Licensed to Riverton High School Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/3/2018 09:05 AM
                 Pinedale High School Invitational - 9/29/2018                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                       2:02.10    2:01.35   32  
     1) Koch, Ashlon FR                 2) Lilygren, McKenzie SR          
     3) Cornale, Anastasia SR           4) Fehringer, Molly SR            
       31.46  1:05.13  1:33.65  2:01.35                                    
  2 Powell High School  'A'                           2:09.20    2:09.04   26  
     1) O'Brien, Sidney JR              2) Kuntz, Rachel JR               
     3) Aguirre, Ashlyn JR              4) Lowery, Madison SO             
       32.39  1:10.02  1:40.65  2:09.04                                    
  3 Sublette  'A'                                     2:09.93    2:09.59   24  
     1) Hunt, Natalie JR                2) Nielson, Paige JR              
     3) Thoman, Hayden SO               4) Espenshied, Cassidy SO         
       32.49  1:10.27  1:42.19  2:09.59                                    
  4 Lyman High School Girls  'A'                      2:01.21    2:09.67   22  
     1) Flake, Maura SR                 2) Hewitt, Harper JR              
     3) Busskohl, Brooklyn JR           4) Garner, Nikayla SR             
       32.70  1:09.74  1:39.61  2:09.67                                    
  5 Evanston High School  'A'                         2:07.53    2:17.45   20  
     1) Davis, Marie SR                 2) Buzarde, Heather SO            
     3) Fernandez, Addy SO              4) Camphouse, McKinzey SR         
     1:15.99  1:47.01  2:17.45                                             
  6 Kemmerer High School  'A'                         2:07.73    2:38.40   18  
     1) Roose, Cheyann FR               2) Failoni, Sophie SO             
     3) Clarke, Laurel FR               4) Swann, Shelby SO               
       41.29  1:21.09  1:56.08  2:38.40                                    
  7 Riverton High School-WY  'B'                           NT    2:48.10   14  
     1) Finn, Hannah SO                 2) Munda, Lilly FR                
     3) Healy, Meeghan JR               4) Loomis, Piper SO               
       45.98  1:32.70  2:13.53  2:48.10                                    
 -- Lander  'B'                                       2:05.10   X2:09.86  
     1) McPherson, Kristen SO           2) Stigers, McKella JR            
     3) McPherson, Makayla JR           4) Harms, Anja SO                 
       34.08  1:10.94  1:42.04  2:09.86                                    
 -- Riverton High School-WY  'A'                      2:17.83   X2:14.43  
     1) Dike, Josie                     2) Osborne, Michaela FR           
     3) Fisher, Katie FR                4) Jordan, Syonia                 
       36.43  1:12.68  1:44.50  2:14.43                                    
 -- Sublette  'B'                                          NT   X2:18.68  
     1) Harnack, Grace FR               2) Hattan, Sierra FR              
     3) Noble, Reese SO                 4) Green, Kinlee JR               
       35.24  1:13.33  1:47.21  2:18.68                                    
 -- Lyman High School Girls  'B'                      2:25.13   X2:21.65  
       35.07  1:18.45  1:51.13  2:21.65                                    
 -- Lander  'D'                                            NT   X2:27.39  
     1) Chandler, Lillian SR            2) Bautz, Jenny SO                
     3) Harris, Noelle SR               4) Baron, Jessica FR              
       38.34  1:17.50  1:50.79  2:27.39                                    
 -- Evanston High School  'B'                              NT   X2:27.56  
     1) Beachell, Annellie JR           2) Potter, Kori SR                
     3) Roper, Jocelyn SO               4)                                
       37.85  1:19.92  1:55.65  2:27.56                                    
 -- Lyman High School Girls  'C'                      2:30.15   X2:31.99  
     1) Condos, Ashlynn FR              2) Jensen, Sara FR                
     3) Porter, Paytan SR               4) Olguin, Zoie SO                
       36.73  1:21.51  1:59.80  2:31.99                                    
 -- Lyman High School Girls  'D'                           NT   X3:05.47  
     1) Maxfield, Ryland FR             2) VanGieson, Mazie FR            
     3) Short, Anna Jo FR               4) Laznia, Hannah FR              
     1:08.49  1:24.34  2:32.22  3:05.47                                    
 -- Lander  'C'                                       2:07.10         DQ  
     1) Brown, Leah JR                  2) Gose, Lily JR                  
     3) Platz, Li JR                    4) Firth, Sierra SO               
       33.74  1:13.74  1:46.42       DQ                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dike, Josie                  Rhs-WY               2:15.00    2:09.96   16  
       30.03  1:03.77  1:36.25  2:09.96                                    
  2 Koch, Ashlon              FR LAN                  2:09.89    2:10.22   13  
       29.88  1:02.76  1:36.91  2:10.22                                    
  3 Liggett, Elizabeth        SO POW                  2:17.57    2:15.31   12  
       31.61  1:06.17  1:41.68  2:15.31                                    
  4 Weston, Samantha          JR Lyman                2:14.49    2:15.84   11  
       30.94  1:05.64  1:41.76  2:15.84                                    
  5 Moretti, Addison          SO POW                  2:13.99    2:17.88   10  
       31.75  1:06.23  1:41.89  2:17.88                                    
  6 Walk, Kira                SO Lyman                2:21.83    2:21.02    9  
       32.12  1:07.66  1:45.17  2:21.02                                    
  7 Krall, Alexis             SR KEM                  2:21.38    2:21.19    7  
       31.04  1:06.71  1:44.69  2:21.19                                    
  8 Day, Kaylee               JR Sublette             2:20.11    2:22.37    5  
       31.95  1:07.78  1:44.96  2:22.37                                    
  9 Bennett, Adalyn           JR Sublette             2:19.86    2:22.40    4  
       31.68  1:07.11  1:44.27  2:22.40                                    
 10 Osborne, Michaela         FR Rhs-WY                    NT    2:23.52    3  
       32.59  1:09.20  1:46.68  2:23.52                                    
 11 Davis, Marie              SR EVN                  2:11.28    2:24.26    2  
       31.52  1:07.04  1:45.47  2:24.26                                    
 12 Ridgley, Winter           SO Rhs-WY               2:30.96    2:27.02    1  
       33.05  1:09.70  1:48.39  2:27.02                                    
 13 Espenshied, Cassidy       SO Sublette                  NT    2:31.20  
       33.33  1:11.06  1:52.41  2:31.20                                    
 14 Jordan, Syonia               Rhs-WY               2:30.77    2:33.25  
       34.50  1:13.88  1:54.92  2:33.25                                    
 15 Phillips, Brooke          SO EVN                  2:30.39    2:33.99  
       35.81  1:15.30  1:55.41  2:33.99                                    
 16 Firth, Sierra             SO LAN                  2:32.65    2:34.41  
       33.98  1:13.95  1:55.04  2:34.41                                    
 17 Jones, Muriel             SO Sublette             2:31.56    2:34.45  
       33.50  1:12.44  1:53.08  2:34.45                                    
 18 Buchanan, Mia             FR Sublette             2:38.32   x2:35.22  
       36.40  1:16.68  1:57.58  2:35.22                                    
 19 Platz, Li                 JR LAN                  2:30.37    2:40.11  
       34.53  1:14.09  1:56.53  2:40.11                                    
 20 Wilcox, Addison           FR KEM                  3:00.01    2:45.15  
       36.05  1:17.52  2:01.99  2:45.15                                    
 21 Baron, Anne               JR LAN                  2:53.57    2:47.74  
       37.94  1:21.30  2:06.55  2:47.74                                    
 22 Hatch, Lena               FR Sublette             2:52.68   x2:51.68  
       37.87  1:20.98  2:03.32  2:51.68                                    
 23 Stone, Amberlen           SO Sublette             2:59.38   x2:51.73  
       35.79  1:20.73  2:07.97  2:51.73                                    
 24 Jensen, Sara              FR Lyman                3:04.46    2:55.19  
       37.06  1:22.80  2:11.61  2:55.19                                    
 25 Condos, Katelynn          JR Lyman                2:26.48    2:58.46  
       36.81  1:20.82  2:09.13  2:58.46                                    
 26 Hartford, Aaliyah         JR Sublette             3:08.69   x3:00.67  
       35.86  1:20.79  2:10.43  3:00.67                                    
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lilygren, McKenzie        SR LAN                  2:23.84    2:28.71   16  
       32.04  1:08.67  1:52.75  2:28.71                                    
  2 Hunt, Natalie             JR Sublette             2:28.99    2:29.62   13  
       30.00  1:07.20  1:54.36  2:29.62                                    
  3 Fowler, Olivia            JR LAN                  2:26.45    2:30.41   12  
       33.18  1:08.84  1:55.74  2:30.41                                    
  4 Fernandez, Addy           SO EVN                  2:32.95    2:33.74   11  
       32.86  1:11.51  1:57.20  2:33.74                                    
  5 Buzarde, Rachel           SO EVN                  2:42.42    2:37.97   10  
       33.94  1:11.06  2:05.79  2:37.97                                    
  6 Busskohl, Brooklyn        JR Lyman                2:39.78    2:38.37    9  
       31.34  1:11.86  2:00.57  2:38.37                                    
  7 Kuntz, Rachel             JR POW                  2:38.92    2:39.57    6  
       33.82  1:15.13  2:01.20  2:39.57                                    
  7 Gose, Lily                JR LAN                  2:30.81    2:39.57    6  
       34.38  1:14.45  2:02.95  2:39.57                                    
  9 Fuller, Anna              JR POW                  2:32.64    2:41.83    4  
       37.73  1:19.86  2:04.03  2:41.83                                    
 10 Harris, Noelle            SR LAN                  2:34.88    2:45.37    3  
       35.71  1:16.38  2:05.85  2:45.37                                    
 11 Camphouse, McKinzey       SR EVN                  2:33.45    2:46.99    2  
       35.34  1:16.83  2:08.37  2:46.99                                    
 12 Fisher, Katie             FR Rhs-WY                    NT    2:47.28    1  
       35.03  1:16.71  2:09.37  2:47.28                                    
 13 Nielson, Paige            JR Sublette             2:47.44    2:48.30  
       36.78  1:22.58  2:11.08  2:48.30                                    
 14 Anson, Kaitlyn            JR Lyman                2:49.98    2:49.27  
       35.97  1:18.71  2:10.59  2:49.27                                    
 15 Olguin, Zoie              SO Lyman                3:03.47    2:58.52  
       37.60  1:20.49  2:16.78  2:58.52                                    
 16 Bautz, Jenny              SO LAN                  3:02.39   x3:05.12  
       42.27  1:28.82  2:21.47  3:05.12                                    
 17 Wright, Autumn            FR Sublette             3:10.11    3:08.94  
       45.30  1:30.87  2:28.56  3:08.94                                    
 18 Healy, Meeghan            JR Rhs-WY                    NT    3:11.32  
       42.37  1:31.33  2:30.93  3:11.32                                    
 19 Logan, Madeline           SO LAN                       NT   x3:11.60  
       43.28  1:30.90  2:27.47  3:11.60                                    
 20 Sanders, Colette          FR POW                       NT    3:36.41  
       50.80  1:47.42  2:47.31  3:36.41                                    
 -- Green, Kinlee             JR Sublette             3:07.72         DQ  
       46.90  1:33.66  2:29.97       DQ                                    
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rogers, Emma              SO Sublette               27.90      26.54   16  
  2 Harms, Anja               SO LAN                    27.51      27.78   13  
  3 Hewitt, Harper            JR Lyman                  27.26      27.79   12  
  4 Lowery, Madison           SO POW                    27.46      27.84   11  
  5 Thoman, Hayden            SO Sublette               28.84      27.90   10  
  6 Hagler, Brooklynn         SR KEM                    28.52      28.12    9  
  7 Covill, Meleah            SR Sublette               30.05      28.30    7  
  8 Seeman, Israel            JR Sublette                  NT      28.34    5  
  9 Fehringer, Molly          SR LAN                    27.42      28.51    4  
 10 Finn, Hannah              SO Rhs-WY                 36.66      28.53    3  
 11 O'Brien, Sidney           JR POW                    27.06      28.60    2  
 12 Thatcher, Teryn           JR KEM                    28.19      28.67    1  
 13 Flake, Maura              SR Lyman                  28.39      28.79  
 14 Brown, Leah               JR LAN                    28.07      28.94  
 15 Karhu, Emma               SO POW                    29.55      29.28  
 16 Harnack, Grace            FR Sublette               29.35     x29.35  
 17 Buzarde, Heather          SO EVN                    28.51      29.53  
 18 Garner, Nikayla           SR Lyman                  28.82      30.40  
 19 Halter, Lily              FR POW                    34.26      30.89  
 20 Roper, Jocelyn            SO EVN                    30.11      31.12  
 21 Porter, Paytan            SR Lyman                  30.16      31.13  
 22 Noble, Haley              SO Sublette               32.14     x31.58  
 23 Essington, Rachael        FR Sublette               32.48     x31.68  
 24 Rollins, Shelby           FR Lyman                  32.35     x31.96  
 24 Clarke, Laurel            FR KEM                    30.78      31.96  
 26 Potter, Kori              SR EVN                    31.59      32.72  
 27 Crook, Sara               SR Lyman                  33.11     x34.34  
 28 Loomis, Piper             SO Rhs-WY                 35.72      34.64  
 29 Short, Anna Jo            FR Lyman                  34.59     x34.88  
 30 Crook, Dayana             FR Lyman                  33.11     x35.41  
 31 Wilson, Charlotte         FR POW                    34.02     x35.71  
 32 Baron, Jessica            FR LAN                    36.46      36.07  
 33 Davis, Ashley             SO Sublette               35.49     x36.21  
 34 Adams, Elsie              FR Lyman                  35.34     x36.36  
 35 VanGieson, Mazie          FR Lyman                  34.93     x36.69  
 36 Munda, Lilly              FR Rhs-WY                 37.00      37.07  
 37 Hill, Britty              SR Sublette               39.65     x39.04  
 38 Hampton, Sarah            FR POW                    36.44     x39.12  
 39 Johnson, Chanel           FR Lyman                  41.85     x42.26  
 40 Martinez, Juanita         FR POW                    42.46     x42.92  
 41 Tate, Maddie              SO Rhs-WY                 44.00      43.72  
 42 Svoboda, Sarafine         SR Rhs-WY                 44.00     x47.01  
 43 Garcia, Maria             SR Rhs-WY                 45.87     x47.11  
 44 Maxfield, Ryland          FR Lyman                1:21.00   x1:24.02  
 -- Swann, Shelby             SO KEM                    41.37     X44.34  
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karhu, Emma               SO POW                   193.45     295.50   16  
  2 Paulson, Darbie           SR Sublette              227.25     264.65   13  
  3 Clarke, Laurel            FR KEM                       NP     228.80   12  
  4 Walker, Taycee            FR POW                   131.15     187.15   11  
  5 Rayment, Delainey         FR POW                   122.10     180.65   10  
  6 Ruby, Adrianna            SO Sublette              138.30     150.50    9  
  7 Kahl, Kylie               FR POW                   116.70     144.25    7  
 -- Chandler, Lillian         SR LAN                       NP         DQ  
 -- Allen, Elizabeth          FR Lyman                 104.55         DQ  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cornale, Anastasia        SR LAN                  1:02.61    1:01.61   16  
       28.52  1:01.61                                                      
  2 Hunt, Natalie             JR Sublette             1:05.55    1:05.64   13  
       30.13  1:05.64                                                      
  3 Aguirre, Ashlyn           JR POW                  1:08.71    1:11.36   12  
       33.89  1:11.36                                                      
  4 McPherson, Makayla        JR LAN                  1:13.01    1:13.61   11  
       34.47  1:13.61                                                      
  5 Thoman, Hayden            SO Sublette             1:13.92    1:14.35   10  
       34.71  1:14.35                                                      
  6 Platz, Li                 JR LAN                  1:13.19    1:14.92    9  
       35.76  1:14.92                                                      
  7 Harris, Noelle            SR LAN                  1:10.38    1:15.59    7  
       35.28  1:15.59                                                      
  8 Walk, Kira                SO Lyman                1:13.06    1:16.95    5  
       34.54  1:16.95                                                      
  9 Noble, Reese              SO Sublette             1:21.27    1:21.75    4  
       35.50  1:21.75                                                      
 10 Harder, Grace             FR POW                  1:23.88    1:24.07    3  
       38.45  1:24.07                                                      
 11 Beachell, Annellie        JR EVN                  1:27.12    1:24.46    2  
       37.42  1:24.46                                                      
 12 Bald Eagle, Shaylissa     SR LAN                  1:35.77   x1:34.85  
       43.64  1:34.85                                                      
 13 Hansen, Dakota            FR POW                  1:34.43    1:37.06    1  
       43.88  1:37.06                                                      
 14 Wilson, Dana              SO Sublette             1:44.73    1:38.62  
       46.08  1:38.62                                                      
 15 Logan, Madeline           SO LAN                  1:32.70   x1:39.49  
       45.14  1:39.49                                                      
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lowery, Madison           SO POW                  1:01.68    1:02.52   16  
       31.10  1:02.52                                                      
  2 Harms, Anja               SO LAN                  1:02.46    1:02.55   13  
       29.62  1:02.55                                                      
  3 Weston, Samantha          JR Lyman                1:02.43    1:02.84   12  
       29.89  1:02.84                                                      
  4 Fernandez, Addy           SO EVN                  1:03.89    1:02.92   11  
       30.52  1:02.92                                                      
  5 Krall, Alexis             SR KEM                  1:03.70    1:03.38   10  
       30.61  1:03.38                                                      
  6 Covill, Meleah            SR Sublette             1:08.70    1:03.62    9  
       30.39  1:03.62                                                      
  7 Fehringer, Molly          SR LAN                  1:01.53    1:03.70    7  
       29.41  1:03.70                                                      
  8 Bennett, Adalyn           JR Sublette             1:03.58    1:03.81    5  
       30.82  1:03.81                                                      
  9 Espenshied, Cassidy       SO Sublette             1:03.40    1:05.23    4  
       31.32  1:05.23                                                      
 10 Anson, Kaitlyn            JR Lyman                1:08.65    1:05.90    3  
       31.93  1:05.90                                                      
 11 Condos, Ashlynn           FR Lyman                1:05.56    1:06.72    2  
       31.31  1:06.72                                                      
 12 Parkinson, Shelby         FR Lyman                1:07.71    1:06.96    1  
       32.72  1:06.96                                                      
 13 Ridgley, Winter           SO Rhs-WY               1:08.20    1:07.20  
       32.40  1:07.20                                                      
 14 Buchanan, Mia             FR Sublette             1:07.14    1:09.44  
       32.86  1:09.44                                                      
 15 Stigers, McKella          JR LAN                  1:08.83    1:09.49  
       32.35  1:09.49                                                      
 16 Halter, Lily              FR POW                  1:10.27    1:10.32  
       33.78  1:10.32                                                      
 17 McPherson, Kristen        SO LAN                  1:07.66    1:10.43  
       33.09  1:10.43                                                      
 18 Arne, Janae               FR Sublette             1:11.96   x1:11.19  
       34.13  1:11.19                                                      
 19 Noble, Haley              SO Sublette             1:13.78   x1:11.50  
       33.93  1:11.50                                                      
 20 Wilcox, Addison           FR KEM                  1:14.55    1:11.99  
       34.08  1:11.99                                                      
 21 Paulson, Darbie           SR Sublette             1:14.11   x1:12.25  
       34.69  1:12.25                                                      
 22 Rutsch, Haley             SO Sublette             1:19.75   x1:15.50  
       35.22  1:15.50                                                      
 23 Hatch, Lena               FR Sublette                  NT   x1:16.08  
       35.84  1:16.08                                                      
 24 Laznia, Hannah            FR Lyman                1:19.10   x1:17.34  
       36.86  1:17.34                                                      
 25 Jensen, Sara              FR Lyman                1:19.47   x1:18.15  
       35.84  1:18.15                                                      
 26 Failoni, Sophie           SO KEM                  1:19.43    1:20.95  
       36.96  1:20.95                                                      
 27 Davis, Ashley             SO Sublette             1:21.41   x1:24.30  
       39.59  1:24.30                                                      
 28 Hartford, Aaliyah         JR Sublette             1:27.42   x1:26.15  
       40.85  1:26.15                                                      
 29 Hill, Britty              SR Sublette             1:34.92   x1:34.07  
 30 Johnson, Chanel           FR Lyman                1:38.82   x1:38.24  
       46.59  1:38.24                                                      
 31 Hawley, Hannah            FR POW                       NT    1:49.21  
       52.09  1:49.21                                                      
 -- Roose, Cheyann            FR KEM                  1:21.19   X1:24.16  
       38.80  1:24.16                                                      
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Buzarde, Rachel           SO EVN                  5:54.86    5:51.79   16  
       30.70  1:05.69  1:40.53  2:16.03  2:51.92  3:28.42  4:04.55  4:41.63
     5:17.80  5:51.79                                                      
  2 Liggett, Elizabeth        SO POW                  6:03.38    6:03.08   13  
       32.79  1:09.52  1:46.97  2:24.41  3:01.54  3:38.52  4:15.83  4:52.54
     5:28.22  6:03.08                                                      
  3 Fowler, Olivia            JR LAN                  5:50.88    6:03.38   12  
       31.46  1:06.95  1:42.35  2:18.48  2:55.53  3:32.66  4:10.36  4:48.17
     5:26.51  6:03.38                                                      
  4 Gose, Lily                JR LAN                  5:56.55    6:18.05   11  
       32.40  1:09.75  1:47.45  2:25.75  3:04.62  3:43.46  4:21.93  5:00.84
     5:39.95  6:18.05                                                      
  5 Day, Kaylee               JR Sublette             6:18.63    6:22.07   10  
       33.10  1:09.26  1:48.47  2:26.08  3:06.32  3:45.56  4:26.47  5:06.41
     5:45.74  6:22.07                                                      
  6 Moretti, Addison          SO POW                  6:07.33    6:24.55    9  
       34.62  1:12.82  1:52.31  2:30.81  3:09.96  3:49.54  4:28.93  5:08.46
     5:47.65  6:24.55                                                      
  7 Fuller, Anna              JR POW                  5:56.96    6:25.59    7  
       32.61  1:09.42  1:47.45  2:26.60  3:06.53  3:47.06  4:27.57  5:07.69
     5:47.81  6:25.59                                                      
  8 Seeman, Israel            JR Sublette                  NT    6:31.50    5  
       34.13  1:12.66  1:52.30  2:32.81  3:13.30  3:53.58  4:34.34  5:15.19
     5:55.57  6:31.50                                                      
  9 Davis, Marie              SR EVN                  6:01.98    6:32.21    4  
       33.62  1:11.82  1:51.17  2:30.86  3:11.72  3:52.16  4:33.04  5:13.40
     5:53.71  6:32.21                                                      
 10 Beachell, Annellie        JR EVN                  6:35.20    6:33.23    3  
       33.90  1:11.15  1:49.83  2:29.45  3:10.70  3:52.53  4:33.71  5:14.64
     5:55.06  6:33.23                                                      
 11 Hagler, Brooklynn         SR KEM                  6:40.03    6:34.83    2  
       32.48  1:09.24  1:48.76  2:30.05  3:11.55  3:53.41  4:34.51  5:15.66
     5:56.07  6:34.83                                                      
 12 McPherson, Makayla        JR LAN                  6:18.89    6:39.89    1  
       33.22  1:10.71  1:50.35  2:30.85  3:12.31  3:54.71  4:36.66  5:19.28
     6:00.73  6:39.89                                                      
 13 Porter, Paytan            SR Lyman                     NT    6:41.68  
       34.20  1:14.52  1:55.75  2:38.05  3:19.60  4:02.07  4:43.23  5:24.97
     6:04.80  6:41.68                                                      
 14 Harder, Grace             FR POW                  6:47.30    6:44.70  
       35.91  1:16.50  1:57.97  2:38.61  3:19.96  4:01.38  4:42.94  5:24.93
     6:05.83  6:44.70                                                      
 15 Firth, Sierra             SO LAN                  6:28.29    6:58.77  
       34.57  1:14.14  1:56.83  2:38.75  3:21.24  4:04.64  4:48.93  5:33.20
     6:17.07  6:58.77                                                      
 16 Jones, Muriel             SO Sublette             6:51.97    7:14.43  
       34.18  1:14.51  1:56.53  2:39.84  3:23.97  4:08.81  4:54.52  5:43.23
     6:30.26  7:14.43                                                      
 17 Flake, Maura              SR Lyman                     NT    7:19.47  
       35.15  1:17.15  2:01.03  2:47.45  3:32.44  4:17.90  5:04.00  5:50.32
     6:37.56  7:19.47                                                      
 18 Short, Anna Jo            FR Lyman                     NT    7:26.20  
       39.66  1:25.06  2:11.04  2:56.99  3:43.31  4:30.37  5:15.12  5:59.93
     6:44.61  7:26.20                                                      
 19 Baron, Anne               JR LAN                  7:23.39   x7:32.02  
       38.77  1:24.99  2:13.26  3:47.73           4:35.16  5:22.17  6:07.67
     6:52.56  7:32.02                                                      
 20 Crook, Dayana             FR Lyman                7:29.32    7:39.24  
       38.51  1:22.16  2:09.34  2:56.98  3:44.33  4:32.18  5:19.49  6:07.33
     6:55.39  7:39.24                                                      
 21 Finn, Hannah              SO Rhs-WY               7:53.96    7:40.52  
       40.67  1:26.52  2:12.37  2:59.44  3:47.05  4:33.86  5:21.46  6:09.26
     6:56.56  7:40.52                                                      
 22 Stone, Amberlen           SO Sublette             8:07.71    7:58.70  
       40.89  1:28.58  2:16.01  3:04.27           4:43.18  5:33.58  6:25.58
     7:15.43  7:58.70                                                      
 23 Adams, Elsie              FR Lyman                     NT   x8:21.96  
       43.90  1:32.16  2:23.95  3:15.30  4:06.36  5:00.75  5:51.04  6:43.39
     7:33.95  8:21.96                                                      
 24 VanGieson, Mazie          FR Lyman                     NT   x8:28.84  
       41.06  1:29.65  2:20.06  3:12.79  4:07.50  5:01.33  5:54.82  6:48.02
     7:39.87  8:28.84                                                      
 25 Swann, Shelby             SO KEM                 10:34.81   10:31.21  
       49.69  1:51.08  2:55.43  3:58.23  5:02.64  6:07.62  7:14.28  8:21.40
     9:28.15 10:31.21                                                      
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                       1:52.10    1:52.44   32  
     1) Fehringer, Molly SR             2) Brown, Leah JR                 
     3) Gose, Lily JR                   4) Fowler, Olivia JR              
       28.36    57.16  1:25.65  1:52.44                                    
  2 Evanston High School  'A'                         1:51.83    1:53.54   26  
     1) Camphouse, McKinzey SR          2) Roper, Jocelyn SO              
     3) Fernandez, Addy SO              4) Buzarde, Rachel SO             
       29.09    59.35  1:27.47  1:53.54                                    
  3 Lyman High School Girls  'A'                      1:50.54    1:53.68   24  
     1) Busskohl, Brooklyn JR           2) Anson, Kaitlyn JR              
     3) Weston, Samantha JR             4) Hewitt, Harper JR              
       28.35    57.77  1:25.89  1:53.68                                    
  4 Powell High School  'A'                           1:55.26    1:55.99   22  
     1) Lowery, Madison SO              2) Liggett, Elizabeth SO          
     3) Fuller, Anna JR                 4) Moretti, Addison SO            
       29.94    58.63  1:28.09  1:55.99                                    
  5 Kemmerer High School  'A'                         1:56.11    1:56.12   20  
     1) Thatcher, Teryn JR              2) Krall, Alexis SR               
     3) Hagler, Brooklynn SR            4) Wilcox, Addison FR             
       29.32    58.28  1:26.23  1:56.12                                    
  6 Sublette  'A'                                     1:58.72    1:56.97   18  
     1) Bennett, Adalyn JR              2) Thoman, Hayden SO              
     3) Nielson, Paige JR               4) Covill, Meleah SR              
       28.27    56.80  1:30.60  1:56.97                                    
  7 Lander  'B'                                            NT   x2:01.76  
     1) Platz, Li JR                    2) McPherson, Makayla JR          
     3) Stigers, McKella JR             4) Harris, Noelle SR              
       31.22  1:01.22  1:31.13  2:01.76                                    
  8 Sublette  'B'                                     2:03.01   x2:02.41  
     1) Noble, Reese SO                 2) Buchanan, Mia FR               
     3) Day, Kaylee JR                  4) Hattan, Sierra FR              
       30.65  1:02.77  1:32.50  2:02.41                                    
  9 Lyman High School Girls  'B'                      2:02.17   x2:04.78  
     1) Garner, Nikayla SR              2) Crook, Sara SR                 
     3) Rollins, Shelby FR              4) Walk, Kira SO                  
       29.36  1:02.92  1:34.72  2:04.78                                    
 10 Powell High School  'B'                           2:10.00   x2:08.75  
     1) Hansen, Dakota FR               2) Karhu, Emma SO                 
     3) Halter, Lily FR                 4) Rayment, Delainey FR           
       34.75  1:05.83  1:36.86  2:08.75                                    
 11 Sublette  'D'                                     2:10.30   x2:11.72  
     1) Ruby, Adrianna SO               2) Paulson, Darbie SR             
     3) Noble, Haley SO                 4) Jones, Muriel SO               
       32.17  1:05.28  1:36.83  2:11.72                                    
 12 Lander  'C'                                            NT   x2:12.58  
     1) McPherson, Kristen SO           2) Firth, Sierra SO               
     3) Bautz, Jenny SO                 4) Bald Eagle, Shaylissa SR       
       33.13  1:05.50  1:42.74  2:12.58                                    
 13 Riverton High School-WY  'A'                      2:01.00    2:16.71   14  
     1) Ridgley, Winter SO              2) Finn, Hannah SO                
     3) Loomis, Piper SO                4) Healy, Meeghan JR              
       30.86  1:04.93  2:16.71                                             
 14 Sublette  'C'                                     2:17.32   x2:19.95  
     1) Wright, Autumn FR               2) Wilson, Dana SO                
     3) Stone, Amberlen SO              4) Rutsch, Haley SO               
       31.80  1:07.72  1:45.18  2:19.95                                    
 15 Sublette  'E'                                     2:15.20   x2:22.04  
     1) Hill, Britty SR                 2) Essington, Rachael FR          
     3) Arne, Janae FR                  4)                                
       39.67  1:12.08  1:43.87  2:22.04                                    
 16 Lyman High School Girls  'C'                      2:30.01   x2:30.06  
     1) Jensen, Sara FR                 2) Laznia, Hannah FR              
     3) Johnson, Chanel FR              4) Crook, Dayana FR               
       34.59  1:09.66  1:54.56  2:30.06                                    
 17 Riverton High School-WY  'B'                           NT   x2:58.43  
     1) Munda, Lilly FR                 2) Svoboda, Sarafine SR           
     3) Garcia, Maria SR                4) Tate, Maddie SO                
       29.00    46.26  2:14.30  2:58.43                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koch, Ashlon              FR LAN                  1:04.68    1:06.63   16  
       32.45  1:06.63                                                      
  2 Hewitt, Harper            JR Lyman                1:07.71    1:10.16   13  
       33.83  1:10.16                                                      
  3 O'Brien, Sidney           JR POW                  1:08.81    1:11.42   12  
       34.50  1:11.42                                                      
  4 McPherson, Kristen        SO LAN                  1:11.15    1:11.77   11  
       34.55  1:11.77                                                      
  5 Brown, Leah               JR LAN                  1:10.12    1:13.33   10  
       34.87  1:13.33                                                      
  6 Camphouse, McKinzey       SR EVN                  1:12.04    1:14.38    9  
       36.06  1:14.38                                                      
  7 Aguirre, Ashlyn           JR POW                  1:12.48    1:15.28    7  
       37.25  1:15.28                                                      
  8 Rollins, Shelby           FR Lyman                1:16.69    1:16.83    5  
       37.56  1:16.83                                                      
  9 Fisher, Katie             FR Rhs-WY               1:19.06    1:17.14    4  
       37.67  1:17.14                                                      
 10 Ruby, Adrianna            SO Sublette             1:17.96    1:17.52    3  
       37.23  1:17.52                                                      
 11 Harnack, Grace            FR Sublette             1:18.16    1:17.76    2  
 12 Condos, Ashlynn           FR Lyman                1:17.45    1:19.51    1  
       37.60  1:19.51                                                      
 13 Kahl, Kylie               FR POW                  1:19.02    1:19.84  
 14 Roper, Jocelyn            SO EVN                  1:25.76    1:20.80  
     1:20.80  1:20.80                                                      
 15 Wright, Autumn            FR Sublette             1:22.28    1:21.22  
       40.31  1:21.22                                                      
 16 Olguin, Zoie              SO Lyman                1:18.52    1:21.30  
       39.14  1:21.30                                                      
 17 Essington, Rachael        FR Sublette             1:31.01    1:22.63  
       39.37  1:22.63                                                      
 18 Garner, Nikayla           SR Lyman                     NT   x1:23.12  
       39.72  1:23.12                                                      
 19 Allen, Elizabeth          FR Lyman                1:23.07   x1:24.23  
       40.59  1:24.23                                                      
 20 Chandler, Lillian         SR LAN                  1:23.20    1:24.37  
       40.78  1:24.37                                                      
 21 Condos, Katelynn          JR Lyman                1:25.72   x1:26.23  
       41.23  1:26.23                                                      
 22 Potter, Kori              SR EVN                  1:27.73    1:29.57  
       42.49  1:29.57                                                      
 23 Noble, Reese              SO Sublette             1:24.14   x1:30.04  
       42.26  1:30.04                                                      
 24 Healy, Meeghan            JR Rhs-WY                    NT    1:31.03  
       45.44  1:31.03                                                      
 25 Roose, Cheyann            FR KEM                  1:33.60    1:32.89  
 26 Green, Kinlee             JR Sublette             1:25.60   x1:33.56  
       42.00  1:33.56                                                      
 27 Bald Eagle, Shaylissa     SR LAN                  1:26.47   x1:33.57  
       45.23  1:33.57                                                      
 28 Laznia, Hannah            FR Lyman                1:34.05   x1:37.22  
 29 Martinez, Juanita         FR POW                  1:52.07    1:48.26  
       53.76  1:48.26                                                      
 30 Tate, Maddie              SO Rhs-WY               2:08.05    1:53.97  
       54.34  1:53.97                                                      
 31 Maxfield, Ryland          FR Lyman                2:19.28   x2:25.99  
     1:08.14  2:25.99                                                      
 -- Walker, Taycee            FR POW                  1:40.91         DQ  
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lilygren, McKenzie        SR LAN                  1:15.10    1:15.13   16  
       34.86  1:15.13                                                      
  2 Thatcher, Teryn           JR KEM                  1:17.50    1:15.91   13  
       35.81  1:15.91                                                      
  3 Cornale, Anastasia        SR LAN                  1:16.16    1:16.80   12  
       35.87  1:16.80                                                      
  4 Rogers, Emma              SO Sublette             1:19.69    1:19.27   11  
       36.96  1:19.27                                                      
  5 Kuntz, Rachel             JR POW                  1:24.10    1:21.85   10  
       38.99  1:21.85                                                      
  6 Stigers, McKella          JR LAN                  1:21.71    1:21.86    9  
       38.38  1:21.86                                                      
  7 Osborne, Michaela         FR Rhs-WY               1:25.00    1:22.55    7  
       38.51  1:22.55                                                      
  8 Dike, Josie                  Rhs-WY                    NT    1:22.67    5  
       38.86  1:22.67                                                      
  9 Nielson, Paige            JR Sublette             1:22.51    1:23.14    4  
       39.29  1:23.14                                                      
 10 Buzarde, Heather          SO EVN                  1:23.53    1:23.17    3  
       38.95  1:23.17                                                      
 11 Hattan, Sierra            FR Sublette             1:26.42    1:25.53    2  
       39.25  1:25.53                                                      
 12 Busskohl, Brooklyn        JR Lyman                1:24.03    1:27.81    1  
       39.92  1:27.81                                                      
 13 Bautz, Jenny              SO LAN                  1:22.03    1:28.43  
       41.82  1:28.43                                                      
 14 Failoni, Sophie           SO KEM                  1:28.55    1:29.49  
       41.45  1:29.49                                                      
 15 Jordan, Syonia               Rhs-WY                    NT    1:30.12  
       42.14  1:30.12                                                      
 16 Crook, Sara               SR Lyman                1:36.37    1:33.73  
       44.62  1:33.73                                                      
 17 Phillips, Brooke          SO EVN                  1:37.28    1:34.37  
       45.58  1:34.37                                                      
 18 Hansen, Dakota            FR POW                  1:31.57    1:34.56  
       44.89  1:34.56                                                      
 19 Parkinson, Shelby         FR Lyman                1:36.76    1:35.00  
       44.75  1:35.00                                                      
 20 Wilson, Dana              SO Sublette             1:39.59    1:37.90  
       47.43  1:37.90                                                      
 21 Arne, Janae               FR Sublette             1:37.20   x1:40.56  
       48.71  1:40.56                                                      
 22 Baron, Jessica            FR LAN                  1:38.49   x1:40.89  
       48.16  1:40.89                                                      
 23 Munda, Lilly              FR Rhs-WY               1:44.62    1:41.31  
       48.65  1:41.31                                                      
 24 Rutsch, Haley             SO Sublette             1:39.81   x1:41.60  
       47.64  1:41.60                                                      
 25 Loomis, Piper             SO Rhs-WY               1:38.27   x1:43.36  
       48.63  1:43.36                                                      
 26 Hawley, Hannah            FR POW                  2:06.69    2:12.81  
     1:02.65  2:12.81                                                      
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lander  'A'                                       3:57.10    4:03.63   32  
     1) Koch, Ashlon FR                 2) Fowler, Olivia JR              
     3) Lilygren, McKenzie SR           4) Cornale, Anastasia SR          
       29.19  1:01.35  1:29.52  2:01.34  2:30.54  3:03.63  3:31.32  4:03.63
  2 Sublette  'A'                                     4:06.16    4:09.19   26  
     1) Rogers, Emma SO                 2) Bennett, Adalyn JR             
     3) Espenshied, Cassidy SO          4) Hunt, Natalie JR               
       28.56  1:01.38  1:30.30  2:03.54  2:34.80  3:09.01  3:36.94  4:09.19
  3 Evanston High School  'A'                         4:09.34    4:15.01   24  
     1) Davis, Marie SR                 2) Beachell, Annellie JR          
     3) Buzarde, Heather SO             4) Buzarde, Rachel SO             
       31.23  1:05.48  1:37.35  2:13.29  2:42.82  3:15.84  3:43.72  4:15.01
  4 Lyman High School Girls  'A'                      4:14.10    4:22.07   22  
     1) Flake, Maura SR                 2) Walk, Kira SO                  
     3) Condos, Ashlynn FR              4) Weston, Samantha JR            
       31.21  1:04.76  1:36.56  2:11.90  2:43.19  3:19.78  3:49.11  4:22.07
  5 Powell High School  'A'                           4:12.50    4:22.08   20  
     1) Liggett, Elizabeth SO           2) Fuller, Anna JR                
     3) Moretti, Addison SO             4) O'Brien, Sidney JR             
       29.75  1:02.16  1:22.48  2:07.51  2:39.83  3:16.86  3:32.33  4:22.08
  6 Kemmerer High School  'A'                         4:24.77    4:22.17   18  
     1) Thatcher, Teryn JR              2) Krall, Alexis SR               
     3) Hagler, Brooklynn SR            4) Wilcox, Addison FR             
       29.58  1:02.75  1:32.35  2:05.47  2:35.53  3:10.41  3:43.97  4:22.17
  7 Riverton High School-WY  'A'                      4:31.24    4:28.20   14  
     1) Fisher, Katie FR                2) Ridgley, Winter SO             
     3) Osborne, Michaela FR            4) Dike, Josie                    
       34.57  1:13.59  1:46.29  2:25.88  2:53.10  3:28.56  3:56.87  4:28.20
  8 Sublette  'B'                                     4:41.28   x4:40.55  
     1) Day, Kaylee JR                  2) Jones, Muriel SO               
     3) Seeman, Israel JR               4) Ruby, Adrianna SO              
       31.64  1:06.39  1:42.02  2:22.04  2:52.46  3:27.77  4:02.42  4:40.55
  9 Sublette  'C'                                     4:55.42   x4:49.76  
     1) Covill, Meleah SR               2)                                
     3) Buchanan, Mia FR                4) Essington, Rachael FR          
       35.42  1:11.84  1:42.88  2:18.55  2:56.56  3:38.18  4:11.79  4:49.76
 10 Powell High School  'B'                           4:43.37   x4:53.81  
     1) Harder, Grace FR                2) Kahl, Kylie FR                 
     3) Halter, Lily FR                 4) Aguirre, Ashlyn JR             
       34.47  1:12.83  1:50.26  2:31.56  3:07.02  3:43.37  4:18.28  4:53.81
 11 Lyman High School Girls  'B'                      4:49.12   x4:55.17  
     1) Porter, Paytan SR               2) Condos, Katelynn JR            
     3) Olguin, Zoie SO                 4) Rollins, Shelby FR             
       33.41  1:11.56  1:49.65  2:32.79  3:07.29  3:45.38  4:19.26  4:55.17
 12 Lander  'B'                                            NT   x5:02.71  
     1) Harms, Anja SO                  2) Baron, Anne JR                 
     3) Bald Eagle, Shaylissa SR        4) Baron, Jessica FR              
       30.07  1:04.78  1:41.19  2:23.66  3:01.29  3:42.65  4:21.77  5:02.71
 13 Sublette  'E'                                     5:21.14   x5:15.80  
     1) Paulson, Darbie SR              2) Hill, Britty SR                
     3) Noble, Haley SO                 4) Green, Kinlee JR               
       35.30  1:14.81  2:50.70  3:24.90  4:03.87  4:38.64  5:15.80         
 14 Lyman High School Girls  'C'                           NT   x5:22.83  
     1) Allen, Elizabeth FR             2) Crook, Dayana FR               
     3) Adams, Elsie FR                 4) Short, Anna Jo FR              
       35.01  1:14.70  1:54.41  2:38.45  3:21.27  4:04.29  4:40.18  5:22.83
 15 Powell High School  'C'                           5:48.00   x5:32.40  
     1) Hampton, Sarah FR               2) Martinez, Juanita FR           
     3) Walker, Taycee FR               4) Wilson, Charlotte FR           
       31.85  1:10.42  1:58.48  2:49.78  3:30.46  4:14.87  4:51.38  5:32.40
 16 Sublette  'D'                                     5:14.37   x5:33.63  
     1) Wright, Autumn FR               2) Wilson, Dana SO                
     3) Stone, Amberlen SO              4) Rutsch, Haley SO               
       37.91  1:20.29  2:01.52           3:25.03  4:10.97  4:49.36  5:33.63
 -- Kemmerer High School  'B'                         5:13.92   X6:02.94  
     1) Clarke, Laurel FR               2) Failoni, Sophie SO             
     3) Roose, Cheyann FR               4) Swann, Shelby SO               
       34.95  1:16.84  1:55.39  2:42.18  2:58.23  3:24.24  4:11.34  6:02.94
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 12                    
 
  1. Lander                              324   2. Powell High School                  247
  3. Sublette                            232   4. Lyman High School Girls             152
  5. Evanston High School                143   6. Kemmerer High School                110
  7. Riverton High School                 82