Licensed to Campbell County High School Camels
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 8/24/2018 07:51 PM
                                GILLETTE RELAYS                                
                        GILLETTE, WY    AUGUST 24, 2018                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheridan High School  'A'                         1:50.00    1:52.79        
     1) Mullikin, Jadyn SR              2) Robison, Zoe JR                
     3) Baldacci, Taylor SR             4) Carroll, Piper SR              
       28.75    31.65    27.83    24.56                                    
  2 Green River High School  'A'                      1:58.66    1:55.93        
     1) Jensen, Lauren SO               2) Uhrig, Hailey FR               
     3) Sanders, Sydni JR               4) Jensen, Ashley SR              
       28.51    30.61    29.99    26.82                                    
  3 Thunder Basin High School  'A'                    1:59.99    1:58.97        
     1) Poley, Libby JR                 2) Ochsner, Shaylee SR            
     3) Pikula, Lauren SR               4) Porter, Alaysa JR              
       30.32    32.09    29.93    26.63                                    
  4 Campbell County High School  'A'                  2:00.00    1:59.57        
     1) Granat, Allison FR              2) Holwell, Jenny SR              
     3) Rehard, Klaire JR               4) Bydlon, Grace JR               
       31.55    29.37    30.51    28.14                                    
  5 Laramie High School  'A'                          2:01.73    1:59.72        
     1) Hennerman, Elena SR             2) McPherson, Katie SO            
     3) Roesler, Anna FR                4) Weathermon, Catie SR           
       31.88    34.02    28.19    25.63                                    
  6 Cheyenne Central High School  'A'                 1:55.00    2:01.63        
     1) Eggers, Gladys SO               2) Stefka, Anja JR                
     3) Vanlandingham, Christa JR       4) Cavanaugh, Porscha JR          
       30.88    35.07    22.71    32.97                                    
  7 Cheyenne South High School  'A'                   2:04.55    2:03.51        
     1) Near, Kendyl JR                 2) Edwards, Liberty FR            
     3) Mirich, Jakobi JR               4) Brewer, Ellie FR               
       30.28    33.82    31.43    27.98                                    
  8 Kelly Walsh High School  'A'                      2:02.06    2:05.17        
     1) Hubert, Lindsay JR              2) Radke, Karlea FR               
     3) Phillips, Abby SR               4) Olson, Savannah SR             
       33.80    32.60    32.50    26.27                                    
  9 Laramie High School  'B'                          2:15.03    2:09.53        
     1) Jablin, Madie JR                2) Busch, Katie SR                
     3) Anderson, Kelcey SR             4) Smith, Ragan SR                
       32.55    36.33    30.75    29.90                                    
 10 Cheyenne Central High School  'B'                 2:05.00    2:11.66        
     1) Brownell, Kira FR               2) Kaste, Jamie SO                
     3) Samuelson, Alyssa SO            4) Allen, Abby FR                 
       32.35                      27.23                                    
 11 Buffalo High School  'A'                          2:11.50    2:12.10        
     1) Kessler, Mckinley SO            2) Lambert, Makenna FR            
     3) Riddle, Luci SO                 4) Johnson, Maddi JR              
       38.24    34.91    31.44    27.51                                    
 12 Kelly Walsh High School  'B'                           NT    2:14.82        
     1) Robinson, Alyssa FR             2) Blackford, Jayleen SO          
     3) Anderson, Kylee SR              4) Hartl, Kayalei SO              
       34.77    37.69    34.15    28.21                                    
 13 Douglas High School  'A'                          2:00.81    2:17.52        
     1) Mathis, Sheridan SR             2) Mathis, Isabelle SO            
     3) Hayes, Faith JR                 4) Moore, Shayla JR               
       36.42    42.94    30.37    27.79                                    
 14 Green River High School  'B'                      2:10.55    2:20.26        
     1) Foerster, Sarah SR              2) Moffatt, Merika JR             
     3) Moritz, Cherylann JR            4) Foerster, Emily SR             
       36.31    38.99    31.79    33.17                                    
 15 Newcastle High School  'A'                        2:07.23    2:24.84        
     1) Gross, Hannah SO                2) Townsend, Madison SO           
     3) Henkle, Becca SO                4) Jeppeson, Kassidee SR          
       30.16    42.89    35.79    36.00                                    
 16 Cheyenne South High School  'B'                   2:28.08    2:27.13        
     1) Gililland, Cayla SO             2) Bassett, Keyarra JR            
     3) VanRisseghem, Nicole JR         4) Graham, Rebekah SO             
                       1:51.76                                             
 17 Laramie High School  'C'                          2:25.03   x2:27.15        
     1) Olaveson, Kenadi SO             2) Arnold, Isabel SO              
     3) McFate, Megan SR                4) Idler, Kaitlyn FR              
       38.50    40.30  1:08.35                                             
 18 Natrona County High School  'A'                   2:22.75    2:27.43        
     1) Beck, Emerson SR                2) Roberts, Grace JR              
     3) Roberts, Audrey FR              4) Bryan, Cheyenne JR             
       39.96    41.65    32.66    33.16                                    
 19 Laramie High School  'D'                          2:55.03   x2:30.16        
     1) Dreise, Bei SR                  2) Hamel, Mallorie FR             
     3) Millan, Winter FR               4) Binning, Amelie SO             
       49.58    31.44    36.24    32.90                                    
 20 Green River High School  'D'                           NT   x2:32.22        
     1) Spartz, Amaya FR                2) Gavin, Haylie FR               
     3) Gomez, Cassidy SR               4) Timmons, Genessa SO            
       39.33    42.88    38.43    31.58                                    
 21 Campbell County High School  'B'                       NT    2:33.81        
     1) Bond, Sugar JR                  2) Mathes, Jaisley FR             
     3) Eby, Bry SO                     4) Post, Alize JR                 
       41.23    40.71    30.92    40.95                                    
 22 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x2:34.16        
     1) Smith, Olivia FR                2) Linde, Rachel SO               
     3) Mores, Lindsay FR               4) Thomas, Allison SR             
       40.36    38.98    43.22    31.60                                    
 23 Buffalo High School  'B'                               NT    2:40.40        
     1) Bills, River SO                 2) Blaney, Morgan SR              
     3) Gonzalez, Hannah SO             4) Rozema, Laurel SO              
       44.01    42.60    42.76    31.03                                    
 24 Cheyenne East High School  'A'                    3:03.00    2:42.12        
     1) Davis, Maddy SO                 2) Neider, Ella FR                
     3) Eldridge, Saige SO              4) Taveira, Rachel FR             
       47.32    47.60    32.29    34.91                                    
 25 Laramie High School  'E'                               NT   x2:50.03        
     1) Haglund, Abbey FR               2) While, Morgan FR               
     3) Holles, Sydney SO               4) Vick, Kae SO                   
       47.41    43.79    38.33    40.50                                    
 26 Cheyenne South High School  'C'                        NT   x2:57.12        
     1) Jacoby, Adrianna SR             2) Ricafranca, Rianna FR          
     3) O'Bryan, Lyrick SR              4) Smith, Madison FR              
       52.32  1:08.07    56.73                                             
 27 Natrona County High School  'B'                        NT    3:20.93        
     1) Berryman, Alieasia SO           2) Haines, Emmalee FR             
     3) Merrell, Kassie FR              4) DeGaugh, Rachel FR             
       51.14    53.28    58.03    38.48                                    
 -- Kelly Walsh High School  'C'                           NT         DQ        
     1) Harvey, Angelica JR             2) Ker, Alexis FR                 
     3) Linde, Avygail FR               4) Foster, Makena FR              
       49.63    43.37    45.34    40.47                                    
 -- Kelly Walsh High School  'D'                           NT         DQ        
     1) Baldinelli, Camilla SR          2) Colburn, Kayla FR              
     3) McAteer, Sydny SO               4) Rose, Leah FR                  
       58.37    44.76    48.03    34.87                                    
 -- Sheridan High School  'B'                              NT         DQ        
     1) Cleland, Isabel FR              2) Black, Sydney FR               
     3) Duca, Larqin SO                 4) Walton, Abigail FR             
       33.80    36.42    54.80    34.49                                    
 -- Newcastle High School  'B'                             NT         DQ        
     1) Beastrom, Emily SO              2) Emmitt, Gracie JR              
     3) Mills, Autumn FR                4) Liggett, Paige SR              
       39.83  1:10.22    33.50    48.52                                    
 
Event 2  Girls 500 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Laramie High School  'A'                          5:09.13    5:06.67        
     1) Weathermon, Catie SR            2) Schroeder, Heidi JR            
     3) Graves, Tayiah SR               4) Morton, Sage JR                
       27.14    27.06    31.55    28.87    33.55    33.28    27.78    31.49
       33.14    32.81                                                      
  2 Campbell County High School  'A'                  5:20.00    5:16.95        
     1) Eby, Bry SO                     2) Bydlon, Grace JR               
     3) Granat, Allison FR              4) Christensen, Berkely FR        
       32.48    29.29    33.71    30.32    35.15    35.86    27.09    30.28
       31.44    31.33                                                      
  3 Green River High School  'A'                      5:30.77    5:20.81        
     1) Reyes, Emily JR                 2) Olsen, Kaycee JR               
     3) Young, Madi SO                  4) Lauze, Alexa SO                
       28.89    29.47    33.16    29.97    35.12    35.34    29.16    32.86
       34.23    32.61                                                      
  4 Buffalo High School  'A'                          5:40.00    5:24.20        
     1) Kennedy, Quynn SR               2) Johnson, Macy SR               
     3) Wagner, Grace FR                4) Wagner, Emi JR                 
       30.93    34.24    36.05    36.29    30.82    34.69                  
       31.35    25.55                                                      
  5 Sheridan High School  'A'                         5:37.52    5:24.48        
     1) Green, Libby SO                 2) Walton, Abigail FR             
     3) Cleland, Isabel FR              4) Carroll, Piper SR              
       30.28    34.60    38.31    25.37                      26.65    30.42
       31.59    32.14                                                      
  6 Thunder Basin High School  'A'                         NT    5:25.40        
     1) Hoff, Maggie JR                 2) Poley, Libby JR                
     3) Porter, Alaysa JR               4) Brandon, Rylie FR              
       33.89    27.15    30.97    29.62    33.23    34.26    29.47    34.40
       36.51    35.90                                                      
  7 Cheyenne Central High School  'A'                 5:35.00    5:27.26        
     1) Dempsey, Hannah SR              2) Simoni, Arianna SR             
     3) Massengill, Tatum SO            4) Massengill, Trinity SO         
       28.63    29.14    31.45    29.56    33.60    34.80    30.65    35.15
       37.67    36.61                                                      
  8 Cheyenne South High School  'A'                        NT    5:27.29        
     1) Willis, Savannah FR             2) Gililland, Cayla SO            
     3) Edwards, Liberty FR             4) Near, Kendyl JR                
       32.42    33.16    38.73    28.88    33.24    34.29    29.21    31.68
       32.92    32.76                                                      
  9 Laramie High School  'B'                               NT    5:39.86        
     1) McReynolds, Maya FR             2) Moore, Libby FR                
     3) Smith, Ragan SR                 4) Jablin, Madie JR               
       32.80    31.20    34.95    15.61    16.73                      20.68
       34.02  1:09.97                                                      
 10 Cheyenne Central High School  'B'                 6:00.00    5:45.10        
     1) Samuelson, Alyssa SO            2) Kersenbrock, Hanni SO          
     3) Horst, Jenna FR                 4) Gebhart, Taylor FR             
       28.07    31.21    34.95    33.38    39.57    44.98    24.24    36.49
       36.76    35.45                                                      
 11 Green River High School  'B'                      6:20.88    5:59.05        
     1) Bentley, Patience SR            2) Foerster, Sarah SR             
     3) Foerster, Emily SR              4) Merrick, Adrienne JR           
       28.98    34.79    38.74    35.03    40.55    42.70    30.39    34.81
       35.82    37.24                                                      
 12 Kelly Walsh High School  'B'                           NT    5:59.70        
     1) Foster, Makena FR               2) Bailey, Hannah JR              
     3) Vlastos, Mazzi SO               4) Jones, Isabella SR             
       37.77    32.70    41.17    29.77    38.11    37.60    31.55    36.32
       38.10    36.61                                                      
 13 Cheyenne East High School  'A'                    6:12.00    6:01.50        
     1) Smock, Allie FR                 2) Mickelson, Emma FR             
     3) Tucker, MaKenna FR              4) Potter, Ruth JR                
       34.64                    1:08.91    37.48    30.75    34.55    36.27
       36.53    16.84                                                      
 14 Green River High School  'C'                           NT   x6:36.38        
     1) Timmons, Genessa SO             2) Spartz, Amaya FR               
     3) Gavin, Haylie FR                4) Gomez, Cassidy SR              
 15 Natrona County High School  'A'                        NT    6:49.28        
     1) Merrell, Kassie FR              2) Gazda, Maggie SO               
     3) Kessner, Kaitlyn SR             4) Roberts, Audrey FR             
       37.07    38.19                      47.81    53.27    32.77    37.12
       40.16    39.11                                                      
 16 Green River High School  'D'                           NT   x7:08.99        
     1) Phillips, Ellie FR              2) Setzer, Katie FR               
     3) White, Natalie FR               4) Fryer, Sierra JR               
       41.12    46.15    50.72    37.52    43.75    44.45    37.27    42.97
       44.41    40.63                                                      
 17 Cheyenne South High School  'B'                        NT    7:27.02        
     1) VanRisseghem, Bobbi SO          2) Rodabaugh, Whitney FR          
     3) Fisher, Abi JR                  4) Furia-Vondrak, Sarah FR        
       41.71    45.28    51.63    41.87    46.94  1:09.15    16.26    44.33
       46.42    43.43                                                      
 -- Kelly Walsh High School  'A'                      5:22.50         DQ        
     1) Lutz, Grace JR                  2) Waldock, River SO              
     3) Hubert, Lindsay JR              4) Mitchell, Audrey SR            
       27.79    28.41    33.22    29.56    33.95    35.79    30.13    33.59
       34.09    34.54                                                      
 -- Cheyenne Central High School  'C'                      NT         NS        
 
Event 3  Girls 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  4:20.00    4:18.86        
     1) Holwell, Jenny SR               2) Hauber, Mckenna SR             
     3) Rehard, Klaire JR               4) Christensen, Berkely FR        
       28.76  1:00.41    29.69  1:03.57    32.05  1:09.70    28.93  1:05.18
  2 Laramie High School  'A'                          4:25.13    4:27.80        
     1) Burchi, Carter SR               2) Graves, Tayiah SR              
     3) Morton, Sage JR                 4) McPherson, Olivia JR           
       29.54  1:05.77    31.10  1:10.39    32.36  1:09.74    15.68  1:01.90
  3 Sheridan High School  'A'                         4:34.91    4:32.30        
     1) Mullikin, Jadyn SR              2) Baldacci, Taylor SR            
     3) Green, Libby SO                 4) Robison, Zoe JR                
       30.70  1:08.23    29.99  1:04.59    33.10  1:15.60    29.93  1:03.88
  4 Green River High School  'A'                      4:45.88    4:40.97        
     1) Moritz, Cherylann JR            2) Munoz, Lillian FR              
     3) Jensen, Ashley SR               4) Jensen, Lauren SO              
       34.89  1:17.35    31.64  1:07.37    32.41  1:12.40    28.14  1:03.85
  5 Buffalo High School  'A'                          4:45.00    4:47.35        
     1) Lambert, Makenna FR             2) Wagner, Grace FR               
     3) Wagner, Emi JR                  4) Johnson, Macy SR               
       34.35  1:12.49    35.08  1:12.30    32.77  1:08.45    34.45  1:14.11
  6 Cheyenne Central High School  'A'                 4:45.00    4:52.00        
     1) Osterman, Sally JR              2) Samuelson, Alyssa SO           
     3) Massengill, Trinity SO          4) Massengill, Tatum SO           
       31.32  1:08.60    34.49  1:15.61    32.49  1:13.55    34.52  1:14.24
  7 Laramie High School  'B'                          5:00.13    4:52.55        
     1) Anderson, Kelcey SR             2) Hennerman, Elena SR            
     3) Krause, Caroline SO             4) Dale, Alyssa JR                
       33.60  1:12.73    31.70  1:11.39    34.50  1:16.71    15.80  1:11.72
  8 Cheyenne Central High School  'B'                 5:05.00    5:05.00        
     1) Kersenbrock, Hanni SO           2) Kersenbrock, Sophia FR         
     3) Allen, Abby FR                  4) Gebhart, Taylor FR             
       33.60  1:15.81    35.31  1:17.34    32.77  1:15.86    34.88  1:15.99
  9 Kelly Walsh High School  'A'                      4:50.50    5:09.37        
     1) Jones, Isabella SR              2) Anderson, Kylee SR             
     3) Blackford, Jayleen SO           4) Robinson, Alyssa FR            
       35.15  1:14.57    36.40  1:19.97    37.58  1:20.55    33.68  1:14.28
 10 Green River High School  'B'                      5:20.66    5:13.14        
     1) Gardea, Delaney SO              2) Merrick, Adrienne JR           
     3) Mandros, Jarin SR               4) Moffatt, Merika JR             
       35.20  1:20.44    33.71  1:13.69    34.85  1:16.04    39.77  1:22.97
 11 Cheyenne Central High School  'C'                 5:30.00   x5:18.81        
     1) Cavanaugh, Shelby FR            2) Norton, Tess FR                
     3) Heddins, Cait SO                4) Johnson, Jordan SR             
       36.59  1:18.52    37.78  1:19.93    39.95  1:22.72    35.24  1:17.64
 12 Newcastle High School  'A'                        4:59.02    5:19.09        
     1) Gross, Hannah SO                2) Mills, Autumn FR               
     3) Henkle, Becca SO                4) Townsend, Madison SO           
       31.21  1:08.41    38.15  1:25.72    37.59  1:24.53    36.62  1:20.43
 13 Cheyenne South High School  'A'                   4:54.70    5:19.91        
     1) Mirich, Jakobi JR               2) Willis, Savannah FR            
     3) Robert, Alexandra FR            4) Phillips, Dillen SO            
       34.13  1:13.26    42.74  1:30.54    36.13  1:18.48    35.39  1:17.63
 14 Douglas High School  'A'                               NT    5:22.86        
     1) Mathis, Sheridan SR             2) Mathis, Isabelle SO            
     3) Moore, Shayla JR                4) Smith, Shauna SO               
       36.81  1:17.37    37.74  1:20.49    33.04  1:14.89    41.96  1:30.11
 15 Cheyenne East High School  'A'                    6:20.00    5:55.05        
     1) Nelson, Megan SR                2) Eldridge, Saige SO             
     3) Neider, Ella FR                 4) Tucker, MaKenna FR             
       43.18  1:32.36    34.54  1:20.38    50.87  1:43.64    35.74  1:18.67
 -- Laramie High School  'C'                               NT         DQ        
     1) Busch, Katie SR                 2) Wade, Mayci FR                 
     3) Holles, Sydney SO               4) Arnold, Isabel SO              
              1:25.20    26.90                               38.02  1:20.63
 -- Natrona County High School  'A'                        NT         DQ        
     1) Beck, Emerson SR                2) Roberts, Grace JR              
     3) Bryan, Cheyenne JR              4) Elrod, Kelsey SO               
       40.69  1:39.70    29.66  1:16.47    42.23  1:35.01    37.65  1:20.83
 -- Cheyenne Central High School  'D'                      NT         NS        
 
Event 4  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Laramie High School  'A'                          1:43.03    1:43.13        
     1) McPherson, Katie SO             2) Weathermon, Catie SR           
     3) Schroeder, Heidi JR             4) McPherson, Olivia JR           
       25.89    26.60    26.09    24.55                                    
  2 Kelly Walsh High School  'A'                      1:45.51    1:47.28        
     1) Radke, Karlea FR                2) Lutz, Grace JR                 
     3) Mitchell, Audrey SR             4) Olson, Savannah SR             
       26.58    27.28    27.08    26.34                                    
  3 Cheyenne Central High School  'A'                 1:45.00    1:49.15        
     1) Cavanaugh, Porscha JR           2) Vanlandingham, Christa JR      
     3) Eggers, Gladys SO               4) Simoni, Arianna SR             
       27.23    27.15    27.04    27.73                                    
  4 Campbell County High School  'A'                  1:51.00    1:51.11        
     1) Bydlon, Grace JR                2) Granat, Allison FR             
     3) Rehard, Klaire JR               4) Hauber, Mckenna SR             
       28.62    28.03    28.45    26.01                                    
  5 Thunder Basin High School  'A'                    1:39.28    1:55.15        
     1) Ochsner, Shaylee SR             2) Pikula, Lauren SR              
     3) Porter, Alaysa JR               4) Wilkinson, Ali FR              
       28.09    26.32    27.45    33.29                                    
  6 Green River High School  'A'                      1:53.66    1:55.33        
     1) Reyes, Emily JR                 2) Olsen, Kaycee JR               
     3) Merrick, Adrienne JR            4) Mandros, Jarin SR              
       28.83    27.97    28.97    29.56                                    
  7 Cheyenne Central High School  'B'                 1:50.00    1:56.18        
     1) Samuelson, Alyssa SO            2) Brownell, Kira FR              
     3) Kersenbrock, Hanni SO           4) Gebhart, Taylor FR             
       28.11    26.71    30.64    30.72                                    
  8 Buffalo High School  'A'                          1:59.00    1:58.22        
     1) Kennedy, Quynn SR               2) Kessler, Mckinley SO           
     3) Riddle, Luci SO                 4) Johnson, Maddi JR              
                         27.34    27.69                                    
  9 Kelly Walsh High School  'B'                           NT    2:02.30        
     1) Hartl, Kayalei SO               2) Bailey, Hannah JR              
     3) Vlastos, Mazzi SO               4) Phillips, Abby SR              
       29.43    32.28    30.02    30.57                                    
 10 Laramie High School  'B'                          1:57.13    2:02.93        
     1) Krause, Caroline SO             2) Smith, Ragan SR                
     3) McReynolds, Maya FR             4) Moore, Libby FR                
       29.53    30.12    32.72    30.56                                    
 11 Douglas High School  'A'                          1:53.59    2:06.68        
     1) Mathis, Sheridan SR             2) Quinn, Anna SR                 
     3) Smith, Shauna SO                4) Moore, Shayla JR               
       29.46    35.53    35.88    25.81                                    
 12 Newcastle High School  'A'                        2:05.06    2:08.55        
     1) Gross, Hannah SO                2) Mills, Autumn FR               
     3) Henkle, Becca SO                4) Townsend, Madison SO           
       26.63    33.13    37.21    31.58                                    
 13 Green River High School  'B'                      2:07.44    2:08.85        
     1) Bentley, Patience SR            2) Timmons, Genessa SO            
     3) Gomez, Cassidy SR               4) Moffatt, Merika JR             
       29.16    32.93    35.13    31.63                                    
 14 Cheyenne Central High School  'C'                 2:04.00   x2:09.72        
     1) Heddins, Cait SO                2) Kircher, Billie SO             
     3) Long, Madi SO                   4) Potts, Addie SO                
       34.89    31.44    32.12    31.27                                    
 15 Natrona County High School  'A'                   2:20.00    2:11.21        
     1) Kessner, Kaitlyn SR             2) Beck, Emerson SR               
     3) Elrod, Kelsey SO                4) Roberts, Audrey FR             
       36.53    31.28    36.91    26.49                                    
 16 Cheyenne South High School  'A'                   2:00.94    2:11.73        
     1) Bassett, Keyarra JR             2) Anderson, Stephanie SO         
     3) Graham, Rebekah SO              4) Gililland, Cayla SO            
       33.69    33.70    33.03    31.31                                    
 17 Cheyenne East High School  'A'                    2:38.00    2:14.28        
     1) Smock, Allie FR                 2) Munson, Frankie JR             
     3) Tompkins, Kaitlyn FR            4) Mickelson, Emma FR             
       35.28    33.05    36.90    29.05                                    
 18 Campbell County High School  'B'                       NT    2:15.08        
     1) Post, Alize JR                  2) Bond, Sugar JR                 
     3) Pfaff, Cydney FR                4) Hunter, Sydney SO              
       37.21    29.06    34.69    34.12                                    
 19 Laramie High School  'C'                          2:17.13   x2:17.56        
     1) Arnold, Isabel SO               2) Core, Savannah SO              
     3) Estrada, Tzivia JR              4) McCartor, Zoe JR               
       31.06    39.07    35.02    32.41                                    
 20 Thunder Basin High School  'B'                         NT    2:19.85        
     1) Ramsdell, Jaida SR              2) Porter, Aubrey JR              
     3) Crain, Katalina JR              4) Hoff, Maggie JR                
       30.30    35.39    40.08    34.08                                    
 21 Buffalo High School  'B'                               NT    2:20.10        
     1) Bills, River SO                 2) Blaney, Morgan SR              
     3) Gonzalez, Hannah SO             4) Rozema, Laurel SO              
       36.52    34.18    16.20    53.20                                    
 22 Laramie High School  'D'                          2:30.13   x2:23.18        
     1) While, Morgan FR                2) Salmons-Midgett, Kathryn FR    
     3) Dreise, Bei SR                  4) Binning, Amelie SO             
       36.96                      33.20                                    
 23 Cheyenne South High School  'B'                   2:30.13    2:23.26        
     1) Mirich, Drue FR                 2) Storer, Teya FR                
     3) Pflughoeft, Jennifer JR         4) Lebeda, Brooklyn FR            
       37.69    36.02    34.82    34.73                                    
 24 Kelly Walsh High School  'C'                           NT   x2:27.71        
     1) Ker, Alexis FR                  2) Foster, Makena FR              
     3) Colburn, Kayla FR               4) Linde, Avygail FR              
       35.93    44.87    34.19    32.72                                    
 25 Cheyenne East High School  'B'                    2:58.00    2:27.72        
     1) Rutledge, Cordealia SO          2) Taveira, Rachel FR             
     3) Nelson, Megan SR                4) Davis, Maddy SO                
       39.70    37.33    31.53    39.16                                    
 26 Laramie High School  'E'                               NT   x2:28.69        
     1) Decker, Aspen FR                2) Griffiths, India FR            
     3) Luo, Xiner FR                   4) Olaveson, Kenadi SO            
       42.39    36.19    36.67    33.44                                    
 27 Cheyenne Central High School  'D'                      NT   x2:30.53        
     1) McGahuey, Alieen FR             2) Conroy, Ielea SR               
     3) Thomas, Allison SR              4) Upward, Lauren FR              
       40.28    38.80    36.10    35.35                                    
 28 Green River High School  'C'                           NT   x2:35.37        
     1) France, Hailey JR               2) Setzer, Katie FR               
     3) Bowen, Josephine JR             4) Rocha, Modesta SO              
       44.10    42.26    37.28    31.73                                    
 29 Kelly Walsh High School  'D'                           NT   x2:36.00        
     1) Neeland, Bella FR               2) Mahoney, Lauren FR             
     3) McAteer, Sydny SO               4) Peasley, Alexis FR             
       31.71    36.99    40.65    46.65                                    
 30 Sheridan High School  'A'                         1:37.34    2:40.77        
     1) Bonelli, Francesca SR           2) Buchman, Mariah FR             
     3) Duca, Larqin SO                 4) Green, Libby SO                
       38.48    27.59    40.95    53.75                                    
 31 Natrona County High School  'B'                        NT    2:41.08        
     1) Berryman, Alieasia SO           2) DeGaugh, Rachel FR             
     3) Gazda, Maggie SO                4) Thompson, Jasmine FR           
       48.12    38.07    36.27    38.62                                    
 32 Newcastle High School  'B'                             NT    2:41.77        
     1) Jeppeson, Kassidee SR           2) Liggett, Paige SR              
     3) Beastrom, Emily SO              4) Abby, Lacey SO                 
       36.93    42.31    35.04    47.49                                    
 33 Cheyenne South High School  'C'                        NT   x2:48.32        
     1) VanRisseghem, Bobbi SO          2) Fisher, Abi JR                 
     3) Rodabaugh, Whitney FR           4) Ricafranca, Rianna FR          
       43.31    41.98    42.83    40.20                                    
 34 Laramie High School  'F'                               NT   x3:31.40        
     1) Buckner, Marygrace JR           2) Hamann, Toni JR                
     3) Watkins, Allie SO               4) Vick, Kae SO                   
     1:15.21    56.37    39.92    39.90                                    
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brooklyn A, Erica B          EAS                       NP     183.20        
  2 Mo (A), Lauren  (B)          DOU                       NP     170.45        
  3 Maggie (B), Alicia (A)       SHE                       NP     162.65        
  4 Jeorgia A, Braeden B         EAS                       NP     147.20        
  5 Adriana, Jennifer            CSO                       NP     146.05        
  6 AnnaA, MaddieB               LAR                       NP     144.85        
  7 JordanA, NatalieB            LAR                       NP     136.90        
  8 Elora A, Rane B              EAS                       NP     135.15        
  9 Camdyn (B), Johnnie (A)      SHE                       NP     133.25        
 10 Jessica(B), Katie(A)         CEN                       NP     122.10        
 11 Haigler, Gabriella        SO NCH                   323.65      84.90        
 12 Harkins, Phaezia          JR CAM                   241.50      65.10        
 13 Brown, Emma               FR EAS                       NP      64.95        
 14 Tierney A, Alexis B          KWH                       NP      59.65        
 15 Graham, Rebekah           SO CSO                   134.35      45.65        
 -- Wilkinson, Ali            FR THB                    87.80         NS        
 -- Hamel, Mallorie           FR LAR                       NP         NS        
 -- IzzyA, MallorieB             LAR                       NP         NS        
 
Event 6  Girls 200 Yard Butterfly Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  2:00.00    1:54.17        
     1) Christensen, Berkely FR         2) Hauber, Mckenna SR             
     3) Rehard, Klaire JR               4) Holwell, Jenny SR              
       27.46    28.81    30.64    27.26                                    
  2 Laramie High School  'A'                          1:59.13    1:55.05        
     1) Burchi, Carter SR               2) Graves, Tayiah SR              
     3) Anderson, Kelcey SR             4) Roesler, Anna FR               
       27.90    29.46    30.03    27.66                                    
  3 Green River High School  'A'                      2:06.77    1:58.73        
     1) Munoz, Lillian FR               2) Jensen, Ashley SR              
     3) Jensen, Lauren SO               4) Sanders, Sydni JR              
  4 Cheyenne Central High School  'A'                 2:05.00    2:05.50        
     1) Osterman, Sally JR              2) Simoni, Arianna SR             
     3) Massengill, Trinity SO          4) Allen, Abby FR                 
       29.86    30.90    32.62    32.12                                    
  5 Green River High School  'B'                      2:20.45    2:10.17        
     1) Moritz, Cherylann JR            2) Lauze, Alexa SO                
     3) Gardea, Delaney SO              4) Young, Madi SO                 
       30.13    30.06    27.81    42.17                                    
  6 Kelly Walsh High School  'A'                      2:11.72    2:11.60        
     1) Phillips, Abby SR               2) Anderson, Kylee SR             
     3) Robinson, Alyssa FR             4) Jones, Isabella SR             
       32.50    34.30    32.26    32.54                                    
  7 Cheyenne South High School  'A'                   2:16.09    2:12.49        
     1) Robert, Alexandra FR            2) Brewer, Ellie FR               
     3) Phillips, Dillen SO             4) Mirich, Jakobi JR              
       34.96    32.90    33.75    30.88                                    
  8 Cheyenne East High School  'A'                    2:36.00    2:17.91        
     1) Eldridge, Saige SO              2) Mickelson, Emma FR             
     3) Potter, Ruth JR                 4) Tucker, MaKenna FR             
       32.84    37.72    33.24    34.11                                    
  9 Laramie High School  'B'                          2:19.13    2:20.43        
     1) Holles, Sydney SO               2) McFate, Megan SR               
     3) Dale, Alyssa JR                 4) Wade, Mayci FR                 
       38.61    34.66    34.99    32.17                                    
 10 Cheyenne Central High School  'B'                 2:25.00    2:23.44        
     1) Potts, Addie SO                 2) Kaste, Jamie SO                
     3) Johnson, Jordan SR              4) Sommers, Silas FR              
       41.52    32.75    36.30    32.87                                    
 11 Sheridan High School  'A'                         2:15.00    2:27.58        
     1) Carroll, Piper SR               2) Robison, Zoe JR                
     3) Duca, Larqin SO                 4) Baldacci, Taylor SR            
       27.77    28.27    28.00  1:03.54                                    
 12 Thunder Basin High School  'A'                    2:01.00    2:27.91        
     1) Pikula, Lauren SR               2) Blaire, Callie FR              
     3) Hoff, Maggie JR                 4) Porter, Aubrey JR              
       29.88    35.06    37.55    45.42                                    
 13 Buffalo High School  'A'                               NT    2:37.20        
     1) Riddle, Luci SO                 2) Bills, River SO                
     3) Rozema, Laurel SO               4) Gonzalez, Hannah SO            
       32.70    44.68    37.48    42.34                                    
 14 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x2:45.29        
     1) Long, Madi SO                   2) Kircher, Billie SO             
     3) Linde, Rachel SO                4) Conroy, Ielea SR               
       36.50    37.66    43.62    47.51                                    
 15 Laramie High School  'C'                               NT   x3:22.76        
     1) Core, Savannah SO               2) Vick, Kae SO                   
     3) Dreise, Bei SR                  4) Estrada, Tzivia JR             
       57.48    45.73    48.32    51.23                                    
 16 Cheyenne South High School  'B'                   3:58.57    3:45.62        
     1) O'Bryan, Lyrick SR              2) Fisher, Abi JR                 
     3) VanRisseghem, Bobbi SO          4) Furia-Vondrak, Sarah FR        
       57.24  1:00.25    57.89    50.24                                    
 -- Natrona County High School  'A'                   2:41.87         DQ        
     1) Roberts, Audrey FR              2) Elrod, Kelsey SO               
     3) Beck, Emerson SR                4) Bryan, Cheyenne JR             
       33.11    30.97    36.34    29.75                                    
 -- Douglas High School  'A'                               NT         DQ        
     1) Moore, Shayla JR                2) Mathis, Isabelle SO            
     3) Temple, Lexis JR                4) Hayes, Faith JR                
       33.63    44.22    33.27    42.34                                    
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheyenne Central High School  'A'                 1:52.00    1:55.51        
     1) Brownell, Kira FR               2) Allen, Abby FR                 
     3) Gebhart, Taylor FR              4) Kersenbrock, Sophia FR         
       26.38    30.01    29.03    30.09                                    
  2 Laramie High School  'A'                          1:57.93    2:02.21        
     1) Roesler, Anna FR                2) McReynolds, Maya FR            
     3) Wade, Mayci FR                  4) Moore, Libby FR                
       27.72    31.04    32.90    30.55                                    
  3 Green River High School  'A'                      1:55.78    2:04.62        
     1) Uhrig, Hailey FR                2) Spartz, Amaya FR               
     3) Gavin, Haylie FR                4) Munoz, Lillian FR              
       28.86    34.98    33.73    27.05                                    
  4 Cheyenne South High School  'A'                   2:07.56    2:05.00        
     1) Robert, Alexandra FR            2) Lebeda, Brooklyn FR            
     3) Willis, Savannah FR             4) Brewer, Ellie FR               
       30.63    35.12    31.02    28.23                                    
  5 Cheyenne Central High School  'B'                 2:05.00    2:07.18        
     1) Mores, Lindsay FR               2) Cavanaugh, Shelby FR           
     3) Sommers, Silas FR               4) Norton, Tess FR                
       32.19    30.99    31.20    32.80                                    
  6 Sheridan High School  'A'                         2:08.00    2:12.44        
     1) Cleland, Isabel FR              2) Walton, Abigail FR             
     3) Buchman, Mariah FR              4) Black, Sydney FR               
       29.72    46.11    25.78    30.83                                    
  7 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x2:15.08        
     1) Horst, Jenna FR                 2) Smith, Olivia FR               
     3) Upward, Lauren FR               4) Thomson, Katie FR              
       31.19    34.60    36.78    32.51                                    
  8 Kelly Walsh High School  'A'                      2:06.56    2:16.34        
     1) Neeland, Bella FR               2) Ker, Alexis FR                 
     3) Mahoney, Lauren FR              4) Linde, Avygail FR              
       31.23    35.10    37.86    32.15                                    
  9 Laramie High School  'B'                          2:19.13    2:19.59        
     1) Millan, Winter FR               2) Haglund, Abbey FR              
     3) Salmons-Midgett, Kathryn FR     4) Hamel, Mallorie FR             
       32.62    38.15    35.27    33.55                                    
 10 Green River High School  'B'                      2:30.55    2:25.15        
     1) Seiller, Kelcee FR              2) White, Natalie FR              
     3) Magana, Jadin FR                4) Phillips, Ellie FR             
       35.89    32.47    34.61    42.18                                    
 11 Cheyenne East High School  'A'                    2:47.00    2:26.34        
     1) Neider, Ella FR                 2) Taveira, Rachel FR             
     3) Tompkins, Kaitlyn FR            4) Smock, Allie FR                
       40.57    35.86    36.72    33.19                                    
 12 Cheyenne South High School  'B'                        NT    2:32.63        
     1) Mirich, Drue FR                 2) Storer, Teya FR                
     3) Rodabaugh, Whitney FR           4) Furia-Vondrak, Sarah FR        
       38.53    35.11    42.97    36.02                                    
 13 Campbell County High School  'A'                  2:25.00    2:40.41        
     1) Granat, Allison FR              2) Pfaff, Cydney FR               
     3) Mathes, Jaisley FR              4) Warner, Maddison FR            
       28.36    35.51    31.35  1:05.19                                    
 -- Laramie High School  'C'                               NT         NS        
     1)                                 2) While, Morgan FR               
     3) Luo, Xiner FR                   4) Griffiths, India FR            
 
Event 8  Girls 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Laramie High School  'A'                            52.53      50.42        
     1) Weathermon, Catie SR            2) Schroeder, Heidi JR            
     3) Morton, Sage JR                 4) McPherson, Katie SO            
       24.99    25.43                                                      
  2 Sheridan High School  'A'                           54.51      52.69        
     1) Carroll, Piper SR               2) Mullikin, Jadyn SR             
     3) Bonelli, Francesca SR           4) Baldacci, Taylor SR            
       24.38    28.31                                                      
  3 Kelly Walsh High School  'A'                        57.77      52.74        
     1) Lutz, Grace JR                  2) Waldock, River SO              
     3) Hartl, Kayalei SO               4) Mitchell, Audrey SR            
       26.52    26.22                                                      
  4 Cheyenne Central High School  'A'                   52.00      52.93        
     1) Dempsey, Hannah SR              2) Stefka, Anja JR                
     3) Massengill, Tatum SO            4) Osterman, Sally JR             
       26.67    26.26                                                      
  5 Buffalo High School  'A'                               NT      54.65        
     1) Johnson, Macy SR                2) Kennedy, Quynn SR              
     3) Riddle, Luci SO                 4) Wagner, Grace FR               
       28.42    26.23                                                      
  6 Green River High School  'A'                        50.55      54.81        
     1) Bentley, Patience SR            2) Mandros, Jarin SR              
     3) Lauze, Alexa SO                 4) Olsen, Kaycee JR               
       28.51    26.30                                                      
  7 Douglas High School  'A'                               NT      56.41        
     1) Hayes, Faith JR                 2) Smith, Shauna SO               
     3) Mathis, Sheridan SR             4) Moore, Shayla JR               
       29.52    26.89                                                      
  8 Cheyenne Central High School  'B'                   56.00      57.02        
     1) Sommers, Silas FR               2) Mores, Lindsay FR              
     3) Johnson, Jordan SR              4) Kaste, Jamie SO                
       28.54    28.48                                                      
  9 Laramie High School  'B'                          1:00.13      57.16        
     1) Krause, Caroline SO             2) Busch, Katie SR                
     3) Millan, Winter FR               4) McFate, Megan SR               
       32.36    24.80                                                      
 10 Buffalo High School  'B'                               NT      58.03        
     1) Gonzalez, Hannah SO             2) Johnson, Maddi JR              
     3) Kessler, Mckinley SO            4) Lambert, Makenna FR            
       30.46    27.57                                                      
 11 Kelly Walsh High School  'B'                           NT    1:00.27        
     1) Bailey, Hannah JR               2) Blackford, Jayleen SO          
     3) Mahoney, Lauren FR              4) Vlastos, Mazzi SO              
       29.53    30.74                                                      
 12 Cheyenne Central High School  'C'                 1:00.00   x1:01.78        
     1) Heddins, Cait SO                2) Smith, Olivia FR               
     3) Norton, Tess FR                 4) Kircher, Billie SO             
       32.69    29.09                                                      
 13 Cheyenne South High School  'A'                   1:12.32    1:03.70        
     1) VanRisseghem, Nicole JR         2) Lebeda, Brooklyn FR            
     3) Storer, Teya FR                 4) Anderson, Stephanie SO         
       31.37    32.33                                                      
 14 Cheyenne Central High School  'D'                      NT   x1:04.28        
     1) Upward, Lauren FR               2) Thomson, Katie FR              
     3) Thomas, Allison SR              4) Allen, Jessica FR              
       30.94    33.34                                                      
 15 Green River High School  'C'                           NT    1:04.34        
     1) Timmons, Genessa SO             2) Bowen, Josephine JR            
     3) Fryer, Sierra JR                4) Seiller, Kelcee FR             
       32.14    32.20                                                      
 16 Sheridan High School  'B'                              NT    1:04.43        
     1) Mosely, Maggie FR               2) Zukowski, Johnnie JR           
     3) Cook, Camdyn JR                 4) Thoney, Alicia JR              
       33.02    31.41                                                      
 17 Laramie High School  'D'                          1:30.13   x1:05.07        
     1) Griffiths, India FR             2) Haglund, Abbey FR              
     3) Idler, Kaitlyn FR               4) McCartor, Zoe JR               
       36.01    29.06                                                      
 18 Douglas High School  'B'                               NT    1:05.25        
     1) Quinn, Anna SR                  2) McPherson, Moira SR            
     3) Pooley, Lauren JR               4) Mathis, Isabelle SO            
       35.59    29.66                                                      
 19 Cheyenne East High School  'A'                    1:18.00    1:05.58        
     1) Taveira, Rachel FR              2) Munson, Frankie JR             
     3) Rutledge, Cordealia SO          4) Tompkins, Kaitlyn FR           
       33.44    32.14                                                      
 20 Laramie High School  'C'                          1:20.13   x1:06.82        
     1) Core, Savannah SO               2) Binning, Amelie SO             
     3) Dreise, Bei SR                  4) Estrada, Tzivia JR             
       33.06    33.76                                                      
 21 Cheyenne South High School  'B'                   1:18.15    1:08.13        
     1) Pflughoeft, Jennifer JR         2) Fisher, Abi JR                 
     3) Mirich, Drue FR                 4) Ricafranca, Rianna FR          
 22 Newcastle High School  'A'                        1:10.05    1:10.31        
     1) Liggett, Paige SR               2) Jeppeson, Kassidee SR          
     3) Abby, Lacey SO                  4) Beastrom, Emily SO             
       36.16    34.15                                                      
 23 Green River High School  'B'                      1:00.44   x1:11.93        
     1) Setzer, Katie FR                2) Phillips, Ellie FR             
     3) France, Hailey JR               4) Rocha, Modesta SO              
       39.61    32.32                                                      
 24 Natrona County High School  'A'                   1:12.75    1:12.59        
     1) Danford, Hannah FR              2) DeGaugh, Rachel FR             
     3) Haines, Emmalee FR              4) Thompson, Jasmine FR           
       39.99    32.60                                                      
 25 Kelly Walsh High School  'C'                           NT   x1:14.99        
     1) Baldinelli, Camilla SR          2) McAteer, Sydny SO              
     3) Rose, Leah FR                   4) Peasley, Alexis FR             
       35.79    39.20                                                      
 26 Campbell County High School  'A'                  1:15.00    1:16.09        
     1) Bond, Sugar JR                  2) Hunter, Sydney SO              
     3) Eby, Bry SO                     4) Warner, Maddison FR            
       31.24    44.85                                                      
 27 Cheyenne South High School  'C'                   1:30.96   x1:21.03        
     1) VanRisseghem, Bobbi SO          2) Rodabaugh, Whitney FR          
     3) Smith, Madison FR               4) O'Bryan, Lyrick SR             
       42.04    38.99                                                      
 28 Laramie High School  'E'                               NT   x1:37.20        
     1) Buckner, Marygrace JR           2) Hamann, Toni JR                
     3) Watkins, Allie SO               4) Decker, Aspen FR               
     1:07.52    29.68                                                      
 -- Thunder Basin High School  'A'                    1:00.00         NS        
     1) Wilkinson, Ali FR               2) Ramsdell, Jaida SR             
     3) Crain, Katalina JR              4) Porter, Aubrey JR              
 
Event 9  Girls 200 Yard Backstroke Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Laramie High School  'A'                          2:06.13    2:00.02        
     1) Hennerman, Elena SR             2) Graves, Tayiah SR              
     3) Jablin, Madie JR                4) McPherson, Olivia JR           
       31.76    30.77    30.79    26.70                                    
  2 Kelly Walsh High School  'A'                      2:10.86    2:00.31        
     1) Radke, Karlea FR                2) Waldock, River SO              
     3) Olson, Savannah SR              4) Hubert, Lindsay JR             
       30.63    30.22    29.98    29.48                                    
  3 Green River High School  'A'                      2:20.55    2:02.79        
     1) Reyes, Emily JR                 2) Uhrig, Hailey FR               
     3) Sanders, Sydni JR               4) Jensen, Lauren SO              
       33.23    31.76    30.65    27.15                                    
  4 Cheyenne Central High School  'A'                 2:10.00    2:06.44        
     1) Eggers, Gladys SO               2) Vanlandingham, Christa JR      
     3) Dempsey, Hannah SR              4) Kersenbrock, Hanni SO          
       31.41    30.48    31.30    33.25                                    
  5 Laramie High School  'B'                          2:20.13    2:15.62        
     1) Anderson, Kelcey SR             2) Dale, Alyssa JR                
     3) McFate, Megan SR                4) Wade, Mayci FR                 
       32.99    31.86    35.46    35.31                                    
  6 Thunder Basin High School  'A'                    2:09.60    2:17.96        
     1) Poley, Libby JR                 2) Hoff, Maggie JR                
     3) Blaire, Callie FR               4) Brandon, Rylie FR              
       30.80    37.77    34.92    34.47                                    
  7 Cheyenne Central High School  'B'                 2:20.00    2:19.82        
     1) Kersenbrock, Sophia FR          2) Horst, Jenna FR                
     3) Potts, Addie SO                 4) Kircher, Billie SO             
       37.11    35.06    33.68    33.97                                    
  8 Green River High School  'B'                      2:45.99    2:21.83        
     1) Foerster, Sarah SR              2) Foerster, Emily SR             
     3) Young, Madi SO                  4) Gardea, Delaney SO             
       37.00    38.86    31.07    34.90                                    
  9 Newcastle High School  'A'                        2:10.10    2:21.93        
     1) Townsend, Madison SO            2) Mills, Autumn FR               
     3) Henkle, Becca SO                4) Gross, Hannah SO               
       36.93    36.58    39.67    28.75                                    
 10 Cheyenne South High School  'A'                   2:22.54    2:22.37        
     1) Graham, Rebekah SO              2) Phillips, Dillen SO            
     3) Brewer, Ellie FR                4) Gililland, Cayla SO            
       36.55    37.54    34.47    33.81                                    
 11 Kelly Walsh High School  'B'                           NT    2:30.77        
     1) Vlastos, Mazzi SO               2) Phillips, Abby SR              
     3) Linde, Avygail FR               4) Foster, Makena FR              
       35.84    35.00    38.18    41.75                                    
 12 Laramie High School  'C'                               NT   x2:33.36        
     1) Olaveson, Kenadi SO             2) Idler, Kaitlyn FR              
     3) Binning, Amelie SO              4) Moore, Libby FR                
       38.55    37.85    42.85    34.11                                    
 13 Buffalo High School  'A'                               NT    2:34.03        
     1) Bills, River SO                 2) Blaney, Morgan SR              
     3) Kessler, Mckinley SO            4) Kennedy, Quynn SR              
       43.94    38.85    35.63    35.61                                    
 14 Campbell County High School  'A'                  2:20.00    2:35.01        
     1) Post, Alize JR                  2) Bond, Sugar JR                 
     3) Pfaff, Cydney FR                4) Mathes, Jaisley FR             
       40.40    36.51    37.98    40.12                                    
 15 Cheyenne Central High School  'C'                 2:30.00   x2:36.36        
     1) Cavanaugh, Shelby FR            2) Smith, Olivia FR               
     3) Linde, Rachel SO                4) Conroy, Ielea SR               
       38.16    38.81    37.44    41.95                                    
 16 Natrona County High School  'A'                        NT    2:49.92        
     1) Berryman, Alieasia SO           2) Merrell, Kassie FR             
     3) Elrod, Kelsey SO                4) Bryan, Cheyenne JR             
       50.13    44.71    34.11    40.97                                    
 17 Cheyenne South High School  'B'                   3:02.98    2:50.91        
     1) Bassett, Keyarra JR             2) VanRisseghem, Nicole JR        
     3) Willis, Savannah FR             4) Ricafranca, Rianna FR          
       39.73    39.53    40.26    51.39                                    
 18 Sheridan High School  'A'                         2:15.00    2:56.57        
     1) Mullikin, Jadyn SR              2) Green, Libby SO                
     3) Bonelli, Francesca SR           4) Duca, Larqin SO                
       29.75    32.63    42.44  1:11.75                                    
 19 Green River High School  'C'                           NT   x2:58.41        
     1) Fryer, Sierra JR                2) Bowen, Josephine JR            
     3) France, Hailey JR               4) Rocha, Modesta SO              
       42.17    41.98    55.31    38.95                                    
 20 Cheyenne East High School  'A'                    3:09.90    2:58.47        
     1) Rutledge, Cordealia SO          2) Davis, Maddy SO                
     3) Tompkins, Kaitlyn FR            4) Nelson, Megan SR               
       44.06    45.45    48.01    40.95                                    
 21 Cheyenne Central High School  'D'                      NT   x2:59.22        
     1) Mores, Lindsay FR               2) McGahuey, Alieen FR            
     3) Thomas, Allison SR              4) Haslauer, McKinlee SO          
       41.78    49.00    38.82    49.62                                    
 22 Green River High School  'D'                           NT   x3:08.62        
     1) Magana, Jadin FR                2) Seiller, Kelcee FR             
     3) Phillips, Ellie FR              4) Setzer, Katie FR               
       46.09    44.02    50.89    47.62                                    
 23 Natrona County High School  'B'                        NT    3:11.28        
     1) Danford, Hannah FR              2) Thompson, Jasmine FR           
     3) Haines, Emmalee FR              4) Kessner, Kaitlyn SR            
       56.36    49.30    46.25    39.37                                    
 24 Kelly Walsh High School  'C'                           NT   x3:14.10        
     1) Peasley, Alexis FR              2) McAteer, Sydny SO              
     3) Rose, Leah FR                   4) Baldinelli, Camilla SR         
                       1:30.64                                             
 25 Cheyenne South High School  'C'                        NT   x3:42.08        
     1) O'Bryan, Lyrick SR              2) Smith, Madison FR              
     3) Jacoby, Adrianna SR             4) Pflughoeft, Jennifer JR        
                         52.99    45.42                                    
 -- Douglas High School  'A'                               NT         NS        
     1) Mathis, Sheridan SR             2) Smith, Shauna SO               
     3) Mathis, Isabelle SO             4) Temple, Lexis JR               
 
Event 10  Girls 200 Yard Breaststroke Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green River High School  'A'                      2:19.33    2:18.25        
     1) Uhrig, Hailey FR                2) Lauze, Alexa SO                
     3) Moffatt, Merika JR              4) Munoz, Lillian FR              
       31.81    35.93    38.43    32.08                                    
  2 Laramie High School  'A'                          2:23.13    2:21.81        
     1) Burchi, Carter SR               2) Krause, Caroline SO            
     3) Busch, Katie SR                 4) McPherson, Katie SO            
       34.24    36.86    36.22    34.49                                    
  3 Thunder Basin High School  'A'                         NT    2:22.75        
     1) Brandon, Rylie FR               2) Pikula, Lauren SR              
     3) Blaire, Callie FR               4) Ochsner, Shaylee SR            
       35.89    35.07    39.68    32.11                                    
  4 Cheyenne South High School  'A'                   2:27.64    2:23.76        
     1) Near, Kendyl JR                 2) Bassett, Keyarra JR            
     3) Robert, Alexandra FR            4) Edwards, Liberty FR            
       34.81    37.14    37.85    33.96                                    
  5 Cheyenne Central High School  'A'                 2:22.00    2:24.99        
     1) Cavanaugh, Porscha JR           2) Stefka, Anja JR                
     3) Cavanaugh, Shelby FR            4) Kaste, Jamie SO                
       34.72    34.64    38.33    37.30                                    
  6 Sheridan High School  'A'                         2:26.18    2:31.85        
     1) Robison, Zoe JR                 2) Black, Sydney FR               
     3) Walton, Abigail FR              4) Cleland, Isabel FR             
       32.46    38.83    43.28    37.28                                    
  7 Kelly Walsh High School  'A'                      2:27.85    2:33.21        
     1) Jones, Isabella SR              2) Blackford, Jayleen SO          
     3) Bailey, Hannah JR               4) Robinson, Alyssa FR            
       37.49    38.46    41.07    36.19                                    
  8 Buffalo High School  'A'                               NT    2:33.50        
     1) Wagner, Emi JR                  2) Lambert, Makenna FR            
     3) Blaney, Morgan SR               4) Rozema, Laurel SO              
       33.93    35.76    42.08    41.73                                    
  9 Cheyenne Central High School  'B'                 2:35.00    2:40.46        
     1) Potts, Addie SO                 2) Heddins, Cait SO               
     3) Norton, Tess FR                 4) Sommers, Silas FR              
       39.12    40.39    40.96    39.99                                    
 10 Laramie High School  'B'                          2:40.13    2:41.98        
     1) Millan, Winter FR               2) Arnold, Isabel SO              
     3) Salmons-Midgett, Kathryn FR     4) Dale, Alyssa JR                
       41.08    40.15    41.92    38.83                                    
 11 Green River High School  'B'                      2:45.99    2:49.37        
     1) Olsen, Kaycee JR                2) Spartz, Amaya FR               
     3) Gavin, Haylie FR                4) Moritz, Cherylann JR           
       40.53    45.28    42.17    41.39                                    
 12 Laramie High School  'C'                               NT   x2:52.19        
     1) Hamel, Mallorie FR              2) Holles, Sydney SO              
     3) McReynolds, Maya FR             4) Haglund, Abbey FR              
       42.27    40.99    42.99    45.94                                    
 13 Cheyenne Central High School  'C'                      NT   x2:59.83        
     1) Horst, Jenna FR                 2) Upward, Lauren FR              
     3) Long, Madi SO                   4) Haslauer, McKinlee SO          
       42.41    40.99    43.06    53.37                                    
 14 Campbell County High School  'A'                  3:09.59    3:00.11        
     1) Post, Alize JR                  2) Eby, Bry SO                    
     3) Mathes, Jaisley FR              4) Hunter, Sydney SO              
       45.29    42.37    46.20    46.25                                    
 15 Cheyenne East High School  'A'                    3:19.00    3:04.24        
     1) Eldridge, Saige SO              2) Nelson, Megan SR               
     3) Neider, Ella FR                 4) Potter, Ruth JR                
       44.75    48.45    51.95    39.09                                    
 16 Natrona County High School  'A'                        NT    3:09.73        
     1) Danford, Hannah FR              2) Merrell, Kassie FR             
     3) Gazda, Maggie SO                4) Roberts, Grace JR              
       56.28    47.43    43.23    42.79                                    
 17 Kelly Walsh High School  'B'                           NT    3:14.06        
     1) Ker, Alexis FR                  2) Colburn, Kayla FR              
     3) Neeland, Bella FR               4) Baldinelli, Camilla SR         
       47.09                      54.55                                    
 18 Green River High School  'C'                           NT   x3:15.24        
     1) Bowen, Josephine JR             2) White, Natalie FR              
     3) Magana, Jadin FR                4) Fryer, Sierra JR               
       50.08    43.94    51.37    49.85                                    
 19 Cheyenne South High School  'B'                   3:33.37    3:23.98        
     1) Mirich, Drue FR                 2) Jacoby, Adrianna SR            
     3) Furia-Vondrak, Sarah FR         4) Anderson, Stephanie SO         
                       1:35.29                                             
 20 Newcastle High School  'A'                        2:39.14    3:36.31        
     1) Abby, Lacey SO                  2) Beastrom, Emily SO             
     3) Liggett, Paige SR               4) Jeppeson, Kassidee SR          
     1:13.60    45.34    56.45    40.92                                    
 -- Douglas High School  'A'                               NT         NS        
     1) Mathis, Isabelle SO             2) Smith, Shauna SO               
     3) Mathis, Sheridan SR             4) Haroldson, Christina SO        
 
Event 11  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Laramie High School  'A'                          3:46.13    3:45.31        
     1) Burchi, Carter SR               2) Roesler, Anna FR               
     3) Morton, Sage JR                 4) McPherson, Olivia JR           
       26.54    56.64    26.87    57.46    27.22    57.28    25.08    53.93
  2 Campbell County High School  'A'                  3:52.64    3:46.40        
     1) Hauber, Mckenna SR              2) Holwell, Jenny SR              
     3) Bydlon, Grace JR                4) Christensen, Berkely FR        
       26.85    55.68    25.51    54.24    28.54  1:01.28    25.85    55.20
  3 Cheyenne Central High School  'A'                 3:52.00    3:56.33        
     1) Cavanaugh, Porscha JR           2) Vanlandingham, Christa JR      
     3) Eggers, Gladys SO               4) Brownell, Kira FR              
       27.47    57.93    28.43  1:00.24    27.73    59.28    27.58    58.88
  4 Kelly Walsh High School  'A'                      3:58.64    3:59.34        
     1) Radke, Karlea FR                2) Mitchell, Audrey SR            
     3) Hubert, Lindsay JR              4) Olson, Savannah SR             
       27.72    57.96    28.34  1:00.34    29.05  1:02.24    27.57    58.80
  5 Thunder Basin High School  'A'                    3:50.00    4:00.77        
     1) Poley, Libby JR                 2) Brandon, Rylie FR              
     3) Ochsner, Shaylee SR             4) Porter, Alaysa JR              
       27.66    59.23    29.08  1:01.85    28.97  1:10.68    18.35    49.01
  6 Buffalo High School  'A'                          3:56.36    4:02.46        
     1) Wagner, Emi JR                  2) Johnson, Macy SR               
     3) Wagner, Grace FR                4) Johnson, Maddi JR              
       26.90    57.59    29.79  1:02.39    28.21  1:11.52    17.45    50.96
  7 Green River High School  'A'                      4:15.88    4:08.70        
     1) Sanders, Sydni JR               2) Reyes, Emily JR                
     3) Young, Madi SO                  4) Jensen, Ashley SR              
       27.95    58.80    30.44  1:04.51    29.37  1:03.34    29.14  1:02.05
  8 Cheyenne South High School  'A'                   4:00.51    4:11.40        
     1) Mirich, Jakobi JR               2) Phillips, Dillen SO            
     3) Near, Kendyl JR                 4) Edwards, Liberty FR            
       29.78  1:02.71    31.97  1:08.76    28.72    59.29    28.34  1:00.64
  9 Laramie High School  'B'                               NT    4:11.52        
     1) Schroeder, Heidi JR             2) Jablin, Madie JR               
     3) Smith, Ragan SR                 4) Hennerman, Elena SR            
       27.46    59.19    29.55  1:02.58    31.26  1:05.69    29.98  1:04.06
 10 Cheyenne Central High School  'B'                 4:00.00    4:12.19        
     1) Dempsey, Hannah SR              2) Simoni, Arianna SR             
     3) Osterman, Sally JR              4) Massengill, Tatum SO           
       30.07  1:03.95    29.43  1:02.33    30.11  1:03.59    29.42  1:02.32
 11 Kelly Walsh High School  'B'                           NT    4:17.71        
     1) Hartl, Kayalei SO               2) Anderson, Kylee SR             
     3) Lutz, Grace JR                  4) Waldock, River SO              
       30.86  1:04.76    15.28    31.38    35.93  1:05.22    33.02  1:36.35
 12 Cheyenne Central High School  'C'                 4:20.00   x4:27.57        
     1) Massengill, Trinity SO          2) Stefka, Anja JR                
     3) Kersenbrock, Sophia FR          4) Johnson, Jordan SR             
       30.58  1:04.46    30.21  1:05.05    32.12  1:07.98    32.79  1:10.08
 13 Cheyenne East High School  'A'                    5:19.00    4:33.63        
     1) Potter, Ruth JR                 2) Tucker, MaKenna FR             
     3) Smock, Allie FR                 4) Mickelson, Emma FR             
       31.02  1:03.62    33.74  1:09.84    35.59  1:15.11    30.38  1:05.06
 14 Green River High School  'B'                      4:45.88    4:35.29        
     1) Bentley, Patience SR            2) Mandros, Jarin SR              
     3) Merrick, Adrienne JR            4) Foerster, Sarah SR             
       33.35  1:10.73    31.52  1:06.66    30.43  1:05.11    34.21  1:12.79
 15 Green River High School  'C'                      5:00.66   x5:09.33        
     1) Foerster, Emily SR              2) White, Natalie FR              
     3) Gomez, Cassidy SR               4) Rocha, Modesta SO              
       35.24  1:14.15    37.28  1:18.91    35.32  1:15.67    37.06  1:20.60
 16 Thunder Basin High School  'B'                         NT    5:12.85        
     1) Ramsdell, Jaida SR              2) Crain, Katalina JR             
     3) Porter, Aubrey JR               4) Blaire, Callie FR              
       32.16  1:09.45    16.09    42.56    52.07  1:08.05    19.58  2:12.79
 17 Cheyenne South High School  'B'                   5:27.22    5:24.45        
     1) VanRisseghem, Nicole JR         2) Storer, Teya FR                
     3) Lebeda, Brooklyn FR             4) Anderson, Stephanie SO         
       37.42  1:20.96    38.62  1:22.15    36.86  1:21.10    39.43  1:20.24
 18 Sheridan High School  'A'                         5:12.00    5:31.81        
     1) Bonelli, Francesca SR           2) Buchman, Mariah FR             
     3) Black, Sydney FR                4) Mosely, Maggie FR              
       37.76                               33.30  1:19.99    31.45  1:07.94
 19 Green River High School  'D'                           NT   x5:34.15        
     1) Gardea, Delaney SO              2) Seiller, Kelcee FR             
     3) France, Hailey JR               4) Magana, Jadin FR               
       34.22  1:13.46    38.51  1:21.15    42.97  1:35.35    39.60  1:24.19
 20 Cheyenne Central High School  'D'                      NT   x5:35.97        
     1) Long, Madi SO                   2) McGahuey, Alieen FR            
     3) Haslauer, McKinlee SO           4) Linde, Rachel SO               
       35.73  1:14.26    42.10  1:27.05    45.73  1:40.57    33.82  1:14.09
 21 Kelly Walsh High School  'C'                           NT   x5:39.14        
     1) Neeland, Bella FR               2) Colburn, Kayla FR              
     3) Mahoney, Lauren FR              4) Rose, Leah FR                  
       33.86  1:13.22    41.61  1:28.78    19.66    41.43    47.43  2:15.71
 22 Natrona County High School  'A'                   5:00.00    5:51.08        
     1) Berryman, Alieasia SO           2) Kessner, Kaitlyn SR            
     3) Gazda, Maggie SO                4) Roberts, Grace JR              
       46.69  1:47.55    39.56  1:25.06    39.88  1:29.07    31.38  1:09.40
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 11                    
 
  1. Laramie High School                 303   2. Cheyenne Central High School        253
  3. Green River High School             222   4. Kelly Walsh High School             164
  5. Sheridan High School                130   6. Cheyenne South High School          127
  7. Campbell County High School         123   8. Buffalo High School                 100
  9. Thunder Basin High School            94  10. Cheyenne East High School            86
 11. Douglas High School                  45  12. Newcastle High School                22
 13. Natrona County High School           18