Licensed to Campbell County High School Camels
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 9/29/2018 11:58 AM
                Campbell County & Thunder Basin vs Kelly Walsh                 
                           Gillette, WY     9/29/18                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  1:56.89    1:56.34        
     1) Granat, Allison FR              2) Holwell, Jenny SR              
     3) Christensen, Berkely FR         4) Hauber, Mckenna SR             
       30.93    30.42    27.55    27.44                                    
  2 Thunder Basin High School  'A'                    1:58.96    2:01.66        
     1) Poley, Libby JR                 2) Ochsner, Shaylee SR            
     3) Pikula, Lauren SR               4) Brandon, Rylee FR              
                         29.81    28.65                                    
  3 Kelly Walsh High School  'A'                      2:04.92    2:07.02        
     1) Hubert, Lindsay JR              2) Jones, Isabelle SR             
     3) Phillips, Abby SR               4) Waldock, River SO              
       31.60    35.67    32.14    27.61                                    
  4 Kelly Walsh High School  'B'                      2:12.00    2:14.80        
     1) Vlastos, Mazzi SO               2) Robinson, Alyssa FR            
     3) Anderson, Kylee SR              4) Lutz, Grace JR                 
       35.32    38.63    31.97    28.88                                    
  5 Kelly Walsh High School  'C'                           NT   x2:25.88        
     1) Bailey, Hannah JR               2) Ker, Alexis FR                 
     3) Blackford, Jayleen SO           4) Harvey, Angelica JR            
  6 Campbell County High School  'B'                       NT    2:26.37        
     1) Pfaff, Cydney FR                2) Mathes, Jaisley FR             
     3) Eby, Bry SO                     4) Bond, Sugar JR                 
       37.12    43.48    34.79    30.98                                    
  7 Kelly Walsh High School  'D'                           NT   x2:51.06        
     1) Mahoney, Lauren FR              2) Baldinelli, Camilla SR         
     3) Rose, Leah FR                   4) Foster, Makena FR              
       44.61    49.14    42.96    34.35                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 2:14.50                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rehard, Klaire            JR CAM                  2:13.87    2:12.12        
      30.12   32.94   34.21   34.85                                
  2 Mitchell, Audrey          SR KWH                  2:10.08    2:13.04        
      31.16   33.43   34.86   33.59                                
  3 Olson, Savannah           SR KWH                  2:15.02    2:14.36        
      31.03   34.05   35.14   34.14                                
  4 Poley, Libby              JR THB                  2:17.00    2:17.05        
  5 Bydlon, Grace             JR CAM                  2:16.28    2:17.13        
      30.58   34.99   36.24   35.32                                
  6 Hubert, Lindsay           JR KWH                  2:16.48    2:22.44        
      31.65   34.95   37.46   38.38                                
  7 Robinson, Alyssa          FR KWH                  2:32.75   x2:33.50        
      35.47   39.66   40.70   37.67                                
  8 Anderson, Kylee           SR KWH                  2:22.85   x2:41.90        
      33.61   37.82   40.96   49.51                                
  9 Ker, Alexis               FR KWH                  2:47.82   x2:51.02        
      38.06   42.41   46.48   44.07                                
 10 McAteer, Sydny            SO KWH                  2:55.46   x2:53.05        
      38.34   44.65   46.32   43.74                                
 11 Crain, Katalina           JR THB                       NT    3:22.74        
      46.27   51.60   54.35   50.52                                
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
        4A Q: # 2:33.50                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Christensen, Berkely      FR CAM                  2:20.00    2:20.22        
      29.48   34.65   43.32   32.77                                
  2 Waldock, River            SO KWH                       NT    2:41.17        
      35.80   39.63   46.91   38.83                                
  3 Hartl, Kayalei            SO KWH                  2:42.00    2:41.84        
      33.64   42.75   51.52   33.93                                
  4 Blackford, Jayleen        SO KWH                  2:43.00    2:47.79        
      38.48   42.22   47.94   39.15                                
  5 Eby, Bry                  SO CAM                  2:49.89    2:52.62        
      36.89   45.01   51.37   39.35                                
  6 Pfaff, Cydney             FR CAM                       NT    2:59.83        
      38.45   45.45   55.77   40.16                                
  7 Porter, Aubrey            SR THB                  3:15.19    3:08.56        
      42.35   47.75   56.59   41.87                                
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 28.00                                                          
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holwell, Jenny            SR CAM                    25.00      25.63        
  2 Granat, Allison           FR CAM                    27.05      27.55        
  3 Morrison, Mikayla         SR KWH                    28.09      28.00        
  4 Jones, Isabelle           SR KWH                    28.12      28.43        
  5 Brandon, Rylee            FR THB                    28.11      28.52        
  6 Bailey, Hannah            JR KWH                    28.35      30.59        
  7 Bond, Sugar               JR CAM                    32.10      31.39        
  8 Talbott, Anna             SO THB                    31.66      32.60        
  9 Harvey, Angelica          JR KWH                    33.13     x34.40        
 10 Foster, Makena            FR KWH                    34.31     x34.67        
 11 Hardy, Maddie             FR KWH                    35.95     x37.45        
 12 Baldinelli, Camilla       SR KWH                    38.22     x38.38        
 13 Rose, Leah                FR KWH                    37.22     x39.04        
 14 Warner, Maddison          FR CAM                    50.94     x50.43        
 -- Neeland, Bella            FR KWH                    30.14         NS        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
        4A Q: # 170.00                                                         
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Brenna             JR THB                   192.60     213.55        
  2 Robinson, Tierney         JR KWH                       NP     170.95        
  3 Harkins, Phaezia          JR CAM                   152.50     164.75        
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        4A Q: # 1:11.50                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauber, Mckenna           SR CAM                  1:06.10    1:05.70        
      30.34   35.36                                                
  2 Olson, Savannah           SR KWH                  1:14.25    1:11.29        
      33.05   38.24                                                
  3 Anderson, Kylee           SR KWH                  1:11.58    1:11.38        
      32.43   38.95                                                
  4 Phillips, Abby            SR KWH                  1:14.08    1:13.09        
      34.84   38.25                                                
  5 Talbott, Anna             SO THB                  1:19.11    1:19.92        
      36.42   43.50                                                
  6 Pfaff, Cydney             FR CAM                  1:25.72    1:26.59        
  7 Mathes, Jaisley           FR CAM                  1:38.19    1:29.38        
      41.41   47.97                                                
  8 Rose, Leah                FR KWH                  1:38.91   x1:37.81        
      44.36   53.45                                                
  9 Crain, Katalina           JR THB                       NT    1:59.10        
      53.03 1:06.07                                                
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 1:01.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holwell, Jenny            SR CAM                    54.44      56.53        
      26.97   29.56                                                
  2 Hartl, Kayalei            SO KWH                  1:01.38    1:01.50        
      29.42   32.08                                                
  3 Morrison, Mikayla         SR KWH                  1:03.90    1:04.86        
      30.78   34.08                                                
  4 Lutz, Grace               JR KWH                    59.33    1:05.63        
      30.82   34.81                                                
  5 Eby, Bry                  SO CAM                  1:10.59    1:08.06        
      33.01   35.05                                                
  6 Bond, Sugar               JR CAM                  1:10.19    1:08.46        
  7 Blair, Callie             FR THB                  1:10.91    1:09.71        
      32.95   36.76                                                
  8 Hardy, Maddie             FR KWH                  1:24.60   x1:20.99        
      38.25   42.74                                                
 -- Peasley, Alexis           FR KWH                  1:44.31         NS        
 -- Neeland, Bella            FR KWH                  1:08.13         NS        
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 6:10.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rehard, Klaire            JR CAM                  5:49.61    6:00.97        
      31.08   34.69   35.83   36.19   35.82   36.70   37.58   37.94
      37.98   37.16                                                
  2 Vlastos, Mazzi            SO KWH                  6:14.88    6:06.26        
      31.87   34.90   36.10   37.24   37.27   37.59   37.73   38.01
      38.27   37.28                                                
  3 Mitchell, Audrey          SR KWH                  6:03.22    6:13.53        
      32.74   36.33   38.08   38.61   39.07   38.60   38.48   38.17
      37.60   35.85                                                
  4 Bydlon, Grace             JR CAM                  6:11.74    6:14.37        
      32.76   37.94   38.03   38.34   38.37   38.80   38.08   38.35
      37.90   35.80                                                
  5 Bailey, Hannah            JR KWH                  7:24.03    6:49.91        
      34.58   39.41   40.62   41.64   42.15   43.01   42.66   42.58
      42.52   40.74                                                
  6 Foster, Makena            FR KWH                  7:00.00   x8:02.24        
      41.83   46.98   50.57   48.94   50.69   49.42                
      48.88   45.02                                                
  7 Mahoney, Lauren           FR KWH                       NT   x8:03.48        
      40.29   46.93   49.38   49.52   50.57   50.46   50.63        
              45.49                                                
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  1:48.76    1:46.69        
     1) Holwell, Jenny SR               2) Bydlon, Grace JR               
     3) Rehard, Klaire JR               4) Hauber, Mckenna SR             
       25.86    27.62    27.59    25.62                                    
  2 Thunder Basin High School  'A'                    1:47.22    1:46.76        
     1) Brandon, Rylee FR               2) Ochsner, Shaylee SR            
     3) Pikula, Lauren SR               4) Poley, Libby JR                
       28.24    25.96    26.55    26.01                                    
  3 Kelly Walsh High School  'A'                      1:47.34    1:51.55        
     1) Jones, Isabelle SR              2) Hartl, Kayalei SO              
     3) Mitchell, Audrey SR             4) Olson, Savannah SR             
       28.50    27.59    28.61    26.85                                    
  4 Kelly Walsh High School  'B'                      1:56.00    1:56.27        
     1) Morrison, Mikayla SR            2) Lutz, Grace JR                 
     3) Phillips, Abby SR               4) Waldock, River SO              
       28.29    28.59    30.14    29.25                                    
  5 Campbell County High School  'B'                  2:10.00    2:10.80        
     1) Pfaff, Cydney FR                2) Bond, Sugar JR                 
     3) Eby, Bry SO                     4) Mathes, Jaisley FR             
       31.71    31.48    31.51    36.10                                    
  6 Kelly Walsh High School  'C'                           NT   x2:11.99        
     1) Bailey, Hannah JR               2) Blackford, Jayleen SO          
     3) Harvey, Angelica JR             4) Foster, Makena FR              
       30.95    30.97    35.30    34.77                                    
  7 Thunder Basin High School  'B'                         NT    2:19.01        
     1) Porter, Aubrey SR               2) Blair, Callie FR               
     3) Talbott, Anna SO                4) Crain, Katalina JR             
       32.49    32.09    32.87    41.56                                    
  8 Kelly Walsh High School  'D'                           NT   x2:24.01        
     1) Ker, Alexis FR                  2) Hardy, Maddie FR               
     3) Mahoney, Lauren FR              4) McAteer, Sydny SO              
       34.99    42.83    33.87    32.32                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        4A Q: # 1:09.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Christensen, Berkely      FR CAM                  1:03.34    1:02.13        
      29.95   32.18                                                
  2 Granat, Allison           FR CAM                  1:06.22    1:04.64        
      31.30   33.34                                                
  3 Poley, Libby              JR THB                  1:04.82    1:05.58        
      32.47   33.11                                                
  4 Hubert, Lindsay           JR KWH                  1:07.38    1:07.53        
      32.88   34.65                                                
  5 Waldock, River            SO KWH                  1:09.08    1:09.00        
      32.93   36.07                                                
  6 Phillips, Abby            SR KWH                  1:15.57    1:18.02        
      38.31   39.71                                                
  7 Vlastos, Mazzi            SO KWH                  1:13.81   x1:19.43        
      38.04   41.39                                                
  8 Brandon, Rylee            FR THB                  1:19.20    1:21.26        
      39.34   41.92                                                
  9 Blair, Callie             FR THB                  1:25.20    1:26.71        
      42.01   44.70                                                
 10 McAteer, Sydny            SO KWH                  1:32.17   x1:28.35        
      42.01   46.34                                                
 11 Harvey, Angelica          JR KWH                  1:26.15   x1:31.42        
      44.82   46.60                                                
 12 Mahoney, Lauren           FR KWH                  1:33.44   x1:36.92        
 -- Peasley, Alexis           FR KWH                  1:58.31         NS        
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        4A Q: # 1:19.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauber, Mckenna           SR CAM                  1:13.83    1:13.78        
      34.52   39.26                                                
  2 Pikula, Lauren            SR THB                  1:19.69    1:16.94        
      35.81   41.13                                                
  3 Jones, Isabelle           SR KWH                  1:18.56    1:20.09        
      37.91   42.18                                                
  4 Blackford, Jayleen        SO KWH                  1:20.74    1:22.74        
      38.92   43.82                                                
  5 Robinson, Alyssa          FR KWH                  1:21.42    1:23.92        
      38.99   44.93                                                
  6 Ker, Alexis               FR KWH                  1:28.48   x1:31.02        
      42.65   48.37                                                
  7 Lutz, Grace               JR KWH                  1:24.40   x1:31.12        
  8 Mathes, Jaisley           FR CAM                  1:35.29    1:31.58        
      43.34   48.24                                                
  9 Porter, Aubrey            SR THB                       NT    1:46.27        
      49.10   57.17                                                
 10 Baldinelli, Camilla       SR KWH                  1:50.38   x1:53.38        
      52.06 1:01.32                                                
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  3:59.99    4:01.13        
     1) Bydlon, Grace JR                2) Rehard, Klaire JR              
     3) Granat, Allison FR              4) Christensen, Berkely FR        
       30.14  1:03.71    28.65    59.98    29.39  1:01.58    26.63    55.86
  2 Kelly Walsh High School  'A'                      3:59.34    4:02.94        
     1) Hartl, Kayalei SO               2) Mitchell, Audrey SR            
     3) Hubert, Lindsay JR              4) Olson, Savannah SR             
       28.96  1:00.89             29.72    32.03  1:00.78  1:31.55         
  3 Kelly Walsh High School  'B'                      4:22.00    4:32.55        
     1) Morrison, Mikayla SR            2) Vlastos, Mazzi SO              
     3) Robinson, Alyssa FR             4) Anderson, Kylee SR             
       31.67  1:06.51    32.08  1:07.86    33.91  1:13.90    29.55  1:04.28
  4 Thunder Basin High School  'A'                    3:56.25    4:47.94        
     1) Blair, Callie FR                2) Pikula, Lauren SR              
     3) Talbott, Anna SO                4) Porter, Aubrey SR              
       34.66  1:11.65    30.09  1:02.62    35.24  1:16.38    36.00  1:17.29