   x3:20.74  
       44.97  1:36.59  2:38.32  3:20.74                                    
 16 Rutsch, Haley             SO Sublette             3:22.48    3:24.46  
       50.39  1:42.55  2:38.68  3:24.46                                    
 -- Bowen, Josephine          JR GRV                       NT         DQ  
       45.64  1:36.69  2:38.40       DQ                                    
 -- Hartford, Aaliyah         JR Sublette                  NT         DQ  
       47.49  1:44.62  2:50.16       DQ                                    
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Ashley            SR GRV                    27.24      26.80   16  
  2 Fernandez, Addy           SO EVN                    27.82      27.51   13  
  3 Weston, Samantha          JR Lyman                  28.35      27.81   12  
  4 Butcher, Chloe            FR Rshs Girls-WY          28.45      27.83   11  
  5 Parker, Laura             FR Rshs Girls-WY          28.37      28.16   10  
  6 Bentley, Patience         SR GRV                    28.50      28.36    9  
  7 Mandros, Jarin            SR GRV                    30.53      28.55    7  
  8 Flake, Maura              SR Lyman                  28.39      28.76    5  
  9 Thoman, Hayden               Sublette               29.79      28.84    4  
 10 Garner, Nikayla           SR Lyman                  28.82      29.21    3  
 11 Moser, Leah               FR Rshs Girls-WY          30.22      29.84    2  
 12 Nielson, Paige            JR Sublette               30.74      29.98    1  
 13 Roper, Jocelyn            SO EVN                    30.84      30.11  
 14 Wilcox, Addison           FR KEM                    30.25      30.23  
 15 Bindl, Brooke             FR Lyman                  30.82     x30.29  
 16 Anson, Kaitlyn            JR Lyman                  29.99     x30.40  
 17 Parkinson, Shelby         FR Lyman                  30.47     x30.44  
 18 Moffatt, Merika           JR GRV                    30.40     x31.05  
 19 Green, Kinlee             JR Sublette               32.19      31.25  
 20 Mathis, Brixen            JR Rshs Girls-WY          30.86     x31.46  
 21 Arne, Janae               FR Sublette               31.34     x31.64  
 22 Noble, Haley              SO Sublette               33.72     x32.14  
 23 Rollins, Shelby           FR Lyman                  32.35     x32.58  
 24 White, Natalie            FR GRV                    34.38     x33.18  
 25 Crook, Sara               SR Lyman                  33.11     x33.47  
 26 Blalock, Bailey           FR Rshs Girls-WY          33.01     x33.49  
 27 Roose, Cheyann            FR KEM                    34.04      33.64  
 28 Crook, Dayana             FR Lyman                  33.11     x34.11  
 29 VanGieson, Mazie          FR Lyman                  34.99     x34.93  
 30 Potter, Stormy            FR EVN                    38.00      35.27  
 31 Keelin, Celeste           JR Rshs Girls-WY          35.62     x35.49  
 32 Setzer, Katie             FR GRV                    36.36     x35.51  
 33 Pankowski, Madison        SO Rshs Girls-WY          34.96     x36.25  
 34 Hill, Kadence             SO Rshs Girls-WY          30.94     x36.89  
 35 Hill, Britty              SR Sublette               39.65     x40.31  
 36 Phillips, Ellie           FR GRV                    41.90     x40.32  
 37 Swann, Shelby             SO KEM                    42.24      41.37  
 38 Johnson, Chanel           FR Lyman                  41.85     x43.84  
 39 Maxfield, Ryland          FR Lyman                1:21.00   x1:27.08  
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Julander, Sydnie          SO KEM                       NP     263.15   16  
  2 Vasa, Megahn              JR Rshs Girls-WY         155.50     261.10   13  
  3 Ruiz, Myla                FR Rshs Girls-WY         255.30     239.25   12  
  4 Paulson, Darbie           SR Sublette              149.40     227.25   11  
  5 Clarke, Laurel            FR KEM                       NP     201.75   10  
  6 Rall, Enshawntae          SO Rshs Girls-WY         276.95     194.45    9  
  7 Jensen, Alison            SO Rshs Girls-WY             NP    x165.85  
  8 Allen, Elizabeth          FR Lyman                     NP     162.10    7  
  9 Ruby, Adrianna            SO Sublette               79.60     138.30    5  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Ashley            SR GRV                  1:07.67    1:09.37   16  
       31.59  1:09.37                                                      
  2 Busskohl, Brynlee         SO Lyman                1:11.98    1:09.47   13  
       31.41  1:09.47                                                      
  3 Munoz, Lillian            FR GRV                  1:08.23    1:09.76   12  
       31.94  1:09.76                                                      
  4 Mandros, Jarin            SR GRV                  1:14.43    1:12.96   11  
       32.87  1:12.96                                                      
  5 Gardea, Delaney           SO GRV                  1:19.62   x1:19.07  
       35.71  1:19.07                                                      
  6 Noble, Reese              SO Sublette             1:24.83    1:21.27   10  
       35.82  1:21.27                                                      
  7 Day, Kaylee               JR Sublette             1:21.20    1:21.40    9  
       36.89  1:21.40                                                      
  8 Roper, Jocelyn            SO EVN                  1:43.89    1:24.95    7  
       35.91  1:24.95                                                      
  9 Gavin, Haylie             FR GRV                  1:31.56   x1:32.95  
       41.50  1:32.95                                                      
 10 Blalock, Bailey           FR Rshs Girls-WY        1:41.72    1:37.56    5  
       41.58  1:37.56                                                      
 11 Keelin, Celeste           JR Rshs Girls-WY        1:40.53    1:38.10    4  
       45.24  1:38.10                                                      
 12 Bauman, Julia             SO Rshs Girls-WY        1:49.65    1:50.70    3  
       49.90  1:50.70                                                      
 13 Phillips, Ellie           FR GRV                  1:57.03   x2:00.61  
       55.73  2:00.61                                                      
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sanders, Sydni            JR GRV                    58.30      57.25   16  
       27.39    57.25                                                      
  2 Buzarde, Rachel           SO EVN                    58.81      58.02   13  
       27.62    58.02                                                      
  3 Butcher, Chloe            FR Rshs Girls-WY        1:02.03    1:00.70   12  
       28.97  1:00.70                                                      
  4 Merrick, Adrienne         JR GRV                  1:03.26    1:00.97   11  
       29.02  1:00.97                                                      
  5 Hewitt, Harper            JR Lyman                1:02.68    1:02.14   10  
       29.43  1:02.14                                                      
  6 Busskohl, Brooklyn        JR Lyman                1:02.69    1:02.54    9  
       29.16  1:02.54                                                      
  7 Olsen, Kaycee             JR GRV                  1:00.29    1:03.22    7  
       29.54  1:03.22                                                      
  8 Thatcher, Teryn           JR KEM                  1:05.12    1:03.50    5  
       29.07  1:03.50                                                      
  9 Bennett, Adalyn           JR Sublette             1:04.05    1:03.58    4  
       30.36  1:03.58                                                      
 10 Camphouse, McKinzey       SR EVN                  1:03.89    1:05.23    3  
       30.69  1:05.23                                                      
 11 Beachell, Annellie        JR EVN                  1:07.45    1:06.07    2  
       30.86  1:06.07                                                      
 12 Condos, Ashlynn           FR Lyman                1:05.56    1:06.29    1  
       30.77  1:06.29                                                      
 13 Parker, Laura             FR Rshs Girls-WY        1:03.65    1:06.36  
       30.81  1:06.36                                                      
 14 Porter, Paytan            SR Lyman                1:06.12   x1:07.41  
       32.12  1:07.41                                                      
 15 Moser, Leah               FR Rshs Girls-WY        1:08.92    1:07.68  
       32.46  1:07.68                                                      
 16 Foerster, Sarah           SR GRV                  1:08.97   x1:07.80  
       32.21  1:07.80                                                      
 17 Anson, Kaitlyn            JR Lyman                1:08.80   x1:08.65  
       32.94  1:08.65                                                      
 18 Jones, Muriel             SO Sublette             1:13.49    1:09.30  
       32.82  1:09.30                                                      
 19 Foerster, Emily           SR GRV                  1:09.84   x1:09.43  
       33.09  1:09.43                                                      
 20 Rocha, Modesta            SO GRV                  1:15.14   x1:12.26  
       34.93  1:12.26                                                      
 21 Mann, Kodee               FR Rshs Girls-WY        1:14.44   x1:13.07  
       34.46  1:13.07                                                      
 22 Wright, Autumn            FR Sublette             1:12.27    1:14.35  
       34.95  1:14.35                                                      
 23 Wilson, Dana              SO Sublette             1:17.98   x1:17.70  
       37.80  1:17.70                                                      
 24 White, Natalie            FR GRV                  1:15.77   x1:18.07  
       36.68  1:18.07                                                      
 25 Short, Anna Jo            FR Lyman                1:19.43   x1:18.98  
       37.21  1:18.98                                                      
 26 Adams, Elsie              FR Lyman                1:18.33   x1:19.73  
       37.89  1:19.73                                                      
 27 Laznia, Hannah            FR Lyman                1:27.95   x1:21.00  
       38.60  1:21.00                                                      
 28 Jensen, Sara              FR Lyman                1:19.47   x1:21.73  
       37.68  1:21.73                                                      
 29 Davis, Ashley             SO Sublette             1:21.41   x1:21.87  
       37.87  1:21.87                                                      
 30 Roose, Cheyann            FR KEM                  1:21.19    1:22.22  
       39.14  1:22.22                                                      
 31 Setzer, Katie             FR GRV                  1:27.57   x1:22.58  
       39.65  1:22.58                                                      
 32 Hill, Britty              SR Sublette                  NT   x1:34.92  
 33 Johnson, Chanel           FR Lyman                1:38.82   x1:39.85  
       47.19  1:39.85                                                      
 34 Swann, Shelby             SO KEM                  1:46.33    1:40.84  
       44.34  1:40.84                                                      
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauze, Alexa              SO GRV                  5:33.53    5:35.43   16  
       29.45  1:02.48  1:36.33  2:11.41  2:46.25  3:21.08  3:55.48  4:30.62
     5:04.14  5:35.43                                                      
  2 Lee, Lauren               SO GRV                  5:43.85    5:41.33   13  
       29.10  1:02.03  1:36.18  2:11.24  2:45.85  3:20.21  3:54.90  4:30.67
     5:06.40  5:41.33                                                      
  3 Miller, Payton            JR Rshs Girls-WY        5:49.57    5:58.35   12  
       31.78  1:07.15  1:43.39  2:19.70  2:56.40  3:33.10  4:09.74  4:46.37
     5:22.64  5:58.35                                                      
  4 Haselhuhn, Holly          JR Rshs Girls-WY        6:19.64    6:23.12   11  
       33.56  1:11.32  1:49.20  2:28.70  3:08.67  3:48.34  4:28.73  5:07.31
     5:45.88  6:23.12                                                      
  5 Weston, Samantha          JR Lyman                6:50.32    6:23.59   10  
       34.40  1:12.93  1:52.50  2:31.83  3:12.86  3:53.20  4:32.19  5:10.73
     5:48.51  6:23.59                                                      
  6 Buzarde, Heather          SO EVN                  6:42.96    6:26.50    9  
       31.45  1:07.62  1:46.16  2:26.39  3:06.69  3:47.63  4:29.13  5:09.56
     5:48.91  6:26.50                                                      
  7 Hunt, Natalie             JR Sublette             6:26.97    6:27.56    7  
       30.63  1:06.84  1:43.99  2:23.24  3:03.48  3:44.81  4:25.85  5:07.31
     5:48.42  6:27.56                                                      
  8 Hagler, Brooklynn         SR KEM                  6:50.00    6:40.03    5  
       32.28  1:10.93  1:50.84  2:32.04  3:14.71  3:56.77  4:39.51  5:21.04
     6:01.59  6:40.03                                                      
  9 Seemann, Israel              Sublette                  NT    6:40.56    4  
       35.88  1:15.95  1:57.02  2:38.57  3:19.65  4:00.63  4:41.25  5:22.33
     6:03.21  6:40.56                                                      
 10 Phillips, Brooke          SO EVN                  6:41.52    6:44.16    3  
       36.17  1:16.51  1:57.86  2:39.80  3:21.23  4:02.06  4:43.86  5:25.73
     6:06.05  6:44.16                                                      
 11 Krall, Alexis             SR KEM                  6:33.14    6:47.48    2  
       32.98  1:10.94  1:50.82  2:32.15  3:14.11  3:56.87  4:40.68  5:23.93
     6:07.25  6:47.48                                                      
 12 Gardea, Delaney           SO GRV                  6:59.88    7:02.09    1  
       35.74  1:16.69  1:58.66  2:41.14  3:24.01  4:07.60  4:51.45  5:35.69
     6:19.47  7:02.09                                                      
 13 Thoman, Hayden               Sublette                  NT    7:05.08  
       37.74  1:19.07  2:01.90  2:45.29  3:28.30  4:11.91  4:56.52  5:42.25
     6:26.23  7:05.08                                                      
 14 Parkinson, Shelby         FR Lyman                     NT    7:15.04  
       37.74  1:20.04  2:04.56  2:49.83  3:35.91  4:22.19  5:08.41  5:53.08
     6:36.38  7:15.04                                                      
 15 Covill, Meleah            SR Sublette                  NT   x7:15.95  
       38.67  1:22.57  2:08.16  2:54.40  3:40.42  4:26.74  5:11.81  5:55.32
     6:36.82  7:15.95                                                      
 16 Buchanan, Mia             FR Sublette                  NT   x7:26.02  
       41.43  1:26.43  2:13.55  3:00.61  3:47.29  4:33.08  5:19.32  6:03.91
     6:47.97  7:26.02                                                      
 17 Brown, Kadynce            JR Rshs Girls-WY        8:06.72    7:37.42  
       40.89  1:27.15  2:14.20  3:02.13           4:36.57  5:23.24  6:08.90
     6:54.70  7:37.42                                                      
 18 Crook, Dayana             FR Lyman                7:29.32    7:41.44  
       39.06  1:24.28  2:11.13  2:59.32  3:47.28  4:34.50  5:22.30  6:11.04
     6:59.38  7:41.44                                                      
 19 Avila, Miriam             SO Sublette                  NT   x7:45.88  
       39.36  1:24.23  2:12.02  2:58.45  3:46.55  4:32.99  5:20.26  6:08.71
     6:58.04  7:45.88                                                      
 20 Bindl, Brooke             FR Lyman                     NT   x7:46.23  
       34.16  1:23.40  2:10.45  2:58.31  3:46.70  4:36.09  5:26.22  6:14.76
     7:01.39  7:46.23                                                      
 21 Arne, Janae               FR Sublette                  NT   x7:48.61  
       42.13  1:28.74  2:16.30  3:03.98  3:50.75  4:38.85  5:28.21  6:17.69
     7:05.85  7:48.61                                                      
 22 Seiller, Kelcee           FR GRV                  7:47.35   x7:52.05  
       38.35  1:24.43  2:11.47  3:00.16  3:48.58  4:38.34  5:28.74  6:18.63
     7:07.58  7:52.05                                                      
 23 Noble, Haley              SO Sublette             7:49.52   x7:52.37  
       37.98  1:23.47  2:10.69  2:59.61  3:50.40  4:41.08  5:29.80  6:19.42
     7:07.65  7:52.37                                                      
 24 Stone, Amberlen           SO Sublette             8:35.44   x8:07.71  
       39.57  1:26.49  2:16.15  3:07.13  3:58.75  4:49.56  5:40.06  6:30.79
     7:22.20  8:07.71                                                      
 25 France, Hailey            JR GRV                  8:40.58   x8:37.80  
       43.60  1:35.17  2:29.50  3:23.94           5:10.93  6:04.19  6:56.24
     7:49.32  8:37.80                                                      
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                      1:47.17    1:50.26   32  
     1) Sanders, Sydni JR               2) Lee, Lauren SO                 
     3) Jensen, Ashley SR               4) Lauze, Alexa SO                
       26.55    54.01  1:22.63  1:50.26                                    
  2 Lyman High School Girls  'A'                      1:50.54    1:56.85   26  
     1) Walk, Kira SO                   2) Anson, Kaitlyn JR              
     3) Flake, Maura SR                 4) Hewitt, Harper JR              
       29.56  1:00.06  1:29.27  1:56.85                                    
  3 Sublette  'A'                                     1:52.97    1:57.57   24  
     1) Seemann, Israel                 2) Harnack, Grace FR              
     3) Bennett, Adalyn JR              4) Covill, Meleah SR              
       29.39    58.53  1:27.45  1:57.57                                    
  4 Rock Springs High School-WY  'A'                  1:52.00    2:01.37   22  
     1) Parker, Laura FR                2) Walker, Kiley FR               
     3) Moser, Leah FR                  4) Haselhuhn, Holly JR            
       28.44  1:00.14  1:30.53  2:01.37                                    
  5 Green River High School  'C'                      2:04.93    2:06.28   20  
     1) Bentley, Patience SR            2) Moffatt, Merika JR             
     3) Foerster, Emily SR              4) Gardea, Delaney SO             
       28.95  1:00.92  1:33.53  2:06.28                                    
  6 Sublette  'B'                                          NT    2:06.83   18  
     1) Nielson, Paige JR               2) Buchanan, Mia FR               
     3) Arne, Janae FR                  4) Wright, Autumn FR              
       30.58  1:02.00  1:33.80  2:06.83                                    
  7 Lyman High School Girls  'B'                      2:10.54    2:09.41   14  
     1) Garner, Nikayla SR              2) Crook, Sara SR                 
     3) Jensen, Sara FR                 4) Porter, Paytan SR              
       29.67  1:03.96  1:38.29  2:09.41                                    
  8 Sublette  'D'                                          NT   x2:14.06  
     1) Noble, Reese SO                 2) Green, Kinlee JR               
     3) Avila, Miriam SO                4) Hartford, Aaliyah JR           
       30.45  1:02.12  1:36.28  2:14.06                                    
  9 Evanston High School  'B'                         2:13.27    2:15.62   10  
     1) Potter, Stormy FR               2) Potter, Kori SR                
     3) Phillips, Brooke SO             4) Beachell, Annellie JR          
       36.04  1:10.88  1:44.83  2:15.62                                    
 10 Rock Springs High School-WY  'B'                       NT    2:18.04    8  
     1) Keelin, Celeste JR              2) Mathis, Brixen JR              
     3) Bauman, Julia SO                4) Mann, Kodee FR                 
       36.25  1:08.63  1:46.33  2:18.04                                    
 11 Kemmerer High School  'A'                         2:24.17    2:19.03    6  
     1) Failoni, Sophie SO              2) Swann, Shelby SO               
     3) Roose, Cheyann FR               4) Wilcox, Addison FR             
       33.69  1:14.32  1:48.09  2:19.03                                    
 12 Sublette  'C'                                          NT   x2:20.83  
     1) Rutsch, Haley SO                2) Stone, Amberlen SO             
     3) Wilson, Dana SO                 4) Noble, Haley SO                
       34.92  1:12.74  1:49.25  2:20.83                                    
 13 Green River High School  'D'                      2:19.18   x2:21.32  
     1) Spartz, Amaya FR                2) White, Natalie FR              
     3) Gomez, Cassidy SR               4) Setzer, Katie FR               
       32.79  1:09.03  1:44.62  2:21.32                                    
 14 Green River High School  'E'                           NT   x2:35.77  
     1) France, Hailey JR               2) Magana, Jadin FR               
     3) Seiller, Kelcee FR              4) Phillips, Ellie FR             
       41.43  1:16.59  1:51.53  2:35.77                                    
 15 Lyman High School Girls  'C'                      2:35.10   x2:40.67  
     1) Condos, Katelynn JR             2) VanGieson, Mazie FR            
     3) Johnson, Chanel FR              4) Adams, Elsie FR                
       37.51  1:16.53  2:01.09  2:40.67                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robinson-Kim, Abi         FR Rshs Girls-WY        1:01.69    1:01.37   16  
       29.57  1:01.37                                                      
  2 Jensen, Lauren            SO GRV                  1:01.26    1:02.99   13  
       29.97  1:02.99                                                      
  3 Young, Madi               SO GRV                  1:10.46    1:08.72   12  
       33.00  1:08.72                                                      
  4 Busskohl, Brooklyn        JR Lyman                1:07.54    1:09.33   11  
       32.09  1:09.33                                                      
  5 Fernandez, Addy           SO EVN                  1:08.26    1:09.83   10  
       33.60  1:09.83                                                      
  6 Moritz, Cherylann         JR GRV                  1:14.86    1:12.29    9  
       35.38  1:12.29                                                      
  7 Day, Kaylee               JR Sublette             1:16.22    1:16.31    7  
       36.83  1:16.31                                                      
  8 Foerster, Sarah           SR GRV                  1:16.01   x1:17.46  
       37.84  1:17.46                                                      
  9 Olsen, Kaycee             JR GRV                  1:13.32   x1:17.76  
       37.51  1:17.76                                                      
 10 Ruby, Adrianna            SO Sublette             1:18.32    1:17.96    5  
 11 Rollins, Shelby           FR Lyman                1:16.69    1:18.60    4  
       38.53  1:18.60                                                      
 12 Harnack, Grace            FR Sublette             1:18.16    1:18.80    3  
 13 Condos, Ashlynn           FR Lyman                1:17.45    1:19.65    2  
       38.21  1:19.65                                                      
 14 Beachell, Annellie        JR EVN                  1:22.20    1:19.98    1  
       38.49  1:19.98                                                      
 15 Bentley, Patience         SR GRV                  1:24.17   x1:20.09  
       37.36  1:20.09                                                      
 16 Olguin, Zoie              SO Lyman                1:18.52   x1:20.98  
       39.06  1:20.98                                                      
 17 Gavin, Haylie             FR GRV                  1:20.27   x1:22.68  
       40.03  1:22.68                                                      
 18 Julander, Sydnie          SO KEM                       NT    1:23.91  
       41.56  1:23.91                                                      
 19 Failoni, Sophie           SO KEM                  1:25.41    1:25.40  
       40.31  1:25.40                                                      
 20 Short, Anna Jo            FR Lyman                1:26.10   x1:26.01  
       41.08  1:26.01                                                      
 21 Clarke, Laurel            FR KEM                       NT    1:26.51  
       42.41  1:26.51                                                      
 22 Condos, Katelynn          JR Lyman                1:25.72   x1:27.66  
       41.93  1:27.66                                                      
 23 Green, Kinlee             JR Sublette             1:25.60   x1:28.39  
       43.03  1:28.39                                                      
 24 Phillips, Brooke          SO EVN                  1:30.04    1:28.73  
       43.24  1:28.73                                                      
 25 Wilcox, Addison           FR KEM                  1:29.18   x1:30.36  
       43.37  1:30.36                                                      
 26 Essington, Rachael        FR Sublette             1:33.30   x1:31.01  
       44.29  1:31.01                                                      
 27 Laznia, Hannah            FR Lyman                     NT   x1:34.05  
       44.20  1:34.05                                                      
 28 Magana, Jadin             FR GRV                       NT   x1:35.85  
       44.44  1:35.85                                                      
 29 Hill, Kadence             SO Rshs Girls-WY        1:36.02    1:37.07  
 30 Hartford, Aaliyah         JR Sublette             1:41.01   x1:42.34  
 31 Maxfield, Ryland          FR Lyman                2:25.37   x2:27.39  
     1:05.80  2:27.39                                                      
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Munoz, Lillian            FR GRV                  1:11.46    1:10.95   16  
       33.24  1:10.95                                                      
  2 Thatcher, Teryn           JR KEM                  1:17.55    1:18.14   13  
       35.61  1:18.14                                                      
  3 Walk, Kira                SO Lyman                1:22.62    1:21.88   12  
       38.71  1:21.88                                                      
  4 Hunt, Natalie             JR Sublette             1:19.58    1:21.97   11  
       37.63  1:21.97                                                      
  5 Hewitt, Harper            JR Lyman                1:21.80    1:22.61   10  
       37.77  1:22.61                                                      
  6 Nielson, Paige            JR Sublette             1:22.51    1:24.21    9  
       39.05  1:24.21                                                      
  7 Walker, Kiley             FR Rshs Girls-WY        1:24.24    1:24.78    7  
       39.22  1:24.78                                                      
  8 Buzarde, Heather          SO EVN                  1:25.89    1:25.87    5  
       39.48  1:25.87                                                      
  9 Moffatt, Merika           JR GRV                  1:28.23    1:27.79    4  
       41.07  1:27.79                                                      
 10 Mathis, Brixen            JR Rshs Girls-WY        1:28.51    1:31.22    3  
       41.87  1:31.22                                                      
 11 Potter, Kori              SR EVN                  1:34.59    1:32.16    2  
       43.10  1:32.16                                                      
 12 Crook, Sara               SR Lyman                1:33.62    1:36.55    1  
       45.91  1:36.55                                                      
 13 Allen, Elizabeth          FR Lyman                     NT   x1:37.04  
       45.77  1:37.04                                                      
 14 Gomez, Cassidy            SR GRV                  1:39.54    1:38.39  
       45.40  1:38.39                                                      
 15 Garner, Nikayla           SR Lyman                1:37.60   x1:38.50  
       45.38  1:38.50                                                      
 16 Jensen, Sara              FR Lyman                1:41.72   x1:41.51  
       48.42  1:41.51                                                      
 17 Rutsch, Haley             SO Sublette             1:39.81    1:41.74  
       47.57  1:41.74                                                      
 18 Pankowski, Madison        SO Rshs Girls-WY        1:40.36    1:42.10  
       49.30  1:42.10                                                      
 19 Spartz, Amaya             FR GRV                  1:38.45   x1:42.16  
       47.72  1:42.16                                                      
 20 VanGieson, Mazie          FR Lyman                1:48.11   x1:48.51  
       49.21  1:48.51                                                      
 21 Bowen, Josephine          JR GRV                  1:51.16   x1:50.10  
       49.58  1:50.10                                                      
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                      3:57.43    3:58.66   32  
     1) Sanders, Sydni JR               2) Lee, Lauren SO                 
     3) Jensen, Lauren SO               4) Lauze, Alexa SO                
       27.27    57.84  1:25.86  1:57.39  2:25.81  2:57.15  3:26.28  3:58.66
  2 Rock Springs High School-WY  'A'                  4:06.00    4:09.91   26  
     1) Robinson-Kim, Abi FR            2) Parker, Laura FR               
     3) Miller, Payton JR               4) Butcher, Chloe FR              
       27.26    56.83  1:27.14  2:03.14  2:34.17  3:08.47  3:37.84  4:09.91
  3 Lyman High School Girls  'A'                      4:18.81    4:14.10   24  
     1) Busskohl, Brynlee SO            2) Condos, Ashlynn FR             
     3) Weston, Samantha JR             4) Busskohl, Brooklyn JR          
       27.36    58.27  1:30.69  2:07.37  2:37.41  3:10.93  3:40.17  4:14.10
  4 Green River High School  'B'                      4:13.45    4:20.45   22  
     1) Young, Madi SO                  2) Moritz, Cherylann JR           
     3) Merrick, Adrienne JR            4) Olsen, Kaycee JR               
       28.99  1:01.20  1:17.98  2:08.35  2:39.32  3:16.34  3:46.82  4:20.45
  5 Sublette  'A'                                     4:13.31    4:21.54   20  
     1) Hunt, Natalie JR                2) Espenshied, Cassidy SO         
     3) Thoman, Hayden                  4) Day, Kaylee JR                 
       27.50    58.53  1:30.12  2:05.55  2:37.69  3:13.33  3:45.34  4:21.54
  6 Kemmerer High School  'A'                         4:26.39    4:31.41   18  
     1) Krall, Alexis SR                2) Hagler, Brooklynn SR           
     3) Wilcox, Addison FR              4) Thatcher, Teryn JR             
       30.38  1:05.57  1:35.86  2:12.86  2:43.87  3:23.43  3:55.26  4:31.41
  7 Sublette  'B'                                          NT    4:39.14   14  
     1) Bennett, Adalyn JR              2) Covill, Meleah SR              
     3) Seemann, Israel                 4) Noble, Reese SO                
       34.43  1:12.18  1:43.24  2:17.87  2:50.97  3:27.92  3:59.87  4:39.14
  8 Evanston High School  'A'                         4:35.53    4:43.62   10  
     1) Fernandez, Addy SO              2) Potter, Kori SR                
     3) Phillips, Brooke SO             4) Beachell, Annellie JR          
       30.74  1:04.12  1:40.27  2:21.55  2:56.30  3:34.76  4:06.90  4:43.62
  9 Lyman High School Girls  'B'                      4:48.94    4:49.71    8  
     1) Flake, Maura SR                 2) Short, Anna Jo FR              
     3) Olguin, Zoie SO                 4) Porter, Paytan SR              
       31.75  1:08.17  1:45.50  2:27.60  3:01.36  3:39.51  4:11.92  4:49.71
 10 Rock Springs High School-WY  'B'                       NT    4:53.68    6  
     1) Haselhuhn, Holly JR             2) Moser, Leah FR                 
     3) Keelin, Celeste JR              4) Mann, Kodee FR                 
       32.81  1:08.83  1:42.06  2:18.08  2:56.87  3:40.61  4:13.50  4:53.68
 11 Lyman High School Girls  'C'                      4:52.36   x4:59.82  
     1) Bindl, Brooke FR                2) Parkinson, Shelby FR           
     3) Condos, Katelynn JR             4) Allen, Elizabeth FR            
       34.94  1:13.53  1:46.42  2:22.03  3:00.76  3:44.87  4:21.35  4:59.82
 12 Green River High School  'C'                      4:50.20   x5:03.88  
     1) Foerster, Emily SR              2) Foerster, Sarah SR             
     3) Gavin, Haylie FR                4) Gomez, Cassidy SR              
       33.83  1:11.70  1:46.37  2:24.54  3:02.01  3:44.84  4:22.28  5:03.88
 13 Sublette  'C'                                          NT   x5:21.04  
     1) Davis, Ashley SO                2) Essington, Rachael FR          
     3) Avila, Miriam SO                4) Green, Kinlee JR               
       40.36  1:25.43  2:00.66  2:43.90  3:20.72  4:04.58  4:41.39  5:21.04
 14 Kemmerer High School  'B'                         5:44.72    5:37.16    4  
     1) Swann, Shelby SO                2) Julander, Sydnie SO            
     3) Clarke, Laurel FR               4) Roose, Cheyann FR              
       36.30  1:15.53  2:02.36  2:58.23           4:14.58  4:51.84  5:37.16
 15 Sublette  'D'                                          NT   x5:40.16  
     1) Hartford, Aaliyah JR            2) Hill, Britty SR                
     3) Jones, Muriel SO                4) Rutsch, Haley SO               
       43.61  1:31.18           3:07.68  3:41.21  4:20.52  4:58.25  5:40.16
 16 Green River High School  'D'                           NT   x5:58.00  
     1) Setzer, Katie FR                2) France, Hailey JR              
     3) Magana, Jadin FR                4) Phillips, Ellie FR             
       40.88  1:25.96  2:07.76  2:59.42  3:36.57  4:20.84  5:06.45  5:58.00
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 12                    
 
  1. Green River High School             420   2. Rock Springs High School            248
  3. Lyman High School Girls             245   4. Sublette                            206
  5. Evanston High School                130   6. Kemmerer High School                113