Licensed to Riverton High School Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/3/2018 09:32 AM
                       2018 RHS Powell Dual - 9/28/2018                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powell High School  'A'                           2:10.00    2:10.37   10  
     1) Moretti, Addison                2) Kuntz, Rachel                  
     3) Aguirre, Ashlyn                 4) Lowery, Madison                
       34.72  1:12.05  1:42.85  2:10.37                                    
  2 Riverton High School-WY  'A'                      2:17.83    2:11.83    5  
     1) Fisher, Katie                   2) Osborne, Michaela              
     3) Dike, Josie 16                  4) Ridgley, Winter                
       31.66  1:09.91  1:41.33  2:11.83                                    
  3 Powell High School  'B'                                NT    2:31.62    3  
     1) Kahl, Kylie                     2) Karhu, Emma                    
     3) Halter, Lily                    4) Rayment, Delainey              
       40.49  1:18.85  2:00.62  2:31.62                                    
  4 Riverton High School-WY  'B'                           NT    2:42.61  
     1) Throckmartin, Angelique         2) Loomis, Piper                  
     3) Pierson, Elizabeth              4) Munda, Lilly                   
       42.72  1:25.67  2:05.39  2:42.61                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fuller, Anna                 POW                  2:18.60    2:20.45    8  
       31.84  1:07.54  1:44.75  2:20.45                                    
  2 Osborne, Michaela            Rhs-WY                    NT    2:24.74    6  
       32.94  1:10.21  1:47.66  2:24.74                                    
  3 O'Brien, Sidney              POW                  2:22.98    2:25.41    5  
       32.80  1:09.74  1:48.63  2:25.41                                    
  4 Jordan, Syonia               Rhs-WY               2:30.77    2:29.93    4  
       33.43  1:11.05  1:50.44  2:29.93                                    
  5 Harder, Grace                POW                  2:33.16    2:33.54    3  
       33.75  1:13.03  1:54.21  2:33.54                                    
  6 Ridgley, Winter              Rhs-WY               2:30.96    2:54.03    2  
       39.50  1:17.67  1:57.42  2:54.03                                    
 
Event 3  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liggett, Elizabeth           POW                  2:33.18    2:36.36    8  
       35.78  1:15.20  2:02.18  2:36.36                                    
  2 Moretti, Addison             POW                  2:35.72    2:43.17    6  
       35.71  1:18.47  2:07.28  2:43.17                                    
  3 Fisher, Katie                Rhs-WY                    NT    2:44.48    5  
       33.74  1:14.31  2:06.75  2:44.48                                    
  4 Hansen, Dakota               POW                  2:59.76    3:06.93    4  
       44.44  1:34.41  2:24.96  3:06.93                                    
  5 Healy, Meeghan               Rhs-WY                    NT    3:07.82    3  
       41.64           2:29.80  3:07.82                                    
 
Event 4  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lowery, Madison              POW                    27.46      28.36    8  
  2 Aguirre, Ashlyn              POW                    30.73      30.85    6  
  3 Rayment, Delainey            POW                    30.67      30.96    5  
  4 Throckmartin, Angelique      Rhs-WY                 32.23      32.27    4  
  5 Loomis, Piper                Rhs-WY                 35.72      33.63    3  
  6 Sanders, Colette             POW                    33.95      33.82    2  
  7 Wilson, Charlotte            POW                    34.02     x35.20  
  8 Smith, Cheyenne           17 Rhs-WY                 36.20      35.33    1  
  9 Finn, Hannah                 Rhs-WY                 36.66      36.30  
 10 Munda, Lilly                 Rhs-WY                 36.09     x38.46  
 11 Hampton, Sarah               POW                    36.44     x38.85  
 12 Martinez, Juanita            POW                    42.46     x42.56  
 13 Tate, Maddie                 Rhs-WY                 44.47     x44.10  
 14 Svoboda, Sarafine            Rhs-WY                 48.29     x44.76  
 15 Garcia, Maria                Rhs-WY                 45.87     x45.71  
 16 Hawley, Hannah               POW                    46.27     x51.17  
 
Event 5  Girls 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Karhu, Emma                  POW                   193.45     172.45    8  
  2 Pierson, Elizabeth           Rhs-WY                162.50     157.55    6  
  3 Rayment, Delainey            POW                   122.10     139.75    5  
  4 Bookless, Ashlyn             Rhs-WY                133.40     126.20    4  
  5 Walker, Taycee               POW                   131.15     119.00    3  
  6 Kahl, Kylie                  POW                   116.70      98.30    2  
 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dike, Josie               16 Rhs-WY                    NT    1:07.95    8  
       30.69  1:07.95                                                      
  2 Kuntz, Rachel                POW                  1:12.33    1:14.74    6  
       35.21  1:14.74                                                      
  3 Liggett, Elizabeth           POW                  1:17.57    1:16.68    5  
       36.22  1:16.68                                                      
  4 Harder, Grace                POW                  1:23.88    1:30.86    4  
       39.80  1:30.86                                                      
  5 Martinez, Juanita            POW                  2:04.13    2:08.36    3  
       55.20  2:08.36                                                      
 -- Throckmartin, Angelique      Rhs-WY               1:31.01         DQ  
       43.57       DQ                                                      
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Brien, Sidney              POW                  1:03.16    1:04.61    8  
       31.98  1:04.61                                                      
  2 Ridgley, Winter              Rhs-WY               1:08.20    1:06.05    6  
       32.46  1:06.05                                                      
  3 Moretti, Addison             POW                  1:02.05    1:06.12    5  
       32.75  1:06.12                                                      
  4 Pierson, Elizabeth           Rhs-WY               1:09.86    1:09.76    4  
       32.61  1:09.76                                                      
  5 Smith, Cheyenne           17 Rhs-WY               1:24.50    1:21.12    3  
       38.38  1:21.12                                                      
  6 Hampton, Sarah               POW                  1:31.19    1:28.28    2  
       42.19  1:28.28                                                      
  7 Tate, Maddie                 Rhs-WY               1:39.40    1:41.47    1  
       49.38  1:41.47                                                      
 
Event 8  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aguirre, Ashlyn              POW                  6:49.40    6:41.20    8  
       36.99  1:17.30  1:58.34  2:39.45  3:20.80  4:01.57  4:42.50  5:24.18
     6:05.20  6:41.20                                                      
  2 Halter, Lily                 POW                       NT    7:04.42    6  
       37.47  1:19.51  2:04.97  2:50.25  3:33.73  4:18.55  5:03.54  5:46.50
     6:26.90  7:04.42                                                      
  3 Hansen, Dakota               POW                  7:07.20    7:21.92    5  
       37.94  1:22.53  2:08.74  2:52.93  3:38.08  4:24.44  5:09.65  5:54.85
     6:39.34  7:21.92                                                      
  4 Finn, Hannah                 Rhs-WY               7:53.96    7:29.92    4  
       39.77  1:24.04  2:09.54  2:55.51  3:40.98  4:27.36  5:13.57  5:59.66
     6:46.13  7:29.92                                                      
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powell High School  'A'                           1:58.50    1:56.55   10  
     1) Liggett, Elizabeth              2) Karhu, Emma                    
     3) O'Brien, Sidney                 4) Moretti, Addison               
       29.05    59.99  1:28.42  1:56.55                                    
  2 Powell High School  'B'                           2:13.50    2:19.05    5  
     1) Harder, Grace                   2) Walker, Taycee                 
     3) Rayment, Delainey               4) Hansen, Dakota                 
       32.99  1:15.22  1:44.54  2:19.05                                    
  3 Riverton High School-WY  'A'                      2:01.00    2:22.54    3  
     1) Finn, Hannah                    2) Munda, Lilly                   
     3) Bookless, Ashlyn                4) Loomis, Piper                  
       33.51  1:11.79  1:45.77  2:22.54                                    
  4 Riverton High School-WY  'B'                           NT    2:58.33  
     1) Smith, Cheyenne 17              2) Svoboda, Sarafine              
     3) Garcia, Maria                   4) Tate, Maddie                   
       37.70  1:23.74  2:16.65  2:58.33                                    
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lowery, Madison              POW                  1:14.93    1:13.54    8  
       37.24  1:13.54                                                      
  2 Fisher, Katie                Rhs-WY               1:19.06    1:14.27    6  
       36.28  1:14.27                                                      
  3 Fuller, Anna                 POW                  1:18.36    1:16.22    5  
       37.22  1:16.22                                                      
  4 Kahl, Kylie                  POW                  1:19.02    1:21.13    4  
       40.21  1:21.13                                                      
  5 Healy, Meeghan               Rhs-WY                    NT    1:29.17    3  
       43.63  1:29.17                                                      
  6 Hawley, Hannah               POW                  2:14.37    2:13.06    2  
 
Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kuntz, Rachel                POW                  1:24.10    1:22.34    8  
       40.19  1:22.34                                                      
  2 Dike, Josie               16 Rhs-WY                    NT    1:23.44    6  
       39.68  1:23.44                                                      
  3 Osborne, Michaela            Rhs-WY               1:24.95    1:24.22    5  
       39.38  1:24.22                                                      
  4 Jordan, Syonia               Rhs-WY                    NT    1:26.67    4  
       40.65  1:26.67                                                      
  5 Karhu, Emma                  POW                  1:30.65    1:35.59    3  
       43.70  1:35.59                                                      
  6 Loomis, Piper                Rhs-WY               1:38.27    1:37.43    2  
       46.05  1:37.43                                                      
  7 Munda, Lilly                 Rhs-WY               1:44.62   x1:39.25  
       46.96  1:39.25                                                      
  8 Sanders, Colette             POW                  1:39.97    1:39.41    1  
       47.40  1:39.41                                                      
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powell High School  'A'                           4:12.00    4:18.48   10  
     1) O'Brien, Sidney                 2) Liggett, Elizabeth             
     3) Fuller, Anna                    4) Lowery, Madison                
       30.88  1:05.23  1:34.12  2:05.49  2:35.96  3:09.79  3:43.33  4:18.48
  2 Riverton High School-WY  'A'                      4:31.24    4:25.96    5  
     1) Dike, Josie 16                  2) Fisher, Katie                  
     3) Ridgley, Winter                 4) Osborne, Michaela              
       30.20  1:02.86  1:34.85  2:09.94  2:42.35  3:19.70  3:50.61  4:25.96
  3 Powell High School  'B'                           4:48.50    4:54.24    3  
     1) Aguirre, Ashlyn                 2) Harder, Grace                  
     3) Hansen, Dakota                  4) Halter, Lily                   
       34.77  1:09.83  1:43.64  2:23.44  3:01.41  3:43.48  4:19.23  4:54.24
  4 Riverton High School-WY  'B'                           NT    5:02.68  
     1) Throckmartin, Angelique         2) Pierson, Elizabeth             
     3) Finn, Hannah                    4) Healy, Meeghan                 
       34.61  1:12.75  1:46.61  2:25.91  3:05.60  3:47.93  4:23.55  5:02.68