Licensed to Lander Valley High School
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 8/24/2018 05:01 PM
                           Lander Relays - 8/24/2018                           
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lyman High School Girls  'A'                2:12.34    2:01.21         32  
     1) Flake, Maura                    2) Busskohl, Brynlee              
     3) Busskohl, Brooklyn              4) Hewitt, Harper                 
       32.98    32.12    29.06    27.05                                    
  2 Lander  'A'                                 2:06.45    2:08.06         26  
     1) Brown, Leah                     2) Stigers, McKella               
     3) McPherson, Makayla              4) Fehringer, Molly               
       32.51    37.04    30.99    27.52                                    
  3 Cody High School  'A'                       2:05.15    2:09.19         24  
     1) Boysen, Megan                   2) Allred, Brylee                 
     3) Rosenbaum, Marissa              4) Hopkin, Tayleigh               
       31.77    34.93    34.48    28.01                                    
  4 Khs Girls 2018  'A'                              NT    2:14.37         22  
     1) Failoni, Sophie                 2) Thatcher, Teryn                
     3) Hagler, Brooklynn               4) Krall, Alexis                  
       39.96    33.87    32.31    28.23                                    
  5 Cody High School  'B'                       2:18.10   x2:16.73        
     1) Bower, Paige                    2) Cook, Emma                     
     3) VanNortrick, Kaele              4) Johnson, Sidney                
       35.72    39.51    33.06    28.44                                    
  6 Sublette  'A'                               2:20.00    2:19.64         20  
     1) Paulson, Darbie                 2) Espenshied, Cassidy            
     3) Thoman, Hayden                  4) Covill, Meleah                 
       40.10    37.30    35.25    26.99                                    
  7 Lyman High School Girls  'B'                     NT   x2:23.59        
     1) Olguin, Zoie                    2) Crook, Sara                    
     3) Bindl, Brooke                   4) Anson, Kaitlyn                 
       40.35    37.05    35.84    30.35                                    
  8 Lander  'B'                                      NT   x2:30.15        
     1) Chandler, Lillian               2) Firth, Sierra                  
     3) Baron, Jessica                  4) Harms, Anja                    
       36.67    39.75    45.90    27.83                                    
  9 Sublette  'B'                                    NT   x2:31.34        
     1) Essington, Rachael              2) Buchanan, Mia                  
     3) Rudy, Adrianna                  4) Wright, Autumn                 
       42.58    41.25    36.11    31.40                                    
 10 Worland Warriors  'A'                            NT    2:36.15         18  
     1) Newell, Annalise                2) Pedraza, Ashanti               
     3) Harris, Kaila                   4) Rogers, Katie                  
       37.36    40.64    43.45    34.70                                    
 11 Lander  'C'                                      NT   x2:40.52        
     1) Logan, Madeline                 2) Baron, Anne                    
     3) Laird, Trinity                  4) Bald Eagle, Shaylissa          
       39.95    44.27    43.20    33.10                                    
 12 Cody High School  'C'                            NT   x2:43.57        
     1) Regester, Shelby                2) Vaughn, Cassidy                
     3) Selby, Accalia                  4) Farmer, Cheyenne               
       39.75    50.23    39.07    34.52                                    
 13 Riverton High School-WY  'A'                2:12.00    2:47.88         14  
     1) Throckmartin, Angelique         2) Roger, Jessie                  
     3) Santee, Abriella                4) Loomis, Piper                  
       42.30    44.88    45.37    35.33                                    
 14 Worland Warriors  'B'                            NT   x2:58.36        
     1) Shaffer, Olivia                 2) Brown, Moriah                  
     3) Erickson, Ashlyn                4) Greek, Aspen                   
       51.52    45.70    43.10    38.04                                    
 15 Riverton High School-WY  'B'                     NT   x4:05.60        
     1) Trujillo, Tiffany               2) Munda, Lilly                   
     3) Tate, Maddie                    4) Svoboda, Sarafine              
       49.36    51.66    16.17  2:08.41                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        3:23.00  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Koch, Ashlon           LAN                  2:08.23    2:09.89 3A      16  
      29.19   32.28   34.28   34.14                                
  2 Fowler, Olivia         LAN                  2:05.81    2:11.42 3A      13  
      30.65   33.50   33.64   33.63                                
  3 Weston, Samantha       Lym HS Girls         2:21.18    2:17.10 3A      12  
      31.17   34.61   35.86   35.46                                
  4 Walk, Kira             Lym HS Girls         2:26.45    2:21.83 3A      11  
      31.74   36.19   37.42   36.48                                
  5 Gose, Lily             LAN                  2:13.50    2:22.03 3A      10  
      31.65   35.52   37.56   37.30                                
  6 Day, Kaylee            Sublette             2:17.89    2:22.54 3A       9  
      31.99   35.44   37.98   37.13                                
  7 Bennett, Adalyn        Sublette             2:18.94    2:24.74 3A       7  
      33.29   36.29   37.86   37.30                                
  8 Fisher, Katie          Rhs-WY               2:22.00    2:27.67 3A       5  
      32.19   39.19   40.02   36.27                                
  9 McPherson, Makayla     LAN                  2:24.29    2:27.96 3A       4  
      31.12   35.81   40.45   40.58                                
 10 Harris, Noelle         LAN                  2:18.85   x2:28.30 3A     
      33.34   36.65   38.35   39.96                                
 11 Osborne, Makayla       Rhs-WY               2:21.00    2:30.09 3A       3  
      31.07   36.56   40.57   41.89                                
 12 Condos, Ashlynn        Lym HS Girls              NT    2:30.94 3A       2  
      34.44   37.95   39.48   39.07                                
 13 Rollins, Shelby        Lym HS Girls              NT    2:36.58 3A       1  
      35.16   39.07   41.99   40.36                                
 14 Jones, Muriel          Sublette             2:42.90    2:38.52 3A     
      33.81   40.20   42.65   41.86                                
 15 Allen, Elizabeth       Lym HS Girls              NT   x2:52.25 3A     
      39.68   44.27   45.82   42.48                                
 16 Wilcox, Addison        KEM                  2:55.00    3:00.01 3A     
      39.38   45.32   48.65   46.66                                
 17 Finn, Hannah           Rhs-WY               2:40.00    3:00.72 3A     
      39.37   44.73   47.90   48.72                                
 18 Condos, Katelynn       Lym HS Girls              NT   x3:02.55 3A     
      38.87   45.46   49.30   48.92                                
 19 Failoni, Sophie        KEM                  2:40.00    3:07.24 3A     
      39.14   47.12 1:40.98                                        
 
Event 3  Girls 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                 4:40.46    4:44.58         32  
     1) Lilygren, McKenzie              2) Fowler, Olivia                 
     3) Gose, Lily                      4) Koch, Ashlon                   
       31.15  1:08.43    32.61  1:13.31    34.32  1:15.06    30.76  1:07.78
  2 Lyman High School Girls  'A'                5:10.18    4:52.95         26  
     1) Walk, Kira                      2) Porter, Paytan                 
     3) Weston, Samantha                4) Busskohl, Brynlee              
       35.95  1:18.76    31.61  1:13.84    34.52  1:13.35    29.49  1:07.00
  3 Sublette  'A'                               4:58.60    4:55.45         24  
     1) Hunt, Natalie                   2) Rogers, Emma                   
     3) Thoman, Hayden                  4) Day, Kaylee                    
       32.24  1:09.29    31.44  1:10.56    36.14  1:18.48    35.46  1:17.12
  4 Worland Warriors  'A'                       5:13.00    4:58.71         22  
     1) Stanek, Ella                    2) Warren, Kylie                  
     3) Klinghagen, Kyra                4) Warren, Juli                   
       34.60  1:16.88    36.12  1:20.51    34.76  1:16.54    30.41  1:04.78
  5 Cody High School  'A'                       4:18.10    5:09.86         20  
     1) Boysen, Megan                   2) Bower, Paige                   
     3) Allred, Brylee                  4) Hopkin, Tayleigh               
       31.57  1:14.40    36.96  1:21.01    37.11  1:20.04    35.57  1:14.41
  6 Worland Warriors  'B'                            NT   x6:09.45        
     1) Greek, Aspen                    2) Stockwell, Ashlie              
     3) White, Madi                     4) Frimml, Kelli                  
       51.53  1:48.11    42.73  1:40.98    32.51  1:17.36  1:23.00         
 -- Cody High School  'B'                            NT         DQ        
     1) Cook, Emma                      2) VanNortrick, Kaele             
     3) Vaughn, Cassidy                 4) Johnson, Sidney                
       42.77  1:28.80    35.74  1:22.76    49.58  1:45.63    33.39  1:16.49
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          28.25  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Cornale, Anastasia     LAN                       NT      26.58 3A      16  
  2 Hewitt, Harper         Lym HS Girls           28.41      27.26 3A      13  
  3 Busskohl, Brynlee      Lym HS Girls           27.28      27.27 3A      12  
  4 Busskohl, Brooklyn     Lym HS Girls           29.78      27.89 3A      11  
  5 Harms, Anja            LAN                    27.56      28.09 3A      10  
  6 Fehringer, Molly       LAN                    27.42      28.11 3A       9  
  7 Flake, Maura           Lym HS Girls              NT      28.50          7  
  8 Thatcher, Teryn        KEM                    29.50      28.58          5  
  9 Espenshied, Cassid     Sublette               30.75      28.73          4  
 10 Garner, Nikayla        Lym HS Girls              NT     x29.24        
 11 Harnack, Grace         Sublette                  NT      29.35          3  
 12 Walk, Kira             Lym HS Girls           29.18     x29.43        
 13 Stigers, McKella       LAN                    30.04      30.11          2  
 14 Parkinson, Shelby      Lym HS Girls              NT     x30.47        
 15 Porter, Paytan         Lym HS Girls              NT     x30.65        
 16 Buchanan, Mia          Sublette                  NT      30.97          1  
 17 Anson, Kaitlyn         Lym HS Girls           31.78     x31.06        
 18 Bindl, Brooke          Lym HS Girls              NT     x31.38        
 19 Roger, Jessie          Rhs-WY                    NT      31.68        
 20 Rudy, Adrianna         Sublette                  NT      31.84        
 21 Green, Kinlee          Sublette               33.55     x32.19        
 22 Wright, Autumn         Sublette                  NT     x32.42        
 23 Arne, Janae            Sublette                  NT     x32.46        
 24 Paulson, Darbie        Sublette                  NT     x32.84        
 25 Chandler, Lillian      LAN                       NT     x32.86        
 26 Crook, Dayana          Lym HS Girls              NT     x33.11        
 27 Wildcat, Jazmine       Rhs-WY                    NT      33.23        
 28 Bald Eagle, Shayli     LAN                    32.49     x33.99        
 29 Hatch, Lena            Sublette                  NT     x34.57        
 30 Short, Anna Jo         Lym HS Girls              NT     x34.59        
 31 Crook, Sara            Lym HS Girls              NT     x34.94        
 32 Jensen, Sara           Lym HS Girls              NT     x35.06        
 33 Hartford, Aaliyah      Sublette                  NT     x35.40        
 34 Adams, Elsie           Lym HS Girls              NT     x36.13        
 35 Essington, Rachael     Sublette                  NT     x36.37        
 36 Brown, Moriah          WOR                       NT      36.41        
 37 Baron, Jessica         LAN                    30.23     x36.46        
 38 McKee, Elizabeth       Rhs-WY                    NT      36.81        
 39 Throckmartin, Ange     Rhs-WY                    NT      36.83        
 40 Hernandez, Morgan      Rhs-WY                    NT     x38.30        
 41 Erickson, Ashlyn       WOR                       NT      38.38        
 42 Hiatt, Mary            Rhs-WY                    NT     x38.67        
 43 Hiatt, Betty           Rhs-WY                    NT     x39.83        
 44 Kennedy, Kaci          Rhs-WY                    NT     x40.35        
 45 Ratliff, Karah         LAN                       NT     x40.83        
 46 Hollingshead, Kait     COD                    39.15      41.64        
 47 Swann, Shelby          KEM                    36.00      42.24        
 48 Shaffer, Olivia        WOR                       NT      44.95        
 49 Garcia, Maria          Rhs-WY                    NT     x55.01        
 50 Svoboda, Sarafine      Rhs-WY                    NT   x1:01.76        
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Klinghagen, Kyra       WOR                       NP     164.85         16  
  2 Julander, Sydnie       KEM                       NP     149.95         13  
  3 Pierson, Elizabeth     Rhs-WY                    NP     148.60         12  
  4 Paulson, Darbie        Sublette                  NP     141.30         11  
  5 Baron, Anne            LAN                   159.55     133.70         10  
  6 Clarke, Laurel         KEM                       NP     116.20          9  
  7 Bookless, Ashlyn       Rhs-WY                    NP     107.75          7  
  8 Allen, Elizabeth       Lym HS Girls              NP      91.15          5  
  9 Laird, Trinity         LAN                   105.30      84.50          4  
 10 Pedraza, Ashanti       WOR                       NP      69.15          3  
 
Event 6  Girls 200 Yard Butterfly Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                 2:02.96    2:05.48         32  
     1) McPherson, Makayla              2) Harris, Noelle                 
     3) Gose, Lily                      4) Cornale, Anastasia             
       32.53    33.21    32.13    27.61                                    
  2 Lyman High School Girls  'A'                2:18.25    2:07.14         26  
     1) Busskohl, Brooklyn              2) Bindl, Brooke                  
     3) Hewitt, Harper                  4) Walk, Kira                     
       28.83    42.19    25.02    31.10                                    
  3 Sublette  'A'                               2:03.16    2:07.45         24  
     1) Hunt, Natalie                   2) Rogers, Emma                   
     3) Thoman, Hayden                  4) Harnack, Grace                 
       29.28    30.67    37.84    29.66                                    
  4 Worland Warriors  'A'                       2:20.00    2:13.69         22  
     1) Warren, Kylie                   2) Newell, Annalise               
     3) Stanek, Ella                    4) Warren, Juli                   
       36.61    35.57    32.83    28.68                                    
  5 Worland Warriors  'B'                            NT   x2:43.26        
     1) Harris, Kaila                   2) Stockwell, Ashlie              
     3) White, Madi                     4) Frimml, Kelli                  
       45.60    45.07    36.04    36.55                                    
 -- Riverton High School-WY  'A'                2:10.00         DQ        
     1) Fisher, Katie                   2) Pierson, Elizabeth             
     3) Wildcat, Jazmine                4) Osborne, Makayla               
       34.37    36.73    40.49    32.72                                    
 -- Cody High School  'A'                       2:33.88         DQ        
     1) Allred, Brylee                  2) Hopkin, Tayleigh               
     3) Bower, Paige                    4) Boysen, Megan                  
       36.56    35.14    37.20    29.78                                    
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:04.00  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Cornale, Anastasia     LAN                       NT      59.17 3A      16  
      28.42   30.75                                                
  2 Krall, Alexis          KEM                  1:01.40    1:03.70 3A      13  
      29.79   33.91                                                
  3 Hagler, Brooklynn      KEM                  1:01.50    1:04.13         12  
      30.07   34.06                                                
  4 Flake, Maura           Lym HS Girls              NT    1:04.44         11  
      30.81   33.63                                                
  5 McPherson, Kristen     LAN                  1:13.00    1:07.66         10  
      31.85   35.81                                                
  6 Porter, Paytan         Lym HS Girls              NT    1:09.13          9  
      32.55   36.58                                                
  7 Anson, Kaitlyn         Lym HS Girls              NT    1:10.03          7  
      33.74   36.29                                                
  8 Buchanan, Mia          Sublette                  NT    1:10.12          5  
      34.34   35.78                                                
  9 Firth, Sierra          LAN                  1:11.29    1:10.46          4  
      33.02   37.44                                                
 10 Covill, Meleah         Sublette             1:08.31    1:10.89          3  
      33.52   37.37                                                
 11 Olguin, Zoie           Lym HS Girls              NT    1:11.41          2  
      33.32   38.09                                                
 12 Parkinson, Shelby      Lym HS Girls              NT   x1:11.96        
      35.07   36.89                                                
 13 Wright, Autumn         Sublette                  NT    1:15.47          1  
      35.93   39.54                                                
 14 Baron, Anne            LAN                  1:14.69    1:15.79        
      35.92   39.87                                                
 15 Arne, Janae            Sublette                  NT    1:15.82        
      35.42   40.40                                                
 16 Hatch, Lena            Sublette                  NT   x1:16.76        
      35.94   40.82                                                
 17 Bindl, Brooke          Lym HS Girls              NT   x1:17.47        
      36.99   40.48                                                
 18 Wilcox, Addison        KEM                  1:10.00    1:17.66        
      35.94   41.72                                                
 19 Wilson, Dana           Sublette             1:09.67   x1:17.98        
      36.96   41.02                                                
 20 Short, Anna Jo         Lym HS Girls              NT   x1:19.43        
      37.09   42.34                                                
 21 Rutsch, Hailey         Sublette                  NT   x1:21.30        
      37.74   43.56                                                
 22 Rogers, Katie          WOR                  1:25.00    1:21.32        
      38.19   43.13                                                
 23 Roger, Jessie          Rhs-WY                    NT    1:22.25        
      36.62   45.63                                                
 24 Loomis, Piper          Rhs-WY                    NT    1:23.59        
      38.25   45.34                                                
 25 Adams, Elsie           Lym HS Girls              NT   x1:26.63        
      41.38   45.25                                                
 26 Hartford, Aaliyah      Sublette                  NT   x1:27.42        
 27 Hiatt, Betty           Rhs-WY                    NT    1:30.59        
      40.41   50.18                                                
 28 McKee, Elizabeth       Rhs-WY                    NT    1:31.75        
      38.15   53.60                                                
 29 Hiatt, Mary            Rhs-WY                    NT   x1:32.47        
      43.96   48.51                                                
 30 Ratliff, Karah         LAN                       NT   x1:38.04        
      46.39   51.65                                                
 31 Shaffer, Olivia        WOR                  1:45.00    1:38.22        
      48.13   50.09                                                
 32 Tate, Maddie           Rhs-WY                    NT   x1:44.01        
      48.07   55.94                                                
 33 Swann, Shelby          KEM                  1:30.00    1:48.51        
      48.63   59.88                                                
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                 5:22.87    5:26.12         32  
     1) Brown, Leah                     2) Fehringer, Molly               
     3) Fowler, Olivia                  4) Koch, Ashlon                   
       28.48    29.77    36.03    31.10    34.18    34.42    29.03    32.97
       35.44    34.70                                                      
  2 Cody High School  'A'                       5:09.12    5:38.36         26  
     1) Allred, Brylee                  2) Hopkin, Tayleigh               
     3) Boysen, Megan                   4) Rosenbaum, Marissa             
       30.26    31.24    33.81    30.42    35.47    36.66    30.52    35.78
       37.34    36.86                                                      
  3 Sublette  'A'                               6:01.29    5:42.27         24  
     1) Covill, Meleah                  2) Bennett, Adalyn                
     3) Day, Kaylee                     4) Hunt, Natalie                  
       31.16    31.38    34.72    32.14    36.75    37.89    29.12    34.90
       36.53    37.68                                                      
  4 Riverton High School-WY  'A'                5:18.00    6:18.73         22  
     1) Santee, Abriella                2) Finn, Hannah                   
     3) Fisher, Katie                   4) Osborne, Makayla               
       34.30    40.15    43.97    31.79    38.05    36.55    33.60    39.33
       40.64    40.35                                                      
  5 Lyman High School Girls  'A'                6:30.68    6:29.67         20  
     1) Garner, Nikayla                 2) Porter, Paytan                 
     3) Weston, Samantha                4) Condos, Katelynn               
       29.03    33.81    38.82    31.33    35.61    36.28    38.86    47.46
       49.98    48.49                                                      
  6 Worland Warriors  'A'                       7:15.00    6:45.03         18  
     1) Stockwell, Ashlie               2) White, Madi                    
     3) Brown, Moriah                   4) Warren, Kylie                  
       41.89    30.82    40.12    39.19    52.20    53.07    31.94    38.17
       39.52    38.11                                                      
  7 Sublette  'B'                                    NT   x6:48.40        
     1) Paulson, Darbie                 2) Green, Kinlee                  
     3) Wilson, Dana                    4) Jones, Muriel                  
       33.68    36.81    37.88    42.01    48.42    47.67    35.39    43.16
       42.48    40.90                                                      
  8 Cody High School  'B'                            NT   x6:52.25        
     1) VanNortrick, Kaele              2) Regester, Shelby               
     3) Vaughn, Cassidy                 4) Selby, Accalia                 
       32.04    34.13    36.28    38.83    45.29    47.80    38.06    46.20
       47.96    45.66                                                      
  9 Khs Girls 2018  'A'                              NT    7:19.35         14  
     1) Thatcher, Teryn                 2) Krall, Alexis                  
     3) Hagler, Brooklynn               4) Wilcox, Addison                
       29.39    33.93    39.94    34.36    40.60    41.93    39.64    51.29
     1:10.21    58.06                                                      
 10 Worland Warriors  'B'                            NT   x7:32.21        
     1) Erickson, Ashlyn                2) Stanek, Ella                   
     3) Harris, Kaila                   4) Greek, Aspen                   
       40.95    29.85    36.97                                        53.58
       58.72    56.54                                                      
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                 1:58.00    1:51.99         32  
     1) Lilygren, McKenzie              2) Brown, Leah                    
     3) Cornale, Anastasia              4) Fehringer, Molly               
       28.25    29.31    26.60    27.83                                    
  2 Sublette  'A'                               1:55.12    1:55.67         26  
     1) Rogers, Emma                    2) Espenshied, Cassidy            
     3) Bennett, Adalyn                 4) Harnack, Grace                 
       27.66    29.02    29.06    29.93                                    
  3 Cody High School  'A'                       1:59.17    2:00.81         24  
     1) Johnson, Sidney                 2) VanNortrick, Kaele             
     3) Bower, Paige                    4) Rosenbaum, Marissa             
       29.14    32.00    31.08    28.59                                    
  4 Lander  'B'                                      NT   x2:02.46        
     1) Harms, Anja                     2) McPherson, Kristen             
     3) Stigers, McKella                4) Chandler, Lillian              
       28.37    31.32    30.01    32.76                                    
  5 Worland Warriors  'A'                       2:18.00    2:03.23         22  
     1) Klinghagen, Kyra                2) Frimml, Kelli                  
     3) Pedraza, Ashanti                4) Warren, Juli                   
       31.57    37.67    27.73    26.26                                    
  6 Lyman High School Girls  'A'                2:18.89    2:09.13         20  
     1) Flake, Maura                    2) Adams, Elsie                   
     3) Rollins, Shelby                 4) Condos, Ashlynn                
       28.74    37.32    32.65    30.42                                    
  7 Lyman High School Girls  'B'                     NT   x2:15.07        
     1) Allen, Elizabeth                2) Crook, Dayana                  
     3) Short, Anna Jo                  4) Parkinson, Shelby              
       35.72    33.36    36.26    29.73                                    
  8 Sublette  'B'                               2:15.66   x2:20.14        
     1) Arne, Janae                     2) Wilson, Dana                   
     3) Essington, Rachael              4) Green, Kinlee                  
       33.59    38.76    35.10    32.69                                    
  9 Riverton High School-WY  'A'                2:05.00    2:22.65         18  
     1) Bookless, Ashlyn                2) Kennedy, Kaci                  
     3) McKee, Elizabeth                4) Throckmartin, Angelique        
       34.59    49.79    24.74    33.53                                    
 10 Khs Girls 2018  'A'                              NT    2:26.84         14  
     1) Failoni, Sophie                 2) Clarke, Laurel                 
     3) Swann, Shelby                   4) Julander, Sydnie               
       35.06    34.13    47.01    30.64                                    
 11 Worland Warriors  'B'                       2:18.00   x2:26.95        
     1) Brown, Moriah                   2) Stockwell, Ashlie              
     3) Newell, Annalise                4) Harris, Kaila                  
       47.76    33.09    29.87    36.23                                    
 12 Lander  'C'                                      NT   x2:27.52        
     1) Baron, Anne                     2) Bald Eagle, Shaylissa          
     3) Baron, Jessica                  4) Ratliff, Karah                 
       34.23    34.86    36.60    41.83                                    
 13 Sublette  'C'                                    NT   x2:27.90        
     1) Hartford, Aaliyah               2) Hatch, Lena                    
     3) Jones, Muriel                   4) Rutsch, Hailey                 
       40.11    34.80    35.88    37.11                                    
 14 Cody High School  'B'                       2:29.93   x2:31.41        
     1) Cook, Emma                      2) Hollingshead, Kaitlyn          
     3) Farmer, Cheyenne                4) Selby, Accalia                 
       38.92    41.28    35.20    36.01                                    
 15 Worland Warriors  'C'                            NT   x2:42.26        
     1) Erickson, Ashlyn                2) Shaffer, Olivia                
     3) Greek, Aspen                    4) Rogers, Katie                  
       39.68    47.68    40.73    34.17                                    
 16 Riverton High School-WY  'C'                     NT   x2:44.56        
     1) Hernandez, Morgan               2) Hiatt, Betty                   
     3) Hiatt, Mary                     4) Munda, Lilly                   
                         31.49                                             
 17 Riverton High School-WY  'B'                     NT   x3:27.06        
     1) Garcia, Maria                   2) Trujillo, Tiffany              
     3) Svoboda, Sarafine               4) Tate, Maddie                   
       47.21    47.79  1:06.31    45.75                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:13.00  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Busskohl, Brooklyn     Lym HS Girls         1:10.81    1:07.54 3A      16  
      32.40   35.14                                                
  2 Hewitt, Harper         Lym HS Girls         1:13.53    1:08.84 3A      13  
      32.90   35.94                                                
  3 McPherson, Kristen     LAN                  1:11.91    1:11.58 3A      12  
      34.36   37.22                                                
  4 McPherson, Makayla     LAN                  1:10.76    1:13.89         11  
      36.30   37.59                                                
  5 Brown, Leah            LAN                  1:10.12    1:15.96         10  
      36.25   39.71                                                
  6 Rollins, Shelby        Lym HS Girls              NT    1:18.14          9  
      38.44   39.70                                                
  7 Olguin, Zoie           Lym HS Girls         1:26.78    1:18.52          7  
      37.72   40.80                                                
  8 Condos, Ashlynn        Lym HS Girls              NT   x1:18.61        
      38.00   40.61                                                
  9 Fisher, Katie          Rhs-WY               1:14.00    1:19.55          5  
      37.88   41.67                                                
 10 Rudy, Adrianna         Sublette                  NT    1:22.40          4  
      39.74   42.66                                                
 11 Green, Kinlee          Sublette                  NT    1:26.79          3  
      42.34   44.45                                                
 12 Regester, Shelby       COD                  1:22.51    1:26.80          2  
      42.00   44.80                                                
 13 Condos, Katelynn       Lym HS Girls              NT   x1:27.34        
      41.33   46.01                                                
 14 Chandler, Lillian      LAN                       NT    1:28.07          1  
      40.57   47.50                                                
 15 Failoni, Sophie        KEM                  1:23.00    1:28.75        
      43.17   45.58                                                
 16 Santee, Abriella       Rhs-WY                    NT    1:31.96        
      45.31   46.65                                                
 17 Farmer, Cheyenne       COD                       NT    1:35.05        
 18 Essington, Rachael     Sublette                  NT    1:39.53        
 19 Hollingshead, Kait     COD                  1:52.76    2:03.36        
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:22.50  3A
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Busskohl, Brynlee      Lym HS Girls         1:15.87    1:11.88 3A      16  
      33.66   38.22                                                
  2 Lilygren, McKenzie     LAN                  1:11.74    1:15.34 3A      13  
      35.12   40.22                                                
  3 Thatcher, Teryn        KEM                  1:15.00    1:18.19 3A      12  
      35.01   43.18                                                
  4 Weston, Samantha       Lym HS Girls         1:17.04    1:18.45 3A      11  
      37.38   41.07                                                
  5 Hagler, Brooklynn      KEM                  1:22.50    1:22.61         10  
      39.09   43.52                                                
  6 Rogers, Emma           Sublette             1:20.84    1:22.99          9  
      38.23   44.76                                                
  7 Espenshied, Cassid     Sublette             1:26.55    1:24.67          7  
      39.75   44.92                                                
  8 Stigers, McKella       LAN                  1:21.87    1:25.34          5  
      39.16   46.18                                                
  9 Osborne, Makayla       Rhs-WY               1:20.00    1:26.24          4  
      39.75   46.49                                                
 10 Harris, Noelle         LAN                  1:25.14    1:29.66          3  
      41.82   47.84                                                
 11 Firth, Sierra          LAN                  1:36.22    1:31.72          2  
      42.64   49.08                                                
 12 Frimml, Kelli          WOR                       NT    1:36.90          1  
      46.55   50.35                                                
 13 Crook, Sara            Lym HS Girls              NT    1:37.87        
      46.08   51.79                                                
 14 Wildcat, Jazmine       Rhs-WY                    NT    1:38.53        
      45.05   53.48                                                
 15 Garner, Nikayla        Lym HS Girls              NT    1:39.79        
      44.57   55.22                                                
 16 Baron, Jessica         LAN                  1:34.00   x1:42.03        
      49.12   52.91                                                
 17 Rutsch, Hailey         Sublette                  NT    1:43.26        
      50.02   53.24                                                
 18 Crook, Dayana          Lym HS Girls              NT   x1:48.55        
      48.35 1:00.20                                                
 19 Loomis, Piper          Rhs-WY                    NT    1:48.77        
      51.43   57.34                                                
 20 Finn, Hannah           Rhs-WY                    NT    1:53.14        
      53.51   59.63                                                
 21 Jensen, Sara           Lym HS Girls              NT   x1:55.79        
      50.35 1:05.44                                                
 -- Pierson, Elizabeth     Rhs-WY                    NT         DQ        
      42.77   56.87                                                
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                 4:02.00    4:05.38         32  
     1) Lilygren, McKenzie              2) Fowler, Olivia                 
     3) Gose, Lily                      4) Koch, Ashlon                   
       29.77  1:02.53    28.05    59.38    29.37  1:03.02    28.10  1:00.45
  2 Worland Warriors  'A'                       4:55.00    4:28.96         26  
     1) Warren, Kylie                   2) White, Madi                    
     3) Pedraza, Ashanti                4) Warren, Juli                   
       31.56  1:08.34    33.96  1:13.73    32.90  1:13.00    23.81    53.89
  3 Sublette  'A'                               4:17.59    4:32.27         24  
     1) Bennett, Adalyn                 2) Day, Kaylee                    
     3) Hunt, Natalie                   4) Jones, Muriel                  
       32.00  1:06.68    33.05  1:09.95    29.31  1:02.70    34.28  1:12.94
  4 Lander  'B'                                      NT   x4:37.11        
     1) McPherson, Kristen              2) Harms, Anja                    
     3) Firth, Sierra                   4) Harris, Noelle                 
       33.88  1:11.09    30.27  1:16.40    22.61  1:00.83    32.91  1:08.79
  5 Cody High School  'A'                       4:46.16    4:45.93         22  
     1) Johnson, Sidney                 2) Cook, Emma                     
     3) Selby, Accalia                  4) Rosenbaum, Marissa             
       31.77  1:06.72    36.06  1:53.21    42.04                           
  6 Worland Warriors  'B'                       4:57.00   x4:51.82        
     1) Newell, Annalise                2) Rogers, Katie                  
     3) Stanek, Ella                    4) Klinghagen, Kyra               
       33.45  1:09.94    37.02  1:21.30    15.91    32.61    37.49  1:47.97
  7 Lyman High School Girls  'A'                5:08.12    5:00.76         20  
     1) Rollins, Shelby                 2) Olguin, Zoie                   
     3) Condos, Katelynn                4) Condos, Ashlynn                
       35.39  1:13.82    34.83  1:13.96    38.77  1:25.13    32.59  1:07.85
  8 Sublette  'D'                                    NT   x5:15.92        
     1) Wilson, Dana                    2) Rutsch, Hailey                 
     3) Wright, Autumn                  4)                                
       39.74  1:25.65    38.72  1:23.70    36.22  1:17.12    34.03  1:09.45
  9 Lyman High School Girls  'B'                     NT   x5:16.82        
     1) Parkinson, Shelby               2) Jensen, Sara                   
     3) Allen, Elizabeth                4) Short, Anna Jo                 
       34.61  1:19.61    31.24  1:17.91    39.04  1:18.42    38.73  1:20.88
 10 Sublette  'C'                                    NT   x5:23.76        
     1) Arne, Janae                     2) Hartford, Aaliyah              
     3) Hatch, Lena                     4) Rudy, Adrianna                 
       37.58  1:20.06           1:28.87    37.40  1:19.76    36.06  1:15.07
 11 Khs Girls 2018  'A'                              NT    5:33.99         18  
     1) Krall, Alexis                   2) Julander, Sydnie               
     3) Wilcox, Addison                 4) Swann, Shelby                  
       31.36  1:06.87    34.27  1:12.83    38.00  1:20.06    16.43  1:54.23
 12 Riverton High School-WY  'A'                     NT    5:34.33         14  
     1) McKee, Elizabeth                2) Munda, Lilly                   
     3) Santee, Abriella                4) Throckmartin, Angelique        
       39.60  1:28.32    39.26  1:30.61    38.61  1:20.18    36.23  1:15.22
 13 Cody High School  'B'                            NT   x5:49.45        
     1) Regester, Shelby                2) Farmer, Cheyenne               
     3) Hollingshead, Kaitlyn           4) Vaughn, Cassidy                
       36.12  1:15.10  1:31.03  2:15.59    58.49  1:36.29    42.47