Licensed to Campbell County High School Camels
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 9/28/2018 05:45 PM
                  Campbell County & Thunder Basin vs Sheridan                  
                           Gillette, WY     9/28/18                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  1:56.89    1:56.80        
     1) Christensen, Berkely FR         2) Holwell, Jenny SR              
     3) Rehard, Klaire JR               4) Granat, Allison FR             
       29.01    31.11    29.54    27.14                                    
  2 Thunder Basin High School  'A'                    1:58.96    2:01.67        
     1) Poley, Libby JR                 2) Ochsner, Shaylee SR            
     3) Brandon, Rylee FR               4) Pikula, Lauren SR              
       31.58    33.11    29.03    27.95                                    
  3 Sheridan High School  'A'                         2:00.00    2:16.31        
     1) Weatherby, Dana SO              2) Cleland, Isabel FR             
     3) Green, Libby SO                 4) Walton, Abigail FR             
       36.80    36.31    31.41    31.79                                    
  4 Campbell County High School  'B'                       NT    2:28.76        
     1) Bond, Sugar JR                  2) Mathes, Jaisley FR             
     3) Eby, Bry SO                     4) Pfaff, Cydney FR               
                         35.51    31.19                                    
  5 Thunder Basin High School  'B'                         NT    2:41.37        
     1) Hoff, Maggie JR                 2) Blair, Callie FR               
     3) Talbott, Anna SO                4) Crain, Katalina JR             
       38.97    42.92    36.12    43.36                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 2:14.50                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauber, Mckenna           SR CAM                  2:01.19    1:59.49        
      27.31   30.04   31.22   30.92                                
  2 Carroll, Piper            SR SHE                  2:00.70    2:00.11        
      26.87   29.82   31.79   31.63                                
  3 Bydlon, Grace             JR CAM                  2:16.28    2:17.89        
      31.12   35.58   36.38   34.81                                
  4 Black, Sydney             FR SHE                  2:20.54    2:23.88        
      32.27   36.13   38.18   37.30                                
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
        4A Q: # 2:33.50                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holwell, Jenny            SR CAM                  2:13.32    2:15.40        
      28.66   36.01   37.81   32.92                                
  2 Rehard, Klaire            JR CAM                  2:25.25    2:24.97        
      30.28   36.72   43.68   34.29                                
  3 Cleland, Isabel           FR SHE                  2:39.44    2:36.59        
      34.38   38.52   47.11   36.58                                
  4 Mathes, Jaisley           FR CAM                  2:59.99    2:59.79        
      42.06   45.04   50.67   42.02                                
 -- Baldacci, Taylor          SR SHE                  2:18.99         NS        
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 28.00                                                          
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Christensen, Berkely      FR CAM                    26.06      25.38        
  2 Carroll, Piper            SR SHE                    24.48      26.47        
  3 Pikula, Lauren            SR THB                    27.42      27.17        
  4 Granat, Allison           FR CAM                    27.05      27.49        
  5 Green, Libby              SO SHE                    28.81      28.71        
  6 Pfaff, Cydney             FR CAM                    30.67      30.66        
  7 Walton, Abigail           FR SHE                    30.87      31.12        
  8 Blair, Callie             FR THB                    32.79      31.73        
  9 Bonelli, Francesca        SR SHE                    35.69     x35.58        
 10 Crain, Katalina           JR THB                       NT      41.91        
 11 Warner, Maddison          FR CAM                    50.94     x50.08        
 -- Duca, Larqin              SO SHE                    48.76         NS        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
        4A Q: # 170.00                                                         
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Brenna             JR THB                   192.60     206.60        
  2 Thoney, Alicia            JR SHE                   177.70     193.70        
  3 Moseley, Maggie           FR SHE                   165.85     171.00        
  4 Zukowski, Johnnie         JR SHE                   160.80     166.75        
  5 Harkins, Phaezia          JR CAM                   152.50     138.55        
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        4A Q: # 1:11.50                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Christensen, Berkely      FR CAM                  1:00.94    1:01.51        
      28.38   33.13                                                
  2 Poley, Libby              JR THB                  1:12.36    1:12.19        
      33.29   38.90                                                
  3 Eby, Bry                  SO CAM                  1:19.95    1:18.77        
      37.33   41.44                                                
  4 Talbott, Anna             SO THB                  1:19.11    1:19.72        
      35.76   43.96                                                
  5 Pfaff, Cydney             FR CAM                  1:25.72    1:25.58        
      40.34   45.24                                                
  6 Hoff, Maggie              JR THB                  1:30.25    1:28.39        
      40.18   48.21                                                
  7 Blair, Callie             FR THB                  1:28.78   x1:28.70        
      38.09   50.61                                                
  8 Duca, Larqin              SO SHE                  2:21.63    2:14.70        
    1:00.45 1:14.25                                                
 -- Baldacci, Taylor          SR SHE                    58.94         NS        
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 1:01.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rehard, Klaire            JR CAM                  1:01.27      58.97        
      28.34   30.63                                                
  2 Bydlon, Grace             JR CAM                  1:01.12    1:01.17        
  3 Brandon, Rylee            FR THB                  1:01.02    1:02.18        
      29.15   33.03                                                
  4 Green, Libby              SO SHE                  1:06.39    1:05.46        
      31.92   33.54                                                
  5 Black, Sydney             FR SHE                  1:04.45    1:06.83        
      31.68   35.15                                                
  6 Bond, Sugar               JR CAM                  1:10.19    1:09.47        
  7 Walton, Abigail           FR SHE                  1:10.71    1:10.46        
      33.30   37.16                                                
  8 Crain, Katalina           JR THB                       NT    1:31.14        
      44.63   46.51                                                
  9 Buchman, Mariah           FR SHE                  1:34.66   x1:33.67        
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        4A Q: # 6:10.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hauber, Mckenna           SR CAM                  5:29.51    5:22.97        
      28.48   31.68   33.00   32.78   33.03   33.37   32.96   33.01
      32.68   31.98                                                
  2 Weatherby, Dana           SO SHE                  6:41.93    6:15.22        
                      38.06   37.88   38.60   38.52   38.39   38.15
      37.71   36.86                                                
  3 Eby, Bry                  SO CAM                  6:46.46    6:55.79        
      35.76   41.79   43.06   42.50   41.86   42.51   42.81   41.96
      42.05   41.49                                                
  4 Porter, Aubrey            SR THB                       NT    7:10.95        
      37.97   42.12   43.08   44.10   43.94   44.31   44.54   44.51
      44.99   41.39                                                
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  1:46.22    1:45.71        
     1) Christensen, Berkely FR         2) Holwell, Jenny SR              
     3) Bydlon, Grace JR                4) Hauber, Mckenna SR             
       25.59    25.47    27.95    26.70                                    
  2 Thunder Basin High School  'A'                    1:47.22    1:53.31        
     1) Ochsner, Shaylee SR             2) Talbott, Anna SO               
     3) Poley, Libby JR                 4) Brandon, Rylee FR              
       26.61    31.39    27.05    28.26                                    
  3 Sheridan High School  'A'                         1:48.93    1:57.60        
     1) Green, Libby SO                 2) Black, Sydney FR               
     3) Walton, Abigail FR              4) Carroll, Piper SR              
       28.70    31.19    57.71                                             
  4 Thunder Basin High School  'B'                         NT    2:32.30        
     1) Hoff, Maggie JR                 2) Porter, Aubrey SR              
     3) Jones, Brenna JR                4) Crain, Katalina JR             
       34.36    35.89    40.37    41.68                                    
  5 Campbell County High School  'B'                  2:09.26    2:32.34        
     1) Pfaff, Cydney FR                2) Eby, Bry SO                    
     3) Mathes, Jaisley FR              4) Warner, Maddison FR            
       32.97    31.95    37.78    49.64                                    
  6 Sheridan High School  'B'                              NT    2:43.80        
     1) Zukowski, Johnnie JR            2) Bonelli, Francesca SR          
     3) Duca, Larqin SO                 4) Buchman, Mariah FR             
       37.65    35.89    52.75    37.51                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        4A Q: # 1:09.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Granat, Allison           FR CAM                  1:06.22    1:06.37        
      31.73   34.64                                                
  2 Pikula, Lauren            SR THB                  1:10.22    1:09.56        
      34.06   35.50                                                
  3 Cleland, Isabel           FR SHE                  1:10.10    1:10.48        
      33.81   36.67                                                
  4 Weatherby, Dana           SO SHE                  1:20.32    1:18.39        
      38.98   39.41                                                
  5 Bond, Sugar               JR CAM                  1:24.47    1:22.27        
      40.01   42.26                                                
  6 Talbott, Anna             SO THB                  1:26.27    1:27.58        
      41.50   46.08                                                
  7 Bonelli, Francesca        SR SHE                  1:31.70    1:35.89        
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        4A Q: # 1:19.00                                                        
    Name                    Year School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holwell, Jenny            SR CAM                  1:06.06    1:07.61        
      31.75   35.86                                                
  2 Mathes, Jaisley           FR CAM                  1:35.29    1:35.30        
      44.28   51.02                                                
  3 Hoff, Maggie              JR THB                  1:45.02    1:44.25        
      49.31   54.94                                                
  4 Buchman, Mariah           FR SHE                  1:52.99    1:53.14        
      53.56   59.58                                                
 -- Porter, Aubrey            SR THB                       NT         NS        
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell County High School  'A'                  3:58.40    4:04.25        
     1) Bydlon, Grace JR                2) Rehard, Klaire JR              
     3) Granat, Allison FR              4) Hauber, Mckenna SR             
       29.38  1:01.20    28.42  1:00.22    29.59  1:02.55    28.10  1:00.28
  2 Thunder Basin High School  'A'                    3:56.25    4:13.86        
     1) Pikula, Lauren SR               2) Blair, Callie FR               
     3) Brandon, Rylee FR               4) Poley, Libby JR                
       29.44  1:01.45    34.11  1:11.13    28.98  1:02.44    27.45    58.84
  3 Sheridan High School  'A'                         4:04.31    4:17.17        
     1) Carroll, Piper SR               2) Cleland, Isabel FR             
     3) Weatherby, Dana SO              4) Black, Sydney FR               
       27.38    58.06    30.78  1:10.67    25.98  1:01.32    31.61  1:07.12